مشکل اینترنت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

مشکل اینترنت

پست توسط sahar55 » شنبه 19 آذر 1390, 6:06 pm

سلام من سوالمو پرسیدم ولی چون بازم اررور داد متوجه نشدم ارسال شد نشد تصویر
به هر حال دوباره میپرسم اینکه من چند روزه که وارد اینترنت میشم تا 5 دقیقه همه چیز خوبه ولی بعدش که میخوام صفحه جدیدی باز کنم اررور میده و باید چند بار پشت سر هم refresh کنم تا صفحه باز بشه و اگر هم Discinnect کنم و دوباره وارد بشم تا 5 دقیقه درست میشه و دوباره ......مثل قبل تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: مشکل اینترنت

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 19 آذر 1390, 6:10 pm

,
از چه اينترنتي استفاده ميكنيد؟
از چه مرورگري استفاده ميكنيد؟
از چه سيستم امنيتي استفاده ميكنيد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط sahar55 » شنبه 19 آذر 1390, 10:31 pm

من از ADSL استفاده میکنم و از سیستم امنیتی هم استفاده نمی کنم و از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 19 آذر 1390, 11:54 pm

,
پس به احتمال قريب به يقين مشكل به ويروس مربوط هست، پيشنهاد ميكنم kaspersky internet security 2012 رو نصب و بعد از به روز رساني كل سيستم رو اسكن كنيد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط sahar55 » چهار شنبه 23 آذر 1390, 1:43 am

سلام
ممنون میشم اگه kaspersky internet security 2012 را برای دانلود و راهنمای تصویری نصب اون رو بزارین لطفا

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 23 آذر 1390, 3:19 am

,
براي اطلاعات بيشتر در مورد kaspersky به اين لينك مراجعه بفرماييد
post260409.html

آخرين نسخه‌ي Kaspersky رو هم از اين لينك دريافت كنيد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Novice Poster
Novice Poster

پست توسط sahar55 » پنج شنبه 24 آذر 1390, 12:37 am

سلام
به خاطر همین مشکلی که توضیح دادم این لینک هایی که برام گزاشتین اصلا باز نمیشه یعنی بعضی از سایت ها با چند بار refresh باز میشه بعضی هم مثل این صد بار هم که refresh کنم باز نمیشه حالا من فقط اصلا نمیدونم بعد از نصب انتی ویروس چی جوری سیستم باید اسکن بشه لطفا اینو برام بگین
و یه سوال دیگه اینکه میشه کاری کرد که ایمیلی در spam نره
ممنوووون

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”