جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

عمر هواپیماهای ایران به پایان رسیده

توسط samsun » يکشنبه 13 آذر 1390 13:16

آخرین نیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که عمر هواپیماهای کشور به پایان رسیده است، گفت: برای برطرف شدن نیازها باید 50 هواپیما به ناوگان هوایی کشور افزوده شود.

ابوالقاسم رحمانی در گفت‌وگو با پانا، اظهار داشت: عمر هواپیماهای کشور به پایان رسیده است، بنابراین هزینه دوباره برای رفع نقص فنی آنها نتیجه‌ای نخواهد داشت.

وی عنوان کرد: اگر هواپیماهای قدیمی قابل تعمیر بودند، به‌طور قطع این کار صورت می‌گرفت و برای رفع مشکلات، باید 50 هواپیمای جدید وارد خطوط هوایی کشور شوند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: هم‌ اکنون هواپیما، بهترین وسیله برای جابه‌جایی مسافر است و دلیل خرید هواپیماها، جلوگیری از معطلی مردم برای خرید بلیت خواهد بود.

رحمانی با بیان این‌که قرار نبود که هواپیماهای قطری را اجاره کنیم، اما به ‌علت برخی دیدگاه‌های مخالف این مساله منتفی شد، خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات ناوگان هوایی،باید از هواپیماهای مناسب و جوان استفاده کنیم تا ایمنی مسافران نیز تامین شود.

وی با تاکید بر این‌که قبل از ورود هواپیماهای جدید به ناوگان حمل‌ونقل باید در زمینه سیستم نگهداری و سلامت آنها اطمینان کافی به‌دست آورد، یادآور شد: پس از کنترل‌های لازم، اجازه ورود به آنها داده می‌شود.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
A3eman, Thundertomcat

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان