در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

آماده باش در ارتش های جنوب خلیج فارس بعد از هشدار ایران.....

توسط HORLIKAN » يکشنبه 18 دی 1390 18:16

عربستان سعودی به آمریکا درباره رویارویی با ایران در خلیج فارس هشدار داده است.

به گزارش عصر ایران، سایت تخصصی مسائل نظامی در اسرائیل به نام "جویش اندی" خبر داد که کشورهای جنوب خلیج فارس خود را برای درگیری نظامی میان آمریکا و ایران در خلیج فارس آماده می کنند.

براساس این گزارش، ارتش های عربستان سعودی و دیگر کشورهای جنوب خلیج فارس در روز پنجشنبه گذشته در حداکثر آماده باش نظامی قرار داشتند ؛ هنگامی که ایران درباره بازگشت "ناوهواپیمابر یو اس اس استینس" به آب های خلیج فارس هشدار داده بود.

منابع آمریکایی نیز گفته اند که عربستان سعودی به دولت واشنگتن هشدار داده است سران ایران درباره آنچه که می گویند جدی هستند. ایرانی ها می خواهند به جای اینکه اختیار درگیری را به آمریکا بدهند، خود در زمان و مکان مناسب، درگیری مسلحانه ای را با آمریکا ایجاد کنند.

مقامات عربستان سعودی به همتایان آمریکایی خود گفته اند به همین دلیل مقامات ایرانی روزانه بر شدت اظهارات هجومی خود علیه آمریکا اضافه کرده اند زیرا آنها معتقدند به رغم اینکه قدرتشان نسبت به آمریکا کمتر است ولی می توانند در رویارویی نظامی با آمریکا میزانی از موفقیت را کسب کنند همانند آنچه که حزب الله لبنان در جنگ 2006 در مقابل اسرائیل به نمایش گذاشت.

سعودی ها همچنین می گویند ایرانی ها معتقدند چنین رویارویی نظامی با آمریکا، محدود خواهد بود زیرا دو طرف خواهان ورود به جنگ همه جانبه نیستند
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________

  کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
samsun, Cloor Master, hermes_PERSIAN, nima20, Qaher1406, FREE MAN, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, victory67, sorena_noshad, arman F14, indistinct, hesperus, ASHKAN95, Mahdi1944, mahdionline71, samen70, Shahryar, reza9710, babak1985

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان