در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 3 مهر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 9 پست

سرعت انترنت

توسط sahar55 » شنبه 17 دی 1390 01:57

سلام من انتی ویروس نرتن نصب کردم بعد از اون که از V_P  N استفاده میکنم سرعت اینترنت کم میشه ایا ایم مشکا برای انتی ویروس هست ؟
ممنوون

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

Re: سرعت انترنت

توسط CentralWeb » شنبه 17 دی 1390 08:55

سلام
بله،این مشکل میتونه از انتی ویروس و قسمت فایروال اون باشه که البته میشه با تنظیمات این مشکل رو حل کرد...
البته کمی سرعت وی پی ان میتونه عوامل دیگه ای هم داشته باشه مانند مشکل در سرویس دهنده و یا محدودیت های اعمال شده...
باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Present, CAPTAIN PILOT, ne13, ASHKAN95

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » شنبه 17 دی 1390 16:58

سلامsahar55عزیز :razz:
شمانگفتید قبل ازاستفاده ازvpnسرعت اینترنتتون بازمان استفاده ازvpفرق میکرد یانه؟ :-(
به نظرمن مشکل همون vpnه چون من واسه چاپ متنام امروز رفته بودم کافی نت،وقتی میخواستم چندتاglossaryبرای دیکشنریم دانلودکنم چون سایت فی.ل.ترشده بود،مجبورشدم ازvpnکافی نت استفاده کنم!امامتوجه شدم سرعت دانلوداز105کیلوبایت درثانیه رسیدبه18تا20کیلوبایت :-O
خودمم قبلایه بارواسه خودم خریدم امازودقطع شد!تازه ازون حرفه ایاش بودکه سرعت اینترنتو( لودکردن) روبالامیبرد.(ipig)
سرتون رودردنیارم اصلا"ارزش هزینه کردنونداره!چون زودقطعش میکنن :lol:
شایدآنتی ویروس هم خیلی کم تاثیربزاره :-( من چون خودم ازnod32استفاده میکنم،فکرنمیکنم روی سرعت اینترنت تاثیری بزاره :grin:
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
Present

Major II

Major II

no avatar
639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

توسط GHAZALAK88 » شنبه 17 دی 1390 18:23

انتی ویروس تاثیر داره ولی نه به اون صورت ولی v-p-n   سرعت اینترنت را وحشتناک کم میکنه حالا از هر سروری که باشه فرق نمیکنه مطمئنا علتش همون وی پی ان هست :razz:  :razz:  :razz:
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب GHAZALAK88 تشکر کرده اند:
Present, fajer