در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

تصاویری از برلوسکونی در حلقه محاصره زنان

توسط A3eman » دوشنبه 28 آذر 1390 15:55

سیلویو برلوسکونی یکی از ثروتمندترین و در عین حال زنباره ترین مردان ایتالیا  محسوب می شود. جنجالی ترین آنها مربوط به ارتباط وی با یک رقاصه نوجوان است. وی همچنین به استفاده از خدمات زنان تلفنی و سوء استفاده از مقام متهم شده است.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

شبکه اول تلویزیون روسیه به نقل از برلوسکونی گزارش داد: " میلیون ها زن آرزو دارند که همسر من شوند و می دانید برای چه؟ اولا من آدم شادی هستم. دوما پولدار که البته بر کسی پوشیده نیست. سوما ، شایعه شده که من همبستر خوبی هم هستم. نهایتا آنکه همه زنان تقریبا به این مسئله فکر می کنند که وی پیر است و به زودی می میرد و من صاحب این پول و ثروت خواهم شد".

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سیلویو برلوسکونی آدم خوش مزاحی است. وی در سال ۲۰۰۸ در یکی از دیدارهایش در سطح عالی از پشت یکی از ستون ها به طور ناگهانی در برابر "آنگلا مرکل" صدراعظم آلمان ظاهر شد و با اینکار مرکل را بسیار ترساند!

نخست وزیر ایتالیا زمانی "باراک اوباما" رییس جمهور آمریکا را "جوان برنزه" نامید. این سخنان در ایتالیا مباحث زیادی ایجاد کرد.

عکس: سیلویو برلوسکونی و "رُزا" مادر وی، آپریل ۲۰۰۶

برلوسکونی شادابی ظاهری خود را با کمک جراحی پلاستیک حفظ می کند و این مسئله را پنهان نمی کند. وی در میان مردم بدون میک آپ حرفه ای ظاهر نمی شود.

بعد از پیروزی در انتخابات برلوسکونی چند پست دولتی ایتالیا را به زنان داد. بعنوان مثال "جرجیا ملونی" وزیر امور جوانان ایتالیا شد.

و وزارت محیط زیست ایتالیا را به "سفانی پرستیجاکومو" سپرد.

سیلویو برلوسکونی "ماریا استلا جلمینی" را به سمت وزیر آموزش و پرورش منصوب کرد...

... و "میکل ویتوریا برامبیل" را به سمت وزیر گردشگری منصوب نمود.
وی از جوانی علاقه فراوانی به موسیقی داشت. حتی چند آلبوم ترانه های وی منتشر شده است سیلویو تا سال ۲۰۱۳ نخست وزیر ایتالیا خواهد بود.

در عکس: نخست وزیر ایتالیا و "الساندرا موسیلینی" نوه دیکتاتور ایتالیا و عضو پارلمان این کشور.

منبع : افکار نیوز

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
Tangsir, Java, Present, super flanker, ABCABC, reza4087