در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

آخر گاف دادن !!!

توسط samsun » پنج شنبه 10 آذر 1390 17:25

           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
     
میشل بچمن کاندیدای ریاست جمهوری از حزب جمهوریخواه، در میان جمعی از مردم ویورلی ایالت آیووا عنوان کرد که او نیز در صورت پیروزی در انتخابات آتی، در پاسخ به این ماجرا سفارت آمریکا در ایران را خواهد بست.
     اوباما: کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در اشتباهی قابل توجه تصریح کرد: اگر من جای اوباما بودم، در حمایت از دولت انگلیس سفارت آمریکا در تهران را می‌بستم.


به گزارش ای بی سی نیوز، میشل بچمن کاندیدای ریاست جمهوری از حزب جمهوریخواه، در میان جمعی از مردم ویورلی ایالت آیووا عنوان کرد که او نیز در صورت پیروزی در انتخابات آتی، در پاسخ به این ماجرا سفارت آمریکا در ایران را خواهد بست.

ای بی سی با طعنه به این کاندیدای ریاست جمهوری، تصریح کرد: فقط یک مشکل کوچک وجود دارد و آن اینکه سفارت آمریکا در تهران از سال 1980 بسته شده و خیلی وقت است که ایران و آمریکا روابط خود را با هم قطع کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، بچمن حرکت انگلیس در تعطیلی سفارت خود در ایران را ستوده و افزوده است: اگر من رئیس جمهور آمریکا بودم دقیقاً همین کار را انجام می‌دادم و دیگر احتیاجی نبود که ما در ایران سفارتخانه داشته باشیم.

ای بی سی اضافه کرده که چند هفته پیش، بچمن در گفتگو با فاکس نیوز، به شدت به این موضوع افتخار می‌کرد که "تاکنون هیچ گافی نداشته‌ام."
این کاندیدای حزب جمهوریخواه چندی پیش نیز عنوان کرده بود ایران درصدد حمله اتمی به آمریکاست.

ستاد انتخاباتی بچمن در بیانیه‌ای با هدف تلطیف اشتباه وی خاطرنشان کرد: منظور خانم بچمن این بوده که اگر ما هم سفارتی در ایران داشتیم، این سفارت را می‌بستیم.

این در حالی است که وی در حال تشریح برنامه‌های انتخاباتی خود بوده و عنوان کرده که اگر رئیس‌جمهور آمریکا می‌بود، حتماً این کار را انجام می‌داد.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
MITT ROMNEY, behrad90, KH.I.A.2500, HS368, FARSHAD.ADL, HESAM-007, MISSILE, FREE MAN, Cloor Master, Present, Mahdi1944, Thundertomcat, ASHKAN95

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان