در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

بخشش سه ماه اضافه خدمت مشمولان غایب

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 5 دی 1390 21:45

جانشین نیروی انتظامی از بخشش سه ماه اضافه خدمت مشمولان غایب تا تیر 91 خبرداد.

به گزارش بخش دفاع و امنیت میلیتاری پارسی به نقل از واحد مرکزی خبر ، سردار سرتیپ رادان در حاشیه طرح تعویض کارت های قدیمی پایان خدمت و معافیت با اشاره به قانون جدید نظام وظیفه عمومی، خبر خوشی برای مشمولان غایبی که سه ماه اضافه خدمت دارند، داد و گفت: این افراد تا تیر سال آینده فرصت دارند تا برای اعزام به خدمت مراجعه کنند و اضافه خدمت آنان در این مدت بخشیده می شود.
سردار رادان افزود: در این قانون سن مشمولیت از سال به ماه تبدیل شده است و در صورت غیبت علاوه بر سه تا شش ماه اضافه خدمت برای غایبان به مراجع قضایی نیز معرفی می شوند.
وی همچنین گفت: کارت های پایان خدمت و معافیت افراد کمتر از 50 سال به کارت های هوشمند تبدیل خواهد شد و از فردا این طرح ظرف دو سال اجرا خواهد شد.
سردار رادان با بیان اینکه انجام امور نظام وظیفه عمومی فقط از طریق پلیس بعلاوه 10 امکانپذیر است ،‌افزود: کارت پایان خدمت و معافیت ظرف مدت 12 روز به نشانی متقاضیان ارسال می شود.
جانشین ناجا درباره خرید خدمت سربازی برای ایرانیان خارج از کشور گفت: کسانی که تا پایان سال 82 خارج از ایران متولد شده اند می توانند از این امکان بهره مند شوند اما در زمینه خرید خدمت در داخل کشور هیچ اقدامی در دستور کار نیست.
جانشین ناجا در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره اینکه برخی مبارزه با قاچاق حیوانات وحشی و برقراری امنیت شهر در این زمینه را وظیفه پلیس می دانند، افزود: مسئله فروش و جابجایی غیرقانونی حیوانات وحشی در حوزه مسئولیت پلیس نیست.
سردار رادان گفت: اگر سازمان ها وظایف انجام نداده را به ما گوشزد کنند تا از مردم عذرخواهی کنیم استقبال می کنیم.
وی افزود: آنچه در رسانه ها مطرح شد اینست که روند پرورش، فروش و جابجایی این حیوانات وحشی به صورت غیرقانونی صورت گرفت و هیچ کدام در حوزه مسئولیت پلیس نیست.
سردار رادان گفت: هر کس به جای سلب مسئولیت باید درپی از بین بردن کوتاهی های خود باشد و از مردم عذرخواهی کند نه اینکه تقصیر خود را به دوش نیروی انتظامی بیاندازد.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
Shahbaz

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان