در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

29

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 آذر 1390 00:10

آرشيو سپاس: 100 مرتبه در 20 پست

جریمه 14 میلیاردی دو شرکت بستنی سازی

توسط فیلیپر » يکشنبه 18 دی 1390 20:29

جریمه 14 میلیاردی دو شرکت بستنی سازی
چهار شرکت پتروشیمی به دلیل گران فروشی درعرضه محصولات جمعا به 118 میلیارد تومان جریمه در حق دولت محکوم شدند که پرونده این شرکتها هم اکنون در مرحله تجدید نظر قرار داشته و هنوز قطعی نشده است.

معاون سازمان تعزیرات حکومتی کشور از محکومیت شرکت روغن نباتی بهشهر به علت گرانفروشی خبر داد و افزود: همچنین دو شرکت بستنی سازی به دلیل گران فروشی جمعا به 14 میلیارد تومان جریمه شدند.

نظرعلی حاجی پاشا در گفتگو با مهر از محکومیت قطعی شرکت روغن نباتی بهشهر خبر داد و افزود: این شرکت به دلیل گرانفروشی به 750 میلیون تومان جریمه محکوم شد.

وی همچنین از برخودرد تعزیراتی با شرکتهای پتروشیمی به دلیل گران فروشی در شعبه 50 تهزیرات تهران خبر داد و افزود: چهار شرکت پتروشیمی به دلیل گران فروشی درعرضه محصولات جمعا به 118 میلیارد تومان جریمه در حق دولت محکوم شدند که پرونده این شرکتها هم اکنون در مرحله تجدید نظر قرار داشته و هنوز قطعی نشده است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران از جریمه 10 میلیارد تومانی یک شرکت تولید کننده بستنی "م" خبرداد و افزود: همچنین یک شرکت لبنیاتی هم "آ" به دلیل گران فروشی به پرداخت 4 میلیارد تومان در حق دولت محکوم شدند که پرونده این دو شرکت در شعبه 50 صدور رای شده و هم اکنون در مرحله تجدید نظر است.

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان