در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

59

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 19:58

آرشيو سپاس: 107 مرتبه در 26 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط gerami » چهارشنبه 9 آذر 1390 01:56

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، شبکه دولتی صدای آمریکا سه شنبه 29 نوامبر (8 آذر) برنامه "روی خط" خود را به موضوع تجمع دانشجویان ایرانی در مقابل سفارت انگلیس اختصاص داد و تلاش کرد سازماندهی این حرکت خودجوش را به حاکمیت ایران نسبت دهد.
"رسول نفیسی" (مهمان برنامه) این حرکت پرشور دانشجویان را حاصل طراحی بسیج دانست و آن را عملی وحشیانه توصیف کرد که حتی وحشی های مغول هم انجام نمی دادند!
در ادامه یک شهروند ایرانی از اردبیل با برنامه تماس گرفت و اظهار داشت: «چیزی که عوض دارد گله ندارد. اگر کسی این کار بسیار ارزشمند و خودجوش دانشجویان را منسوب به نهاد یا سازمانی بکند، اصلا کارشناس نیست و از اوضاع داخلی ایران هیچ اطلاعی ندارد. اگر کسی فکر می کند شور انقلابی مردم در این 32 سال کمتر شده، اشتباه کرده است. اصلا اینطور نیست. من الان اردبیل هستم ولی آرزو می کردم کاش در تهران بودم و دست تک تک این دانشجویان را (می بوسیدم) سفارت انگلیس یک سفارت نیست بلکه یک لانه جاسوسی است. کشوری که ترور دانشمندان هسته ای ایران را در برنامه سیاسی خودش قرار می دهد، نمی تواند در ایران سفارت داشته باشد. من فقط از کارشناس برنامه که مردم ایران را به وحشی های مغول تشبیه کرد، یک سؤال دارم. نمی گویم از مردم ایران معذرت خواهی بکند؛ نه! ایشان اگر از زمان قاجار تا حالا فقط یک نقطه سفید و نکته مثبت در رابطه با انگلیس پیدا کند، من دوباره با برنامه تماس می گیرم و می گویم که نظراتم اشتباه بوده است.»

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gerami تشکر کرده اند:
رضاخان, Present

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط Sami 1993 » چهارشنبه 9 آذر 1390 02:12

من دانشجوی دماوندم ، اگر می دونستم این اعتراض مثل قبلی ها نیست ، امروز به جای کلاس می رفتم تظاهرات  :lol:
حیف................................


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Omicron, airplane, Present

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط Qaher1406 » چهارشنبه 9 آذر 1390 03:01

باسلام
دوستان عزیز بانهایت احترام به همه ی دوستان این حرکت اشتباه بود ما بهترین بهانه برای مظلوم نمایی دولت انگلستان دراختیارش گذاشتیم و این مسئله نظام مارو با مشکل مواجه خواهد کرد این حرکت به هیچ وجه با حرکت شجاعانه دانشجویان درتسخیر سفارت امریکا قابل مقایسه نیست برخلاف دوستانی که فرمودند حرکت 30سال پیش اشتباه بود بانهایت احترام من خلاف نظر ایشون را دارم خواهشمندم وضعیت مملکت دراون زمان رو درنظر بگیرن ولی اکنون چنین حرکتی لازم نبودوضعیت مابا 30سال قبل متفاوت است من هم مثل همه ایرانیان دل خوشی از کفتارپیر استعمار ندارم ولی به این شکل برخورد کردن درست نیست اونم اکنون وفقط برای نظام مشکلاتی رو به همراه می آورد کاش دانشجویان معترض به همین تجمع اکتفا میکردند وازاشغال سفارت خودداری مینمودندسفیر انگلستان قرار بود اخراج بشه حالا میتونه فردا انگلیس سفیرش رو دراعتراض به این قضیه فرابخونه و بجای اینکه مابا اخراج سفیر انگلیس پیام قاطعی به جهان بدهیم که هرکس بخواهد حقوق ملت ایران رازیر پابذاره وبرعلیه مااقدام کنه بااوبرخورد قاطع خواهد شد و حال انگلیس باتوجه به این شرایط نه تنها حرکت ما رو خنثی میکنه بلکه تازه مظلوم نمایی میکنه وقیافیه مدعیان رو خواهد گرفت وبجای انگلیس این ماهستیم که درافکارعمومی محکوم خواهیم شد وانگلیس به راحتی وبا کمترین هزینه نهایت بهره برداری رو خواهد کرد چون میدونست قراره سفیرش اخراج بشه پس بافراخوان سفیرش امکان هرگونه بهره برداری رو ازما سلب میکنه وبجای اینکه انگلیس رو واداربه پاسخگویی به افکارعمومی در باب علت اخراج سفیرش از ایران و عذرخواهی وجبران گذشته بکنیم این ماهستیم که باید به افکارعمومی پاسخگو باشیم
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
M.Lawyer, gigi64, Reza6662, Night_Raven, FARSHAD.ADL, HS368, Present, Mohammad 1985, Abbas1, interceptor

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

4262

تشکر کرده: 190 مرتبه
تشکر شده: 697 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

محل سکونت

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 9 آذر 1390 03:54

تمام خسارت وارده رو هم حتی شاید چندبرابر بیشتر از بیت المال ازمون میگیرن !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
interceptor, M.Lawyer, gigi64, Reza6662

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

509

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط interceptor » چهارشنبه 9 آذر 1390 07:59

دوستان

اگه باز به نوکری غرب و اسراییل و انگلیس محکوم نشم و انگ هواداری آمریکا بهم نمی چسبونید، با اجازتون چند تا تندرو رفتند خرابی به بار آوردند ؛ اغتشاش کردند ، آب به آسیاب دشمن ریختند. حالا باید منتظر پیامدهای بین المللی اون باشیم.  این کارها چه سودی داره؟ باعث می شه انگلیس در سیاست اش تجدید نظر کنه؟ یا شاید سوژه خوبی برای اعمال تحریم های بیشتر علیه مون هست؟ امروز خوندم صالحی رو اجازه نداند که از حریم هوایی مجارستان بره هلند. این ها فرصتهای بیشتری به دشمنان ایران میده تا حق مردم ما رو تو مجامع جهانی ضایع کنند.
شما ببینید قضیه طبس، جنگ با عراق و تحریمی که توش هستیم از ثمرات اشغال سفارت آمریکاست. دقت کنید بیشتر مسولان رده بالای فعلی (اصلاح طلب و اصولگرا) از دار و دسته همان دانشجوها هستند ، کسی غیر از اینها به جایی نرسید. حالا ببینید اشغال سفارت واقعن چه سودی برای ملت ما داشت؟ برای این آقایون که خوب برکات داشته .من هم از آمریکا بخاطر تمام دشمنی هاش و سنگونی A310 و مدال دادنش به اون فرمانده روانیش متنفر و ناراحتم و ... اما راهش این نیست. ما باید از قوه قهریه و  با دستگاه های حکومتی که مشروعیت دارند این کار رو می کردیم که نکردیم. خنده داره این همه سرباز یگان ویژه نیروی انتظامی از پس این ها بر نیومدند ، خودشون هم موافق بودند ، گفتند حق ندارید وارد بشید ولی اگه رفتید داخل هم طوری نیست!!! فرماندش هم میاد بعد از اشغال سفارت میگه کردیمشون بیرون! با احترام کامل با ریش سفیدی به بیرون هدایتشون کردند.

اشغال سفارت  هم نوعی حرکت عصبی گونه برای به نتیجه رسیدن سریعتر و اظهار بی اعتمادی آشکار به دستگاه های سیاست خارجی و متولیان امر هست .  انگلیسهای کثیف و رذل هم می تونند یه سری اوباش رو استخدام کنند سفارت ما رو توی لندن اشغال کنند. اون وقت چی؟ این بچه بازی ها فقط در کشور ما دیده می شه. باز پاک کردن صورت مساله ، نهاد های قانونی برای این کار وجود دارند ، هر چند وظیفه خود رو انجام نمی دند. راهش برکناری اون هاست . من که یادم نمیاد برای برکناری مسولان امورخارجه تجمع شده باشه . همین دور زدن ها سیاست خارجی رو ضعیف کرده .ولی قضیه باغ قلهک کلن توفیق داره . با اینکه اشغال باغ قلهک هم غیرقانونی بود ولی این یکی مشروعیتش بیشتره چون اجاره نامه اش تموم شده و تصرف شده بود . من با این موافقم نه قبلی.  نمازی هم که خوندند در سفارت (نماز در محل غصبی کشور دیگه ) به مرام شمر و یزید و امیرالمومنین جعلی ابوسفیان و ملاعمر صحیح است!

یه عده منفعت طلب رند موج سواری کردند ، اگر ندیدین این ها در آینده به سمت های بالایی منصوب شدند هر چی خواستید بگید، بحث منافع شخصی است . منافع ملت هم title اون هست. سر هم رو به خاطر این ها نبردید.این ها برای آینده خودشون  هول زدند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
Reza6662, Mohammad 1985, Abbas1, M.Lawyer, HESAM-007, Night_Raven, gigi64

Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

48

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آبان 1387 19:21

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 17 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط StrikeEagle » چهارشنبه 9 آذر 1390 08:26

نصب وارونه پرچمخود نشان میدهد که این دانشجویان !!!!! :::P  عزیز چند کلاس سواد دارند! ::ss  دانشجویان دانشگاه ده نمکی ::ns

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب StrikeEagle تشکر کرده اند:
Reza6662, FARSHAD.ADL, Mohammad 1985, interceptor, M.Lawyer, Night_Raven, gigi64

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

153

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 20 شهریور 1390 08:01

آرشيو سپاس: 446 مرتبه در 109 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط azarakhsh45 » چهارشنبه 9 آذر 1390 09:42

از  صدر اسلام تا کنون , این دین سخت ترین ضربه ها را از تندری ها خورده است در صورتیکه اسلام دین اعتدال هست . متاسفانه این هم یک اقدام تند و ناشی از عدم کنترل هیجانات بوده و شاید هم تحریک هیجان .
البته برای من یک جای سوال هم هست هماهنگی شدیدی برای این کار صورت گرفته ضمنا  چرا نیروی ضد شورش بسیار قدرتمند ما نتونسته به موقع جلوی این اقدام را بگیرد . ظاهرا  با ملاطفت بیشتر باهاشون برخورد شده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب azarakhsh45 تشکر کرده اند:
Night_Raven, interceptor, FARSHAD.ADL

Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

59

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 19:58

آرشيو سپاس: 107 مرتبه در 26 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط gerami » چهارشنبه 9 آذر 1390 10:19

بازخوانی شهادت 2کارمند سفارت ایران در لندن

به گزارش مشرق به نقل از فارس، بدنبال برگزاری تجمع هزاران نفر از دانشجویان عترض ایرانی مقابل سفارت انگلیس در تهران، جمعی از این دانشجویان خشمگین که نسبت به سیاست های مداخله جویانه و خصمانه رژیم انگلیس علیه ملت ایران اعتراض داشتند در حالی که با برخورد و مقاومت ماموران انتظامی مستقر در مقابل سفارت مواجه بودند، وارد سفارت شدند.

تعداد زیادی از این دانشجویان که از بدو ورود مجبور به درگیری با پلیس بودند، مصدوم و پس از ساعاتی با اولتیماتوم مسئولان ارش پلیس و برخورد شدید ماموران نیروی انتظامی مجبور به ترک سفارتخانه رژیم سلطنتی لندن شدند.

بر اساس گزارش های دریافتی ، تنی از چند از دانشجویان معترض در درگیری با پلیس به شدت مجروح و به درمانگاه منتقل شدند. اگرچه در این میان برخی ماموران پلیس نیز دچار آسیب دیدگی شده اند.
با این وجود، رسانه‌های رژیم سلطنتی انگلیس، بویژه BBC  تلاش می کنند تا برای تحت الشعاع قرار دادن حرکت خودجوش دانشجویان و خشم عمومی مردم ایران از رفتار وهن آلود و کینه ورزانه مقامات لندن ،برخی ادعاها نظیر اهمال پلیس ایران در برخورد با دانشجویان متعرض به سفارت انگلیس را مطرح کنند.
قطعا" ماموران پلیس ایران نیز همانند سایر هموطنان خود ، به دلیل سیاست های کینه ورزانه و استعماری رژیم بریتانیا طی 2 قرن اخیر علیه ملت ایران ، نگاه خوبی به این رژیم ندارند اما بنا به تکلیف قانونی خود مجبورند امنیت اماکن و اتباع انگلیسی را حفظ کنند.طی سال های اخیر نیز بارها و بارها دانشجویان و مردم معترض به سیاست های انگلیس در مقابل سفارت این کشور در تهران با برخورد شدید ماموران محافظ سفارت مواجه شده و با ضربات باتوم مجروح و مصدوم شده اند.  

این برخورد پلیس ایران در برخورد با دانشجویان معترض به سفرات انگلیس در حالی است که ۳۱ سال پیش از این ، در تاریخ 10 اردیبهشت 1359 و در جریان اشغال سفارت ایران در لندن توسط عناصر تجزیه طلب و مخالف جمهوری اسلامی، سهل‌انگاری و اهمال پلیس انگلیس در برخورد با مهاجمین منجر به گروگانگیری ده‌ها تن از کارمندان سفارت ایران و  شهادت ۲ تن از آنها توسط تجزیه طلبان شد.

جریان گروگان‌گیری در حالی رخ داد که پیش از آن نامه‌ای از سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن به وزارت خارجه بریتانیا نوشته شده و در آن از دولت انگلیس، تامین امنیت سفارت ایران خواسته شده بود و دقیقا دو روز بعد از پاسخ دولت بریتانیا مبنی بر تامین کامل امنیت سفارت ایران، این حادثه روی داد!

اشغالگران سفارت ایران در انگلیس، ده‌ها نفر از حاضرین در سفارت را به گروگان گرفته و در اقدامی وحشیانه 2 نفر از این گروگان‌ها را به شهادت رساندند.

عباس لواسانی (وابستهٔ مطبوعاتی سفارت ایران) یکی از شهدای ایرانی در جریان اشغال سفارت کشورمان در لندن در سال 59 بود. علی اکبر صمدزاده یکی دیگر از شهدای این حادثه تلخ بود.

در سال 1376، یک مأمور سابق سازمان پلیس مخفی انگلیس (MI6) فاش ساخت که در حادثه اشغال سفارت ایران‌، پلیس اسکاتلندیارد طراح و برنامه‌ریز اصلی بود‌. این مأمور انگلیسی که خود در زمان وقوع حادثه مشاور رئیس پلیس اسکاتلندیارد بود گفت‌:«اشغال سفارت و مرگ دیپلماتهای ایرانی را رئیس MI6طرح‌ریزی کرده و اجرای آن را به چند تروریست عراقی که دست پرورده سازمان اطلاعاتی انگلیس بودند واگذار نمود.»

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gerami تشکر کرده اند:
Sami 1993, Present

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

145

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 مرداد 1388 13:02

آرشيو سپاس: 297 مرتبه در 104 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط j.ghahraman » چهارشنبه 9 آذر 1390 10:23

نيروي ضد شورش كجا بود چهار تا سزباز با طلق كه نشد نيروي ضد شورش
اينها همش با هم هماهنگ بود
اصلا نيروي انتظامي كار خاصي انجام نداد
تا حالا از خودتون پرسيدين چرا جلوي اون همه سرباز چطور همه رفتن داخل و قفل رو شكستن؟
چه كسي از ديوار سفارت بالا رفت؟
دانشجو ها؟
مردم؟
لباس شخصي ها؟
و........


من كه فعلا اين عمل رو تاييد نمي كنم  و رد هم نمي كنم چون معلوم نيست چه قضيه اي پشت صحنه داره اجرا ميشه؟
نزديك انتخابات مجلسه
با  اين شلوغي ها بي ربط نيست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب j.ghahraman تشکر کرده اند:
Night_Raven, gigi64, interceptor, Abbas1

Major II

Major IIno avatar
پست ها

174

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اسفند 1389 18:51

آرشيو سپاس: 764 مرتبه در 153 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط Thundertomcat » چهارشنبه 9 آذر 1390 11:58

این کار 100000% اشتباه بود . هر چیزی یه قانونی داره . این نشد که یه مسئله ای شد ، بریم سفاتخونه اشغال کنیم .
زندگی چه زیباست   

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Thundertomcat تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, Abbas1, gigi64, MAJID-POW, HS368, interceptor

Major II

Major IIno avatar
پست ها

639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط GHAZALAK88 » چهارشنبه 9 آذر 1390 12:22

خوبه همین کارو با یکی از سفارت های ما تو یه کشوری انجام بدن  ببینم دوستان اونموقع نظرشون چیه -نیروی انتظامی نتونست جلوشون رو بگیره یا نخواست؟
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     
                                                 
                                  

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب GHAZALAK88 تشکر کرده اند:
gigi64, MAJID-POW

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

585

تشکر کرده: 323 مرتبه
تشکر شده: 72 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

محل سکونت

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

Re: فوری/دانشجویان وارد سفارت انگلیس شدند/پرچم انگلیس پائین

توسط Cloor Master » چهارشنبه 9 آذر 1390 12:38

Thundertomcat نوشته است:این کار 100000% اشتباه بود . هر چیزی یه قانونی داره . این نشد که یه مسئله ای شد ، بریم سفاتخونه اشغال کنیم .


چند سالی بود که سفارت نگرفته ببودن گفتند تنوع بشد از جوان های نسل قبل عقب نمونیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
Night_Raven

قبليبعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان