در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

وزیر ورزش در مجلس ، چرا بانوان والیبال تماشا کردند ؟

توسط sayeh_roshan_1988 » دوشنبه 28 آذر 1390 10:22

به گزارش جام نیوز به نقل از خبرآنلاین ، محمد عباسی که کمتر از 4 ماه قبل، سکان اداره امور ورزش و جوانان کشور را در دست گرفته، برای اولین بار به کمیسیون تخصصی می رود تا نه برای نتایج ناکام ورزشی و نه حتی برای تغییرات ناگهانی در فدراسیون های ورزشی که برای حفظ ارزش های اسلامی پاسخگو باشد.وزیر ورزش که در هفته های اخیر به دلیل برخوردهایش با چند رئیس فدراسیون ورزشی مثل یزدانی خرم روزهایی بحرانی را سپری کرد و باری دیگر این اتهام که ورزش از سوی جریان انحرافی تهدید می شود و قرار است طعمه ای باشد برای انتخابات ورزشی، با پشت سر گذاشتن آن بحران به مجلس می رود تا پاسخگوی سوالی درباره حضور بانوان در یک مسابقه مهم والیبال باشد.اینکه چرا بانوان و آقایان در روز بازی والیبال ایران و چین در فینال مسابقات آسیایی به صورت مختلط در استادیوم 12 هزار نفری حضور داشتند و موج مکزیکی می رفتند. پخش تصاویر تلویزیونی بازی سبب شده تا جمعی از نمایندگان بخواهند در این زمینه پاسخگو باشد.ورود بانوان به ورزشگاه ها برای میزبانی مسابقات بین المللی اگرچه یکی از شروط اساسی است و در آن مسابقات هم تا قبل از بازی فینال، حضور خانم ها و آقایان بی هیچ مشکلی انجام شد اما در مسابقه نهایی، عدم تدارک مناسب برای بازی از سوی مسئولان برگزاری و حضور بیش از حد انتظار هواداران در آزادی پاره ای از ناهماهنگی ها را ایجاد کرد که همه این اتفاقات در شیرینی نخستین قهرمانی آسیایی ایران در مسابقات والیبال، به فراموشی سپرده شد اما نمایندگان قصد دارند سوال خود را درباره آن لحظات از وزیر ورزش مطرح کند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
airplane

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

Re: وزیر ورزش در مجلس ، چرا بانوان والیبال تماشا کردند ؟

توسط airplane » دوشنبه 28 آذر 1390 10:29

sayeh_roshan_1988 نوشته است:
ورود بانوان به ورزشگاه ها برای میزبانی مسابقات بین المللی اگرچه یکی از شروط اساسی است و در آن مسابقات هم تا قبل از بازی فینال، حضور خانم ها و آقایان بی هیچ مشکلی انجام شد اما در مسابقه نهایی، عدم تدارک مناسب برای بازی از سوی مسئولان برگزاری و حضور بیش از حد انتظار هواداران در آزادی پاره ای از ناهماهنگی ها را ایجاد کرد که همه این اتفاقات در شیرینی نخستین قهرمانی آسیایی ایران در مسابقات والیبال، به فراموشی سپرده شد اما نمایندگان قصد دارند سوال خود را درباره آن لحظات از وزیر ورزش مطرح کند.

دوست عزیز این نقل همون جوک معروف هست که میگن یه کرم افتاد تو دیگ ماکارونی گفت اخ جون ...

باقیش رو سانسور کردم.از اشنا های ما تو استادیوم بودن و تعاریف بسیار زننده و چند مورد عکس رو هم به من نشون دادن.مثل قضیه صفهای اخر سینماهای ما.من هم موافق حضور بانوان هستم اما قبلش باید فرهنگ خودمون رو ببریم بالا که تو همچین جاهایی فقط به بازی تماشا کنیم و از کارهای متفرقه!!!!!!!!! پرهیز کنیم.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت