در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط a_gadget » جمعه 14 بهمن 1390 17:48

بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی


همان‌طور که اطلاع دارید، روز گذشته ویدیویی تبلیغاتی از شبکه HOT کشور اسرائیل در یوتیوب و سایت‌های مختلف منتشر شد که محتوایی توهین‌آمیز نسبت به مردم ایران داشت. خبر این ویدیو که با مضمون معرفی گلکسی‌تب سامسونگ ساخته شده بود، خیلی زود در شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها بازنشر شد تا جایی که عکس‌العمل‌های مختلفی در سطوح مختلف نسبت به آن اعمال گشت.

امروز، شرکت سامسونگ الکترونیکس با اعلام انزجار از این حرکت، بیانیه رسمی‌ای را در این رابطه منتشر کرده است که آن‌را در ادامه می‌خوانید.
شرکت سامسونگ الکترونیکس بدین وسیله ابزار تاسف شدید خود را از سوتفاهم پیش آمده پیرامون کلیپ تبلیغاتی پخش شده توسط شرکت تلویزیونی کابلی اسرائیلی HOT اعلام می دارد.
بدین وسیله شرکت سامسونگ عدم اطلاع و همکاری خود را در زمینه ساخت و تهیه ویدیو کلیپ ساخته شده توسط شبکه کابلی HOT را به اطلاع عموم می رساند.
قابل توجه است که کلیپ پخش شده از شبکه کابلی HOT نه به منظور تبلیغ محصول گالاکسی تب سامسونگ، بلکه تنها به عنوان جایزه قرعه کشی این شبکه استفاده شده است و شرکت سامسونگ هیچ گونه ارتباطی با کلیپ تبلیغاتی ذکر شده نداشته است.
دفتر سامسونگ الکترونیک تهران به محض اطلاع از تهیه و پخش این ویدیو کلیپ اعتراض شدید خود را به دفتر مرکزی سامسونگ اعلام کرده و در اولین اقدام، شرکت سامسونگ الکترونیکس کره، از هر گونه تامین این محصول برای شبکه ذکر شده جلو گیری می کند.
لازم به ذکر است که شرکت سامسونگ الکترونیکس مجددا تاسف خود را از بابت هرگونه سوءتفاهم به وجود آمده درمورد ارتباط شرکت سامسونگ با این ویدیو کلیپ اظهار می کند و سامسونگ، به عنوان یک عضو جامعه جهانی متعهد به احترام به مردم و فرهنگ غنی ایرانی در سراسر جهان می باشد.

منبع: http://weblogina.com

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
mahdi2elve, oweiys, reza9710, super flanker, arman F14, HASAN BARATY, airplane, CentralWeb, hesperus, mehdighorbani, victory67, Mahdi1944, Present, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, adrahmad, hermes_PERSIAN, Persian_ranger

Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط a_gadget » جمعه 14 بهمن 1390 19:07

خداحافظی سامسونگ از ایران خواست اسرائیل است

نمایندگان مردم و افکار عمومی باید با توجه به عذر خواهی رسمی شرکت سامسونگ، آگاه باشند و اجازه ندهند رژیم غاصب صهیونیستی که از هر کوچکترین فرصتی برای ضربه زدن به ایران و ایرانی استفاده می کند، به اهداف شوم خود دست یابد.
به تازگی تبلیغی از یک محصول سامسونگ منتشر شده است که چهره ای زد ایرانی و صهیونیستی دارد و خشم مردم ایران را برانگیخته است که البته  مسلما ساخت  این تبلیغ توسط  نمایندگی صهیونیستی شرکت سامسونگ  بی هدف و تنها در راستای تخریب چهره ایرانیان نبوده است و مطمئنا اهداف پشت پرده ای در پس ساخت این تبلیغ وجود دارد.

به گزارش ایران دیپلماتیک، در حالی که عناد و دشمنی رژِیم غاصب صهیونیستی با ایران اثبات شده است، ساخت و انتشار این تیزر تبلیغاتی درنمایندگی این رژیم، با توجه به تحریم های غرب و آمریکا، هدفی جز ضربه زدن به اقتصاد کشور نداشته است.

شرکت سامسونگ با داشتن 10 ها نمایندگی در سراسر کشور، هزاران شغل ایجاد کرده و در صورت قطع روابط اقتصادی با این شرکت مسلما هزاران ایرانی بیکار خواهند شد.
از سوی دیگردر شرایطی که غربی ها از هر طرف به شرکت های مختلف فشار وارد می کنند تا روابط اقتصادی خود را با ایران قطع کنند، طبیعی است در حالی که روابط ایران و کره جنوبی کاملا دوستانه است، رژیم غاصب صهیونیستی سعی در اختلال در ارتباط اقتصادی بین این دو کشور داشته باشد و با تفرقه افکنی و برانگیختن احساسات عمومی سعی کند، روابط تجاری ایران با کره جنوبی را هم مختل کند و به این ترتیب خدمتگذاری خود به استعمار غرب و آمریکا را اثبات کند و بدیهی است که باید هشدار بود و به این رژیم غاصب اجازه نداد تا به اهداف شوم خود دست یابد.

گفتنی است، در این تبلیغ ساخت رژِم صهیونیستی ، ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند؛ ۴ مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زن ایرانی نشان می‌دهند.

در این کلیپ، یک جاسوس موساد در ایران، تبلتی از سامسونگ دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند؛ در این بین شخصی از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه،نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!

در این میان انتشار این تبلیغ در رسانه های کشور آنچنان باعث خشم افکار عمومی شد که حتی مجلس را به واکنش وا داشت و بهارستان نشین ها اعلام کردند وضعیت این شرکت کره ای و رای قطع خرید از شرکت سامسونگ را در یک طرح دوفوریتی بررسی خواهند کرد.

این در حالی بود که شرکت سامسونگ کره و دبی بلافاصله بعد از  انتشار این تیزر تبلیغاتی که کار نمایندگی صهیونیستی شرکت سامسونگ بود، این شرکت  در موضع گیری نسبت به انتشار این تبلیغ توهین آمیز، خطاب به دفتر سامسونگ رژیم صهیونیستی، بیانیه ای در محکومیت ساخت تبلیغی برای تبلت سامسونگ صادر کرده است و از ملت ایران نیز عذر خواهی کرد.

الهه طاهری، مدیر روابط  عمومی سامسونگ کره در ایران، در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص انتشار این تبلیغ، گفت: تهیه این تبلیغ ارتباطی با شرکت سامسونگ کره ندارد.

وی توضیح داد: ابن تبلیغ توسط یک شبکه تلویزیون کابلی اسرائیلی با نام HOT تهیه شده است. وی گفت: در این شبکه برنامه ای پخش می شود که تبلت سامسونگ به عنوان جایزه برنامه به شرکت کنندگان داده می شود.

طاهری افزود: این کلیپ نیز توسط همین برنامه؛ برای تبلیغ جایزه خود تهیه و پخش شده است. مدیر روابط  عمومی سامسونگ کره در ایران اظهار داشت: همچنین در موضع گیری نسبت به این موضوع، دفتر سامسونک کره و دبی خطاب به دفتر سامسونگ اسرائیل، بیانیه ای در محکومیت ساخت این تبلیغ صادر کرده است و آن را توهینی به بازار خاورمیانه سامسونگ دانسته است.

در هر حال آنچه مسلم است، نمایندگان مردم و افکار عمومی باید با توجه به عذر خواهی رسمی شرکت سامسونگ، آگاه باشند و اجازه ندهند  رژیم غاصب صهیونیستی که از هر کوچکترین فرصتی برای ضربه زدن به ایران و ایرانی استفاده می کند، به اهداف شوم خود دست یابد.
منبع : http://www.irdiplomatic.com/view-11288- ... D9%84.html

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
hermes_PERSIAN, super flanker, MohsenDiego, Present, reza9710, hesperus

Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط a_gadget » جمعه 14 بهمن 1390 19:15

خیز بزرگ غرب برای قطع روابط تجاری ایران و کره جنوبی
در این حال کارشناسان سیاسی معتقداند غرب با دامن زدن به این جریانات سعی دارد کشور های آسیایی و شرکتهایی که هنوز با ایران مراوده تجاری دارند را نیز متقاعد کند که نمیتوانند به بقای خود در بازار ایران امیدوار باشند
درحالی که خبرها درچند ماه اخیر حاکی ازگسترش همکاری های کره جنوبی در زمینه توسعه فن آوری اطلاعات،دولت الکترونیکو همچنین در حوزه نرم افزار و شبکه اطلاعات ملی است و غرب در تحریمهای شکننده خود هنوز نتوانسته است مسئولان کره جنوبی را نسبت به قطع روابط اقتصادی و تجاری تهران و سئول متقاعد سازد،جنگ نرمی از سوی صهیونیست ها بمنظور قطع روابط ایران و کره جنوبی کلید خورده است.
به گزارش ایران دیپلماتیک، از نقطه نظر تجارت بین المللی باید اذعان کنیم در شرایطی که غربی ها از هر طرف به شرکت های مختلف فشار وارد می کنند تا روابط اقتصادی خود را با ایران قطع کنند، طبیعی است در حالی که روابط ایران و کره جنوبی کاملا دوستانه است، رژیم غاصب صهیونیستی سعی در اختلال در ارتباط اقتصادی بین این دو کشور داشته باشد و با تفرقه افکنی و برانگیختن احساسات عمومی سعی کند، روابط تجاری ایران با کره جنوبی را هم مختل کند و به این ترتیب خدمتگذاری خود به استعمار غرب و آمریکا را اثبات کند و بدیهی است که باید هشدار بود و به این رژیم غاصب اجازه نداد تا به اهداف شوم خود دست یابد.

این درحالی است که معاون وزیر امور خارجه کره جنوبی و مسئول سیاست تجارت خارجی این کشور در دیدار با نماینده آمریکا اظهار داشته بود که تحریم نفتی ایران باعث فروپاشی سیستم مالی جهانی می شود

در این حال کارشناسان سیاسی معتقداند غرب با دامن زدن به این جریانات سعی دارد  کشور های آسیایی و شرکتهایی که هنوز با ایران مراوده تجاری دارند را نیز متقاعد کند که نمیتوانند به بقای خود در بازار ایران امیدوار باشند

از سوی دیگر بر اساس گزارش، "مجمع تجارت بین المللی کره" کره جنوبی، چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا، در صورت قطع معاملات نفتی با ایران، با زیان هفت میلیارد و دویست هزار دلاری روبرو خواهد شد.
منبع : http://www.irdiplomatic.com/view-11301- ... D9%85.html

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
hermes_PERSIAN, Present, reza9710

Major II

Major IIno avatar
پست ها

168

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 فروردین 1387 12:52

آرشيو سپاس: 378 مرتبه در 80 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط sky_pesar » شنبه 15 بهمن 1390 07:50

بابا خيلي ساده هستين
اين بي شرف هاي صهيونيست كل سرمايه در گردش شركت هاي مثل سامسونگ و ال جي و يا هيونداي را دارند .
به نظرتون شركتي در دنيار هست كه اين نا مردها اجازه فعاليت بهش بدن .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sky_pesar تشکر کرده اند:
Present, reza9710, arash128

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط SORENA » شنبه 15 بهمن 1390 10:37

کسی لینک کلیپ رو داره؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Present

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط Qaher1406 » شنبه 15 بهمن 1390 14:27

SORENA نوشته است:کسی لینک کلیپ رو داره؟

4بازیگر اسرائیلی که شوهای خاصی برگزارمی‌کنند و شنیده‌اند که حتی در ایران نیز طرفدار دارند. به همین منظور، برای دیدار باطرفداران خود در ایران، به اصفهان سفر می‌کنند.این ۴ نفردر جستجوی غذا به کافه‌ای می‌رسند که در این کافه یک مامور موساد را که نیروگاه هسته‌ای ایران در اصفهان رازیر نظر دارد، به طوراتفاقی می‌بینند.این مامور موساد به بازیگران مورد علاقه‌اش توضیح می‌دهد تبلتی دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند. یکی ازبازیگران اسرائیلی تبلت مامورموساد را برمی‌دارد و همینطورکه درباره قابلیت‌های آن ازمامور سوال می‌کند، دوست دیگرشاز روی کنجکاوی، دکمه‌ای راروی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست،منفجر می‌شود!همه بهت‌زده می‌شوند اما بازیگری که باعث این انفجار شده،می‌گوید: چی شده؟ مگر چه اتفاقی فتاده؟! این هم فقط یک انفجارمرموز دیگر در ایران بوده! غصه نخورید!
http://dl-ansarclip.com/film/siasi/samsung-israeil.flv
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
sayeh_roshan_1988, SORENA, reza9710, Motimann, armanmodern

Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط a_gadget » شنبه 15 بهمن 1390 18:25

پشت پرده فضاسازی علیه سامسونگ
خبرگزاری فارس: رسانه های صهیونیستی طراحی این تیزر تبلیغاتی را به سازمان های امنیتی اسرائیل برای برهم زدن کلیه مراودات بازرگانی ایران و کره جنوبی نسبت داده اند.
ه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس،‌ ایران دیپلماتیک نوشت: چند روز پس از به راه افتادن جو رسانه ای درباره تبلیغات ضدایرانی شرکت سامسونگ، بررسی ها نشان داد، ابن تبلیغ توسط یک شبکه تلویزیون کابلی اسرائیلی با نام HOT تهیه شده و در اصل قرار بوده تبلت سامسونگ جایزه آن برنامه تلویزیونی باشد.
با این وجود اما دفتر سامسونگ کره و دبی در بیانیه ای خطاب به دفتر سامسونگ رژیم صهیونیستی، بیانیه‌ای در محکومیت ساخت تبلیغی برای تبلت سامسونگ صادر کرده است.

گفتنی است رسانه های صهیونیستی طراحی این تیزر تبلیغاتی را به سازمان های امنیتی اسرائیل برای برهم زدن کلیه مراودات بازرگانی ایران و کره جنوبی نسبت داده اند.

چندی پیش نیز سفارت اسرائیل در سئول دیدارهای گسترده ای با مسئوولان اداره بازرگانی کره جنوبی و شرکت سامسونگ برای خروج این شرکت کره ای از ایران داشت که با مخالفت شدید این شرکت کره ای مواجه شد.
منبع : http://www.farsnews.com

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
Motimann, hesperus

Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط a_gadget » شنبه 15 بهمن 1390 18:31

صدا: گزارش رادیو ایران در مورد آگهی پخش شده در شبکه صهیونیستی و پاسخ رئیس دفتر سامسونگ در ایران
ادامه مطلب : http://www.aparat.com//v/4931b7bf8e3ade ... 2f60120502

Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط a_gadget » يکشنبه 16 بهمن 1390 16:38

مجلس در ماجرای سامسونگ شتاب زده رفتار نکند
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم هشیاری مسوولان در برخورد با چنین مواردی گفت: اینکه برخی صحبت از لزوم اخراج شرکت سامسونگ از ایران کرده اند، یک واکنش شتاب زده است و موجب می‌شود ما در دامی که صهیونیست‌ها برایمان پهن کرده اند، بیفتیم. چند روز قبل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از احتمال تدوین طرحی دوفوریتی برای اخراج سامسونگ از ایران خبر داده بود.
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : وزارت امور خارجه و وزارتخانه های اقتصادی باید با در پیش گرفتن دیپلماسی فعال ، راه را بر تحرکات رژیم صهیونیستی و شیطنت های این رژیم برای برهم زدن روابط اقتصادی و تجاری ایران با سایر کشورها ببندند.

عزیز اکبریان درگفت و گو با خبرنگار ایران دیپلماتیک
در واکنش به پخش تیزر تبلیغاتی از تلویزیون اسرائیل اظهار داشت: صهیونیست ها همیشه از آب گل آلود ماهی می گیرند و تلاش می کنند با توسل به انواع مکر و دسیسه ، روابط سیاسی،‌اقتصادی و تجاری کشورمان را به انزوا بکشند و تیزری که اخیرا از یکی از شبکه های تلویزیونی این رژیم غاصب پخش شد نیز از جمله همین شیطنت ها بود.

در تیزر تبلیغاتی که چند روز قبل از شبکه تلویزیون کابلی hot پخش شد،  یک جاسوس موساد در ایران، تبلتی از سامسونگ در دست  دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند؛ در این بین شخصی از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه،نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم هشیاری مسوولان در برخورد با چنین مواردی ادامه داد: اینکه برخی صحبت از لزوم اخراج شرکت سامسونگ از ایران کرده اند، یک واکنش شتاب زده است و موجب می شود ما در دامی که صهیونیست ها برایمان پهن کرده اند، بیفتیم.
چند روز قبل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از احتمال تدوین طرحی دوفوریتی برای اخراج سامسونگ از ایران خبر داده بود.

اکبریان با ابراز بی اطلاعی از تدوین چنین طرحی  گفت: خیلی بعید است مجلس و نمایندگان محترم  چنین واکنش شتاب زده ای نشان دهند.

وی در عین حال از شرکت‌هایی همچون سامسونگ خواست که راه را برچنین سواستفاده هایی ببندند.
منبع : http://irdiplomatic.com

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
Present, hesperus

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

462

تشکر کرده: 236 مرتبه
تشکر شده: 209 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

محل سکونت

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

Re: بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در خصوص تبلیغ ویدیویی اسرائیلی

توسط hermes_PERSIAN » يکشنبه 16 بهمن 1390 21:12

به نظر می رسی این شیطنت در راستای عدم شرکت کره جنوبی درتحریم نفتی ایران برای کاهش مبادلات اقتصادی بین دو کشور باشد تا با این کاهش اهمیت ایران را در مبادلات تجاری کره جنوبی کاهش دهد. باید آماده مقابله با شیطنت های آتی رژیم صهیونیستی در روابط ایران و سایر کشورهایی که ایران با آنها مبادلات گسترده تجاری دارد باشیم و هوشیارانه این تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم و با این کار این توطئه ها را نقش بر آب کنیم.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hermes_PERSIAN تشکر کرده اند:
MIG-29 301


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان