در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

دروغ عامل اصلی فساد و خشکسالی در جامعه است

توسط sayeh_roshan_1988 » سه شنبه 11 بهمن 1390 15:21

با سلام.
امروز رفته بودم یه پاساژی موبایل بخرم ، این نوشته به چشمم جالب اومد .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
Present, كيارش, mtb2, airplane, Ali$amir, MISSILE

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 258 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

Re: دروغ عامل اصلی فساد و خشکسالی در جامعه است

توسط mj_piremard » چهارشنبه 12 بهمن 1390 03:18

با سلام
من نمیدونم این بحث های بچه گانه کی میخواد از تو جامعه ما حذف بشه بابا دوروغ فحشا دزدی و... همه جا هست چرا جاهای دیگه دنیا دچار خشکسالی نمیشن اصلا" چه ربطی داره والا من نمیدونم.
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
salo, Reza6662, جهانبانی, sayeh_roshan_1988, armanmodern, Tiger_II, super flanker, Mohammad 1985, ABHP, SORENA, FARSHAD.ADL

Major II

Major II

نماد کاربر
228

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 آبان 1387 10:19

آرشيو سپاس: 571 مرتبه در 152 پست

توسط reza_glb » چهارشنبه 12 بهمن 1390 14:20

m1234 نوشته است:با سلام
من نمیدونم این بحث های بچه گانه کی میخواد از تو جامعه ما حذف بشه بابا دوروغ فحشا دزدی و... همه جا هست چرا جاهای دیگه دنیا دچار خشکسالی نمیشن اصلا" چه ربطی داره والا من نمیدونم.

lمال ما خشکسالیه مال اونا بارون و اب و هوا خوبه
وطـــن یعنــی اذان عشـــق گفتــن      ***
وطــن یعنــی غبـار از عشـق رفتــن    ***
وطــن یعنــی هـدف یعنی شهامت      ***
وطـــن یعنــی شرف یعنی شهـادت     ***
وطــن یعنــی گذشتــه،حـال، فـردا       ***
تمـــــام سهـــم یـــک ملــت ز دنیــا       ***
وطــن یعنــی چـه آبـاد و چه ویـران      ***
وطـــن یعنـی همین جا یعنی ایـران      ***  

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب reza_glb تشکر کرده اند:
Bystander

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
52

تشکر کرده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 آذر 1386 11:14

آرشيو سپاس: 108 مرتبه در 24 پست

توسط gh742 » چهارشنبه 12 بهمن 1390 15:29

داراي بزرگ:
                   خداوند اين كشور را از دشمن، دروغ و خشكسالي در امان نگه دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gh742 تشکر کرده اند:
airplane, M.Lawyer, Ali$amir, Bystander, Present

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » چهارشنبه 12 بهمن 1390 16:52

سلام بر شما دوست من .
به عنوان مطالب کاری ندارم، ولی خشک سالی یکی از نماد های دروغ و گناه است . (اگر به صورت جمعی صورت بگیرید)
اما از نشانه دیگر گناه و دروغ ، افسردگی ، تنهایی ، احساس هیچ کردن ، همیشه 8 گرو 7 بودن ، تنها مطلق بودن ، گره روی گره ،حل نشدن مسائل، مشکل ها پیچ در پیچ و ایدز ، اعتیاد و ...(هزارن درد بلا دیگر)
از ببین رفتن انسانیت ، شکلی گیری شعار به نام خودم بجایی ما، و یا خودمان (افراد نزدیک) به جایی جامعه .سقوط اخلاقی و...
پیشرفت هست ولی لذت نیست ، علم پیشرفته کرده ولی مشکلات بیشتر بیشتر میشود ، و...
چرا ؟ چون اینه قانونه ، هرجا حرف خدا گوش داده نشد ، اونجا رو نکبت میگره(برای اینکه به خودش بیان !! و دست از کارهاشون بردارن ، ) ، هرجا که گوش داده شده ، زندگی ها تبدیل به نور و لذت واقعی خواهد شد .
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
victory67, sayeh_roshan_1988, Ali$amir, Present, MISSILE, mortaza-iri, oweiys

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
24

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 خرداد 1389 23:02

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 20 پست

توسط جهانبانی » چهارشنبه 12 بهمن 1390 23:56

sinaset نوشته است:

سلام بر شما دوست من .
به عنوان مطالب کاری ندارم، ولی خشک سالی یکی از نماد های دروغ و گناه است . (اگر به صورت جمعی صورت بگیرید)
اما از نشانه دیگر گناه و دروغ ، افسردگی ، تنهایی ، احساس هیچ کردن ، همیشه 8 گرو 7 بودن ، تنها مطلق بودن ، گره روی گره ،حل نشدن مسائل، مشکل ها پیچ در پیچ و ایدز ، اعتیاد و ...(هزارن درد بلا دیگر)
از ببین رفتن انسانیت ، شکلی گیری شعار به نام خودم بجایی ما، و یا خودمان (افراد نزدیک) به جایی جامعه .سقوط اخلاقی و...
پیشرفت هست ولی لذت نیست ، علم پیشرفته کرده ولی مشکلات بیشتر بیشتر میشود ، و...
چرا ؟ چون اینه قانونه ، هرجا حرف خدا گوش داده نشد ، اونجا رو نکبت میگره(برای اینکه به خودش بیان !! و دست از کارهاشون بردارن ، ) ، هرجا که گوش داده شده ، زندگی ها تبدیل به نور و لذت واقعی خواهد شد .
باتشکر

دقیقا مثل کشورهای جهان اول مانند ژاپن آمریکا و کشورهای اروپایی که در آنها بخاطر وجود دروغ و فحشا و خشکسالی در فقر و بدبختی غرق میشوند ولی ماشالله کشورهای جهان سوم مثل  ایران و عربستان و سوریه و کره شمالی و سودان و موزامبیک و غیره همگی گلستان هستند چرا ؟ چون ماها نه دروغ داریم نه فحشا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب جهانبانی تشکر کرده اند:
Tiger_II, armanmodern, SORENA, Mohammad 1985

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1599

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 13 بهمن 1390 08:42

سلام ؛

از این زاویه به ماجرا نگاه کنید که همه چیز در قبضه قدرت خداست و هر مخلوق و هر ذره ای حیات خاص خودش را دارد (لزومی نداره حیاتش شبیه به حیات ما باشه) و البته خدا این قدرت را دارد که در مخلوقاتش تصرف کند . پس چیز تعجب آوری نیست اگر گاهی اراده خدا بر این قرار بگیره که با روشهایی در روند زندگی مخلوقاتش تغییر ایجاد کنه ولی فقط جایی و زمانی که خودش صلاح می داند .

کسی که دروغ می گه ، بر خلاف اراده خدا و نظام آفرینش حرکت کرده پس این حرکت در نهایت محکوم به شکسته ولی اینکه عامل اصلی فساد و خشکسالی دروغ باشه جای بسی تامل داره !

یاد وقتی افتادم که با آستین کوتاه می رفتیم دانشگاه ، بعد از کلی بحث و جدال به ما می گفتن : اشکالی نداره ، آستین کوتاه نپوشید در عوض بارون میاد ...

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 13 بهمن 1390 15:22

جهانبانی نوشته است:
sinaset نوشته است:
m1234 نوشته است:

دقیقا مثل کشورهای جهان اول مانند ژاپن آمریکا و کشورهای اروپایی که در آنها بخاطر وجود دروغ و فحشا و خشکسالی در فقر و بدبختی غرق میشوند ولی ماشالله کشورهای جهان سوم مثل  ایران و عربستان و سوریه و کره شمالی و سودان و موزامبیک و غیره همگی گلستان هستند چرا ؟ چون ماها نه دروغ داریم نه فحشا

سلام بر شما دوست عزیز.
دوست من ، بهتر یک بار دیگه مطالبی که نوشتم رو بخونید ، تا متوجه منظور من بشید
نمی دونم دوست من چه چیزی باعث شد ، که شما از پست من این چنین تفسیری بگیرید .، در حالی که منظور من شامل هر کشوری و یا دولتی یا خانواده یا شخصی میشه ، سنت ها خدا همیشه اجرا شده ، اشنا و غیر اشنا نداره ،چه بخوایم قبول کنیم یا نکنیم.
ادیان الهی همیشه مظلوم بودن و هستن ، اگر به درستی اجرا میشدند و شیطان اجازه میداد ، میدید که همه جذب میشدن و به درستی اجراش میکردن و زندگی تبدیل به بهشت میشد،ولی شیطان نذاشت( با توجیه ، ظاهر سازی و...) ،و اکثر انسان ها ترجیا دادن غرق دنیا بشن ، تا وقت مرگشان تا ان زمان  که بفهمند بازی رو برای همیشه باختن ...
باتشکر از شما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Present, جهانبانی

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 258 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » جمعه 14 بهمن 1390 02:12

با سلام
بله کسی که دروغ میگه در حقیقت به جنگ با حق رفته و محکوم به شکست هست ولی من میگم اگه کسی دروغ بگه بیشتر خودش آسیب میبینه خدا که نمیاد بخاطر چند نفر همه رو جریمه کنه اون بچه های معصوم چه گناهی کردن اونا هم دروغ میگن زنا میکنن نه بس میبینیم که این دو هیچ ربطی به هم ندارن دلیلشم همین امسال و همین الانه در همین تاریخ شاهد بارش برکت خداوندیدر اکثر نقاط کشور  هستم در استان ما بارش ها نسبت به پارسال 2 برابر شده خوب پس باید نتیجه بگیریم دروغ و گناه نصف شده  :?
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تاريخ عضويت

توسط sinaset » جمعه 14 بهمن 1390 16:47

بله کسی که دروغ میگه در حقیقت به جنگ با حق رفته و محکوم به شکست هست ولی من میگم اگه کسی دروغ بگه بیشتر خودش آسیب میبینه خدا که نمیاد بخاطر چند نفر همه رو جریمه کنه اون بچه های معصوم چه گناهی کردن اونا هم دروغ میگن زنا میکنن نه بس میبینیم که این دو هیچ ربطی به هم ندارن دلیلشم همین امسال و همین الانه در همین تاریخ شاهد بارش برکت خداوندیدر اکثر نقاط کشور  هستم در استان ما بارش ها نسبت به پارسال 2 برابر شده خوب پس باید نتیجه بگیریم دروغ و گناه نصف شده  :?

سلام بر شما دوست من .
دوست من ، زندگی محل ازمایش است ، ما در 24 ساعت عمرمان در حال پس دادن امتحان الهی هستیم .
اگر در خیلی چیزها، به نحویه صحیح و درست بیندیشم ،(بدون توجیه) خواهیم دید ، به خیلی از پرسش های که در ذهنمان است خواهیم رسید.
خدا هرگز در حق هیچ موجودی کوچکترین ظلمی نکرده و نخواهد کرد . و هر بلای که بر سر انسان  امده ، تقصیر کار اول و اخرش خودش بوده و هست (در حالی که خدا خیلی دوست داشته که اون کار رو نکنه و انسان سماجته زیادی در انجام گناه داشته).
بعضی ها گناه می کنند ، و بعضی بی تفاوت هستن در مقابل اون گناه ، یا ترس دارن که نونشون قطع بشه یا منافشون به خطر بی افته ...
خدا هم تا جایی خاصی صبر می کنه و به هر وسیله که شده ، سعی می کنه اون قوم رو بیدار کنه ، اگر گوش دادن ، که هیچ وگرنه سرنوشت انها نابودیست (لازم به ذکر بعضی قوم های، گناه کار، خدا سعی می کنه بیدارشون کنه ،اگر شدن که هیچ ،اگر نشدن ، مرحله یک مانده به اخری ، انها را در ناز و نعمت غرق می کند تا حسابی برای خودش خوش گذارنی کنند ، انگاه انها را از جایی که فکرش رو نمی کنند عذاب خواهد کرد .)
(در واقع  اصل مطالب تویه پرانتز ی بالا  اینکه ،اگر دیدیم خدا به ما نعمت داده ولی، به بندگی ما افزوده نشد هیچ بلکه به گناهانمان افزوده شده ،باید بدانیم عذابی سختی در انتظارماست )
خدا انسان رو خیلی خیلی دوست داره و کلی نعمت در اختیارش قرار داده (بی نهایت)،اما بعضی ها با کوچیکترین امتحان الهی بازی رو واگذار کردن ، در حالی که نعمت های ابدی و درجه والا مومنین و صالحین و محبت به خدا را نسبت خودشون رو با جهنم ، اونم در کنار جاهل ترین انسان و بدترین مکان و تحت شدیدترین عذاب ها عوض کردن ..
واقعا چی میشد ( با خودم هستم) حرف خدا رو تویه دنیا اطاعت می کردم ولو جونم رو از دست میدادم ، مگر قرار نبود یک روز از دنیا برم ، چه افتخاری بالاتر که اون جان ،در راه خدا گرفته بشه ،مگر جز خیر و رفعت و برکت چیزی دیگر بود..
ببین خیلی هامون به کجا ها رسیدم ، که زندگی سعادتمند و نورانی رو با گفتن یک دروغ اونم برای کمترین (اینجاش خیلی سوزناکه) حاضریم عوض کنیم ....
مگر خدا رحم کنه وگرنه حساب هممون پس معرکه است (بخصوص من )
باتشکر از شما

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 مرداد 1388 14:07

آرشيو سپاس: 119 مرتبه در 18 پست

توسط RF-4E » جمعه 14 بهمن 1390 16:54

اختلاس 3000 میلیاردی چقدر تاثیر داره؟

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » جمعه 14 بهمن 1390 17:34

RF-4E نوشته است:اختلاس 3000 میلیاردی چقدر تاثیر داره؟

سخن بیهوده باد هوا ....
واقعا برای بعضی ها تاسف می خورم نمی خواهم جوابتان بدهم چون در مقابل شما سکوت بهترین جواب است
البته نارحت نشوید
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

بعدي