اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

Re: رونین و دعوت مجدد به فعالیت در سایت

توسط رونین » چهارشنبه 28 دی 1390 21:09

سلام خدمت دوستان گرامي و دوست ارجمند ما آقا اشكان عزيز :razz:  :razz:

از لطف دوستان پيشايش تشكر ميكنم و از ابراز صمصميت و علاقه انها بسيار مفتخر هستم :razz:

اي كاش اين موضوع مطرح نمي شد من به آقا اشكان گفتم كه اين مطلب رو بيان نكنند البته اين به دليل محبت و خلوص قلبي اين دوست گرامي هست  :razz:

دوستان تا جايي كه ميدونند من در معمولا در بحثي شركت نميكنم و اگر هم شركت كردم صرفا براي تبليغ انجمن كشاورزي بوده

تا الان به كسي نگفتم اما بنده در چند ماه اخير پيام هايي به جز توهين، ناسزا، انواع مختلف بي احترامي دريافت نكردم البته من از كسي شكايتي ندارم رونين اهل شكايت نيست ، من نام هيچ كاربري را ذكر نميكنم و نام هيچ كاربري را هم نخواهم گفت

متاسفانه به طور كاملا تصادفي در زمان دعوت يكي از دوستاني كه دكتراي بيماري گياهي دارند و از دوستان صميمي من هستند مثل اشكان جان كه مثل برادر من هستند چند تا از پيام هاي منو خوندن و به شدت از من دلگير شدند كه چرا در اين انجمن بايد چنين توهيني رو تحمل كنم، ما باهم يك تيم هستيم و دو دوست صميمي

من هم مثل بقيه انسانم، ممكن هست خطايي كنم ، در اين سايت از من نفر ارشد تري هم وجود داره، خيلي راحت ميشه مورد رو به نفر بالاتر انتقال داد، انقدر شجاعت دارم كه اشتباه خودمو بپذيرم، شجاعت و قدرت در بلند كردن يك جسم سنگين يا رويارويي با نفرات زياد و غيره نيست شجاعت گاهي در پذيرش و قبول اشتباه هم هست.

از انجمن تاريخ گرفته تا كشاورزي ، انجمن خانواده تا مطالب در مورد ارواح ما توهين شنيديم، توهين دريافت كرديم، مگر من چقدر صبر دارم،
خيلي برام جالب هست وقتي دونفر در انجمن تاريخ مطلب ارسال كردند و به هم توهين ميكردند زماني كه من ازشون ميخوام ادب رو رعايت كنند بعدش هر دو براي من پيام ميفرستند و دوتايي به من توهين ميكنند

خوبه قبل از ورود و عضويت من در اين سايت اصلا انجمن كشاورزي نبوده، كلي پيام ميفرستند كه(دور از جون بقيه) تواصلا نميفهمي، اصلا چيزي بارت نيست، بهتره بري سيب زميني بفروشي(البته اين موارد خوب بود) چرا زيست شناسي جدا نيست كي گفته محيط زيست زير مجموعه كشاورزي ميشه تا........

من انسان مغروري هستم كتمان نميكنم اما در مرود سواد و دانشم، موفقيت هام غرور ندارم چون هميشه شاگرد بودن خودمو نگه ميدارم تا بتونم مطلب ياد بگيرم اما ........  

البته بازم ميگم بنده شكايتي ندارم،از كاربراني هم كه مارو مورد لطف قرار دادند ممنون هستم توهين فقط مخصوص ترسوهاست، قبل من كاربران مهم تري هم بودند و رفتند ما كه سوادمون فقط در بخش كشاورزيه اونهم كه انقدر زياد نيست پس ضرري ايجاد نميشه

از دوستان خوبي هم كه براي من پيام ميفرستادن سپاسگذار هستم، از دوستان گرامي هم كه در اين پست براي من مطلب ارسال كردند ممنون هستم، رونين محبت دوستان رو فراموش نخواهد كرد

اشكان جان شما نسبت به بنده لطف داري و با محبت هستي، ارسال اين پست فقط براي احترام به شما و دوستاني بود كه پيامشون رو ديدم(رامين عزيز، سامان عزيز، بانوي روان شناسي كه موارد زيادي ازشون ياد گرفتم ، وبلاگ نويس ما، متخصص كامپيوتر ما و ساير دوستان)

از مهدي جان هم تشكر ميكنم هر كاري كه از ايشون خواستم براي من انجام داده و جواب نه از ايشون نشنيدم
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Frenzied Poster

Frenzied Poster

نماد کاربر
560

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 مرداد 1389 00:00

آرشيو سپاس: 1831 مرتبه در 502 پست

توسط masieh » چهارشنبه 28 دی 1390 21:39

واقعا دارم از تعجب شاخ در میارم از این بابت که جناب رونین همیشه با ارائه مطالب و مقاله های علمی و مستند بدون چشم داشتی در انجمن فعالیت میکردند و همچنین دارای شخصیت بالای هستند و من به شخصه هیچ گونه بی احترامی از ایشان ندیدم پس چطور میشه که بعضی ها فقط در برابر حرفهای منطقی فقط زبان توهین را بلد هستند. . . . .
همین مسائل چند وقت پیش جناب کاپیتان عزیز رو هم ازرده خاطر کرده بود که ایشان با بزرگواری گذشت کردند. . . . .
به امید روزی که شاهد این مسائل نباشیم
اول علی اخر علی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب masieh تشکر کرده اند:
Mahdi1944, ASHKAN95, SAMAN, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, رونین, Mahdi Mahdavi, MASTER, AGeNiS1, FARSHAD.ADL, Shahbaz, reza4087, nima-rad, @lirez@, HESAM-007

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » چهارشنبه 28 دی 1390 23:20

باد آمد و بوي عنبر آوردبادام و شكوفه بر سر آورد

ورود جناب آقاي رونين رو به جمع اين دژ مستحكم (cc) خوش اومد ميگم
و اميدوارم كه اين گزاف گويي بعضي از بيگانگان به شما عزيز دل را به بزرگي و عظمت اون قداره محترمه ببخشيد و عفو بفرماييد
باشد كه هرجا كه هستند خداوند منان همين جا به راه مستقيم هدايتشون كنه

فقط برادر ميثم چرا از گذاشتن عكست در سنترال خود داري ميكني؟
بزار همه ببينن بفهمن شما كي هستي

عزيزان اين كه در حال شليكه خوده آق ميثمه خودمونه

اون پشتيش هم البته حمل  بر خود ستايي نباشه منم

فقط به كسي نگين من بودما

بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
SAMAN, FARSHAD.ADL, رونین, HESAM-007, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, masieh, A3eman, Shahbaz, ASHKAN95, reza4087, CentralWeb, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi

Major I

Major I

no avatar
863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

توسط FARSHAD.ADL » پنج شنبه 29 دی 1390 00:12

با درود :razz:

من پست جناب رونین رو خوندم و واقعا واسم عجیب اومد که چرا نباید قدر دوستانی چون ایشون رو که دانش خودشون بدون چشمداشتی در اختیار ما میزارن رو بدونیم.
من تمامی ارسال های ایشون رو نخوندم ولی هر پستی تا الان از این دوست عزیز خوندم چیزی که بیشتر از همه در اون جلوه گره ادب و بار علمیه .
امیدوارم این دوست گرامی از نو و دوباره با قدرت کار خودشونو در سنترال آغاز کنن :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
AGeNiS1, HESAM-007, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, reza4087, Qaher1406, Mahdi1944, masieh, SAMAN, CentralWeb, رونین, Shahbaz

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 29 دی 1390 10:04

سلام خدمت دوستان گرامی، به خصوص میثم عزیز :razz:

میثم جان شما همیشه مارو مورد لطف بی پایان خودتون قرار دادید.

میثم جان اگر دوست شما اون بی احترامی هارو دیدند، بهشون این تاپیک رو هم نشون بدید تا دوستداران شما رو هم ببینند.

بنده قبول دارم که شخصیت شما کوچک شده، بهتون توهین شده و ...

ولی اون عده معلوم الحال از دوستان نادانی کردند، شما به بزرگی خودتون ببخشیدشون و فعالیت پر سود و بهره خودتون رو از سر بگیرید.

بالاخره تمامی دوستانی که تشکر کردند، به نوعی از طرفداران شما و تاپیکها و مقالات شما بودند.

انشاا... هر جا هستید پیروز و سربلند باشید :D

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
AGeNiS1, @lirez@, Mahdi1944, m-249, SAMAN, CAPTAIN PILOT, رونین, CentralWeb, Shahbaz, reza4087, Mahdi Mahdavi, FARSHAD.ADL

قبلي