در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

پشت صحنه آقای تغییر + سند و فیلم

توسط samsun » جمعه 18 آذر 1390 18:43

از اوباما چه می دانیم؟ آیا او مسلمان است؟ در کجا به دنیا آمده؟ آیا این سیاه پوست 50 ساله واقعا درصدد تغییر ساختارهای متصلب آمریکاست؟ آیا همجنسبازی او با رام امانوئل واقعیت دارد؟ گزارش های ویژه مشرق را برای رازگشایی از این سوالات دنبال کنید....     

به گزارش مشرق،
باراک اوبامای کوچک که در زمان اقامت در اندونزی با نام مستعار بری سوئترو (Barry Soetoro) شناخته می‌شد، چهل و چهارمین رئیس‌جمهور آمریکا و یکی از برندگان بحث‌برانگیز جایزه نوبل صلح است.

بنا بر روایات رسمی اوباما در 4 آگوست 1961 در هونولولوی هاوایی متولد شده است.

مادر وی استنلی آن دونهام (Stanley Ann Dunham) اهل آمریکا و پدر وی باراک اوبامای بزرگ (Barack Obama Sr.) اهل کنیا، شش ماه قبل از تولد باراک اوباما با یکدیگر ازدواج کردند. این دو زمانی که باراک اوباما دو سال بیشتر نداشت از یکدیگر جدا شدند.


زمانی که اوباما شش سال داشت، مادرش با یک اندونزیایی به نام [url=%3Ca]<a[/url][url=%3Ca]لولو سوئترو[/url](Lolo Soetoro) ازدواج نمود و خانواده چهار سال بعدی را در اندونزی گذراند. اوباما در ده سالگی به هاوایی بازگشت تا زندگی خود را در کنار پدربزگ و مادربزگ خود یعنی استنلی و مادلین دونهام بگذراند. وی در این سن برای آخرین بار پدر خود را ملاقات نمود.

وی تحصیلات خود را در دانشکده باختری (Occidental College)، دانشگاه کلمبیا و دانشکده حقوق هاروارد به اتمام رسند. برخی گروه‌‌ها و افراد معتقدند که اوباما یک آمریکایی نیست بلکه در کنیا متولد شده است. در 27 آوریل 2011، اوباما به طور رسمی گواهی تولد خود را منتشر نمود که البته بسیاری از کارشناسان این سند را جعلی تشخیص داده و تاکنون هیچ مرجع قضایی اصالت آن را تأیید نکرده است.
آخرین ملاقات اوباما و پدرش در سال 1971
اوباما در کنار مادر، خواهر ناتنی و ناپدری‌اش، لولو سوئترو
اوباما در کنار مادر، خواهر ناتنی و پدربزگش

اوباما پس از شکست در انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا، در سال 1995 به عنوان سناتور دموکرات از ایالت ایلینویز وارد کنگره شد. یکی از جنجال‌برانگیزترین اقدمات وی در سنا دادن رأی مخالف به قانونی بود که بر اساس آن نوزادانی که از عمل سقط جنین جان سالم به در می‌بردند باید تحت مراقبت‌های پزشکی و بیمارستانی قرار می‌گرفتند. مجله نشنال‌ ‌ژورنال به وی لقب لیبرال‌ترین سناتور سال 2007 را داد.

باراک اوباما پس از شکست هیلاری کلینتون در رقابت درون حزبی دموکرات‌ها، توانست با شعار  "تغییر" و "امید" بر جان مک‌کین، نامزد جمهورخواه، پیشی گرفته و در سال 2008 به عنوان اولین رئیس‌جمهور سیاه‌پوست آمریکا برگزیده شود. وی در طول دوران ریاست جمهوری خود با مشکلات اقتصادی و سیاسی بزرگی دست به گریبان بوده است که افول اقتصادی آمریکا و نیز تداوم جنگ‌هایی که در دوران جرج بوش آغاز شده بودند، بزرگترین آنها هستند.
یکی از میتینگ‌های انتخاباتی باراک اوباما که طی آن یک فعال سیاسی پلاکارد "در مورد 11 سپتامبر تحقیق کنید!" را در مقابل وی بالای سر برده است


در این گزارش به بررسی برخی از زوایایی پنهان زندگی شخصی وی می‌پردازیم که می‌توان گفت به غیر از بحث مربوط به ملیت و مکان تولد، بقیه عمدتا زیر سایه زندگی سیاسی وی قرار داشته است. در گزارش بعدی نیز به بررسی روابط اوباما با لابی یهود و صهیونیست‌ها خواهیم پرداخت.


*آیا اوباما شهروند آمریکا است؟
تولد اوباما در کنیا


اورلی تاتز (Orly Taitz)، وکیل اهل کالیفرنیا، در سال 2009 نسخه‌ای از گواهی تولد اوباما را منتشر نمود که نشان می‌داد وی متولد کنیا است نه هاوایی. با توجه به اصرار اوباما و دولت آمریکا مبنی بر اینکه وی در هاوایی متولد شده است این امر می‌توانست تأثیری بسیار منفی بر مشروعیت دولت اوباما داشته باشد. بنا بر گزارش‌ها تاتز فعالیت‌هایی را در دادگاه محلی کالیفرنیا آغاز کرده تا اصالت این سند را به تأیید برساند.تصویر گواهی تولد اوباما در کنیا

در این سند اعلام شده که باراک حسین اوباما در 4 آگوست 1961، در بیمارستانی به نام "کوست جنرال" (Coast General) در موباسا، کنیا، متولد شده است. این در حالی است که مادربزرگ پدری اوباما در کنیا نیز اعلام کرده بود که وی در کنیا متولد شده است. با توجه به مطالب فوق این سؤال مطرح می‌شود که پس چگونه کاخ سفید، تصویر سندی را منتشر کرد که نشان می‌داد اوباما در هاوایی متولد شده است؟اوباما و تابعیت اندونزی
تاتان سیوفولانا (Tatan Syuflana)، گزارشگر و عکاس خبرگذاری آسوشیتدپرس در سال 2007 تصویری را منتشر نمود که که در آن کارت ثبت‌نام اوباما در مدرسه فرانسیسکوس آسیسی (Fransiskus Assisi) اندونزی منتشر گشته بود. در این تصویر اوباما با اسم باری سوئترو (Barry Soetoro) و توسط ناپدری‌اش لولو سوئترو (Lolo Soetoro) در مدرسه ثبت‌نام نموده است.

در این کارت، باری سوئترو یک شهروند اندونزی قلمداد گشته است که در 4 آگوست 1961 در هونولولو (Honolulu)، هاوایی، متولد شده است. در این سند دین وی اسلام قلمداد گردیده است.کارت ثبت نام اوباما در اندونزی با نام باری سوئترواوباما پس از اتمام تحصیلات خود در مدرسه ابتدایی آسیسی، وارد مدرسه دولتی "اس‌دی‌ان منتنگ" (SDN Menteng) شد. این در حالی است که تیم اوباما چه در زمان انتخابات و چه تاکنون که چندین سال از زمامداری وی در آمریکا می‌گذرد، اظهار نظری در مورد تابعیت اندونزیایی وی نکرده‌اند.

آن دونهام (Ann Dunham)، مادر آمریکایی اوباما، در سال 1963 و زمانی که باراک اوباما دو سال بیشتر نداشت از همسر اول خود یعنی پدر اوباما جدا شد. دونهام سپس با لول سوئرنتو، تبعه کشور اندونزی، ازدواج نموده و در سال 1966 یا 1967 به اندونزی مهاجرت نمود. آنچه که مشخص است بر اساس قوانین اندونزی اوباما باید شهروند این کشور می‌بود تا در یک مدرسه دولتی ثبت‌نام می‌کرد و از آنجایی که بر اساس قوانین اندونزی در دهه 60، اتباع این کشور نمی‌توانستند دارای تابعیت دوگانه باشند، بنابراین اوباما از تابعیت هر کشور دیگری خارج می‌شد تا می‌توانست در اندونزی به مدرسه دولتی برود. اوباما در سن چهار یا پنج سالگی به اندونزی رفته و ظاهرا در سن ده سالگی بار دیگر به هاوایی بازگشته است.

از سوی دیگر وی در یکی از برنامه‌های تبلیغاتی خود اعلام نمود که در سال 1981 به پاکستان سفر کرده بود، "زمانی که در دانشکده بودم به پاکستان رفتم. قبل از اینکه به کمیته روابط خارجی سنا بپیوندم می‌دانستم که شیعه و سنی چیستند." نکته جالب اینجاست که بنا بر گزارش‌ها، اوباما هیچگاه قبل از این چه در نوشته‌های خود و چه در مباحث مطروحه در کمیته در مورد پاکستان، به این سفرها اشاره‌ای نکرده بود. وی به مدت سه هفته در کراچی پاکستان اقامت کرده بود. در آن زمان پاکستان تحت سلطه یک حکومت نظامی بوده و سفر اتباع آمریکایی به این کشور امکان‌ناپذیر بود بنابراین اوباما با گذرنامه اندونزی وارد این کشور شده بود.


این امر نشان می‌دهد که اوباما در سنین برگسالی نیز تلاشی برای خروج از تابعیت اندونزی نکرده و از گذرنامه این کشور استفاده می‌نمود.

پاسخ کاخ سفید به جنبش تولد
چندین سال پس از اینکه اوباما با رخوت و غرور هر چه تمام ارائه گواهی تولد خود را رد می‌کرد، کاخ سفید بالاخره در آوریل 2011 یک نسخه PDF از گواهی تولد اوباما را در ایالت هاوایی منتشر کرد. اگرچه کاخ سفید و رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند که جنبش تولد دیگر به پایان راه خود رسیده است، اما این مدرک بیش از آنکه به سؤالات پاسخ دهد، خود منشأ پیدایش سؤالات دیگری گشت. برای مثال، چرا شماره گواهی تولد اوباما بیشتر از شماره گواهی تولد افرادی هستند که بعد از وی در همان بیمارستان متولد شده‌اند؟ کورت نیمو (Kurt Nimmo)، فعال ضد جنگ و وبلاگ‌نویس، می‌نویسد: "زمانی که بخش‌هایی از سند ارائه شده به قدر کافی بزرگ می‌‌شوند ما به تناقض‌های آشکاری برمی‌خوریم. برای مثال، چنین به نظر می‌رسد که تاریخ مهر شده بر روی سند، تغییر داده شده است. همچنین کلمات و اعداد تایپ شده به طرز مشکوکی دارای یک حاشیه سفید هستند که نشان می‌دهند این ارقام و کلمات احتمالا ابتدا از یک متن اسکن شده و سپس بر روی کاغذی که دارای پس‌زمینه سبز است اضافه شده‌اند."
عکس گواهی تولد اوباما که به شهادت اکثر کارشناسان جعلی است

این سند پس از آن منتشر شد که نشريه كنگره آمريكا برنامه‌ای محرمانه برای تحقيق و تفحص در مورد زادگاه اوباما آغاز نمود. برخي اعضای كنگره از حزب جمهوريخواه اصرار دارند گواهي تولد اوباما جعلی است و او در كنيا، موطن پدرش و نه آمريكا به دنيا آمده است.

اوباما و همجنس‌بازی
وین مدسِن (Wayne Madsen)، محقق و روزنامه‌نگار آمریکایی با انتشار مقاله‌ای در ماه می 2010 به افشای ارتباط باراک اوباما و رام امانوئل، رئیس دفتر وی، با یک کلوب همجنس‌بازی در شیکاگو با نام "کشور مردان" (Men's Country) پرداخت.

مدسن در مقاله خود نوشت که بر اساس اطلاعات منبعی وابسته به جامعه همجنس‌بازان و همچنین چند نفر از منابع سیاسی قدیمی در شیکاگو، این دو تن از اعضای دائمی یک کلوب همجنس‌بازی هستند. منابع مطلع به مدسن اعلام داشته‌اند که این باشگاه به مشتریان خود حق عضویت یک ساله "دائمی" در ازای دریافت هزینه آن اعطاء می‌کند و اینکه در فایل‌های کامپیوتری و کاغذی این باشگاه اسامی اراک اوباما و راهم امانوئل به چشم می‌خورد. این اطلاعات به صورت محرمانه نگهداری می‌شوند اما منابع نزدیک به کلوب "باشگاه مردان" معتقدند که سرویس‌های اطلاعاتی، کامپیوترها و پرونده‌های حاوی اطلاعات اوباما و امانوئل را پاکسازی کرده‌‌اند.


تابلو ورودی باشگاه "کشور مردان"

  
  تصاویرباشگاه "کشور مردان"

منابع مرتبط با جامعه همجنس‌بازان شیکاگو گزارش داده‌اند که اوباما علاقه داشته است با مردان سفید پوست رابطه جنسی برقرار نماید. به گفته این منابع اوباما هر چهارشنبه در این باشگاه دیده می‌شد. این اتهامات زمانی مطرح گشتند که فردی به نام لری سینکلیر ([url=%3Ca]<a[/url][url=%3Ca]Lary Sinclair[/url]) در سال 2008 ادعا نمود که در سال 1999 یک بار در داخل یک لیموزین و بار دیگر در اتاق یک متل در حومه شیکاگو با سناتور اوباما رابطه جنسی برقرار کرده و شاهد مصرف کوکائین توسط وی بوده است. وی همچنین ادعا نموده است که برخی از افراد مرتبط با همجنس‌بازی‌های اوباما نیز برای جلوگیری از فاش نشدن موضوع به قتل رسیده‌اند.


لری سینکلیرپس از افشای این مطالب توسط سنکلیر وی توسط پلیس واشنگتن دستگیر شد. حکم دستگیری وی توسط بیو بایدن (Beau Biden)، دادستان کل منطقه دلاواره، و پسر جو بایدن، معاون اوباما، صادر شد. نکته جالب توجه در اظهارات سینکلر اشاره به نام اشخاصی است که در این باشگاه همجنس‌بازی رفت و آمد داشتند اما بعدها به طرز مرموزی به قتل رسیدند. به گفته وی این افراد ممکن است به منظور پاکسازی سوابق اوباما و امانوئل کشته شده باشند.


فیلمی که لری سینکلیر در مورد رابطه جنسی خود با اوباما بر روی اینترنت قرار داد


بر اساس این گزارش، اوباما از اواسط دهه 1990 و پس از اینکه در سال 1996 به عنوان سناتور ایالت ایلینویز به مجلس سنا راه یافت به عضویت این باشگاه همجنس‌بازی درآمد. این باشگاه حتی کارت‌های عضویت نیز برای اوباما و امانوئل منتشر نمود. اوباما در بازی‌های انتخابی بسکتبال با امانوئل و فردی به نام آلکسی گیانولیاس (Alexi Giannoulias) آشنا شد. گیانولیاس بعدها در یک پرونده مالی درگیر شد. قاضی پرونده اعلام کرد که 500 ساعت مکالمات تلفنی ضبط شده مربوط به این پرونده به درخواست، بلاگوجویچ (Blagojevich)، متهم پرونده و وکیل مدافع وی و با توجه به دلایلی که ارائه نمودند پخش نخواهد شد. منابع وین مدسن به وی اعلام کردند که این مکالمات احتمالا محتوی اظهاراتی در مورد زندگی شخصی اوباما و امانوئل بوده‌اند.

این در حالی است که اوباما بارها و در سخنرانی‌های متعدد از حقوق همجنس‌بازان حمایت کرده است. در دوران زمامداری وی قانون ممنوعیت فعالیت همجنس‌بازان در آمریکا لغو شد. بر اساس این قانون که به قانون "نپرس و نگو" معروف بود، سربازان آمریکایی لزومی نداشت که گرایشات جنسی خود را فاش کنند اما در صورتی که پرده از همجنس‌باز بودن آنها برداشته می‌شد، با خطر اخراج از ارتش مواجه می‌شدند. هم‌اکنون این قانون دیگر لغو شده است و همجنس‌بازها می‌توانند آزادانه در ارتش آمریکا حضور یابند. یکی دیگر از فعالیت‌های اوباما در این حوزه، معرفی یک زن یهودی به نام [url=%3Ca]<a[/url][url=%3Ca]<a[/url][url=%3Ca]سونیا سوتومایر ([/url]Sonia Sotomayor)
به عنوان یکی از نه قاضی دیوان عالی آمریکا است. سوتو ماریو [url=%3Ca]<a[/url][url=%3Ca]به خاطر حمایت سرسختانه از آزادی سقط جنین، آزادی حمل سلاح و آزادی همجنس‌بازی معروف است.[/url]


به گزارش گروه‌های همجنس‌باز بیش از 240 همجنس‌باز هم‌اکنون در قسمت‌های مختلف دولت اوباما مشغول به کار هستند.

[[url=%3Ca]a[/url][url=%3Ca][/url][/

سونیا سوتو مایر، قاضی همجنس‌باز دیوان عالی آمریکا


مصرف مواد مخدر توسط اوباما
اوباما در کتاب اول خود با عنوان "رویاهایی از پدرم" (1995)، چنین نوشته که قبل از وارد شدن به عرصه سیاست از ماری‌جوانا و کوکائین استفاده کرده است. وی در کتاب خود می‌گوید که چون از ظاهر کسی که سعی می‌کرد به وی هروئین بفروشد خوشش نیامد بنابراین هروئین مصرف نکرده است.

  
علی‌رغم چهره ورزشکارانه‌ای که از اوباما ترسیم می‌شود وی سالیان درازی است که به سیگار اعتیاد دارد


مسأله مصرف مواد مخدر یکی از مشکلاتی است که سیاستمداران به طور معمول با آن دست به گریبان هستند، و گاها به عنوان آزمایشی برای سنجش صداقت آنها به کار می‌رود. اگر سیاستمداری از مواد مخدر استفاده کرده باشد در این حالت عقل سلیم ایجاب می‌کند که سعی نماید این مشکل را هر چه زودتر از سر راه بردارد. دکتر جرومی کورسی(Jerome R. Corsi)، در کتابی با عنوان "ملت اوباما" (The Obama Nation)
به بررسی این امر می‌پردازد که چرا اوباما اعتراف به مصرف مواد مخدر نمود: "شاید اوباما احساس کرد که این اطلاعات در نهایت توسط هم‌ مدرسه‌ای‌های وی فاش خواهند شد. بنابراین به منظور به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی از این حقیقت پنهانی، بدین نتیجه رسیده که اعتراف می‌تواند بهترین روش باشد."
کتاب "ملت اوباما"کورسی در کتاب خود بدین نکته اشاره می‌کند که اوباما باید توضیح دهد که آیا وی به فروش مواد نیز پرداخته یا اینکه چه زمانی استفاده از مواد را ترک کرده است: "آیا اوباما زمانی که سناتور ایالت ایلینویز نیز بود مواد مخدر مصرف می‌کرد؟" اوباما به این سؤال پاسخی نداده است.  

انگشتری با نشان  فراماسونری

وب‌سایت اسپانیایی XFiles.esبا انتشار تصاویری به وضوح ثابت کرد که اوباما از همان سنین جوانی در حلقه‌های فراماسونری عضویت داشته است.

انگشتر اوباما که یکی از نمادهای فراماسونری را نشان می‌دهد


بزرگنمایی تصویر باراک اوباما که در 24 می 2008 در نشریه نیوزویک منتشر شده، نشان می‌دهد که انگشتر دست راست وی دارای آرم فراماسونری است. بنا بر گزارش‌ها اوباما ماسون درجه 32 (از بالاترین درجات لژ‌های ماسونری) در لژ فراماسونری پرنس هال (Prince Hall) است. تعالیم و نمادهای این لژ ماسونری سیاه‌پوستان به مانند لژ‌های سفیدپوستان است و این لژ نیز به مانند دیگر لژ‌ها سعی نموده تا یکی از اعضای خود را به قدرت برساند. پرنس هال اولین لژ فراماسونری سیاه‌پوستان در آمریکا است و به یاد بنیانگذار و استان اعظم آن که معروفترین سیاه‌پوست منطقه بوستون در زمان انقلاب‌ آمریکا و اوایل قرن 19 بود، نامگذاری شده است.
نماد لژ پرنس هال که بر روی انگشتر اوباما قابل روئیت است

این لژ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز به طور علنی از باراک اوباما حمایت نمود. در زیر تصویری از آگهی این لژ در صفحه تبلیغاتی ستاد انتخاباتی باراک اوباما به چشم می‌خورد که در آن به بهانه‌هایی چون ترویج برابری، حقوق مدنی، آزادی‌های مدنی، عدالت اقتصادی و امنیتی از وی حمایت شده است.
تصویر حمایت پرنس هال از اوباما

از ۴۱ رئیس جمهوری آمریکا ۱۷ نفر آنها از سال ۱۷۹۹ تا ۲۰۱۰ عضو لژهای ماسونی بودند . از این عده ۴ نفرشان عضو لژ اوهایو سه نفر عضو لژ تنسی ۲ نفر عضو لژ نیویورک و بقیه از لژهای واشنگتن ، پاناما ، میسوری ، تگزاس و ویرجینیا بودند. در سالنامه های ۱۹۶۵-۱۹۶۴ ماسونی (مرکز برادران ماسونیک‌) اسامی پانزده رییس جمهور عضو لژهای ماسونی به ترتیب زیر نوشته شده است:
 1. جرج واشنگتن
 2. بنیامین فرانکلین
 3. جیمز مونروئه
 4. اندرو جکسون
 5. جیمز ناکس پولک
 6. جمیز بوکانان
 7. اندرو جانسون
 8. جیمز آبراهام گارفیلد
 9. ویلیام مک کینلی
 10. تئودور روزولت
 11. هری ترومن
 12. لیندن جانسون
در دوره های بعد به این فهرست نیز رونالد ریگان و جورج بوش پدر و پسر و باراک اوباما نیز اضافه شدند.


منابع بیشتر برای محققین

* سند گواهی تولد او باما (با کیفیت بالا) که توسط کاخ سفید ارائه شده و به اعتقاد بسیاری از متخصصین جعلی است.         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
* مقاله کامل وین مدیسن در مورد اوباما (مفصل 33 صفحه)       لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
Java, Reza6662, shafagh 2, interceptor, hermes_PERSIAN, oweiys, HASAN BARATY, KH.I.A.2500, Sami 1993, كيارش

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1633

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: پشت صحنه آقای تغییر + سند و فیلم

توسط KH.I.A.2500 » جمعه 18 آذر 1390 19:12

با تشکر از مطالبتون ;
به اون عکس خانوادگی سیاه و سفید نگاه کنید . یک چیزی انداخته گردنش ، آیا اون نشانه هم نماد فراماسونهاست ؟

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
hermes_PERSIAN

Major II

Major IIno avatar
پست ها

472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

Re: پشت صحنه آقای تغییر + سند و فیلم

توسط samsun » جمعه 18 آذر 1390 19:17

KH.I.A.2500 نوشته است:با تشکر از مطالبتون ;
به اون عکس خانوادگی سیاه و سفید نگاه کنید . یک چیزی انداخته گردنش ، آیا اون نشانه هم نماد فراماسونهاست ؟


طبق مطالعاتی که انجام دادم این نماد از نمادهای فراماسونری نیست.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, hermes_PERSIAN

Major II

Major IIno avatar
پست ها

472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

Re: پشت صحنه آقای تغییر + سند و فیلم

توسط samsun » دوشنبه 21 آذر 1390 14:11

رئیس‌جمهور قوم لوط رسماً اعلام حضور کرد + سند
رییس‌جمهور آمریکا باراک اوباما با انتشار یادداشتی به طور رسمی حقوق هم‌جنس‌گرایان را به رسمیت شناخته و از کلیه وزارت‌خانه‌ها و نهادهای آمریکا خواست تا نسبت به تحقق حقوق جهانی قوم لوط تمامی تلاش خود را بکار بندند.

به گزارش خبرنگار جنگ نرم مشرق، باراک اوباما از زمان تصدی سمت رئیس‌جمهوری آمریکا تلاش کرد تا به ازدواج هم‌جنس‌گرایان و لواط کردن آنها، جنبه رسمی بخشیده و اقدامات این قوم را مساوی با حقوق بشر معرفی کند.

در همین راستا، کاخ سفید طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «رئیس‌جمهور و دولت وي در برداشتن موانع موجود در برابری، مبارزه با تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی، و تعامل با جوامع هم‌جنس‌گرا در سراسر کشور مصمم می‌باشند. همان‌طور كه رئیس‌جمهور به صراحت در سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر سال جاری اعلام نمود، اين تصميم دولت، براي دفاع از حقوق هم‌جنس‌گرایان تنها به مرزهای ما نيز محدود نمی‌شود. وي اظهار داشت: به دليل اين كه هیچ کشوری نباید حقوق مردم را به خاطر اين كه چه كسي را دوست دارند انكار نمايد، ما باید برای احقاق حقوق هم‌جنس‌گرايان در سراسر جهان ايستادگي نماييم.»

باراک اوباما با انتشار یادداشت رسمی، كه صریحاً كليه سازمان‌های فدرال در خارج آمریکا را شامل می‌شود، حصول اطمينان از تلاش‌های دیپلماتيك و کمک‌های خارجی ایالات متحده در ترویج و محافظت از حقوق هم‌جنس‌گرایان را خواستار شد. این يادداشت تعيين‌كننده مسير اولین استراتژی دولت آمریکا برای «مبارزه با نقض حقوق انساني هم‌جنس‌گرایان در خارج از کشور» اعلام شده است.

اين یادداشت به وزارت امور خارجه، وزارت خزانه‌داری، وزارت دفاع، وزارت دادگستری، وزارت کشاورزی، وزارت بازرگانی، وزارت بهداشت و خدمات انسانی، سازمان امنیت داخلی، آژانس توسعه بین‌المللی ایالات متحده، شركت چالش هزاره، بانک صادرات و واردات، نماینده بازرگانی ایالات متحده، و دیگر سازمان‌هایی كه احتمالاً توسط اوباما تعیین می‌شوند، ابلاغ خواهد شد.

یادداشت اوباما سازمان‌های مختلف آمریکا را به حركت در مسيرهاي زير توصيه می‌نماید:

• مبارزه با اعلام هم‌جنس‌گرایي به عنوان يك جرم و یا تبعيد به خارج از کشور.

• حمایت از هم‌جنس‌گرایان پناهنده و پناه‌جوی آسیب‌پذیر.

• افزايش کمک‌های خارجی براي محافظت از حقوق بشر و پیشبرد عدم تبعیض.

• حصول اطمینان از پاسخ سریع و هدفمند ایالات متحده در قبال نقض حقوق انساني هم‌جنس‌گرایان در خارج از کشور.

• تعامل سازمان‌های بین‌المللی در مبارزه با تبعیض عليه هم‌جنس‌گرایان.

• ارائه گزارش پیشرفت.


حتی قبل از اين یادداشت نيز، سازمان‌های ایالات متحده برای ترویج حقوق هم‌جنس‌گرایان در سراسر جهان تلاش می‌کردند. در ژانویه 2009، کلینتون، وزیر امور خارجه، دستورالعمل قهرماني جامع حقوق بشر در وزارت امور خارجه را اعلام نمود، که شامل حفاظت از حقوق همجنسگرایان نيز می‌شد. کلینتون همچنین در حمایت از هم‌جنس‌بازان مدعی شده بود: «حقوق بشر یعنی حقوق هم‌جنس‌بازان، و حقوق هم‌جنس‌بازان یعنی حقوق بشر.»


طبق اعلام کاخ سفید، وزارت خارجه آمریکا تاکنون در این زمینه به صورت جهانی دست به اقدامات ذیل زده است:

• تعامل دو جانبه و منطقه‌ای از طريق سفارتخانه‌های ایالات متحده، جامعه مدنی و سازمان‌های چند جانبه براي تشویق کشورها برای لغو یا اصلاح قوانین مربوط به رفتار با همجنسگرایان یا اعلام همجنسگرایي به عنوان يك جرم جنایی.

• تقویت حقوق بشر همجنسگرایان در مجامع چندجانبه، از جمله شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد. در ماه ژوئن سال 2011، ایالات متحده، آفریقای جنوبی، و يك گروه فرامنطقه‌ای از حامیان مشترک، اولین قطع‌نامه شورای حقوق بشر سازمان ملل را در خصوص حقوق هم‌جنس‌گرایان به تصويب رساندند.

• سفارتخانه‌های ایالات متحده، حمایت ایالات متحده از حقوق همجنسگرایان از طریق دیپلماسی عمومی نوآورانه را اعلام كرده است. سفرا و سفارتخانه‌ها براي میزباني بحث‌های عمومی و میزگردهای تخصصي، انتشار تبليغات و حمايت از رویدادهای افتخاري تلاش می‌نمایند.

• حمایت از مدافعان حقوق هم‌جنس‌گرایان و گروه‌های جامعه مدنی، با کمک به برنامه‌ریزی و حمايت مالی، از جمله تلاش براي مستندسازي موارد نقض حقوق بشر، ایجاد مهارت‌های وکالت، ارائه وکلاي قانوني و در صورت لزوم، كمك به نقل مکان اين افراد.

• ارائه گزارش سالانه وضعیت حقوق بشر هم‌جنس‌گرایان و تهیه گزارش‌های خاص حقوق بشر مربوط به كشور.

• تقویت پرسنل وزارتي و سیاست‌های کنسولی. وزارت امور خارجه آمریکا طیف وسیعی از مزاياي قانونی و کمک هزینه‌های موجود براي شرکای هم‌جنس‌باز داخلی بخش خدمات کارکنان خارجی، كه در خارج از کشور خدمت می‌کنند را گسترش داد. ایالات متحده همچنین هویت جنسیتی را در سیاست‌های فرصت‌های برابر اشتغال دولت فدرال در سال 2010 گنجانده است.

• حمایت از پناهندگان، پناه‌جویان و مهاجران همجنس‌گرا از طریق استراتژی حفاظت كه توسط ديگر سازمان‌های دولت ایالات متحده، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان و سازمان‌های غیر دولتی اجرا می‌شود.
برای دریافت یادداشت رسمی اوباما اینجا کلیک کنید.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
Mahdi1944, hermes_PERSIAN, KH.I.A.2500, HASAN BARATY, Sami 1993

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1633

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: پشت صحنه آقای تغییر + سند و فیلم

توسط KH.I.A.2500 » دوشنبه 21 آذر 1390 19:13

نزدیک انتخابات شده و برای جلب آرای همجنسگرایان در امریکا که تعدادشون هم خیلی زیاده این برنامه ها رو چیدن !

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *


 


 • موضوعات مشابه
  پاسخ ها
  بازديدها
  آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان