مشکل با زدن پست

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5188 بار
سپاس‌های دریافتی: 8623 بار

مشکل با زدن پست

پست توسط A3eman » دو شنبه 19 دی 1390, 11:18 am

با سلام
این یکی دو روزه که میخوام پست بزنم همش میگه تعداد کاراکتر های شما مثلا:133092 اینقدر است و نباید تعداد کاراکترها از 90000 بیش تر باشد در حالی این خطا رو میده که حتی کاراکترهام به 100 تا هم نمیرسه از مدیر محترم خواهشمندم این موضوع را پیگیری کند
با تشکر
تصویر تصویر تصویر

Captain II
Captain II

Re: مشکل با زدن پست

پست توسط A3eman » دو شنبه 19 دی 1390, 3:33 pm

البته از هر 10 تا پست حدودا 3 یا 4 دچار این مشکل میشه :sad: :sad: :sad:

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

پست توسط sayeh_roshan_1988 » دو شنبه 19 دی 1390, 4:00 pm

سلام .
برای حل مشکلتون از روشی که در تصویر زیر قرار دادم استفاده کنید .
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » سه شنبه 20 دی 1390, 11:36 am

بعضی اوقات واقعا"اعصاب خوردکن میشه من دوتاازمطالبم روازدست دادم! :-? دوساعت متن روتنظیم کردم عرض چندثانیه ازدستشون دادم :K:L  
  خیلی خنده دارشده،[HIGHLIGHT=#ffff00]میگه کارکترهای موضوع شماکم است    تصویر تصویر تصویر  مطالب الکی روبهش اضافه میکنم مگه جواب میده![HIGHLIGHT=#ffff00]بازم(کارکترهای موضوع شماکم است)  ^:)^  
  انجام دادم امانشد :sad:  
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II

پست توسط A3eman » سه شنبه 20 دی 1390, 11:56 am

درسته منم یه بار اینطوری شدم موقعی که میخواستم یه تصویر با یه سری مطلب هم که خودم نوشتم رو ارسال کنم این این خطا رو میداد ولی چون دیگه تکرار نشد زیاد بهش اهمیت ندادم
و درضمن اینجا جا داره از جناب sayeh_roshan_1988به خاطر کمکی که به بنده کردند از ایشون تشکر کنم
با تشکر :razz: :razz: :razz:

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

پست توسط sayeh_roshan_1988 » سه شنبه 20 دی 1390, 1:17 pm

دوستان عزیز توجه کنید .
در حالت پیش فرض برای ایجاد پست شما با یه چنین محیطی مواجه هستید که من اسمشا گذاشتم شکل شماره یک

خوب حالا اگه شما روی قسمتی که در پست قبل قرار دادم ،شکل شماره یک یه مقداری کمرنگ تر میشه ، و به شکل شماره دو تغییر شکل میده ، خوب به شکل شماره دو دقت کنید ،
حالا میتونید هر چیزی خواستید ، paste کنید و پست جدیدتونا ایجاد کنید ، به همین سادگی .
موفق باشید .. .

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”