در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major I

Major Ino avatar
پست ها

863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

محل سکونت

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در انتخاب

توسط FARSHAD.ADL » سه شنبه 4 بهمن 1390 18:33

فارس: عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با اشاره به افزایش مشکوک قیمت طلا و ارز در کشور گفت: گرانی‌های اخیر و بالا رفتن قیمت سکه و ارز برای مقابله با نظام و کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است که باید با شناسایی ریشه‌های این جریان با آن مقابله شود.

غلامعلی حدادعادل ظهر امروز در همایش بزرگ اصولگرایان استان همدان ضمن تسلیت شهادت امام رضا(ع) به حدیث سلسلة الذهب و بیان آن از سوی این امام همام اشاره کرد و افزود: حضرت رضا(ع) در بدو ورود به نیشابور این حدیث را در میان مردمان آن روز مطرح کردند و فرمودند "کلمة لااله الا اللّه حصنى فمن دخل حصنى امن من عذابى" به این معنا که "کلمه طیبه (لا اله الا اللّه) دژ استوار من است، هر کس در این دژ استوار داخل شود، از عذاب روز رستاخیز در امان خواهد بود".

وی گفت: ایشان در ادامه این حدیث فرمودند که (و لکن بشرطها و انا من شروطها)  یعنی "اما به شرط و شروطش" و با اشاره به خود گفتند که "من یکی از شروط آن هستم ."

*برای تحقق توحید در جامعه باید تابع ولی بود

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با تأکید بر لزوم تأمل و تفکر بر روی این حدیث و فرموده امام هشتم(ع) اظهار کرد: توحید سرچشمه سعادت و رستگاری است ولی برای تحقق توحید خداوند بر روی زمین، باید تابع سخنان و فرمایشات پیامبر و ائمه معصومین(ع) بود.

*تبلور خوبی‌ها در جامعه با ولایت ولی میسر می‌شود

به گفته وی جامعه توحیدی جامعه‌ای مملو از عدل، ایمان، انصاف، آزادی، برادری، رحمت، استقلال و مساوات است به این معنا که همه خوبی‌ها و خیرات در آن جاری و ساری است و این مهم جز با ولایت و حکومت معصوم(ع) و جانشینان آنها میسر نمی‌شود.

حدادعادل با بیان اینکه ولایت عامل اهتزاز پرچم توحید است، افزود: مبارزه با حاکمان ظلم و جور و اطاعت از خاندان پیامبر(ص) و جانشینان ایشان موجب ایجاد جامعه‌ای توحیدی و ولایی است که همین امر نیز زمینه‌ساز سعادت و رستگاری بشریت خواهد بود.

وی تأکید کرد: امام رضا(ع) با این سخن گهربار، درس فلسفه سیاسی عظیمی را به مخاطبان خود دادند که باید از هر نظر مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه سخنانش با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی آن را به برکت درک تعالیم ائمه هدی علیهم‌السلام دانست و گفت: مردم به تبعیت از امام خمینی(ره)، کشور را از دست اجانب و بیگانگان خارج و به دست صالحان سپردند و رهبری رهبران پاک‌طینتی چون امام راحل(ره) و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) را پذیرفتند.

*انقلاب اسلامی میدان حرکت در مسیر اسلام را گشود

وی شجاعت، بصیرت، ساده‌زیستی، مردمی بودن، دینداری، قاطعیت و ترس از خدا را نمونه‌ای از ویژگی‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به عنوان خلف صالح ایشان خواند و افزود: ما باید همواره شاکر خدای متعال باشیم که با نعمت انقلاب اسلامی، میدان حرکت در مسیر اسلام بر روی ما گشوده شد.

*مجلس با ربل‌گذاری مناسب، زمینه‌ساز حرکت قطار پیشرفت

حدادعادل در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات پیش رو و لزوم حضور حداکثری در آن برای خنثی‌سازی برنامه‌های دشمنان اظهار کرد: مجلس مظهر اراده و حاکمیت ملی است تا با ریل‌گذاری مناسب زمینه‌ساز حرکت شتابان قطار قوه مجریه برای پیشرفت ایران اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه انتخابات آزاد و بر مبنای مردمسالاری عامل ایجاد مجلسی واقعی است، تأکید کرد: ملت فهیم و بزرگ ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات مختلف طی 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها همواره توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند که سرنوشت کشور به دست خود آنها تعیین شده است.

*انتخابات شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را محقق می‌کند

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با بیان اینکه مردم با حضور خود در انتخابات شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را محقق ساختند، گفت: وقتی مردم با اراده خود و به صورت آزادانه نسبت به انتخاب فرد دلخواه خود اقدام می‌کنند تبلور "استقلال" و "آزادی" را نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه رأی دادن خود نشانه جمهوریت است، افزود: "اسلامیت" نیز با انتخاب افراد مسلمان، انقلابی و ولایی و "استقلال" هم با تأمین اراده ملی محقق میشود.

*آمریکا با تبلیغات دروغین مدعی دفاع از دموکراسی است

حدادعادل در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه آمریکا خود را قیم جهانیان می‌داند، گفت: آمریکا با تبلیغات دروغ مدعی دفاع از دموکراسی در جهان می‌داند در صورتی که با این پوشش در پی دستیابی به اهداف سودجویانه و منفعت‌طلبانه خود است.

وی تأکید کرد: آمریکا در دوران سردمداری اتحاد جماهیر شوروی، برای مقابله با سیاست‌های آن همواره شعار دموکراسی را سر می‌داد و بعد از فروپاشی آن نیز با این شعار درصدد مقابله با کشورهای مخالف خود است به این صورت که آنها را متهم به نقش حقوق بشر و دموکراسی می‌کند.

*روی کار آمدن اسلام‌گراها، استکبار را آشفته کرده است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه سخنانش با اشاره به وضعیت غزه و مقابله همه‌جانبه آمریکا با این منطقه اظهار کرد: روی کارآمدن دولت مردمی و اسلامی اسماعیل هنیه در این منطقه از موضوعاتی است که همواره موجب آشفتگی آمریکا و اسرائیل شده، بنابراین با اقدامات مختلفی چون تحمیل جنگ به آنها، محاصره اقتصادی، متهم کردن آنها به نقش حقوق بشر، کشتن افراد مؤثر و یا دستگیری‌شان درصدد مقابله با آنها برآمده است.

وی افزود: رأی مردم به اسلام‌گراها و تسلیم نشدن در مقابل رژیم صهیونیستی، آمریکا و متحدانش را بر آن داشته تا به انحای مختلف در مقابل این دولت بایستد.

*مردم نیازی به دموکراسی دروغین غرب ندارند

حدادعادل در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه انتخابات پدیده‌ای تأثیرگذار و مورد توجه است، گفت: مردم با حضور خود در انتخابات نشان داده‌اند اسلام یک دین مردمی است و مردم برای حضور در صحنه نیاز به دموکراسی دروغین غرب ندارند.

*باید به افراد ولایی و مردمی رأی داد

وی با بیان اینکه باید به افراد خدمتگزار، مردمی و ولایی رأی داد، گفت: باید از رأی دادن به افرادی که فقط در پی منافع خود هستند خودداری کرد چراکه اینان فقط در پی سوء استفاده از شهرت نمایندگی و بستن بار خود هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با اشاره به برنامه‌های دشمن برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات از اعمال شدیدتر تحریم و تهدید علیه ایران سخن راند و ابراز کرد: البته این برنامه‌ها و سیاست‌ها راه به جایی نمی‌برد زیرا ملت ایران با بصیرت خود همواره از پس امتحان‌های بزرگ سربلند بیرون آمده‌اند.

*دشمن برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات برنامه دارد

وی از افزایش مشکوک قیمت طلا و ارز در کشور گفت و ادامه داد: پشت سر این افزایش قیمت یک توطئه جهانی در کار است که برخی عوامل منطقه‌ای و داخلی نیز همراهی با این توطئه را در دستور کار خود دارند به همین دلیل دولت باید هر چه سریعتر نسبت به شناسایی ریشه‌های این جریان و مقابله با آن اقدام کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: به طور قطع گرانی‌های اخیر در کشور و بالا رفتن قیمت سکه و ارز برای مقابله با نظام و کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات پیش رو است.

*انتخابات عامل تقویت وحدت جامعه باشد

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت در میان جامعه، گفت: انتخابات باید زمینه‌ساز پررنگ شدن این اتحاد و همبستگی باشد نه اینکه خدای ناکرده وحدت را کاهش دهد.

حدادعادل با اشاره به وحدت و اتحاد خوب موجود در استان، آن را موجب کسب موفقیت‌های روزافزون در عرصه فعالیت‌های مختلف دانست.

*چشم مردم جهان به ایران دوخته شده است

وی از بیداری اسلامی در منطقه و حساسیت انتخابات آتی سخن راند و تأکید کرد: لزوم توجه به شرکت در انتخابات در هر برهه‌ای از زمان برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امری شایان توجه است اما با اتفاقات اخیر در کشورهای منطقه، حضور حداکثری در این رویداد سیاسی و مردمی می‌تواند عامل امیدواری دوستان و ناامیدی دشمنان باشد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
CentralWeb

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

563

تشکر کرده: 283 مرتبه
تشکر شده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط mj_piremard » چهارشنبه 5 بهمن 1390 00:33

با سلام
من نمیدونم کی میخواد این بحث استکبار جهانی جمع بشه آخه اخوی اگه مملکت اون قدر بی درو پیکر که 4 کشور بیان نظام طلا و ارز رو بهم بریزن بس جمع کنید دیگه بریم با امریکا  و اسراییل صلح کنیم
بی تدبیری رو نباید به گردن کسی دیگه انداخت
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
mohammad1365, azarbod, MOHAMMAD JAFAR, gigi64, HESAM-007, super flanker, jiyar rojhelat, Bystander, FARSHAD.ADL

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

563

تشکر کرده: 283 مرتبه
تشکر شده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط mj_piremard » چهارشنبه 5 بهمن 1390 03:36

MITT ROMNEY نوشته است:
m1234 نوشته است:با سلام
من نمیدونم کی میخواد این بحث استکبار جهانی جمع بشه آخه اخوی اگه مملکت اون قدر بی درو پیکر که 4 کشور بیان نظام طلا و ارز رو بهم بریزن بس جمع کنید دیگه بریم با امریکا  و اسراییل صلح کنیم
بی تدبیری رو نباید به گردن کسی دیگه انداخت


یعنی شماوقت گذاشتیدوحرف های حدادعادل راخواندید!!!!!...!!!!!....

با سلام
نیازی نیست بخونی به عنوان تایپیک یه نگاه بنداز اخوی
اومده گرانی طلا و ارز رو به انتخابات ربط داده آخه چه ربطی به هم دارن الان طلا ارز گران شده اما من 100% در انتخابات شرکت میکنم
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
Abbas1, FARSHAD.ADL, gigi64, Bystander

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

153

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 20 شهریور 1390 08:01

آرشيو سپاس: 446 مرتبه در 109 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط azarakhsh45 » چهارشنبه 5 بهمن 1390 08:45

من فرمایش آقای حداد عادل را تایید میکنم احتمالا غرب در این چند سال اخیر با چاپ بیرویه اسکناس باعث شده تا حجم نقدینگی ایران چندبن برابر بشه و ریال ما ارزش اش را از دست بدهد . ضمنا غرب نظر  دانشمندان علم اقتصاد اصلا توجه نکرد و با حدف یارانه ها و پرداخت نقدی یارانه , هر ماهه کلی پول به جامعه تزریق کرد تا کمکی بشه به ایجاد تورم و گرانی , البته غرب کارهای بیشتری کرده فعلا همین 2 تا را داشته باشیم تا بعد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب azarakhsh45 تشکر کرده اند:
sroasha, gigi64, CentralWeb, FARSHAD.ADL, Bystander, azarbod, armanmodern

Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

44

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 مرداد 1388 08:08

آرشيو سپاس: 103 مرتبه در 25 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط chahzool » چهارشنبه 5 بهمن 1390 10:02

آقا باور كنيد همش به خاطر اين يارانه ها هستش .اگر دولت به جاي پرداخت نقدي يارانه به يك طريق ديگه پرداخت مي كرد ..مثلا با بيمه كردن مردم هرگز اين اتفاق نمي افتاد.خوب معلومه وقتي كه دست مردم پول نقد باشه همه به دنبال خريد سكه و ارز مي روند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chahzool تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, Bystander

Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

78

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 00:57

آرشيو سپاس: 160 مرتبه در 52 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط VAHSHI » چهارشنبه 5 بهمن 1390 11:16

chahzool,  اون فقط یه دلیلشه ! و البته به این حد و در یه لحظه چنین تاثیری نداره
ANANOKI

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

563

تشکر کرده: 283 مرتبه
تشکر شده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط mj_piremard » چهارشنبه 5 بهمن 1390 11:21

با سلام
بله دوست عزیز نباید یارانه به صورت نقدی در اختیار مردم قرار بگیره با چند نفر ترکیه ای تو یه راه اندازی یه کارخانه فولاد کار میکردم می گفتن ما تو ترکیه به اون صورت پول دکتر و دارو رو پرداخت نمیکنیم .
ولی تو ایران بر عکس اومدن یارانه نقدی دادن به مردم ولی از اون طرف هزینه های بیمارستان و دکتر ها افزایش پیدا کرده
اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها طرح خیلی خوب و لازم الاجرا هست ولی باید زیر ساخت هاش باشه و اونم نه به این شکل
مثلا" باید  تورم تک رقمی میشد اونم زیر 8 درصد نه اینکه با تورم 20 درصد طرح اونم به شکل غلت اجرا بشه 20 درصد هم طرح به تورم موجود اضافه کنه بعد تورم بشه 40 درصد بعد دولت بیاد بگه تورم 20 درصد هست
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
Abbas1

Major II

Major IIno avatar
پست ها

465

تشکر کرده: 33 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 مرداد 1387 20:29

آرشيو سپاس: 817 مرتبه در 250 پست

Re: حدادعادل: گرانی‌های اخیر توطئه غرب برای حضور کمرنگ در ان

توسط shadro » چهارشنبه 5 بهمن 1390 11:32

آقا همه چيز تقصير استكبار جهانيه حتي ابرهايه باران زا اگر سمت ايران نمياد مقصر اصلي استكبارواستعمار هستند....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shadro تشکر کرده اند:
gigi64, FARSHAD.ADL, 7421, Bystander, sevrous, Abbas1, MITT ROMNEY


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان