سیاست‌های اوباما به ایران قدرت داده و امنیت اسرائیل را به خط

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 228
تاریخ عضویت: جمعه 3 آبان 1387, 10:19 am
سپاس‌های ارسالی: 230 بار
سپاس‌های دریافتی: 539 بار

سیاست‌های اوباما به ایران قدرت داده و امنیت اسرائیل را به خط

پست توسط reza_glb » پنج شنبه 17 آذر 1390, 1:57 pm

جمهوری‌خواهان آمریکا در انتقاد از سیاست‌ اوباما:
سیاست‌های اوباما به ایران قدرت داده و امنیت اسرائیل را به خطر انداخته است
خبرگزاری فارس: نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری 2012 آمریکا در انتقاد از سیاست‌ اوباما در قبال اسرائیل اعلام کردند که سیاست‌های اوباما امنیت اسرائیل را به خطر انداخته، در روند صلح خاورمیانه کارشکنی ایجاد می‌کند و به ایران پر و بال می‌دهد.
تصویر"باراک اوباما" رئیس‌جمهور آمریکا[COLOR=#ccc]------------------------------- 


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز گذشته ضمن انتقاد از سیاست‌های "باراک اوباما" در قبال اسرائیل آمریکا اعلام کردند: سیاست‌های اوباما امنیت اسرائیل را به خطر انداخته، در روند صلح خاورمیانه کارشکنی ایجاد می‌کند و به ایران پر و بال می‌دهد .

"میت رامنی" فرماندار سابق ایالت ماساچوست و از نامزد‌های مطرح حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری 2012 آمریکا طی همایشی در واشنگتن در برابر حدود یکصد جمهوری‌خواه یهود در انتقاد از سیاست‌ اوباما اعلام کرد: «اوباما به طور بی حد و حصر در روند صلح خاورمیانه کارشکنی ایجاد می‌کند.»

وی همچنین با اشاره به ایده ماه مه گذشته رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص تشکیل دو کشور اسرائیل و فلسطین در مرزهای منطبق با مرزهای 1967 افزود: «اوباما از اسرائیل خواسته که مرزهای غیرقابل دفاع را بپذیرد.»

رامنی در ادامه گفت: «"محمود احمدی‌نژاد" رئیس‌جمهور ایران باید بخاطر تحریک به کشتار مردم اسرائیل متهم شود. تغییر رژیم ایران ضروری است.»

بر اساس این گزارش، مدعیان تاج و تخت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که یکی از آنها نهایتا برای مقابله با اوباما در رقابت‌های انتخاباتی نوامبر 2012 تعیین خواهد شد، با هدف به دست آوردن آراء مسیحیان محافظه‌کار، سیاست خاورمیانه‌ای اوباما را هدف انتقادهای خود قرار داده‌اند.

"نیوت گینگریچ" دیگر نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری 2012 این کشور نیز در اظهاراتی اعلام کرد: «این فشار ادامه خواهد داشت، چه کسی می‌گوید که تقصیر اسرائیل است...بس است دیگر.»

این سیاست‌مدار جمهوری‌خواه در ادامه خواستار تغییر حکومت ایران و کناره‌گیری "بشار اسد" رئیس‌جمهور سوریه شد.

رامنی و گینگریچ همچنین در ادامه خواستار عملیاتی مخفی یا غیرمخفی در راستای حمایت از مخالفان در تهران شد.

وی همچنین خواستار نقل مکان سفیر آمریکا در اسرائیل از تل‌آویو به بیت‌المقدس شد و اظهارات "لئون پانتا" وزیر دفاع آمریکا در خصوص بازگشت اسرائیل بر سر میز مذاکره با فلسطین را شرم‌آور و ننگین خواند.

نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امیدوارند با این سخنان خود رأی‌هندگان یهود را متقاعد کنند که به نامزدهای دموکرات رأی ندهند.

در سال ۲008 میلادی، 78 درصد رأی‌دهندگان یهود به اوباما رأی دادند.

"ریک سانتوروم" دیگر نامزد جمهوی‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز در اظهاراتی اوباما را به مسئولان سیاسی که سعی دارند قبل از جنگ جهانی دوم با "آدولف هیتلر" مذاکره کنند، مقایسه کرد.

"جان هانتسمن" نیز به نوبه خود خاطرنشان کرد: «هم‌اکنون زمان آن است که جهان بداند که ما از اسرائیل حمایت می‌کنیم.»

"ریک پری" دیگر نامزد جمهوری‌خواه آمریکا نیز در وعده‌ای انتخاباتی اعلام کرد: «دولت من تمامی انواع کمک‌ها اعم از کمک‌های استراتژیک را به اسرائیل ارائه خواهد داد.»
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن[COLOR=#000000] *** 
وطــن یعنــی[COLOR=#d8d8d8] هـدف یعنی شهامت *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت   *** 
و[COLOR=#d8d8d8]طــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا   *** 
ت[COLOR=#d8d8d8]مـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا  ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران ***
***

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”