سنترال در برهه زمانی اخیر

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

Re: سنترال در برهه زمانی اخیر

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 13 دی 1390, 4:24 pm

سلام اویس عزیز :D

بله کاملا حق با شماست،

برای مثال بنده نظر شخصی خودم رو در یک تاپیک ارائه میکنم و دوستان با سند و مدرک پست میزنند و از اشتباه بودن نظر من سخن به میان میاد. قطعا بنده باید قبول کنم که این نظر من اشتباه بوده و هست؛ نه اینکه با تمسخر و توهین راجع به مطلبی که هیچ گونه آگاهی نسبت به آن ندارم حرف بزنم و کسانی که تحصیلات اکادمیک پیرامون آن مطلب را دارند به سخره بگیرم. قطعا مشکل سایت با کسانی است که چنین عمل میکنند.

واضحتر بیان کنم،

منظور سامان عزیز نظام دیکتاتوری نبود، منظور ایشان پست هایی مغایر با اصول پایه که در پستشان نیز متذکر شدند بود. یعنی پستهایی حاوی نظرات شخصی که در رویاپردازی های فرد شکل گرفته و قطعا دیگران را به اشتباه وامیدارد.

پیروز باشید :razz:

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21356 بار

پست توسط SAMAN » سه شنبه 13 دی 1390, 4:36 pm

دوستان گرامی

oweiys,   ,

با تشکر از ارائه نظراتتان...

اما

شما گویا متوجه این بحران در سنترال نشده اید! منظور من از حذف پست ها, همون هایی هست که باعت ایجاد بی احترامی - درگیری لفظی و ... می شود.بدون اینکه هیچ بار علمی یا سودی داشته باشد! کما کان هم هنوز از این پست ها مشاهده می شود.

اویس جان, تمسخر افراد یا ارسال پست هایی که باعث دلگیری شود باعث پیشرفت نخواهند شد.شما موضوع رو بد برداشت نکنید.

همه ما میدانیم که نظرات سازنده باعث پیشرفت هست- به عنوان مثال من در این تاپیک اشتباه کردم- توسط کابران گوشزد شد- برسی کردم و دیدم که حق با کاربر هست و من پست رو اصلاح کردم!

ارائه نظر در مورد موضوعی که به بی احترامی یا گستاخی و یا تمسخر نینجامد, بلا اشکال است.

در مجموع با رعایت نظم و انضباط و تسلط بر ارائه پست ها هیچ مشکلی ان شالله برای کابران و فروم پیش نخواهد آمد.[HIGHLIGHT=#ffc000] ولی روال کار تا عادی شدن شرایط همین گونه خواهد بود. 
آخرین ويرايش توسط 1 on SAMAN, ويرايش شده در 0.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 » سه شنبه 13 دی 1390, 4:40 pm

خوب یه دادگاه تشکیل دهید . تا شاکی ها به شکایت خود و متهم هم پاسخ اتهامات برسه واین جوری فضا بد نشه. :P
یه پیش نهاد یه صفحه باز کنید وکسایی که تاپیک را منحرف می کنند را به اون صفحه ارجاع بدین تا اونجا به اختلاف خود رسیدگی کنند :-(
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » سه شنبه 13 دی 1390, 5:09 pm

SAMAN نوشته شده:  مقبلی  ,

روال کار اینجا تا موقعی که من هستم همین خواهد بود! ضمنا" هیچگونه نیازی به این ندارم ارزشم بالا یا پایین برود! چه بسا پایین رفتن آن برایم مهم نباشد!

من اجازه نمی دهم که هیچ وقت اینجا کیفیت فدای کمیت شود!

اگر شما عرصه ر اتنگ دیدید, فروم های دیگری هستن دو می توانید آنجا آزادانه بیانات خود را بفرمایید.

دوستان نمیدونم چرا دیگه جو سنترال بعد 5 سال دلچسب نیست برام.من تمام وقت اینترنتم رو حتما یه صفحه باز از سنترال داشتم اما دیگه احساس خوبی بهم نمیده سنترال.جو

جو خیلی بدی حاکم شده . اسپمر ها زیاد شدن خیلی ها پست الکی میزنن خیلی ها بی احترامی میکنن و خیلی از مدیرها بشدت در حال تهدید کردن هستند و خیلی هاشون هم که سلیقه ای رفتار میکنن.

بعضی ها هم که اصلا تاب هیچ حرفی رو ندارن و بقولی بشدت برخورد میکندد.

من نمیدونم اقا مهدی کجاست که یه پستی اینجا نزده.
به نظر شما با همین اوضاع خانه نارنجی به اوج خودش مثل سابق میرسه.

به نظر من باید تغیر و تحول اساسی تو سایت ایجاد بشه و همه کابرا یه خونه تکونی بکنند هم خودشون رو و هم طریقه فعالیت شون رو.

زبان تهدیدی که اقا SAMAN عزیز به کار میبرن یا تهدید هایی که capitan pilot میکنه به نظر شماها ایا تاثیر داره؟؟

بخدا جز جری کردن کاربرها هیچ تاثیر دیگه ای نداره.تهدید اگه تاثیر داشت، که مدتهاست این جو حاکمه ایا اوضاع بهتر شد...؟

من خواهش میکنم دوستان اینجا راه حل بدهند ...

در پایان هم بگم که من کوچیک همه مدیرا و بچه های سایت هستم و همتون رو دوست دارم.تصویر
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر

پست توسط SAMAN » سه شنبه 13 دی 1390, 5:18 pm

airplane,

فکر میکردم همه صحبت ها واضح نوشته شده و بیان شده!

سنترال همان سنترال است فقط یک مقدار باید ما و شما کاربران رعایت کنیم و دست در دست هم داده و مثل سابق شویم! چند بار بنده دارم تکرار میکنم که فقط پست های خاص مد نظر هست.

درآینده مشاهده خواهید کرد که چه پست هایی حذف و با چه کسانی برخورد خواهد شد. پس نیاز به ترس نیست! اما میدان دادن و کنترل نکردن عده ایی باعث بروز یک سری اختلالات بی شائبه شد.

این حرفی هم یک دوست گرامی در پست قبل زد به هیچ عنوان توجیهی نداره! دادگاه که نیست ما کاربران ر ا مجازات کنیم- فقط بصورت خصوصی پیام داده و پست های افراد خاطی حذف می شوند.

موفق باشید تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12403 بار
تماس:

پست توسط Solver » سه شنبه 13 دی 1390, 5:32 pm

از نظر من تشکیل یک شورای جدید، ایجاد دادگاه یا ... هیچ کدام راه حل مشکل نیست. همانطور که قبلاً عرض کردم این دست جوامع تنها با آنارشیسم است که به سامان میرسند، البته منظورم سر و سامان بود نه SAMAN :-)

این یعنی جناب مدیران شما اگر 24 ساعت هم با موس و کیبورد به جان پست های هرز بیوفتید و با این فرض که هیچ پستی این میان فدا نشود که همگی خوب میدانیم پست های زیادی هم هستند که قربانی خواهند شد، باز هم هرگز موفق به کنترل این جریانات نخواهید شد.

تنها در سایه همکاری کل کاربران است که کنترل این جریانات محقق خواهد شد. این تصور که بتوان این جریان ها را از بین برد غلط است، ما باید به فکر کنترلش باشیم و شیوه های کنترلی را جایگزین شیوه برخورد کنیم.

فعلا مهدی در حال پاسخ به مشکلات سخت افزاری کاربران در انجمن مربوط است ... :-)

ضمنا منصفانه است اینجا بنده هم تاکید کنم برخی کاربران در زمینه گلایه از برخورد مدیران محق هستند، اما پر واضح است این برخورد ها غالباً با هدف برخورد با متخلفین و پیشگیری از انحراف مباحث بوده و نباید اون را پای نظرات شخصی بگذاریم هر چند گاه ممکن است مدیران نیز اشتباهاً پستی را حذف یا ویرایش کنند اما حداقل در طول این سالها که اینجا بودم اطمینان دارم این اشتباهات آن قدرها زیاد نیست که قابل تحمل نباشد و اینطور رفتار منفعلانه را ایجاد کند.

یک مدت بود بیشتر مباحثی که من درش مشارکت میکردم به سرعت قفل میشد و به قول دوستان حرف های ناگفته ای می ماند، اما پیدا یا پنهان بنده یک بار به این موضوع اعتراض نکردم. وضعیت حاضر نشان میدهد اکثریت کاربران از آستانه صبر پایینی برخوردار هستند.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 13 دی 1390, 6:08 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر تصویر

در ابتدا سپاسگذارم از یکایک دوستان, کاربران و مدیران گرامی در جهت پیگیری موضوع و ارزش نهادن بر محیط سنترال عزیز
تصویر

پیش از آغاز گفتار, لازم است اعلام نمایم قوانین جدید در خصوص فعالیت کاربران تازه وارد, محدودیت اسپمرها, کنترل تاپیک های خبری و ... در حال تدوین و بخشی نیز از شب گذشته در حال اجرا میباشند و لذا با تدبیر سیاست های جدید و ایجاد بسترهای مورد نیاز, قطعا" جو کنونی طی روزها و هفته های آینده تغییر خواهد نمود. البته همانطور که پیشتر نیز ذکر گردید, طبیعتا" این تغییر برای کاربران متخلف و مغایر با اساسنامه فعلی انجمن چندان خوشایند نخواهد بود.

همچنین گمان میکنم برخی دوستان و کاربران گرامی متوجه مقصود جناب
SAMAN گرامی که از لحاظ اجرا در برهه فعلی تفاوتی با سیاست های سایر مدیران نیز نخواهد داشت, نگردیده اند و لازم است موضوع برای چندمین بار تشریح گردد. هدف جلوگیری از انتشار نظرات شخصی و بیهوده به منزله ممانعت از حضور مثبت کاربران در بحث های علمی و ... نمیباشد و همانطور که جناب oweiys گرامی نیز اشاره نمودند, بخشی از هدف و دلیل پیشرفت جوامع بشری و مجازی در انتشار عقاید متفاوت و البته استوار بر اساس علمی و ادبی معطوف میباشد. با توجه به تعریف فوق, نمیتوان هرآنچه در تراوشات ذهن نویسنده خطور نموده و سپس در انجمن نگاشته شده است را نظری مثبت و در خور نگرش دانست. متاسفانه هم اکنون ملاحظه میگردد عده ای از کاربران نا آگاه اقدام به اظهار نظر شخصی و فاقد اصول پایه علمی و بعضا" ادبی و البته سرشار از غلط های املایی مینمایند و آنگاه آن را تبادل نظرات و پیشرفت علمی مینامند! طبیعتا" این روش نه تنها موجب هیچگونه پیشرفت و رقابت مثبت نخواهد گردید, بلکه در دراز مدت باعث افول سطح علمی و ادبی نیز میگردد.

بنابراین آنچه هم اکنون در دستور کار تیم مدیریت و شورای نظارت سایت قرار دارد, مقابله و جلوگیری از انتشار موارد گروه دوم میباشد و آن دسته از کاربران گرامی که فعالیت هایشان در چهارچوب قوانین و بر مبنای اصول علمی و ادبی استوار بوده است, بیش از پیش عرصه را در اختیار خواهند داشت. لذا امیدواریم یکایک دوستان و کاربران گرامی متوجه سیاست های جدید سایت و اهداف آن گردیده باشند.

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2087 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master » سه شنبه 13 دی 1390, 6:30 pm

سلام به تمام دوستان و مدیران زحمت کش یک پیشنهاد داشتم دربارهی قوانین پیشنهاد من در بارهی خود قوانین نیست بلکه دربارهی طرز قرار دادن و نشان دادن ان به کاربران جدید است ببینید دوستان در هنگام ثبت نام با یک صفحه مواجه می شیم که در ان تاکید شده که قوانین را بخوانید سپس در پایین این بخش نوشته شده که ایا شما با قوانین موافق هستید یا نه به اعتقاد من ۹۰٪ درصد افراد که ثبت نام می کنند بدون اینکه قوانین را بخوانند این گزینه که من با قوانین موافق هستم را انتخاب می کنم حالا شما اگر بازهم قوانین را به روز کنید با توجه به اینکه کاربر قوانین را نخوانده است همین اشه و همین کاسه شما مدیران باید کاری کنید که کاربران تازه ثبت نام کرده به اجبار قوانین را بخوانند به خصوص این قوانین جدید را با تشکر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » سه شنبه 13 دی 1390, 8:46 pm

عرض ادب خدمت کاربران گرامی. :razz:  
  هم به عنوان عضو کوچکی از خانه ی نارنجی نظری در رابطه با قوانین در ثبت نام دارم که اگه اجازه بدهید عرض کنم. :D  

در ابتدا میگویم مخاطبان بنده کاربرانی هستند که به برخی قوانین مهم و اصلی عمل نمیکنند(چه New Member و چه Captain ها و Major ها و دیگران.به دلیل این که من عادتم هست که هر گاه جمعی را مخاطب قرار میدهم خودم را هم در آن جمع میگذارم و اکنون خود را در این دسته از کاربران قرار میدهم.بنده نیز اعتراف میکنم گاهی اوقات به قوانین عمل نمیکنم. :-) نه از روی عمد،بلکه از روی جبر)و قصد توهین به هیچ کسی را ندارم.

ببینید دوستان،همان طور که razates عزیز فرمودند،بخش اعظمی از کاربران که میخواهند ثبت نام کنند(نمیگوییم 90 درصد،88 درصد)فقط روی تأیید قوانین کلیک میکنند و آن قوانین را نمیخوانند و این قوانین ثبت نام هم قوانین سراسری انجمن نیستند.دلیلش را هم خودتان بهتر میدانید.(دلیل این که چرا قوانین را نمیخوانند یا به آن عمل نمیکنند)برخی قوانین(نه فقط قوانین سایت،راهنمایی رانندگی،قانون اساسی و...)دست و پاگیر هستند اما در نهایت به سود آن جامعه تمام میشوند.ولی به هر حال،این کار انجام داده میشود.   

بنده به مدیریت محترم سایت و شورای نظارت این است که در صفحه ی ثبت نام تغییری ایجاد کنند که بعد از این که کاربری به بخش ثبت نام وارد شد قوانین سراسری انجمن به جای قوانین اولیه ظاهر شود و وقتی کاربری آن را تایید کرد،در صفحه ی بعدی 4 یا 5 سوال از آن قوانین از آن کاربر پرسیده شود(صفحه غیر قابل بازگشت باشد تا کاربر نتواند بازگشته و قوانین را کپی کند)و کاربر موظف شود قوانین را آموخته(به عبارتی حفظ کرده)و در قسمت پاسخ به آن سوال بنویسد(قوانین بیشتر مربوط به اسپم و کپی رایت و اینگونه موارد باشد) تا از ورود کاربران اسپمر و هرز نویس    حدی(تأکید میکنم)تا حدی جلوگیری شود    اگر آن کاربر در ابتدای کار به قوانین سراسری انجمن عمل نکرد،بعد از دو بار اخطار در صورت تکرار سریعا اخراج شود. 

نظر بنده این برخورد بهتر از این است که فقط پست حذف کنیم و هیچ پیشگیری ای نکنیم.همانطور که میدانید پیشگیری بهتر از درمان است.اگر ما این گونه کاربران را از ریشه کنترل کنیم بهتر از آن است تا بگذاریم آنها آزادانه در این محیط به اسپم و موارد دیگر بپردازند.(هر چند اسپم هیچگاه کاملا ریشه کن نمیشود.بنده خود نیز این امر را قبول دارم.)    

اگر مدیران عزیز لطف کنند برای اخبار نظامی محدودیت قائل شوند و در انجمنهای دیگر به غیر از انجمن جنگ افزار،هوافضا و اینگونه انجمن ها که واقعا از نظر پست های فاقد بار علمی و یا سوال علمی رشد قارچ گونه ای داشته اند(مثل بحث پهپاد RQ-170 که حدود 33 34 صفحه به طول انجامید)،در حیطه کاری و تخصصی خودشان فعالیت داشته باشند تا به این فروم ها همچون خودرو و وسایل نقلیه،پزشکی،فرهنگ،تمدن و هنر،علم،فناوری و آموزش و انجمن ورزش(که کاملا خوابیده اند) رونق ببخشند و سنترال را از این جو خشک نظامی بیرون بیاورند،ممنون میشوم.باور کنید به نفع سایت میباشد.هر چند بزرگانی در انجمن حضور دارند که صلاح سایت را بدانند،اما بنده فقط پیشنهاد میدهم.(ضمنا از جناب آقای Mahdi1944 تقاضا دارم اگر میبینند مدیری که مدیر یک انجمنی است که رونق ندارد اما میتواند داشته باشد و آن مدیر ارجمند فعالیت چندانی ندارد،مدیر آن بخش را تعویض و شخصی را مدیر آن بخش کنند که در صورت داشتن دانش کافی،   طور مستمر فعالیت داشته باشد.  ) 

پایان عرض میکنم با نظر کاربر گرامی،typhoon نیز موافق هستم.اگر جناب Mohammad 1985 لطف کنند و حداقل یک صندلی داغ به راه بیندازند،انجمن از این جو خشک بیرون خواهد آمد. 

(صرفا جهت اطلاع و پیشنهادی برای خانه ی دوم ام) 

آرزوی توفیق برای شما  تصویر   

این پست بنده باعث ناراحتی دوستان و بزرگان سایت نشود و همچنین امیدوارم حذف  تصویر   

تصویر

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1982 بار
سپاس‌های دریافتی: 1828 بار

پست توسط GHAZALAK88 » سه شنبه 13 دی 1390, 10:03 pm

جناب ph.sepehrعزیز مگه قوانین یکی دوتا هستن که کاربر بیچاره ای که تازه با هزار سلام وصلوات امتحاناتش تمام شده :grin: تازه بیاد بشینه قوانین سنترال رو حفظ کنه که در اون صورت یا از ثبت نام منصرف میشه یا با کپی وهزارراه دیگه این قسمت روهم رد میکنه به نظر بنده حقیر این وضعیت نه با تهدید بلکه با هم فکری مدیران وکاربران متخصص وهمکاری کاربرای عادی قابل حل شدن هست من خودم رو کاربر انچنان متخصصی نمیبینم وبه خاطر علاقه ای که به امور هوانوردی وحضور چندتن از دوستان واقعا فهیم وکاربلد در این حیطه در این سایت عضو کوچیک این سایت شدم ولی خداییش چند وقته که خیلی کیفیت بعضی از مطالب وپست ها پایین امده ....الان مدتی هست که وبسایت میلیتاری برای عضو شدن درخواست یه مبلغی رو داده که برای کسانی که علاقه مند به این حیطه باشند فکر نکنم مبلغ انچنانی باشه (هر چند که 25000تومان هم یه کم زیاده مثلا 10000تومن یه کم عادلانه تره)و این روش به نظر من باعث میشه که هر کس نشست پشت کامپیوتر با دیدن فروم وسایت هوس نکنه وتو ایکی ثانیه ثبت نام کنه و واقعا کسانی که به سنترال علاقه دارن وبرای اون ارزش قائل میشن وواقعا احساس میکنن به این محیط مجازی احتیاج دارن بیان اسم بنویسن(البته سایت میلیتاری با بی احترامی تمام اکانت کاربرای قدیمی رو بن کرده تا بعداز واریز وجه دوباره اونو باز کنه که اینم کار درستی نبود) فکر کنم زیاد حرف زدم :grin: :o القصه باید یه فکر اساسی کرد وگرنه با تهدید واز موضع قدرت حرف زدن به نظر من کاری از پیش نمیره

خلاصه به نظر من جناب رامین جان واقا مهدی ودیگر بزرگای سایت میتونن با هم فکری همدیگه سنترال رو به جایگاه واقعی اون که به نظر بنده حقیر بالاتر از تموم فروم های دیگه هست برسونن

البته من نظر شخصی خودم رو گفتم امیدوارم کاربرای عزیز به خاطر پیشنهادم قصد جونم رو نکنن :grin: :grin: که اونوقت غزل بی بابامیشه :lol: :lol: :lol:

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویرالبته اینم بگم من با حرفای اشکان جان واقا سامان در مورد کیفیت نازل بعضی پستا صددرصد موافقم به عنوان نمونه این تاپیک رو نگاه کنید topic-t84552.html#p338805 ببینید برای یه پیشنهاد جالب در مورد تیغ ماهی چند تا پست بیفایده نوشته شده البته امیدوارم مدیرای عزیز این قسمت پستم رو ویرایش نکنن تصویر تصویر تصویر تصویر
تصویر تصویر تصویر [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » سه شنبه 13 دی 1390, 11:06 pm

دوست من این فقط یک پیشنهاد بود.مدیران انجمن میدانند چه کنند و یا چه نکنند.خود بنده هم این فکر را کرده ام که قوانین یک یا دوتا نیستند،سی بند قانون داریم.منظور من این بود که به این طریق میشود از ورود کاربر که فقط قصد اسپم و ایجاد چت روم را دارند،تا حدی جلوگیری کرد.چون کاربری که قصد ایجاد چت روم و اسپم را دارد،کاملا مشخص است که خیلی زود و بدون دقت ثبت نام میکند و شروع به ارسالهای مسلسل وار و بی محتوا و هرزنویسی میکند.اما کاربری که واقعا بخواهد فعالیت کند و سطح دانش خود و دیگران را بالا ببرد،با صبر و حوصله قوانین را مطالعه کرده و فرم ثبت نام را پر کرده و ثبت نام میکند.فرق این دو کاملا مشهود است.

(البته سامان جان فکر نمیکنم منظور شما پست های برای به خنده انداختن کاربران نیز بوده باشد(که حذف میشوند)اینطور نیست؟اگر اینطور است که دیگر...)

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر

پست توسط SAMAN » سه شنبه 13 دی 1390, 11:39 pm

خیر بنده فقط در بخش هوا فضا فعالیت کرده و هرگونه بحث یا پست های انحرافی را بلوکه خواهم کرد.

دوباره عرض میکنم;

ارائه نظراتی که باعث کدورت, تمسخر, و توهین به شخص یا اشخاصی شود حذف می شود.

ارسال پست های تحت عنوان سوال و پرسش و ذکر نظرات سازنده در مورد تاپیک ها بلا اشکال است.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”