در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

سی ان ان:آمریکا و اسرائیل توان حمله به ایران را ندارند فیلم

توسط A3eman » يکشنبه 11 دی 1390 20:24

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، فرید زکریا مجری و تحلیلگر برجسته شبکه سی ان ان آمریکا برنامه روز یکشنبه 11 دی (1 ژانویه) خود را به موضوع احتمال حمله آمریکا و رژیم صهیونیستی به ایران اختصاص داد.
زکریا، این برنامه را با طرح سوالِ «آیا آمریکا و اسرائیل در سال 2012 به ایران حمله خواهند کرد؟» آغاز کرد و آقای برمر، رئیس مرکز خطرها و مشاوره های گروه آسیا و اروپا در پاسخ به وی گفت: مطمئنا نه.
برمر با تاکید بر اینکه «آمریکا به هیچ وجه این کار را نخواهدکرد» ادامه داد: اوباما خودش مشغول برنامه انتخابات سال 2012 است و آمریکا شانسی برای حمله به ایران ندارد.
وی با اشاره به توخالی بودن تهدیدهای اخیر صهیونیست ها علیه کشورمان افزود: اسرائیل هم نمی تواند دیگر کشورها را برای حمله به ایران متقاعد کند.
آنه مارین اسلوتر که با عنوان پروفسور و استاد دانشگاه در این برنامه شرکت کرده بود نیز تصریح کرد: من هم با برمر موافقم و حمله ای در سال 2012 انجام نخواهد شد.
وی در ادامه کشورمان را به پیگیری اهداف نظامی در برنامه هسته ای خود متهم کرده و مدعی شد: ایران هم هر روز به سلا ح هسته ای نزدیک و نزدیک تر خواهد شد.
دنیل فرنکلین، دیگر کارشناس سی ان ان نیز در این باره ابراز عقیده کرد: من هم براین باورم که اسرائیل به ایران حمله نخواهد کرد.
این اقتصاد دان و مقاله نویس آمریکایی اظهار نظرهای اخیر مقامات واشنگتن و تلاویو در مورد احتمال حمله به ایران را بی اساس دانست و ادامه داد: در سال جدید مشکل جنگی با ایران بوجود نمی آید.
وی با اشاره به جایگاه مستحکم نظام جمهور اسلامی در بین ملت ایران و ناتوانی آمریکا و متحدانش در رویارویی با آن افزود: ایران لیبی نیست که بگویند فردی را بیرون کنید و این کشور به برنامه هسته ای خود ادامه خواهد داد.
لینک دانلود فیلم:http://jamnews.ir/Images/News/AtachFile/11-10-1390/FILE634610456177613750.flv

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
shobeir, Java

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان