در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

حال رقت بار دولت ترکیه از ریجکشن دنیای غرب

توسط shafagh 2 » شنبه 3 دی 1390 11:24

سال هاست سران ترکیه سعی می کنند اروپایی شوند ! منظور از اروپایی شدن هم تغییر مکان قاره ای نیست بلکه می خواهند خود را به دولت های اروپایی وصله کنند غافل از اینکه مرام دول اروپایی مرامی غربی و متصل به فرهنگ موذیانه کاخ سفید است که از صدها سال قبل بر همین منوال بوده. دولتمردان ترکیه هنوز ماهیت انها را نشناخته اند و با ساده دلی گمان می کنند پذیرش انها از طرف اروپاییان تنها بر اساس یک سری ضوابط معمولی معلق مانده اما نمی دانند که در سلسله مراتب نظام سرمایه داری غرب ترکیه بعنوان عنصری پست و بیگانه محسوب شده و راهی به کلنی انها ندارد . رییس دولت ترکیه ، نخست وزیر و سایر عناصر برجسته ترکیه با ساده لوحی گمان می کنند این تنها فرانسه بوده که با پیوستن ترکیه به خیل کشورهای اروپایی مخالفت کرده است بی خبر از انکه آمر اصلی این ابراز مخالفت  امریکا ، تشکل های پنهان صهیونیستی در امریکا و اروپا و شبکه ی کلیساهای وابسته به کاخ سفید یا بعبارتی پاپ و اسقف های شاخص کلیساهای مذکور می باشند. متاسفانه سران ترکیه بی توجه به خواسته های واقعی مردم مسلمان کشورشان که مخالفت صریح با عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا می باشد برای اروپایی شدن اصرار دارند اما جای تعجب است که هنوز متوجه مرزبندی ویژه دنیای استکبار با جهان اسلام نشده اند و مذبوحانه سعی در ورود به دنیای انها را دارند در حالیکه چنین شرائطی را دارا نیستند انها حتی متوجه نشده اند که مخالفت فرانسه یک مخالفت فرانسوی نیست و پیش کشیدن وقایعی بی موردی نظیر وقایع جنگ های صلیبی  چند صد سال قبل نه تنها یک بهانه بلکه هدف انها از این کار ملول کردن مسیحیان  و دور کردن انها از  اسلام و ملت های مسلمانان و همچنین پوشاندن گندکاری ها و جنایاتی است که غرب و اروپا و اسراییل طی دو صده اخیر  در دنیا و خاور میانه مرتکب شده اند. وقتی دیدم اردوغان بعد از مخالفت فرانسه با در خواست ترکیه انطور متاثر و بر افروخته به ابراز گلایه و اعتراض به دولت فرانسه پرداخت دلم برای او سوخت که یک عضو عالیتربه یک کشور چگونه می تواند این قدر ساده باشد که حرف علنی و سیاست اشکار غرب را در زیر یک لایه نازک ظاهرا سیاسی نفهمد البته شاید بجای انکه برای اردوغان دلسوزی کنم بهتر بود برای مردم ترکیه دلسوزی می کردم که چطور دولت انها برای یک خواسته نامعقول و نشدنی انها را در برابر غرب خفیف می کند . دولت ترکیه می توانست بجای رفتن به سمت اروپا در سایه سیاست ها ی متین و عزت بخش ایران اسلامی و دادن دست همکاری برای  ایجاد سنگر های دفاعی در برابر زورگویی های  جهان استکبار ارزش و اقتدار ملت خود و جهان اسلام را برخ ان شیطان ها بکشد و فکر کنم با وجود سرخوردگی شدید عاطفی ترکیه از این قضیه گرایش هرچه بیشتر انها به سمت کشورهای حق طلبی نظیر ایران و سوریه بعید نباشد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
gh742, airplane, Mahdi1944, Qaher1406, ASHKAN95