در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

Re: سکه یک میلیون تومان شد!!!!!!!!!!!!!!

توسط anga2009 » سه شنبه 4 بهمن 1390 12:17

m1234 نوشته است:با سلام
وقتی اون سال 52 اقتصاد دان نامه نوشتن هیشکی براشون طره خورد نکرد نتیجش میشه این اون 52 نفر بنده خداها این روزا رو میدیدن وقتی 4 نفر آدم درستو حسابی میان میگن زیر ساخت اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها فراهم نیست اجرای اون به این صورت درست نیست نتیجش میشه این
حالا کجاش رو دیدین اگه بد تر نشد من اسم مو عوض میکنم میزارم مندلی میرزا

دوست گرامی من نمی تونم قبول کنم که این نتیجه اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها است . و به قول دوستان این افزایش قیمت با هیچ منطقی و با این سرعت قابل توجیه نیست
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
158

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 فروردین 1390 18:47

آرشيو سپاس: 303 مرتبه در 94 پست

Re: این بود سر و سامان دادن تان به بازار سکه و ارز؟!

توسط masoud-35 » سه شنبه 4 بهمن 1390 12:23

دکتر اعتماد به نفس عجیبی برای وعده دادن و......گفتن داره!!!!
یه کم صبر کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب masoud-35 تشکر کرده اند:
Fantoom121, gigi64, FARSHAD.ADL, SORENA

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00

آرشيو سپاس: 138 مرتبه در 41 پست

توسط Fantoom121 » سه شنبه 4 بهمن 1390 12:42

حمله چنگیز خان به ایران کمتر خسارت به بار داشت تا ایشون. فکر می‌کنم همین لقب دکتر خوب باشه  لااقل بهتر از گفتن کلمه رئیس جمهور هست . چون یه رئیس جمهور با کشورش این کار روی نمی‌کنه . تو سایتهای خبری که تا ۲ روز پیش همه با قاطعیّت حرف میزدند برای کنترل این وضع از دیروز همه دارن با لفظ شاید و خیلی‌ با احتیاط حرف میزنند امیدوارم کشور یک بار دیگه از این بحران به سلامت عبور کنه.
شوخی و تعارفی در کار نیست! اگر وضعیت مشابهی در خیلی از کشورهای دنیا رخ می داد و ارزش پول ملی در عرض 30 روز 30 درصد پایین می آمد ای بسا دولت ها استعفا و سقوط می کردند ولی این جا حتی به روی خودشان هم نمی آورند!
واقعاً ما مردم ایران به کدامین سو روانه ایم؟ به خدا سوگند افزایش قیمت ها به حدی درد و سوز ندارد که بی توجهی و " کی بود کی بود من نبودم" مسوولان دارد!

... دولت پاسخگویم آرزوست!

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Fantoom121 تشکر کرده اند:
gigi64, FARSHAD.ADL, SORENA, Reza6662, Mohammad 1985

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » سه شنبه 4 بهمن 1390 12:57

gigi64 نوشته است:از انتخابی که چند سال پیش کردین لذت ببرین ! که این بدبختی و گرونی و هر روز تهدید شدن به جنگ ، نتیجه انتخاب هوشمندانه یک سری از دوستان بود !!

دلار 2000
سکه 1 میلیون !!

هیچ می دونستین 90% مغازه ها تو پایتخت (یکی از بزگترین مراکز خرید و فروش لوازم کامپیوتر) همه قیمت هاشو به دلار زده ؟!!
اگه تو ژاپن این اتفاق ها ی اقتصادی میفتاد طرف تا حالا هزار بار به خودش چاقو زده بود !

فکر می کنی فردا این دو کتر بیاد بگه ما غنی سازی اورانیم متوقف می کنیم همه چی درست میشه . نخیر دوست گرامی این طور نیست . مطمئن باش بازم برامون ... در میارن
و به بهاته مختلف برامزن قطعنامه  می زنن مشایه این را دیدیم . این تنها زمانی به پایان میرسه ج.ا.ا ساقط یا این که موجودیت رژیم اسرائیل را به رسمیت بشناسد.(البته اگر از دیدگاه شما نگاه کنیم)
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
Sami 1993

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: سکه یک میلیون تومان شد!!!!!!!!!!!!!!

توسط typhoon » سه شنبه 4 بهمن 1390 14:04

سلام
باز دوباره آب به دلیل بازی های کثیف سیاسی در داخل کشور گل آلود شد و عده ای در سنترال زمان را برای عقده گشایی مناسب دیدند. چگونه است که با 5 تحریم شورای امنیت و در 6 سال اخیر هیچ تغییر آنچنانی در قیمت ارز و سکه وجود نداشت و حالا ناگهان این افزایش باورنکردنی.........
داستان چیز دیگری است و کار از جای دیگری خراب است. اقتصاد بیماری که از دهه ها پیش به ضرب و زور یارانه و وام های دولتی آرام و با ثبات بود حالا دارد روی زشت خود را هم نشان می دهد.
دکتر ، ریس جمهور ، با سواد ، بی سواد ، سیکل ، دیپلمه و یا هر مدرک و صفت دیگر..........
ایشون ریس جمهور قانونی کل مردم ایران است ، نه ریس جمهور آنهایی که به او رای دادند................
کسی منکر مشکلات اخیر و از دست رفتن عنان اقتصاد نیست ، ولی ماجرا ربطی به یک شخص و یا یک جریان یا طرز تفکر مربوط نیست
لطفا از به انحراف کشیدن بحث خودداری کنید..........................................................................................

با تشکر :razz:
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Qaher1406

قبلي