در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط victory67 » جمعه 7 بهمن 1390 12:42

سیاسی
صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می‌شود
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی فروش نفت ‌‌به اروپا را از همین هفته قطع می‌کند.
به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس، در خصوص میزان تاثیر‌گذاری تحریم‌های اروپا علیه ایران اظهار داشت: هر چند نمی‌توان گفت که این تحریم‌ها بی‌اثر است ولی این تحریم‌ها بیش از آنکه در قبال ایران موثر باشد، اوضاع اقتصاد بحران‌زده غرب را نابسامان‌تر از قبل می‌کند.

* اروپا با صحبت از تحریم دچار مشکل شد، چه رسد به اعمال آن

وی این‌گونه اقدامات را از سوی اروپا و غرب غیر‌عاقلانه عنوان کرد و گفت: در شرایط فعلی اروپا و شرایط اقتصاد جهانی حتی سخن گفتن از تحریم نفت ایران یک عمل جاهلانه و احمقانه است. در این چند روز اخیر شاهد بودیم که حرف زدن از تحریم عرصه را بر اروپا تنگ کرد و به نوعی در تامین ‌سوخت اروپا مشکل ایجاد شد و دیدیم که حرف زدن از این موضوع برای اروپا مشکل ایجاد کرد، چه رسد به آنکه بخواهد اقدام عملی در این رابطه انجام دهد.

* صادرات نفت به اروپا را از همین هفته قطع می‌کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تا روز یکشنبه، مجلس شورای اسلامی باید یک طرح دو فوریتی را به تصویب برساند و ما فروش نفت خود را به اروپا از همین هفته قطع کنیم لذا به دنبال این هستیم که از همین هفته آینده صادرات نفت به اروپا را قطع کنیم و برای این کار یک طرح دو فوریتی را آماده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: سخن از تحریم نفت ایران قطعا یک جنگ روانی است و در اصل آنها نفت ایران را هنوز تحریم نکرده‌اند و به بهانه‌های گوناگون فعلا آن را به تعویق انداخته‌اند لذا خود اروپا بر انجام این تحریم‌ها کاملا مردد است و به نوعی به دنبال فرافکنی و بازی با افکار عمومی است.

* عربستان ‌در صف معاندین و مخالفین قرار گرفته است

ابراهیمی در ادامه سخنان خود به نقش دولت سعودی عربستان اشاره کرد و با اظهار تاسف از سخنان و سیاست‌های اخیر این دولت گفت: متاسفانه عربستان سعودی در صف معاندین و مخالفین ما قرار گرفته و انتظار نداشتیم که کشور عربستان که خود را به ظاهر مسلمان می‌داند و همسایه ماست، با دشمنان همکاری کنند و این در حالی است که سرنوشت نهایی ملت‌های مسلمان در منطقه یکی است لذا پیشنهاد جایگزینی نفت عربستان به جای نفت ایران کاری بسیار زشت بود.

* اروپا روی یک حکومت در معرض سقوط حساب باز نکند

وی ادامه داد: معتقدم عربستان امروز دچار بحران‌های داخلی است و معلوم نیست حکومت عربستان ‌تا چه زمانی ماندگار باشد، چه آنکه ‌می‌بینیم‌ دولت‌های دیکتاتور دیگر منطقه نیز یکی پس از دیگری سقوط می‌کنند لذا این سؤال را باید از اروپا پرسید که چگونه می‌تواند بر روی حکومتی که در معرض خطر سقوط است، حساب باز کند.

* عربستان در تولید نفتی که الان ‌به اپک متعهد شده، ‌با مشکل مواجه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: عربستان در صدور نفتی که هم‌اکنون برای تولید و صدور آن به اپک متعهد شده است، با مشکل مواجه است، با این حال چگونه می‌تواند جایگزین نفت ایران شود؟ علاوه بر این این نفت‌ها باید از تنگه هرمز خلیج فارس عبور کند، لذا به نظر می‌آید که دشمنان به خوبی نمی‌توانند اوضاع را رصد کنند، بنابراین باید تاکید کنم که عربستان توانایی این کار را ندارد.

* آب خوش از گلوی اروپا پایین نخواهد رفت

ابراهیمی ایجاد جنگ روانی تحریم نفت ایران را بی‌ربط با خیزش‌های اسلامی منطقه ندانست و گفت: ایران الگوی بیداری اسلامی در منطقه است، لذا غرب تصمیم دارد با این روش‌ها مانع از گسترش بیداری اسلامی در بین کشورهای جهان شود. اگر اروپایی‌ها بخواهند چنین کاری را عملی کنند، قطعا آب خوشی از گلوی آنها پایین نخواهد رفت چراکه دنیا به صورت در حال تحول و دگرگونی است.

وی یادآور شد که رهبر معظم انقلاب قبلا نیز پیش بینی فرموده بودند که این بیداری ملت‌ها به قلب اروپا نیز کشیده خواهد شد و امروز می‌بینیم که در درون خود اروپا تحولات بسیار آغاز شده است.

این نماینده مجلس هشتم در پایان گفت: اقداماتی که اروپا و حتی آمریکا انجام می‌دهد، دقیقا در راستای فروپاشی نظام اقتصادی لیبرال غرب است و آنها با هر اقدام اشتباهی که انجام می‌دهند، سرعت این سقوط را تسریع کرده ‌و غرب با اقدامات اشتباه خود آتش آن را تند تندتر می‌کند.
برچسب ها: صادرات ، نفت ، اروپا
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادCaptain

Captainنماد کاربر
پست ها

2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تشکر شده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط كيارش » جمعه 7 بهمن 1390 17:35

چه سناریوی قشنگی!/ ناوهای جنگی تان از تنگه هرمز عبور کردند/ سه قلوها کنار هم/ ناو آمریکایی «ابراهام لینکلن» در کنار دو رزمناو دیگر/ یکی انگلیسی و دیگری فرانسوی/ سه قلوها تیتر یک می شوند/ «بی بی سی» هزار بار خبرش را می خواند/ صدای آمریکا هزار و یک بار/ آه… عبور از تنگه هرمز، چه لذتی دارد برای شما/ سر به آسمان بسایید/ در کتابهای درسی فرزندان تان بنویسید/ به آنها بگویید: به سلامت از تنگه هرمز گذشتیم!/ شما چه قهرمانید!/ شما چه قدر شجاعید!/ شما چه متمدن هستید که سربازان تان در افغانستان روی اجساد افغانها ادرار می کنند!/ شما چه خوبید!/
***
آه… ما چه قدر ترسیده ایم! …/ ابهت ناوهای تان ما را گرفته است!/ قرار است قافیه را ببازیم!/ قرار است، ماست ها را کیسه کنیم!/… دلار دلش را گرفته و قهقهه سر می دهد/ کار و بار «سکه» هم سکه است/ برخی از داخل، به آن سوی آبها سیگنال می فرستند/ برخی دیگر در داخل خوابند!/ راستی، بازرسان آژانس اتمی هم در راهند!/
***
خوش آمدید آقایان!/ هیچ دری در ایران به روی شما بسته نیست!/ انبارهای موشکهای «شهاب 3» را به رویتان می گشاییم/ اصلاً ما «هالو» هستیم!/ بروید و قد و قواره موشکهای دوربرد ایرانی را اندازه بگیرید و به عموزاده های صهیونیست، راپورت بدهید/ همه سوراخ سمبه های «فردو» را هم بگردید!/ اسامی دانشمندان هسته ای مان را هم خودمان دو دستی تقدیم تان می کنیم/ قافیه را باخته ایم ما!/
***
خانم «اشتون» اشتلم می خواند: «ما می خواهیم ایرانیان را به پای میز مذاکره بکشانیم»!/ بابا! ما خودمان مثل بچه های «حرف شنو» می آییم پای میز مذاکره/ هر چه بگویید، می گوییم: چشم!/ اول از همه، دستها را روی میز می گذاریم/ خانم اشتون! ببین ناخن هایمان را هم گرفته ایم! خانم مرکل! دندانهایمان را هم مسواک زده ایم!/ آقای سارکوزی! نمره انضباط ما را 20 بده!/ آه/ چه ترسناکند این ناوهای شما!/
***
آه... خدای بزرگ! چه مصیبتی! اروپایی ها از شش ماه آینده، دیگر نفت ما را نمی خرند... قرار است از همین حالا زانوی غم بغل بگیریم و زار زار گریه کنیم!/ شما را به خدا ! بیایید و نفت ما را همچنان بخرید/ آخر ما از گشنگی می میریم!/ آخر اگر نفت ما را نخرید، روی زمین می ماند و کپک می زند!/ ای نوادگان بارون ها و دوک ها! اصلاً نفت مان را مجانی تقدیم تان می کنیم/ ... آه چه ترسناکند این ناوهای شما!/
***
سارکوزی اسرائیلی ها را از جنگ برحذر می دارد و می گوید، دیپلماسی غربی برای مقابله با ایران همچنان کارسازتر است. همین دیپلماسی تان ما را کشته!/ و ما ادریکَ دیپلماسی؟/ و تو چه می دانی که دیپلماسی چیست؟/ چه خیمه شب بازی قشنگی، آقای سازکوزی!
***
دیگر ماست ها را کیسه کرده ایم ما!/ قرار است بچه سربراهی شویم!/ چشم! غنی سازی صفر درصد را هم از همین فردا تعطیل می کنیم/ سانتریفیوژها دیگر نمی چرخند/ لوله هایش هم تقدیم به شما!/ ناقابل است!/ در «نطنز» را پلمب می کنیم/ آن را تبدیل می کنیم به پاتوق روشنفکری، زیرنظر رایزنی فرهنگی سفارت فرانسه/ تا در نطنز، شعر طنز بسرایند!/ اصلاً برای این که خیال تان آسوده شود، همه نطنز را درختان گلابی می کاریم/ قول می دهیم، گلابی هایش بدون «هسته» باشند!/ آخر می دانیم، شما به هر چیز «هسته ای»، آلرژی دارید!/ می دانید؟ گلابی بی هسته برای هزار درد بی درمان نافع است!/ راستی، یک خواهش کوچک از شما داریم... اجازه بدهید دانشجویان ایرانی، دو واحد تئوری «فیزیک هسته ای» در دانشگاه ها بخوانند... قول می دهیم، از این فراتر نروند/ ما دیگر پشت دست مان را داغ می کنیم که دانشمند هسته ای تربیت کنیم!/ ترورهایتان کارساز بودند!

***

/ آه... صبح به خیر آقای اوباما!/ دیشب در خواب چه دیدید؟ شاید شام کاخ سفید سنگین بوده است/ به هر حال، بگذریم/ خواب خوش دیشب را رها کنید، شاید امشب کابوسی گریبان تان را بگیرد/ راستی آقای اوباما! خبر خوبی برایتان دارم/ ایرانیان می خواهند «پهپاد»- هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین- را برایتان پس بفرستند!/ دست آخر، عبور ناوهایتان از تنگه هرمز و تحریمهای نفتی و بانکی شما کار خودشان را کردند/ بزودی به دست تان می رسد/ پهپادها را می گویم/ هر دانه اش حدود سه چهار دلار آب خورده... البته ناچاریم با دلار 2 هزار تومانی با شما حساب کنیم/ اسباب بازی های خوش ساختی هستند!/ به بچه هایتان نشان دهید و با افتخار بگویید: سرانجام ایرانیان را تسلیم کردیم!/ دلخوشی خوبی است برای شما!/ این را بگذارید به حساب «هویج ایرانی»!/ «چماق» ش هم، شاید وقتی دیگر!


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود


Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

82

تشکر کرده: 8 مرتبه
تشکر شده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 خرداد 1389 21:19

محل سکونت

ترکیه

آرشيو سپاس: 180 مرتبه در 51 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط sylvester » جمعه 7 بهمن 1390 23:38

اگر این کار را بکننید که حرف نداره. :-D
من حاضرم به جای ماشین با دوچرخه برم سره کار ولی زیره باره این غربی های پدر نامعلوم نرم. انگار از دماغ فیل افتادن. فکر کردن هنوز فاتحان جنگ سلیبی هستند. صادرات گاز هم باید قطع بشه. ما خودمون گاز کم داریم چرا صادر میکنند به ترکیه که اونها هم بدهند به غربی ها؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sylvester تشکر کرده اند:
mortaza-iri, reza9710, كيارش, SADGYAN, Present, super flanker, hamed-1987

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

120

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 تیر 1389 16:31

آرشيو سپاس: 299 مرتبه در 92 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط mortaza-iri » شنبه 8 بهمن 1390 00:43

امیدوارم اینکار صورت بگیره! :razz:
رهبر انقلاب: عاملان جنایت اخیر(شهادت شهید مصطفی احمدی روشن) را مجازات خواهیم کرد...
انشاءالله.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mortaza-iri تشکر کرده اند:
reza9710, كيارش, Present, CentralWeb, sghanbare1, hamed-1987

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10

آرشيو سپاس: 2090 مرتبه در 595 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط میهن پرست » شنبه 8 بهمن 1390 00:55

دوست من یعنی چی صادرات گاز رو هم قطع کنیم.شما بنشین و اخر این بازی رو ببین که چه بلایی قراره سرشون بیاد.به هیچ وجه نباید تصمیمات احساسی گرفت.کمی صبر کنیم از قوره حلوا  خواهیم ساخت.انشالله خداوند مرک دشمنان رو به خودشون بر میگردونه و خودشون در دادمی که پهن کردن گیر خواهند افتاد
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب میهن پرست تشکر کرده اند:
reza9710, كيارش, Present, Sami 1993, anga2009

Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط shafagh 2 » شنبه 8 بهمن 1390 09:23

بنظر اینجانب در مسئله ی تحریم نفت نباید ما پیش قدم باشیم زیرا فردا سیاستمداران مکار غرب که خودشان عامل اصلی این ماجرا هستند در گوش مردم اروپا خواهند خواند که ایران نفت را بر اروپا تحریم کرده است و تمام گرفتاریهای اقتصادی را که بر اثر نظام و سیاست غلط غرب حادث شده متوجه تحریم نفت از طرف ایران خواهند نمود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
mardangoom, Abbas1, hamed-1987

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

374

تشکر کرده: 28 مرتبه
تشکر شده: 65 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 14 بهمن 1386 13:04

آرشيو سپاس: 754 مرتبه در 232 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط kingday » شنبه 8 بهمن 1390 10:23

shafagh 2 نوشته است:بنظر اینجانب در مسئله ی تحریم نفت نباید ما پیش قدم باشیم زیرا فردا سیاستمداران مکار غرب که خودشان عامل اصلی این ماجرا هستند در گوش مردم اروپا خواهند خواند که ایران نفت را بر اروپا تحریم کرده است و تمام گرفتاریهای اقتصادی را که بر اثر نظام و سیاست غلط غرب حادث شده متوجه تحریم نفت از طرف ایران خواهند نمود


مردم اروپایی که از اوضاع احوال دور و برشون بیخبرند و لابد نشنیدن که اقایون بیخردشون داشتن با نیشخند و غرور و به نوعی تحقیر امیز در مورد بررسی تحریم نفتی ایران تصمیم میگرفتند و در اخر هم گرفتند . همین بهتر که بعدش از سرمای بی نفتی به خودشون بلرزند بعدش بریزند توی خیابوناشون ماشینهای خیابونهارو اتیش بزنند تا یکم گرمشون بشه.

اونوقت  سران اروپا یادشون میاد چه حماقتی کردن بعدشم مردمشون یادشون میاد یه زمانی همین سران اروپای عزیز و مقتدر!!  داشتن چنین خوابی برای ایران میدیدن تا مثلا به خیال خودشون ما رو کله پا کنن

اره عزیز زیاد نگران نباش فقط بعضی وقتا بعضی مسایل با تلنگور و نیشتر زدن به یاد بعضیا میاد.

تاریخ تحریم اروپا و بعد تحریم ایران یه دو سه ماهی با هم فرق میکنه و همینطور تقدم و تاخرش مشخصه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kingday تشکر کرده اند:
mardangoom

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط victory67 » شنبه 8 بهمن 1390 19:28

حوزه مجلس
90/11/08 - 15:52
شماره: 13901108001189

اختصاصی فارس
مجلس پیش‌نویس طرح قطع صادرات نفت به اتحادیه اروپا را نهایی کرد

خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس پیش‌نویس طرح قطع صادرات نفت جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اروپا را نهایی کردند.ناصر سودانی نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از نهایی شدن طرح دو فوریتی قطع صادرات نفت به اتحادیه اروپا خبر داد و گفت:‌ این طرح در 4 ماده طراحی شده است که یکی از مواد اصلی آن اعلام می‌کند که جمهوری اسلامی ایران تا پایان دادن کشورهای اروپایی به تحریم نفتی کشورمان، هر گونه صادرات نفت به این کشورها را قطع می‌کند.


وی با بیان اینکه ممکن است این طرح جرح و تعدیل‌هایی هم داشته باشد، خاطرنشان کرد: البته برخی نمایندگان معتقدند که باید در این طرح اتحادیه اروپا را به مدت 5 سال تحریم نفتی کنیم.


نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: در یکی دیگر از مواد این طرح دولت ملزم شده که هر نوع واردات کالا از کشورهای تحریم کننده کشورمان را متوقف کند.  

سودانی اضافه کرد: البته کمیسیون‌های امنیت ملی و انرژی نیز باید نظر خود در مورد این طرح را اعلام کنند.
انتهای پیام/
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
HASAN BARATY, كيارش, anga2009, sghanbare1, mehdighorbani, hesperus, mardangoom, CentralWeb, hani1459, Present

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط victory67 » يکشنبه 9 بهمن 1390 10:35

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
اروپا را با تحریم نفتی و کالایی ادب می‌کنیم / نفت را تا 15 سال به روی اروپائیان می‌بندیم
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نفت ایران را بین پنج تا 15 سال به روی اروپائیان می‌بندیم، گفت: با موافقت مجلس شیرهای نفت را به روی اروپائیان می‌بندیم و اروپا را با تحریم نفتی و کالایی ادب می‌کنیم.
محمد کریم عابدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فردوس اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی آماده کرده‌اند که بر اساس آن روابط ایران با انگلیس که پرچمدار تحریم نفت ایران در اروپا است قطع می‌شود.
وی افزود: تحریم‌های دشمن را بی جواب نمی‌گذاریم و علاوه بر بستن شیرهای نفت ایران به روی اروپا، تحریم‌های دیگری را نیز علیه آنان اعمال می‌کنیم.
عابدی تصریح کرد: بیش از 70 پالایشگاه در اروپا با نفت ایران فعالیت می‌کنند و برای تغییر طراحی فعالیت آنان به شش ماه زمان نیاز است از این رو تحریم نفت ایران از شش ماه آینده آغاز می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: ایران برای اینکه جواب تحریم‌ها را بی‌جواب نگذارد و به دشمن بفهماند که این تحریم‌ها فرصتی برای ایران به شمار می‌رود بسیار سریع‌تر از موعد صادرات نفت به اروپا را قطع می‌کند.
وی با اشاره به اینکه تنها 20 درصد نفت ایران به اروپا صادر می‌شود، گفت: این تهدید را به فرصتی برای ایران تبدیل و نفت ایران را بین پنج تا 15 سال به روی اروپائیان می‌بندیم.
عابدی افزود: با تحریم ایران، نفت را در پالایشگاه‌ها و مراکز پتروشیمی به محصولات پتروشیمی تبدیل و با ارزش افزوده بالاتری صادر می‌کنیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تحریم‌های آمریکا از بدو انقلاب و دوران دفاع مقدس وجود داشته و این موضوع تازه‌ای برای ایران نیست.
وی یادآور شد: در طول 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همه تحریم‌ها به فرصت تبدیل شد و نیازهای هسته‌ای، علمی و تحقیقاتی ایران اسلامی توسط دانشمندان جوان این مرز و بوم محقق شد.
عابدی گفت: جوانان ایرانی دارای ضریب هوشی بالایی هستند و بسیاری از تحقیقات و کارهای هوا و فضا توسط دانشمندان ایرانی طراحی و انجام می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ملت ایران راه توسعه و محرومیت‌زدایی شهرها و روستاها را طی می‌کند و تحریم‌ها و فشارها هیچ تاثیری بر روند موفقیت و پیشرفت این کشور ندارد.
انتهای پیام/ح10
____________________________________________________________________________________
یعنی میشه ما هم اروپایی ها رو تحریم کنیم
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
hesperus, HASAN BARATY, Qaher1406, كيارش, Present

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 9 بهمن 1390 15:27

با سلام

مجلسی که وقف دانشگاه ازاد را تصویب می کند! مجلسی که تحریم صوری!!! انگلیس و کاهش روابط را تصویب می کند و ماجرای مسخره اشغال سفارت انگلیس که کسی نیست نداند پشت ان چه قضه ای بود را به راه می اندازد! مجلسی که منویات رهبری در مورد نظارت نمایندگان بر نمایندگان را بدون اهمیت باقی می گذارد! مجلسی که قصد داشت یارانه 13 هزار تومانی برای مردم تصویب کند! مجلسی که برای خودش وام 100 میلیونی بلاعوض تصویب می کند و سهمینه 1200 لیتری بنزین و ... مجلس نیست!

این داستان تحریم هم بازی دیگری است! اروپا اگر بخواهد هم نمی تواند ما را تحریم کند و این یک بازی سیاسی بیشتر نیست... عده ای در داخل می خواهند بازی سیاسی انها را به بازی واقعی تبدیل کنند و در تحریم ها دولت را تحت فشار قرار دهند...

امیدوارم این داستان و ماجرای مشکوک اتفاق نیوفتد...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
anga2009, HESAM-007

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط HASAN BARATY » يکشنبه 9 بهمن 1390 17:04

در واکنش به تهدید ایران به خودداری از صادرات نفت به اروپا
آلمان: ایران در زمینه جلوگیری از فروش نفت به اروپا خویشتنداری کند
خبرگزاری فارس: وزیر خارجه آلمان در واکنش به تهدید ایران مبنی بر قطع صادرات نفت به اروپا از این کشور خواست تا در این زمینه خویشتندار باشد.
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در پی واکنش ایران به تحریم نفتی اتحادیه اروپا مبنی بر  تهدید این کشور مبنی بر قطع صادرات نفت به اروپا،آلمان خواستار خویشتنداری ایران شد.
بر اساس این گزارش، "گیدو وستروله" به روزنامه آلمانی "ولت‌آم زونتاگ" گفت که اتحادیه اروپا با وجود بحران این اجازه را به ایران نمی‌دهد که با قطع صادرات نفت، اروپا را به انزوا بکشاند.
وی افزود: ما در ایران شاهد اظهارات نگران‌کننده و خطرناکی هستیم و مقامات ایران سرانجام باید این موضوع را قبول کنند که کلید کاهش تنش در دستان آنهاست.
وستروله همچنین گفت: اروپا اجازه نخواهد داد که "تهدیدها" این اتحادیه را در مسیری قرار دهد که از اقدام در زمینه جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی محرف شود. ما راه‌هایی را پیدا خواهیم کرد تا توقف تحویل را جبران کنیم.
مجلس ایران روز گذشته پیش‌نویس طرح قطع صادرات نفت به اتحادیه اروپا را نهایی کرد. بنابر این طرح که در 4 ماده طراحی شده است، جمهوری اسلامی ایران تا پایان دادن کشورهای اروپایی به تحریم نفتی  ایران، هر گونه صادرات نفت به این کشورها را قطع می‌کند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
anga2009, FREE MAN, Sami 1993, Present, Java, reza9710, Qaher1406, hesperus, victory67, كيارش

Major II

Major IIno avatar
پست ها

639

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 تیر 1390 16:19

آرشيو سپاس: 1991 مرتبه در 478 پست

Re: صادرات نفت به اروپا از این هفته قطع می شود!

توسط GHAZALAK88 » يکشنبه 9 بهمن 1390 20:44

اخرش اونا ميخوان مارو تحريم كنن يا ما اونا رو ؟ :-(

من كه پاك گيج شدم : :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?
   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
              وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی     
                                                 
                                  

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان