سرعت انترنت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

سرعت انترنت

پست توسط sahar55 » شنبه 17 دی 1390, 1:57 am

سلام من انتی ویروس نرتن نصب کردم بعد از اون که از V_P N استفاده میکنم سرعت اینترنت کم میشه ایا ایم مشکا برای انتی ویروس هست ؟
ممنوون

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: سرعت انترنت

پست توسط CentralWeb » شنبه 17 دی 1390, 8:55 am

سلام
بله،این مشکل میتونه از انتی ویروس و قسمت فایروال اون باشه که البته میشه با تنظیمات این مشکل رو حل کرد...
البته کمی سرعت وی پی ان میتونه عوامل دیگه ای هم داشته باشه مانند مشکل در سرویس دهنده و یا محدودیت های اعمال شده...
باتشکر
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » شنبه 17 دی 1390, 4:58 pm

سلامsahar55عزیز :razz:
شمانگفتید قبل ازاستفاده ازvpnسرعت اینترنتتون بازمان استفاده ازvpفرق میکرد یانه؟ :-(
به نظرمن مشکل همون vpnه چون من واسه چاپ متنام امروز رفته بودم کافی نت،وقتی میخواستم چندتاglossaryبرای دیکشنریم دانلودکنم چون سایت فی.ل.ترشده بود،مجبورشدم ازvpnکافی نت استفاده کنم!امامتوجه شدم سرعت دانلوداز105کیلوبایت درثانیه رسیدبه18تا20کیلوبایت :-O
خودمم قبلایه بارواسه خودم خریدم امازودقطع شد!تازه ازون حرفه ایاش بودکه سرعت اینترنتو( لودکردن) روبالامیبرد.(ipig)
سرتون رودردنیارم اصلا"ارزش هزینه کردنونداره!چون زودقطعش میکنن :lol:
شایدآنتی ویروس هم خیلی کم تاثیربزاره :-( من چون خودم ازnod32استفاده میکنم،فکرنمیکنم روی سرعت اینترنت تاثیری بزاره :grin:
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1982 بار
سپاس‌های دریافتی: 1828 بار

پست توسط GHAZALAK88 » شنبه 17 دی 1390, 6:23 pm

انتی ویروس تاثیر داره ولی نه به اون صورت ولی v-p-n سرعت اینترنت را وحشتناک کم میکنه حالا از هر سروری که باشه فرق نمیکنه مطمئنا علتش همون وی پی ان هست :razz: :razz: :razz:
تصویر تصویر تصویر [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”