عمر هواپیماهای ایران به پایان رسیده

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار

عمر هواپیماهای ایران به پایان رسیده

پست توسط samsun » یک شنبه 13 آذر 1390, 1:16 pm

  نیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که عمر هواپیماهای کشور به پایان رسیده است، گفت: برای برطرف شدن نیازها باید 50 هواپیما به ناوگان هوایی کشور افزوده شود.  
   رحمانی در گفت‌وگو با پانا، اظهار داشت: عمر هواپیماهای کشور به پایان رسیده است، بنابراین هزینه دوباره برای رفع نقص فنی آنها نتیجه‌ای نخواهد داشت.   
   عنوان کرد: اگر هواپیماهای قدیمی قابل تعمیر بودند، به‌طور قطع این کار صورت می‌گرفت و برای رفع مشکلات، باید 50 هواپیمای جدید وارد خطوط هوایی کشور شوند.   
   کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: هم‌ اکنون هواپیما، بهترین وسیله برای جابه‌جایی مسافر است و دلیل خرید هواپیماها، جلوگیری از معطلی مردم برای خرید بلیت خواهد بود.   
   با بیان این‌که قرار نبود که هواپیماهای قطری را اجاره کنیم، اما به ‌علت برخی دیدگاه‌های مخالف این مساله منتفی شد، خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات ناوگان هوایی،باید از هواپیماهای مناسب و جوان استفاده کنیم تا ایمنی مسافران نیز تامین شود.   
   با تاکید بر این‌که قبل از ورود هواپیماهای جدید به ناوگان حمل‌ونقل باید در زمینه سیستم نگهداری و سلامت آنها اطمینان کافی به‌دست آورد، یادآور شد: پس از کنترل‌های لازم، اجازه ورود به آنها داده می‌شود.   
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”