در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

Re: نامه محرمانه کمال تبریزی به اصغر فرهادی!

توسط Qaher1406 » پنج شنبه 13 بهمن 1390 18:45

gurkha نوشته است:
Sami 1993 نوشته است:از زمانی که این فیلم اولین جایزه رو برد در حالی که هنوز تکمیل هم نشده بود ، میشد حدس زد که خبریه .

با سلام خدمت دوستان
آقای سامی شما و افرادی مثل شما با این ذهن های بسته و افکار رادیکالی چیو میخواین اثبات کنین. به نظر شما کل دنیا اشتباه میکنه و امثال شما درست میگین .شماها کی میخواین دست از این تندرویهاتون بردارید . اقای من این طرز فکرهای کمونیست وار که به همه چیز مشکوکین و از هر تفکری غیر از تفکرات خودتون بدتون میاد رو ما تو اواخر دهه 50 و دهه 60 داشتیم ، چی نصیبمون شد جز حس بدبینی مردم به هم !!!! نمونه این رفتار کره شمالی !!!! حالا خودمونیم با تمام احترامی که برای همه کارگردان های کشورمون قائلم ، اگه چند تا از این کارگردان های نور چشمی و به اصطلاح در باری این جوایزو میبردن باز هم همین رفتار میشد ؟ آیا شما تو این فیلم چیزی جز حقیقت جامعه روز ایران دیدید ؟؟؟؟ نمی دونم شاید شما تو رفاه باشید ولی اکثر مردم به نوعی گرفتار همین مسائلن . من مثل هر ایرانی عاشق مملکتم هستم . ولی این برخوردهای شماها روز به روز باعث افول و اضمحلال ایران میشه.

دوست عزیز وقتی به تاریخ مملکتم نگاه میکنم از چپاول منابع نفت کشورم پاره پاره کردن میهنم ، کودتای 28مرداد ،50سال حمایت از رژیم دمکراتیک پهلوی ، انداختن یک وحشی جانی به نام صدام یزید وسکوت دربرابر تهاجم عراق به ایران (میشه بفرمایید چه تفاوتی بین تهاجم عراق به ایران وکویت وجودداشت)ومسلح کردنش به انواع واقسام سلاح های شیمیایی وسکوت دربرابر استفاده ازاین سلاح ها علیه رزمندگان وشهروندان کشورم زدن هواپیمای مسافربری و اعطا ی مدال به کاپیتانش کشته شدن هموطنانم درسوانح هوایی به دلیل تحریم والاماشالله ازحملات رسانه ای و تبلیغاتی مثل بدون دخترم هرگز و ... .حملاتت سایبری مثل ویروسهای رایانه ای وپشتیبانی از گروهک هایی مانند ریگی وپژاک ومنافقین تروردانشمندان هسته ای که همگی ناشی ازتوهم توطئه است بنده باید چه دیدی نسبت به غرب داشته باشم گلی رو که دربرابرم گرفته اندببینم یا اسلحه ای که پشت خود مخفی کرده اند منتظرند هرآن گلوله اش رادرشقیقه ام شلیک کنند دوست عزیز من یک دست دوستی از غربیان ندیده ام که اینک به جایزه دادن به فیلمی که همان فضایی را که آنها وبرخی کارگردانان میهنم سالها به مخاطبین غربی ارائه میدادندنشان میدهد درپوست خود نگنجم من درضمینه هنری تخصصی ندارم وقضاوت نمیکنم ولی به هیچ وجه مضمون فیلم رانمیپسندم دوست عزیز کسی منکر سختی ها درمعیشت مردم نیست بنده نیز مانند شما دراین جامعه زندگی میکنم نه سهمیه اضافی دارم نه دربانک سویس حساب ونه درباری ولی بنده باید سخنان وزیر امورخارجه امریکا و خانم اشتون مبنی برافزایش تحریم ها برای افزایش فشاربه ملت ایران به منظورشوراندن علیه حاکمان خود راباورکنم یا جایزه دادن به فیلم ایرانی را کورشود چشمی که توان دیدن موفقیت وسربلندی هم وطنش رانداشته باشد لطفا نفرمایید صنعت سینما دراروپاوامریکا مستقل است وسیاست درآن جایی ندارد که باورکردنی نیست میشه بفرمایید چرا به آواتارکه مضمونی ضد اشغالگری داشت واگر اشتباه نکنم دراسراییل اجازه اکران نیافت ومورد اتقاد صهیونیست قراگرفت اسکارتعلق نگرفت وبه فیلمی نشان اسکار دادند که درمورد اشغال عراق بود
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
leylas, Sami 1993, HASAN BARATY, babak1985, Present

قبلي