فوری...فوری/خلیج فارس یا خلیج عربی؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 375 بار
سپاس‌های دریافتی: 550 بار

دست کاری در رای گیری نام خلیج فارس

پست توسط panda64 » یک شنبه 11 دی 1390, 4:57 pm

سلام دوستان سایت رای گیری نام خلیج فارس([لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
قرار بود با پایان سال 2011 رای گیری خود را تمام کند(یعنی دیشب)که تا دیشب خلیج فارس با 66.4 درصد جلود بود اما الان با گذاشت کمتر از 24 ساعت جای رای ها برعکس شده و نام جعلی مدام دارد بالاتر میرود بنده با توجه به اینکه از ابتدای این رای گیری در جریان بودم به طور قاطع می توانم بگوییم که این کار تقلب است چون اصلا با توجه به تعداد آرا که از 1.5 میلیون بالاتره اصلا امکان اینقدر رشد در عرض کمتر از 1 روز وجود ندارد!!!
دوستان اطلاع رسانی کنند تا شاید کاری بشه کرد.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5187 بار
سپاس‌های دریافتی: 8623 بار

فوری...فوری/خلیج فارس یا خلیج عربی؟

پست توسط A3eman » دو شنبه 12 دی 1390, 1:36 pm

با سلام
چند روزی است که کشورهای عربی وصهیونیسم وامریکا اقدام به تبلیغ گسترده به رای دادن کاربران اینترنت به نام خلیج عرب نموده اند در سایت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] لطفا برای اثبات نمودن اینکه خلیج فارس برای همیشه فارس خواهد ماند در این سایت به خلیج فارس رای بدید.تا الان عرب ها ۶۹به۳۱ جلو هستند

در این سایت با دو گزینه رو به رو هستید

یک گزینه خلیج فارس است و دیگر هم خلیج عرب

شما پس از رای دادن به خلیج فارس بر رو ی vote کلیک میکنید تا رای شما ثبت شود

باسپاس فراوان از شما

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1793 بار

Re: فوری...فوری/خلیج فارس یا خلیج عربی؟

پست توسط hermes_PERSIAN » دو شنبه 12 دی 1390, 3:54 pm

سلام دوستان گرامی

در مورد این سایت رای گیری قبلا زیاد بحث شده و اصولا سایت جعلی است. ولی دوستان گرامی خواهش می کنم از بکار بردن نام جعلی برای خلیج همیشه فارس جلوگیری کنید تا بکار بردن این نام در سایتهای ایرانی مستمسکی در دست تازیان برای استفاده از نام جعلی برای خلیج تا ابد پارس نباشد.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5187 بار
سپاس‌های دریافتی: 8623 بار

پست توسط A3eman » دو شنبه 12 دی 1390, 3:56 pm

این سایت جعلی نیست حتی تو برنامه نیمروز هم گفت که به این سایت بروید و از آبروی کشور دفاع کنید

Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 257 بار
سپاس‌های دریافتی: 442 بار

پست توسط indistinct » دو شنبه 12 دی 1390, 5:31 pm

عجب.از دوستان خواهش میکنم هر کی رو میشناسن بگن تا خلیج فارس همیشه پارس بمونه.
هر کی رو که توی سنترال یا بیرون سنترال میشناسید بگید.انگار میخوان آبروی ایران رو ببرن.در کل تاریخ نگاه کنید عرب ها هیچ وقت بر خلیج همیشه فارس تسلط نداشتند و نخواهند داشت.
آقای a3eman منظورمون از جعلی اینه که غیر قابل اعتماده و دست یه آدم بی طرف نیست که درست رای بگیرد.(امیدوارم دوستان هم منظورشون این بوده باشه)
از کلمه پارس استفاده کردم چون ایرانی ها پارس هستند و فارس یک کلمه عربی.سعی کنید از پارس استفاده کنید.همان طور که میدانید در عربی پ وجود ندارد.کشوری که ما توش زندگی میکمنیم پارس هست نه فارس.ببخشید اضافه حرف زدم :D :razz:

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 » دو شنبه 12 دی 1390, 5:36 pm

نمی دونم بخندم یا گریه کنم.

What do you think is the right name for the gulf ?

Arabian Gulf الخليج العربي - 67.2%
Persian Gulf خليج فارس - 32.8%
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2087 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master » دو شنبه 12 دی 1390, 5:49 pm

در اخبار بیست سی گفت که این نظر سنجی از طرف گوگل نیست بچه ها رد این سایت را گرفتند بر می گردد به یک کوچه در یکی از خیابون های لندن که صاحبش یک عرب اهل اماراته البته این خبر مال خیلی وقت پیشه من هم همیشه توی این سایت می رفتم هیچ گاه ندیدیم این عربا از ۳۲ بیاند بالا اخرین بار هم مال یکی دوهفته پیش بود که به همین منوال بود تا اینکه امروز نتیجه ۱۸۰درجه تغییر کرد خوب البته صاحبش یک ادم بی طرف نیست نکته دیگر اینکه همیشه خلیج پارسی با رنگ قهوه ای بود که همیشه سرتر بود حالا به خاطر اینکه زیاد تو چشم نیاد رنگ ابی چون خلیج ع ر ب ی با رنگ ابی بود اومدست جای اسم ها را در رنگ عوض کرده که یک هویی زیاد چشم نیاد کاش دونفر پیدا می شدند این را هک می کردند

Major II
Major II

پست توسط anga2009 » دو شنبه 12 دی 1390, 5:58 pm

razates نوشته شده:در اخبار بیست سی گفت که این نظر سنجی از طرف گوگل نیست بچه ها رد این سایت را گرفتند بر می گردد به یک کوچه در یکی از خیابون های لندن که صاحبش یک عرب اهل اماراته البته این خبر مال خیلی وقت پیشه من هم همیشه توی این سایت می رفتم هیچ گاه ندیدیم این عربا از ۳۲ بیاند بالا اخرین بار هم مال یکی دوهفته پیش بود که به همین منوال بود تا اینکه امروز نتیجه ۱۸۰درجه تغییر کرد خوب البته صاحبش یک ادم بی طرف نیست نکته دیگر اینکه همیشه خلیج پارسی با رنگ قهوه ای بود که همیشه سرتر بود حالا به خاطر اینکه زیاد تو چشم نیاد رنگ ابی چون خلیج ع ر ب ی با رنگ ابی بود اومدست جای اسم ها را در رنگ عوض کرده که یک هویی زیاد چشم نیاد کاش دونفر پیدا می شدند این را هک می کردند

پس چرا در گوگل مپ خلیج فارس درج نمی شه.الان روی خلیج فارس چیزی ننوشته.
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 146 بار

پست توسط shobeir » دو شنبه 12 دی 1390, 6:28 pm

بابا بی خیال این عربای خاکبرسر نمیتونن اب دماغشون بالا بکشن(به غیر از امام ها و پیامبران و اولیائ خداوند)
میگن اگه ایرانیا ........کنن عربارو باد میبره
اینا هیچ غلطی نمیتونن بنن احمقا من مجبورم اینجوری صحبت کنم خواهشا جلوم نگیرید
هنوز نمیتونن فشنگ بسازن بعد بیان اسم خلیج فارس عوض کنن اولا ایران نمیزاره

اقا مطمئنید وقتی رای میدی رای شما میره برای خلیج فارس من یه احتمال میدم وقتی ما خلیج فارس میزنیم رایش برای خلیج عربی حساب میشه و بر عکس چون من مطمئنم این سایت یه چیزی زیر سرشه :-? :-? :-?

Major II
Major II

پست توسط anga2009 » دو شنبه 12 دی 1390, 6:31 pm

ببینم ذر جمع دوستان از افسران جنگ نرم کسی اینجا نیست یه حالی از مادر مرده بگیرن :-? :-?
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 257 بار
سپاس‌های دریافتی: 442 بار

پست توسط indistinct » دو شنبه 12 دی 1390, 7:15 pm

آقا یه پیشنهاد:من این رو به سایت ف ی ل ت ر معرفی کنم اونا هم بررسی کنن فیلترش کنن.وقتی ما میدونیم این خلیج زیبا اسمش خلیج همیشه پارس هست چرا باید عصبانی بشیم.شنیدید وقتی هی بچه کاری میکنه نمیزنن میگن:بچست ولش کن بزار راحت باشه؟الان هم باید عرب هارا ول کرد.
البته باید کار هایشان را زیر نظر گرفت تا اگر خواستند کار خاصی بکنند زود زد تو سرشون. :razz: :D
حالا موافقید ف ی ل ت رش کنیم؟

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2087 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master » دو شنبه 12 دی 1390, 7:49 pm

نه نه فیلتر بدترین کاره اون وقت قضیه کاملا یک طرفه می شد بعد عر با بدون تقلب می برند العان هم که می بینی کاملا جواب ها را برعکس کرده به نظر من اگر بخواهیم که کلا سایت حذف شود نباید فقط یک طرفه حذف شود باید کلا حذف شود به نظر من باید هک شود

قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”