اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

رونین و دعوت مجدد به فعالیت در سایت

توسط ASHKAN95 » يکشنبه 25 دی 1390 16:56

با هم سلام به دوستان عزیز و گرامی

همونطور که در مدت اخیر مشاهده کردید، رونین عزیز که مدیر بخش های زیادی در سنترال هستند در سایت حضور نداشتند.

هدف از ایجاد تاپیک این بود که شما دوستان عزیز سنترالی حمایت خودتون رو از ایشون اعلام بفرمایید تا با تاپیک ها و مقالات علمی خودشون، کاربران این سایت را بهرمند کنند.

ایشون به دلیل وجود برخی مشکلات و دلخوری ها در این مدت فعالیت نکردند. بنده به نمایندگی از طرف جمعی از مدیران و کاربران؛ از رونین عزیز دعوت میکنم تا دوباره با تاپیک های خود در بخش های کشاورزی، گیاهان، تاریخ و ... تمام اهالی این خانه را بهرمند کنند.

ان دسته از دوستان و مدیران، به شیوه سنترالی از تاپیک حمایت خود را اعلام مینمایند

میثم جان همگی منتظر حضور دوباره و پررنگ شما در سنترال عزیز هستیم

در پناه حق، پیروز باشید

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

Re: رونین و دعوت مجدد به فعالیت در سایت

توسط SAMAN » يکشنبه 25 دی 1390 17:36

درود

با تشکر از آقا اشکان عزیز

سنترال مرکز انجمن های تخصصی هست نه انجمن تخصصی! (صرفا" نظامی)

بنابراین ما همیشه به حضور همه دوستان فعال و باسواد از جمله رونین عزیز نیاز داشته و از فعالیت ایشان استقبال می کنیم.

بنده از آقا میثم عزیز درخواست میکنم هرکجا که هستند به سنترال برگردند چون حضور ایشان باعث ارتقاء بار علمی سایت و مایه دلگرمی ماست.

با تشکر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » يکشنبه 25 دی 1390 20:22

سلام خدمت همه دوستان گلم
بنده هم به نوبه ی خودم از رونین عزیز درخواست بازگشت به انجمن رو دارم...

دوستان عزیزم
بنده در جریان مسایل پیش اومده نیستم اما همینجا از تمامی دوستان عزیزم درخواست میکنم که به هر دلیلی که کدورتها پیش اومده این مسایل رو کنار بگذارید و حالا که ما اومدیم به سی سی تا فعالیتی هرچند کم در جهت پیشرفت علمی فارسی زبانان داشته باشیم ما رو تنها نگذارید...

انصافا این انصاف نیست...
منتظر حضور دوستان عزیز متخصص در همه ی زمینه ها در تمامی بخشهای این خانه ی نارنجی هستیم...

یه یاعلی دوباره بگیم و دوباره سایت رو به دوران خوش قبلی برگرده...

حالا که گامهای مثبتی از طرف مهدی جان و رامین عزیز و دیگر دوستان در جهت پیشرفت سایت از جمله قانونمند کردن سایت،تاکیید بر علمی تر شدن مباحث،راه اندازی مجله الکترونیکی سایت و...
همچنین تغییرات مهمی که انشالله در اینده اعمال میشه  برداشته شده مهم این هست که همه با هم در جهت ارتقا سایت و تخصص دوستان در کنار هم باشیم...

منتظر حضور و بازگشت دوستان هستیم...

باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 25 دی 1390 20:42

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

با سپاس از یکایک دوستان عزیز

بنده نیز به نوبه خود و به عنوان شخصی که بسیار از جناب رونین گرامی آموخته ام, خواهشمندم با حضور مجدد در بخش های تخصصی انجمن و ارسال مقالات بسیار ارزشمند و راهبردهای مدیریتی خود, مجددا" سنترال عزیز را به سوی پیشرفت سوق بدهند. حضور اساتید برجسته دانشگاه و محققانی همچون جناب میثم گرامی در مرکز انجمن های تخصصی باعث افتخار یکایک ما میباشد.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

موفق باشید

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major I

Major I

نماد کاربر
462

تشکر کرده: 236 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

توسط hermes_PERSIAN » دوشنبه 26 دی 1390 14:35

من هم به نوبه خودم از دوست عزیزمان "رونین"  خواهش می کنم تا با ارسال مطالب مفید خود ما را هم از این مطالب بهره مند کنند.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hermes_PERSIAN تشکر کرده اند:
Shahbaz, sayeh_roshan_1988, @lirez@, CAPTAIN PILOT, HESAM-007, رونین, MASTER, Present, AGeNiS1, Mahdi1944, SAMAN, FARSHAD.ADL, oweiys, reza4087, ASHKAN95, sghanbare1, babak1985, CentralWeb, ARafiee

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
52

تشکر کرده: 172 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 خرداد 1388 01:14

آرشيو سپاس: 141 مرتبه در 38 پست

توسط Peyman-Phantom-1351 » دوشنبه 26 دی 1390 19:01

این انجمن به خاطر تنوعش خوبه ، من در انجمن های نظامی هم عضو هستم ولی Central clubs از همه موضوع مطلب داره و این خیلی خوبه از تمام کاربران خواهشمندم این سایت رو رونق بدن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Peyman-Phantom-1351 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, oweiys, Present, sghanbare1, Shahbaz, ARafiee, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, SAMAN, MASTER, ASHKAN95, رونین, FARSHAD.ADL, reza4087, AGeNiS1

Moderator

Moderator

نماد کاربر
481

تشکر کرده: 57 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » دوشنبه 26 دی 1390 21:43

درود

ASHKAN95,  عزیز
خود ایشون به شما گفتن به علت دلخوری ها نمیان یا این استنباط شخصی شماست؟
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, Shahbaz, shola, Mahdi1944, HESAM-007, AGeNiS1, oweiys, M.Lawyer, CentralWeb, ASHKAN95, MASTER, sghanbare1, reza4087, Mahdi Mahdavi, @lirez@, CAPTAIN PILOT, Present, رونین

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 26 دی 1390 22:16

سلام به تمام دوستانو اعضای محفل نارنجی.
امیدوارم که رونین عزیز از دست کسی دلخور نشده باشند و دوباره مشکلی پیش نیومده باشه.
اونطور که ایشون در بخش مربوطه اعلام کرده بودند به علت برخی مشکلات در آزمایشات خودشون و شرکت در چند کنگره پیاپی مدتی نمیتونند در انجمن حضور داشته باشند.
امیدوارم که مشکلاتشون هر چه سریع تر حل بشه و به این محفل نارنجی بازگردند.

ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
Mahdi1944, M.Lawyer, AGeNiS1, oweiys, ASHKAN95, CentralWeb, reza4087, sghanbare1, CAPTAIN PILOT, Present, @lirez@, MASTER, Shahbaz, SAMAN, FARSHAD.ADL, HESAM-007, رونین

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » دوشنبه 26 دی 1390 23:04

سلامی مجدد خدمت دوستان عزیز :D

خیر، استنباط شخصی نیست :-o

هدف از ایجاد تاپیک بازگشت ایشون بود، نه پرداختن به این موضوعات. اگر میخواستند این بحثها مطرح شود، خودشون مطرح میکردند.

ولی واقعا من خودم ایشون رو بسیار دوست دارم، دوستان دیگر هم همینطور(از تاپیک کاملا مشخص است)

میثم جان الان از وجود این تاپیک هم اطلاع ندارند و بنده یک ایمیل هم به ایشون ارسال کردم تا به تاپیک سر بزنند.

پیروز باشید :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
oweiys, Shahbaz, CentralWeb, MASTER, sghanbare1, FARSHAD.ADL, @lirez@, Mahdi Mahdavi, reza4087, رونین, Mahdi1944, mahshid-banoo, AGeNiS1, HESAM-007, CAPTAIN PILOT

Moderator

Moderator

no avatar
2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

توسط Shahbaz » دوشنبه 26 دی 1390 23:45

سلام

ای رونین، ای سامورایی، ای شوگان، ای امپراطور

oweiys  فدای دل نازکتون بشه برگرد!!

.
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahbaz تشکر کرده اند:
CentralWeb, CAPTAIN PILOT, رونین, sghanbare1, FARSHAD.ADL, mojtabba, M.Lawyer, Mahdi Mahdavi, AGeNiS1, babak1985, Mahdi1944, reza4087, @lirez@, HESAM-007, ASHKAN95, SAMAN, oweiys, MASTER, shola

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 27 دی 1390 02:29

ASHKAN95 نوشته است:سلامی مجدد خدمت دوستان عزیز :D

خیر، استنباط شخصی نیست :-o

هدف از ایجاد تاپیک بازگشت ایشون بود، نه پرداختن به این موضوعات. اگر میخواستند این بحثها مطرح شود، خودشون مطرح میکردند.

ولی واقعا من خودم ایشون رو بسیار دوست دارم، دوستان دیگر هم همینطور(از تاپیک کاملا مشخص است)

میثم جان الان از وجود این تاپیک هم اطلاع ندارند و بنده یک ایمیل هم به ایشون ارسال کردم تا به تاپیک سر بزنند.

پیروز باشید :razz:

با تشکر از اشکان عزیز.
پس با این حال اگر برخورد برخی کاربران باعث دلخوری مدیران زحمتکش انجمن مثل رونین بشه باید تدابیر جدیدی اندیشید.
چون قبلا هم این اتفاق افتاده نباید ساده گذشت.
بالاخره مدیران و بیشتر کاربران برای حل مشکلات افراد وقت میزارن و این برخورد ها صحیح نیست.
رونین گرامی.
ای به قولی سامورایی!
با خوندن این تاپیک و دیدن تعداد تشکر های انجام گرفته در پست های بالا درخواست میکنیم که به این محفل نارنجی برگردید.

امضا: جمعی از کاربران.افرادی که پست ارسال کردند و افرادی که تشکر کردند.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, AGeNiS1, Mr.Amirhessam, oweiys, babak1985, CentralWeb, @lirez@, sghanbare1, Mahdi1944, MASTER, reza4087, HESAM-007, FARSHAD.ADL, M.Lawyer, Shahbaz, رونین

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4262

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 27 دی 1390 03:52

یه بارم نوشتم پاک کردید ! رونین قهر نکرده که ! به جز مساله حقوقش ! طبق گفته خودش سرش شلوغه ! و درخت دانش رو داره به زیر میاره !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
@lirez@, mahshid-banoo, FARSHAD.ADL, mojtabba, oweiys, AGeNiS1, sghanbare1, DAVU239871, M.Lawyer

بعدي