در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 دی 1390 11:34

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 14 پست

Re: سخت ترین بازی های رایانه ای

توسط chainsaw » شنبه 21 دی 1392 10:28

serat&mersad نوشته است:سلام بازی بعدی بازیresident evil3 nemesisبودکه واقعا"سخت بود.
Resident Evil 3: Nemesis -1999: این نسخه تا آن زمان بهترین در این سری و این سبک بود. شما برای نابودی Nemesis به راکون سیتی فرستاده شده بودید. Nemesis هیولایی بود که بر اثر آزمايشات وحشتناک شرکت Umbrella بوجود آمده بود. او بسیار قدرتمند بود و از اسلحه قدرتمند Rocket Launcher (موشک انداز) استفاده می کرد. Nemesis نیز تنها هدفش از بین بردن گروه S.T.A.R.S بود. شخصیت اصلی اینبار زني به نام Jill Valentine  بود که از مهارت های فوق العاده ی نظامی بهره می برد. او نیز یکی از اعضای گروه S.T.A.R.S بود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تصحیح می کنم :

نمسیس برای کشتن اعضای باقیمانده گروه استارز به راکون سیتی فرستاده شده بود...شخصیت جیل تو آپارتمانش تو این شهر زندگی می کرد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chainsaw تشکر کرده اند:
reza4087

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 دی 1390 11:34

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 14 پست

توسط chainsaw » شنبه 21 دی 1392 10:32

serat&mersad نوشته است:panda64عزیزفکرمیکنم منظورتون این نسخه باشه:
Resident Evil – 1996: اولین نسخه این سری بازی ها در سال 1996 برای کنسول PS1 عرضه شد و انقلابی در سبک Survival Horror ایجاد و به نحوی این سبک را به جهان بازیهای رایانه ای معرفی کرد. بازی نسبت به زمان خودش گرافیک و کنترل فوق العاده ای داشت و نسبت به رقیب اصلی خودش یعنی Alone in the Dark موفقیت های بیشتری را کسب کرد. در ابتدای بازی شما می توانستید از بین چهار شخصیت Chris Redfield و Jill Valentine و Barry Burton و Albert Wesker که عضو گروه S.T.A.R.S بودند یکی را انتخاب کنید و در یک امارت در شهر راکون سیتی در ميان کارکنان و مردم و همینطور حیواناتی که بر اثر آلودگی به T-Virus تبدیل به زامبی شده بودند، برای نجات جان خود تلاش کنید.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

دوستان عزیزلطفا"عکس بازی موردنظرودرصورت امکان توضیحی اجمالی ازبازی روبزارید.

تصحیح می کنم :

در ابتدای داستان اصلی بازی فقط 2 اتنخاب داشت : جیل یا کریس
بسته به نوع اتخاب کاراکتر : جیل با همراهی بری برتون و کریس با همراهی پزشک گروه براوو

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chainsaw تشکر کرده اند:
reza4087

Major II

Major II

نماد کاربر
189

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 22:31

آرشيو سپاس: 734 مرتبه در 183 پست

توسط shahab313 » دوشنبه 23 دی 1392 00:24

بازی سخت میخوان اینا واقعا خوب بودن و در زمان ما محدود افرادی می تونستن به اخرش برسند البته در اپشن سختشون
نینجا با سگ (سگا)
تویستت متال 3(ps1)
بازی بود که رو pc اسمشو یادم نیست اما اینجوری بود که یه سنگر بود که ضد هوایی داشت و موشک حرارتی صد مرحله داشت وبه این سنگر با های کوپتر و جنگنده پیانده و زرهی حمله میشد. دو مرحاه واقعا سخت داشت یکذی 57 ودیگری اگه اشتباه نکنم 96 من 96 رد کردم ولی 57 رو هرگز حتی یه بار حدود 80 درصد مرحله 57 رو رد کردم اما یه بی احتیاطی همه داشته هامو نقس بر اب کرد.
و اخری یه بازی بود که کاراکتراش دایناسور کوچیکا و تی رکس و انسان و الاسورس در هر مرحله متفاوت بودن در ps1 اسمشو یادم نیست ولی تقریبا سخت بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shahab313 تشکر کرده اند:
&mmt, Present

Captain II

Captain II

no avatar
594

تشکر کرده: 45 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392 14:30

آرشيو سپاس: 4966 مرتبه در 604 پست

توسط &mmt » سه شنبه 24 دی 1392 00:55

به نظرم منظور شما بیچ هد 2000 باشه 10-12 سال قبل اینو داشتم یادمه تا مرحله ی 72-73 اش رسیده بودم . رکورد بدون موشک ام هم 24 بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب &mmt تشکر کرده اند:
shahab313

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
65

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 مهر 1390 09:22

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 19 پست

توسط mg100 » سه شنبه 24 دی 1392 06:15

سخت ترین بازی که من انجام دادم بازی zuma است که در مراحل بالا اصلا قابل رفتن نیست.

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
65

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 مهر 1390 09:22

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 19 پست

توسط mg100 » سه شنبه 24 دی 1392 06:19

سخت ترین بازی که من انجام دادم بازی zuma است که در مراحل بالا اصلا قابل رفتن نیست.

قبلي