در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آبان 1390 15:09

tehran

آرشيو سپاس: 790 مرتبه در 146 پست

Re: برنامه تغییرات استراتژیک در امور نظامی آمریکا اعلام شد

توسط samen70 » جمعه 16 دی 1390 23:57

دوست عزیز سعی کنید روی کاغذ صحبت کنید و منطقی باشید.از اقتصاد میگید که اونا در وضعیتی بدی هستند و ما در موضع قدرت هستیم و میخوان با کشور قدرتمندی مثل ایران مقابله کنند.که با تمام احترام.گفته شما ناپخته میباشد. واقعا جالبه.چرا اینو میگید؟؟؟هر دو رویه سکه رو ببینید.تورم آمریکا هنوز دو رقمی هم نشده در صورتی که تورم ما نزدیک به 20%هست که سازمان آمار اینو اعلام کرده.و بیکاری و غیره...  که همه میدونن چه خبره و با پوست و استخنشون اینو لمس میکنن.وحالا ما در موضع قدرت هستیم؟متاسفم ما پوست کلف شدیم.خیلی شدید. این که هیچ.درسته قیمت نفت بالا خواهد رفت صدماتی میبینند.اما چه بلایی سر ما میاد؟؟؟ما که اقتصادمون بر پایه نفت میباشد.؟مسلما اقتصاد ما فرو میپاشه.و مردم دچار فاجعه ای تاسف بار خواهن شد مخصوصا طبقات پایین.با شاید اما و اگر نمیشود بحث کرد.اغلب اعراب به رهبری عربستان صراحتا در این چند روز ایران را عامل نا امنی معرفی میکنند.و دشمنی انها با ایران بر هیچ کس پوشیده نیست و از 30سال پیش اثبات شده است.چطور نمیتونن اعراب کاری کنن؟؟؟مگر عراق کم دست به کشتار مردم این مرز و بوم زد؟؟؟حرفی ندارم...
آخرين ويرايش توسط samen70 در شنبه 17 دی 1390 00:12, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samen70 تشکر کرده اند:
indistinct

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » شنبه 17 دی 1390 00:10

samen70 نوشته است:دوست عزیز سعی کنید روی کاغذ صحبت کنید و منطقی باشید.از اقتصاد میگید که اونا در وضعیتی بدی هستند و ما در موضع قدرت هستیم و میخوان با کشور قدرتمندی مثل ایران مقابله کنند.که با تمام احترام.گفته شما ناپخته میباشد. واقعا جالبه.چرا اینو میگید؟؟؟.تورم آمریکا هنوز دو رقمی هم نشده در صورتی که تورم ما نزدیک به 20%هست که سازمان آمار اینو اعلام کرده.و بیکاری و غیره...  که همه میدونن چه خبره و با پوست و استخنشون اینو لمس میکنن.وحالا ما در موضع قدرت هستیم؟متاسفم ما پوست کلف شدیم.خیلی شدید. این که هیچ.درسته قیمت نفت بالا خواهد رفت صدماتی میبینند.اما چه بلایی سر ما میاد؟؟؟ما که اقتصادمون بر پایه نفت میباشد.؟مسلما اقتصاد ما فرو میپاشه.و مردم دچار فاجعه ای تاسف بار خواهن شد مخصوصا طبقات پایین.با شاید اما و اگر نمیشود بحث کرد.اغلب اعراب به رهبری عربستان صراحتا در این چند روز ایران را عامل نا امنی معرفی میکنند.و دشمنی انها با ایران بر هیچ کس پوشیده نیست و از 30سال پیش اثبات شده است.چطور نمیتونن اعراب کاری کنن؟؟؟مگر عراق کم دست به کشتار مردم این مرز و بوم زد؟؟؟حرفی ندارم...

دوست گرامی منظور من اقتصاد خودمون بود که در صورت تحریم نفت از هم می پاشه . که دراین صورت این تحریم از جنگ ما برای بدتر خواهد بود
و ایران از میان بد و بدتر بد را انتخاب خواهد کرد که ان هم بستن هرمز خواهد بود
لطفا تاپیکم دوبار ه بخونید متوجه خواهید شد
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
Cloor Master

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
166

تاريخ عضويت

tehran

توسط samen70 » شنبه 17 دی 1390 00:14

دوست گرامی منظور من اقتصاد خودمون بود که در صورت تحریم نفت از هم می پاشه . که دراین صورت این تحریم از جنگ برای بدتر خواهد بود
و ایران از میان بد و بدتر بد را انتخاب خواهد کرد که ان هم بستن هرمز خواهد بود[/quote]

دوست عزیز درود بر شما منظور پست من به شما نبود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samen70 تشکر کرده اند:
indistinct, anga2009, Cloor Master

Major

Major

نماد کاربر
547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

توسط Qaher1406 » شنبه 17 دی 1390 00:19

دوست عزیزجناب samenحمله عراق به ایران درشرایط عادی اتفاق نیفتاد اینوفراموش نکنیدیک قلمش لشکر۹۲زرهی ۵۵درصدنیروهاش سرخدمت نبودن وتنهاجنگی که دوابرقدرت دریک طرف جنگ بودن جنگ ما بود شرایط ما با اون موقع متفاوت است درضمن بارها گفته شده تنگه زمانی بسته میشه که ایران نتونه نفت صادرکنه دلیلی نداره وقتی مانتونیم نفت صادرکنیم کشورهای منطقه که غربیها رو تحریک میکنن ویادرتحریم ایران مشارکت میکنن اونها راحت نفت صادرکنن وفقط ماهزینه بدیم درضمن اگه عربها میتونستن کاری کنن اینقدر به امریکا باج نمیدادندتا باایران توازن قدرت ایجادکنن هروقت اینقدرمرد شدن که مثل ما روپای خودشون بایستن ادعای قدرت کنن نه اینکه پشت سرامریکا وایسن وشاخ وشونه بکشن
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
indistinct, anga2009, Sami 1993, Cloor Master

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
212

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 آذر 1390 15:37

آرشيو سپاس: 456 مرتبه در 138 پست

توسط indistinct » شنبه 17 دی 1390 00:24

من کی گفتم ما تو موضع قدرتیم؟؟؟؟.من میگم کشور قدرتمندی مثل ایران منظورم از نظر نظامیه.
نه از نظر مال و ثروت.که همه میدونن ایران از نظر نظامی در قدرته.
من نگفتم فقط آمریکا توی تورمه.تازه اگه تورم اون ها حتی دو رقمی هم نشده پس چطوره توی انگلیس این همه شورش هست؟توی آمریکا شورش هست؟؟؟؟؟
زمانی که عراق به ایران صدمه زد ایران تازه از حال و هوای انقلاب داشت بیرون میومد و ارتش هم منحل شده بود.ارتش عراق هم از همه طرف حمایت میشد.چطور ایران امروز رو با 30 سال پیش مقایسه میکنید؟؟؟؟؟!.اگه اعراب میتونستن کاری بکنن در جنگ با اسرائیل میکردن.دیدیم چه کارایی کردن.دیدین وقتی یه بچه بزرگترشو میبینه میره پشت اون شاخ و شونه میکشه.الان هم اعراب رفتن پشت آمریکا و غرب دارن شاخ و شونه میکشن.
در مورد صدمه دیدن ما از طرف نفت هم باید بگم اگه اینطوری بود مقامات بالا نمیگفتن اگه تحدید کنید تنگه هرمز رو میبندیم.فکر میکنید فکر اونجاش رو نکردن؟؟؟؟؟.
لطفا اول با دقت مطلب من رو بخونید بعد پاسخ بدید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب indistinct تشکر کرده اند:
anga2009, IRAN IRAN IRAN, Cloor Master

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
166

تاريخ عضويت

tehran

توسط samen70 » شنبه 17 دی 1390 00:34

alibig نوشته است:دوست عزیزجناب samenحمله عراق به ایران درشرایط عادی اتفاق نیفتاد اینوفراموش نکنیدیک قلمش لشکر۹۲زرهی ۵۵درصدنیروهاش سرخدمت نبودن وتنهاجنگی که دوابرقدرت دریک طرف جنگ بودن جنگ ما بود شرایط ما با اون موقع متفاوت است درضمن بارها گفته شده تنگه زمانی بسته میشه که ایران نتونه نفت صادرکنه دلیلی نداره وقتی مانتونیم نفت صادرکنیم کشورهای منطقه که غربیها رو تحریک میکنن ویادرتحریم ایران مشارکت میکنن اونها راحت نفت صادرکنن وفقط ماهزینه بدیم درضمن اگه عربها میتونستن کاری کنن اینقدر به امریکا باج نمیدادندتا باایران توازن قدرت ایجادکنن هروقت اینقدرمرد شدن که مثل ما روپای خودشون بایستن ادعای قدرت کنن نه اینکه پشت سرامریکا وایسن وشاخ وشونه بکشن

بله درست میفرمایید اونموقع شرایط خاص بود.مطمئنا حرفی برایه گفتن ندارند اما اینجوری هم نیست که نتونند هیچ کاری کنند.منطق اینو حکم میکنه.در ضمن من کاری ندارم که تنگه میخواد کی و چجوری بسته بشه ودر مورد زمان و مکان تنگه نظر ندادم دوست عزیز .و هدفم اصلا اون نبود.صدمات ناشی از توقف صادرت نفت رو گفتم و چیزایه دیگه.فعلا که پشت آمریکا وایسادن شاخه و شونه هم میکشن از هر فرصتی هم به صورت موزیانه استفاده میکنن که ضربه بزنند.و اگر مرد بودن اینقد نامرد نمی بودن.

قبلي