در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1390 23:21

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل با حذف مدیا پلیر 11

توسط beinolharamein » چهارشنبه 12 بهمن 1390 23:58

با سلام خدمت کاربران و مدیران محترم
من روی کامپیوترم مدیا پلیر 11 نصب کردم که البته بعد از نصب دیگه فایلهای کامپیوترم رو نمیتونستم باهاش باز کنم و چندتا دکمه میومد که next و finish بود و چیز دیگه ای نداشت و با زدن finish منو به سایت مایکروسافت میفرستاد. من حالا میخوام پاکش کنم اصلا با همون مدیا پلیر 9 کار کنم اما حذف هم نمیشه از روی سیستمم. حتی رفتم از درایو C که ویندوزم توش نصب هست پوشه مدیا پلیر رو (شیفت+دلیت) کنم که فقط چندتا فایل از اون پاک شدن و هنوز خود برنامه روی سیستم نصب هست. نمیدونم باید چیکار کنم منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم...

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
81

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 فروردین 1389 00:44

آرشيو سپاس: 493 مرتبه در 63 پست

Re: مشکل با حذف مدیا پلیر 11

توسط Hannover96 » چهارشنبه 10 اسفند 1390 22:49

سلام خدمت دوستان عزيز

من هم چند دقيقه ي پيش دچار چنين مشكلي شدم و حالا هم تنها راهكاري كه مايكروسافت نشان مي دهد اين است كه بايد ويندوز 7 را با قيمت 149 دلر خريداري كنم.

ويندوز من هم XP professional هست.
دوستان بزرگوار ميتونند براي حل اين مشكل راهكاري را معرفي كنند؟

Major II

Major II

no avatar
26

تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 00:26

آرشيو سپاس: 42 مرتبه در 20 پست

توسط payam_2010 » چهارشنبه 17 خرداد 1391 09:47

هیچ وقت برای پاک کردن یک نرم افزار به صورت دستی اقدام نکنید این کار ممکنه باعث بشه که نرم افزار به درستی دیگه نتونه نصب یا پاک بشه
به هر صورت برای پاک کردن مدیا پلیر شما باید به قست    add remove programs در control panel رفته سپس از قسمت add remove windows component نرم افزار مدیا پلیر رو توی ویندوز xp به طور کامل و صحیح پاک کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب payam_2010 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Solver, CAPTAIN PILOT, MASTER

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 17 خرداد 1391 13:12

با سلام

ممکنه این اشکال به خاطر این اتفاق افتاده باسه که مایکروسافت پشتیبانیش رو از ویندوز ایکس پی داره قطع میکنه و به همین دلیل پیام میده که ویندوز سون رو با قیمت ذکر شده خریداری کنید... و امکانات و ابزارهای ویندوز ایکس پی رو داره محدود میکنه تا کاربران مجبور بشن به ویندوز سون کوچ کنند...

ایا امکان اپدیت اتوماتیک ویندوزتون فعال هست?

اگر امکان نصب ویندوز سون براتون فراهم هست از نظر سخت افزار رایانه پیشنهاد میکنم به ویندوز ۷ کوچ کنید و بعد با کرک های موجود ویندوزتون رو رجیستر کنید و از امکانات اون اسفاده نمایید...

اگر قصد دارید در ویندوز ایکس پی بمونید هم شاید مجبور باشد ویندوزتون رو از نو نصب کنید اگر اپدیت اتوماتیک ویندوزتون فعال بوده و قبل از نصب مجدد ویندوز تست کنید که ایا میشه مدیاپلیر ۱۱ رو از نو نصب کنید چون قاعدتا نباید مشکلی در نصبش  باشه مگر بدلیل تدابیر جدید مایکروسافت...

دقیقا نمیدونم مشکلتون از کجاست اما میشه احتمالات ذکر شده را داد...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
MASTER, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, Solver

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 17 خرداد 1391 19:54

مشکل ساده است.

ویندوزهای شما جنیون نبوده یا شاید درست جنیون نبوده. این مشکل جدید نیست و مربوط به ویندوز سون نیست.

نصب ویندوز مدیا پلیر 11 روی اکس پی، لازمه اش نصب یک سری آپدیت های Xp است که یا آنلاین خواهد بود (اگر بسته نصب را از خود مایکروسافت گرفته باشید) یا همراه فایل نصب می باشد.

در هر صورت این آپدیت ها به بررسی جنیون بودن ویندوز اکس پی شما خواهند پرداخت و خواه به نت وصل باشید یا نباشید، پس از نصب این آپدیت ها اگر ویندوز شما جنیون نبوده باشد، با پیغام خرید نسخه اصلی روبرو می شوید که اگر به نت وصل باشید این پیشنهاد در مورد ویندوز سون خواهد بود. ضمن این که با این مسئله برخی از قسمت های ویندوز برای شما غیر فعال خواهد شد از جمله همین مدیا پلیر ...

درست مانند اینترنت اکسپلورر

کافیست ویندوز اکس پی خود را جنیون کنید ... در اکثر موارد نیازی به نصب مجدد ویندوز نیست.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
ASHKAN95, MASTER, CentralWeb, CAPTAIN PILOT