هدیه یک اروپایی به فرزند شهید شهریاری

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22792 بار
تماس:

هدیه یک اروپایی به فرزند شهید شهریاری

پست توسط Sami 1993 » دو شنبه 14 آذر 1390, 2:08 am

اخبار و حوادث centralclubs به نقل از :

تصویر

هدیه یک اروپایی به فرزند شهید شهریاری
فرزند یك استاد برجسته فیزیك هسته ای اروپا ، هدیه ای را به عنوان همدردی با فرزند شهید'مجید شهریاری' تهیه و به او تقدیم كرد.

تصویر

به گزارش مشرق، 'علی اصغر سلطانیه' سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین روز یكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در این باره گفت: چندی پیش در حاشیه كنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی، همایشی در محكومیت ترور دانشمندان هسته ای برگزار كردیم كه در آن مراسم، همسر شهید شهریاری سخنرانی كرد و فیلم های مستندی از صحنه های ترورها نیز به نمایش گذاشته شد.

سلطانیه افزود: در این مراسم نمایندگان زیادی از كشورهای مختلف حضور داشتند كه در آن میان یكی از استادان برجسته فیزیك اروپا در پایان مراسم با مراجعه به خانواده شهید شهریاری، فرزند ایشان را در آغوش گرفته و به وی تسلیت گفت.

سفیر ایران در آژانس افزود: دیروز این استاد برجسته فیزیك هسته ای اروپا با سفر به وین و در ملاقات با او گفت:پس از بازگشت به كشورش ، مشاهدات خود را از این همایش و دیدار با خانواده شهید شهریاری برای خانواده اش بازگو كرد و پسرش كه همسن فرزند شهید شهریاری است فوق العاده متاثر شده و چندی بعد، هدیه ویژه ای را تهیه و مصرانه از وی خواسته كه آن را شخصا به وین آورد تا بعنوان یادگاری و همدردی با فرزند شهید شهریاری، تقدیم او شود.

سلطانیه گفت: این استاد فیزیك در پایان گفت كه من بعنوان یك متخصص فیزیك هسته ای، عمل زشت ترور دانشمند ایرانی را همواره محكوم كرده و در هر نقطه ای از جهان آنچه را كه رخ داده به گوش دیگران بخصوص دانشمندان سراسر جهان خواهم رساند.

سفیر ایران در آژانس یادآور شد كه این هدیه را روز گذشته برای فرزند شهید شهریاری ارسال كرده است.

شهید مجید شهریاری استاد فیزیك هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی آذرماه سال گذشته توسط عوامل موساد و دستگاه امنیتی انگلیس به شهادت رسید.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”