در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

توسط typhoon » چهارشنبه 28 دی 1390 15:00

علیرغم آن که بسیاری از کارشناسان سینمایی کارهای غیراخلاقی این بازیگر را پیش بینی کرده بودند اما انگار گلشیفته فراهانی علاقه زیادی برای سرعت بخشیدن به این شیب غیراخلاقی دارد.
به گزارش لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، در آخرین عکس منتشر شده از گلشیفته فراهانی در روزنامه فیگارو فرانسه، وی ارزش های اخلاقی که حتی در کشورهای غربی نیز اندکی وجود دارد را زیر پا گذاشته و به صورت کاملا برهنه در مقابل دوربین ظاهر شده است؛ موضوعی که شاید هواداران وی نیز آنرا باور نمی کردند.
انتشار عکس برهنه وی موج گسترده ای از مخالفت ها را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته و حتی رسانه های غربی نیز به آن پرداخته اند.

تاکید وی بر این رفتارش نیز به خوبی در انتشار عکس هایش در صفحه فیس بوک شخصی اش نشان می دهد که وی علاقه شدیدی برای جلب توجه و شدت بخشیدن به شیب رفتار غیراخلاقی اش دارد.
جالب آنکه هنوز مدت زمان زیادی از اظهار نظر گلشیفته فراهای در نشریه مد wox (که در نمایش عکس های عریان سابقه دارد) که تاکید کرده بود از حجاب متنفر است نمی گذرد. آیا هنوز هم برخی علاقمند به دعوت او به ایران هستند؟

برای دیدن عکس  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد را کلیک کنید.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
CentralWeb, victory67, كيارش, Sami 1993, mehdighorbani, Qaher1406, MISSILE, Shahbaz

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

توسط R.A.F » چهارشنبه 28 دی 1390 16:13

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain I

Captain I

نماد کاربر
204

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

توسط MISSILE » چهارشنبه 28 دی 1390 16:48

این غرب چه بر سر آدما میاره فکر کنم حس روشن فکری گرفتش ::ss  :-(  :-?  :-x

امیر المومنین علی (ع) در سخنانی زیبا فرمودند : مواظب پندارت باش که گفتارت می شود مواظب گفتارت باش که کردارت می شود مواظب کردارت باش که عادت می شود مواظب عادتت باش که شخصیتت می شود مواظب شخصیتت باش که سر نوشتت می شود.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MISSILE تشکر کرده اند:
airplane, hesperus, CentralWeb, كيارش, mehdighorbani, saied tomcat

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 خرداد 1388 12:39

جهان اول - کره زمین - نبش خلیج فارس - کشور ایران

آرشيو سپاس: 673 مرتبه در 137 پست

توسط gurkha » چهارشنبه 28 دی 1390 16:59

اینجا مکانی برای بحث های علمی و ارتقای سطح فرهنگ کاربران است .
لطفا از گذاشتن موارد غیر مرتبط با موضوعات cc خودداری کنید.
((((( در ضمن حجاب و نوع پوشش هر شخص مسئله ای خصوصی هست . این خانم در ایران نیستند و شاید اصلا مسلمان نباشند. لطفا به ایشان و هنرشان توهین نکنید ))) :razz:  :razz:
ای دل چو زمانه می کند غمناکت / ناگه برود ز تن روان پاکت

بر سبزه نشین و خوش بزی روزی چند / زان پیش که سبزه بر دمد از خاکت

((( خیام )))

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gurkha تشکر کرده اند:
2 Eybaba, M.Lawyer, armanmodern, R.A.F, 10011367

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » چهارشنبه 28 دی 1390 17:00

مطمئنیداین عکس دستکاری شده نیست(فتوشاپی)چون من غیراین(madame)سایت توی سایتاومرورگرهای دیگه ندیدمش!!!؟
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
1362

تشکر کرده: 2196 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » چهارشنبه 28 دی 1390 17:02

نمی دونم از این نوشته آقا مجتبی باید تشکر کرد یانه؟
میدونید! واقعیت اینه که توی این دنیا هر کس حق داره راه زندگیش رو خودش پیدا کنه تا بتونه سعادت و کمال رو پیدا کنه.
قطعا" ایشون هم داره راهش رو پیدا میکنه.
از صمیم قلب امیدوارم که خداوند ایشون و تمام جوانان وطنم را به راه راست هدایت کنه و البته منه گنهکار رو :AA:
----------------------------
شاید این نامه قدیمی باشه ولی خوندن مجددش خالی از لطف نیست.
نامه یک مادر به گلشیفته فراهانی:
سلا‌م گلشیفته جان؛ این روزها نام تو را از خیلی‌ها می‌شنوم و در هر مجلس و مهمانی‌ای نقل زبانهایی. شنیده‌ام رفته‌ای به ینگه دنیا و حجابت را از سر برداشته ای و...
گلشیفته جان، وقتی ۲ سال پیش با پسر بزرگم رفتم به سینما كه فیلم میم مثل مادرت را ببینم، از بازی گرم و صمیمانه تو همه صورتم از اشك خیس شد، آن لحظه شك نداشتم كه همه مادران ایرانی شبیه گلشیفته‌اند و گلشیفته، نقش پنهانی است از تصویر مادری كه هر ایرانی در ضمیرش دارد. مادری كه همه وجودش ایثار و از خود گذشتگی است، می‌سوزد تا نور و گرمی‌و محبت و حیات ببخشد، "هست"برای آن كه فرزندش "باشد." مادری كه یك زیبایی آسمانی در رخسارش موج می‌زند و ترنم لبانش به ذكری الهی، در خانه نور می‌پراكند.
یادت هست هنگامی‌كه تو با مشت به شیشه كوبیدی و دستت غرق خون شد تا فرزندت نجات یابد،چگونه رسول ملا‌قلی پور در پشت صحنه زار زار گریست؟رسول،چهره مادر خودش را در تو ترسیم كرد.تو زنی شدی به شكل مادر رسول،به شكل مادر همه ایرانی‌ها.این تاج افتخار را رسول بر سرت گذاشت پیش از آن كه آن حادثه،آن خبر شوم رخ دهد.
اما حالا‌ تو رفته ای آن ور دنیا و عوض شده ای.می‌گویند می‌خواهی ستاره فیلم‌های‌هالیوود شوی.
گلشیفته جان،نمی‌دانم كه مادرت در قید حیات هست یا نه،اما می‌خواهم به عنوان یك مادر با تو حرف بزنم.دخترم،تو می‌دانی كه‌هالیوود كجاست؟
می‌دانم كه هنر پیشه هستی و به اندازه همه گیس‌های سفید من در شباب عمرت فیلم دیده ای،عمرت دراز باد مادر،اما خبر از دنیای ‌هالیوودی‌ها داری؟ می‌دانی این اختاپوس بر هر زنی كه چنگ بیندازد تا چه منجلا‌ب‌هایی سقوطش می‌دهد؟ دخترم، دنیای غربی كه تو اكنون به آنجا رفته‌ای، ترمز بریده است. غرق شدن در تنعمات عجیب و تهوع آور جسمی، دارد مثل موریانه پایه‌های خانواده‌ها رادر غرب می‌جود...می‌دانم، می‌دانم كه آنها پیشرفته‌اند، اما این پیشرفت‌ها چشمت را كور نكند.
دخترم، برای من كه مادرم قابل تصور نیست كه چگونه یك هنرپیشه زن غربی، در حالی كه از استودیو به خانه می‌آید و تنش به ننگ بوی مردی غریبه آغشته است، می‌تواند آغوشی پر از عشق را به همسرش هدیه دهد؟ چگونه چنین زنی همراه فرزندش، در برابر پرده سینما یا تلویزیون می‌نشیند و صحنه هم آغوشی خود و هنرپیشه‌ای بیگانه را تماشا می‌كند؟ گلشیفته جان، دنیای رسانه و تبلیغات، خیلی پر هیاهوست مادر جان!مبادا زرق و برق‌ هالیوود چشمت را كور كند كه گوهر عصمت و عفافت را بدزدند. شهرت، طعم خوشایندی دارد در شباب عمر. شهرت، یعنی پول، احترام، فلشهای پرنور دوربین‌های عكاسی و هلهله و هورای میلیونها هوادار در سراسر جهان. دخترم، ‌هالیوود می‌تواند تو را به قله شهرت جهان برساند، می‌تواند نام تو را در تاریخ سینمای جهان جاودانه كند، می‌تواند حساب بانكی تو را با ارقام نجومی ‌پر كند، دستشان درد نكند، خیلی هم خوب است كه به این چیزها می‌رسی مادر. اما به یاد داشته باش كه حتی اگر لباسی از یاقوت برتنت كنند، تاجی از الماس بر سرت بگذارند و در قصری پر از جواهرات رنگین و افسانه ای ساكنت كنند، جای خانه‌ای گرم از محبت و هلهله شادمانه كودكت را نخواهد گرفت. این درسی بود كه رسول ملا‌قلی پور به تو یاد داد، اما خیال می‌كنم خوب این درس را یاد نگرفته‌ای. از تو خواهش می‌كنم یك بار دیگر بنشین و فیلم میم مثل مادر را ببین؛ ببین رسول می‌خواسته در این فیلم چه چیزرا به تو و به همه دختران ما حالی كند؟
فراموش نكن گلشیفته جان كه تو اول یك مادر هستی، بعد یك هنرپیشه، اول یك مادر هستی بعد یك شهروند، اول یك مادر هستی بعد یك...حتی همسر. گلشیفته، هیچ چیز، هیچ چیز در دنیا وجود ندارد كه بخواهی برای آن لذت یك مادر پاك و نورانی بودن را از دست بدهی. تمام فرصت‌های درخشان ‌هالیوود هم نمی‌تواند لذت یك لحظه از تجربه شگفتی را كه امثال مادر ملا‌قلی پور درك كرده‌اند به تو هدیه بدهد. هنرپیشه باش گلشیفته جان، به فكر ترقی و پیشرفت باش عزیزم، اما قبل از هر چیز یك"مادر" باش.
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
armanmodern, كيارش, Shahbaz

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

توسط samsun » چهارشنبه 28 دی 1390 17:11

مادر و پدر گلشیفته فراهانی: فتوشاپ است، دخترما اهل این کارها نیست
اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

عکس جنجالی  گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.

به گزارش «بازتاب امروز» به نقل از اوج، رحیمیان در این باره اظهار داشت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من  باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به  در زیر آن نوشته  وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.

به گزارش «بازتاب امروز» امروز تصویر برهنه از زنی در مجله فرانسوی فیگارو منتشر شده که ادعا می شود متعلق به گلشیفته فراهانی است.
http://www.fardanews.com/fa/news/183532 ... 8%B3%D8%AA

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
M.Lawyer, CAPTAIN PILOT, armanmodern, DJ Dani

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » چهارشنبه 28 دی 1390 17:33

بنده هم امیدوارم فتوشاپ باشه. ولی نشریه فیگارو بعیده فتوشاپ کار کنه. بنده مطلب فیگارو را دیدم.فقط تصویر ایشون نبود.چند تصویر دیگه هم از افراد دیگه موجود بود
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
R.A.F, victory67, mehdighorbani, MISSILE, saied tomcat, Qaher1406, CentralWeb, Sami 1993

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 28 دی 1390 18:12

سلام خدمت دوستان

این نکته رو هم نباید فراموش کنیم که ایشون در چندین فیلم بصورت نیمه برهنه و در بغل مردان اروپایی و امریکایی و در حال **** مقابل دوربین های فیلمبرداری ظاهر شده...
اون ها هم احتمالا یا با فتوشاپ دستکاری شده و یا با تری دی مکس شبیه سازی شدند...

چنین اقداماتی هم دور از ذهن نیست...

این رو بعنوان یک مکس کار و گرافیست گفتم زیاد جدی نگیرید...

:-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
كيارش, mehdighorbani, Shahbaz, victory67, نادر70, MISSILE, Qaher1406, Sami 1993

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » چهارشنبه 28 دی 1390 18:52

:-?  :-? دیگه داره حالم از  بعضی پبام ها بهم می خوره  چرا شما آدم های شبه روشن فکر دست از این حرف ها بر نمی دارید  که هر کس دوست داری هر کاری بکنه . بابا این برای یک مکان شخصی نه در یک مکان عمومی چرا نمی فهمید این خانم 4حرفه در کشورهای اروپایی وجهان داره خودش به نام یک جوان ویک زن ایرانی نشون میده.کدوم زن ایرانی( می گم ایرانی نه اون  افرادی که  هم فکر این  فرد هستن ) برای جلب توجه دیگران خودش عریان می کنه  به خدا نه اون زن یهودی نه اون زن مسیحی نه اون زن مسلمان ایرانی این کار نمی کنه .جالب تر از اون اینجاست بعضی ها  پیام می دن آقا یک سایت علمی این چه پستی زدین  هیچ بار علمی نداره مگه  موضوع جدای  نادر از سیمین  بار علمی داره که این همه بحث توش شده چرا  اینطوری حرف می زنید اینجا حرف از  زن مرد ایران نه جناه بازی  وقطب بندی اینجا حرف از ۷۵میلیون ایرانی که من شما هم جرشیم .دارن  با این دختر اونطوری که یک زن و مرد ایرانی نیست نشون می دن ٫بد شما  حرف از آزادی و ..... بزن .تا گی می خوایید مثل طوطی باشید. بدترش هم این که ایران همیشه خدا از خودی خورده  حلا هم از این  زن بی حیا.  مادرش چی باید بگه بنده خدا جز این حرفا اگر پاک ونجیب بود تو بغل این اون  نبود
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
saied tomcat, Qaher1406, فدایی سید علی, f-35, HORLIKAN, كيارش, نادر70, mehdighorbani, CentralWeb

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
40

تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 دی 1390 19:36

دنیا

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 32 پست

توسط 10011367 » چهارشنبه 28 دی 1390 18:55

دموکراسی :smile:
هر کسی را در قبر خودش میگذارند
به نظرم هیچ کس حق اظهار نظر به تیپ و مدل شخصی را ندارد مگر آنکه ظاهر آن شخص موجب به هم خوردن هنجار و ارزش های آن جامعه شود
در جامعه ای که ما زندگی میکنیم این گونه عکسها و رفتارها پسندیده نیست و سریعا محکوم میشود
ولی در جامعه ای که این گونه حرکات خود نوعی هنجار میباشد ظاهر شدن در این نوع مدل برای آن شخص زیاد بد محسوب نمیشود و این موضوع برعکس هم میباشد یعنی جوامع غربی نوع پوشش و حجاب زنان ایرانی(البته با حجاب هارو)بد میدونند و اینو محکوم میکنند
خلاصه دیدگاها متفاوت است و کسی که اظهار نظر میکند باید به این نکته ها توجه کند :razz:

ولی به نظرمن که کمی تو این نرم افزارها سررشته دارم عکس فتوشاپ به نظر میاد
....و خدایی که همین نزدیکی ست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 10011367 تشکر کرده اند:
R.A.F, Hashashin, VAHSHI, 2 Eybaba

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » چهارشنبه 28 دی 1390 19:04

مادر و پدر گلشیفته فراهانی: فتوشاپ است، دخترما اهل این کارها نیست

اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.
به گزارش سرویس  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ؛ عکس جنجالی  گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.
رحیمیان در این باره اظهار داشت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.
همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من  باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به  در زیر آن نوشته  وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست./د

وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
كيارش

بعدي