در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: عدم دسترسی به پست الکترونیک «یاهو »و «جی‌میل»

توسط Mohammad 1985 » شنبه 22 بهمن 1390 15:23

victory67,  ته نظر بود !!! خیلی باحال بود !!!!! اینی که اعتراف میکنید نظر مردم مهم نیست خیلی عالیه !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
ne13, azarbod, Tiger_II, ASHKAN95, Lord_Jason, SORENA, Ali$amir, masieh, Motimann, MOHAMMAD JAFAR, viper, mojtabba, FARSHAD.ADL, mohammad1365, ناپلئون بناپارت, Ruozbeh

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » شنبه 22 بهمن 1390 16:04

Mohammad 1985 نوشته است:victory67,  ته نظر بود !!! خیلی باحال بود !!!!! اینی که اعتراف میکنید نظر مردم مهم نیست خیلی عالیه !

دوست عزیز و بزگوار من محمد 1985 نظر مردم
مردم امنیت و آرامش می خواهند درسته برای بر قراری امنیت راها و روش های زیادی و جود دارد که در این برهه زمانی مصلحت بر این است محدودیت بیشتری  در امور سایبری ایجاد شود  فکر نمی کنم لازم باشه برای شما ابزارهای جنگ را لیست کنم شما خود استادی   .دوست من مردم نظرشون امروز گفتن  خیلی بلند و رسا چطور نشنیدی گوش فلک را کر کرد مثل اینکه شما نرفتی .بعدش دوست عزیز و بزرگوار من در بعضی امور مثل امور امنیتی ایجاد امنین برای افراد جامعه هست. پس لزوم به اخذ اجازه عامه مردم نمی باشد. در مواردی که نظر مردم لازم باشه خیلی مشخص و شفاف هست.در آخر این تقدیم شما باد
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
HASAN BARATY, Present, Sami 1993, mojtabba, ناپلئون بناپارت

Major I

Major I

نماد کاربر
863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

توسط FARSHAD.ADL » شنبه 22 بهمن 1390 16:18

دسترسی بیش از 30 میلیون کاربر ایرانی به سرویسهای پست الکترونیکی از روز پنجشنبه مسدود شده است این در حالی است که 2 متولی اینترنت کشور یعنی شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات ایران در این باره پاسخ روشنی ارائه نمی دهند.

به گزارش مهر، از اولین دقایق روز پنجشنبه 20 بهمن ماه جاری ارتباط کاربران ایرانی با پستهای الکترونیکی و تمام سایتهای خارجی که نیاز به ورود و ثبت اطلاعات دارند، مسدود شده و تاکنون اطلاع رسانی روشنی از سوی مسئولان مربوطه در این زمینه صورت نگرفته است.
     هم اکنون کاربران ایرانی برای دسترسی به پستهای الکترونیکی از جمله یاهو میل و جی میل، هات میل و یاهو مسنجر و غیره با مشکل قطعی مواجه هستند و هیچگونه امکان دسترسی به این سرویس دهنده ها وجود ندارد.
     اغلب کاربران ایرانی در حال حاضر از پستهای الکترونیکی خارجی استفاده می کنند و  قطعی کامل این ایمیلها مشکلات بسیاری را برای کاربران به وجود آورده است.
     پاسخهای متولیان اینترنت کشور
     پیگیری خبرنگار مهر از دلایل این قطعی تاکنون به نتیجه ای نرسیده و مسئولان مربوطه در این زمینه پاسخ روشنی ارائه نمی دهند به طوریکه مدیران سازمان فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان سازمانهای متولی اینترنت در کشور از این موضوع اظهار بی اطلاعی می کنند.
     سعید مهدیون – مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات ایران با اظهار بی اطلاعی از مشکل به وجود آمده، به مهر گفت: این موضوع ارتباطی با سازمان فناوری اطلاعات ندارد و شرکت ارتباطات زیرساخت باید پاسخگو باشد.
     مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات: از ایمیل خارجی استفاده نمی کنم
     وی در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل در استفاده شما برای چک کردن ایمیلتان پیش نیامده است، تاکید کرد: من از ای میلهای خارجی استفاده نمی کنم و مشکلی در استفاده از ای میلهای داخلی خود مشاهده نکرده ام.
     مدیر روابط عمومی زیرساخت: مشکل محتوا به زیر ساخت مربوط نمی شود
     محمدرضا فرنقی زاد – مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز در این زمینه به مهر گفت: به نظر می رسد اگر مشکلی از بابت محتوا در شبکه اینترنت وجود داشته باشد سازمان فناوری اطلاعات باید پاسخگو باشد.
     وی با اظهار بی اطلاعی از قطعی به وجود آمده در ایمیل کاربران ایرانی، تاکید کرد که شبکه ارتباطات زیرساخت کشور هم اکنون هیچ مشکلی ندارد و چنانچه قطعی در دسترسی به زیرساخت ارتباطی وجود داشته باشد، شرکت زیرساخت پاسخگو خواهد بود اما مشکلات محتوایی به این شرکت مربوط نمی شود.
     خسارت ناشی از قطعی پست الکترونیکی
     در این زمینه دکتر علی اکبر جلالی – کارشناس فناوری اطلاعات با انتقاد از مشکل به وجود آمده به مهر، گفت: توسعه فناوری اطلاعات در بسیاری از کشورها با دیدگاه محوریت توسعه اقتصادی برنامه ریزی شده است و در سالی که ملقب به جهاد اقتصادی است باورم نمی شود که یکی از محورها و ابزارهای توسعه اقتصادی مانند ایمیل چنین دچار مشکل شود.
     این استاد دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر اینکه پست الکترونیکی یکی از ابزارهای توسعه اقتصادی و ارتباطی تقریباً رایگانی است که می تواند ارتباط بین همه شهروندان با هم و یا بنگاههای اقتصادی و بخشهای دولتی را فراهم کند، افزود: چگونه می شود باور کرد در کشوری که بیش از 4 میلیون و 100 هزار دانشجو دارد و این دانشجویان روزانه از طریق ای میل دهها میلیون پیام را در جهت افزایش دانایی بین هم رد و بدل می کنند دچار وقفه شود.
     مسئولان باید مخاطبان اینترنت را قانع کنند
     وی تاکید کرد: خسارات ناشی از این اقدام آنقدر زیاد است که نمی توان با هیچ پدیده مشابه آن در فضای فیزیکی مقایسه کرد اگر مسئولان توسعه فناوری اطلاعات کشور نتوانند مخاطبان خود را برای انجام این اقدام قانع کنند، مطئمن باشند خسارات فراوان اقتصادی زیادی به مردم و جامعه وارد کرده اند.
     به گفته دکتر جلالی در جهان معاصر که گفته می شود اهمیت شبکه اینترنت و دسترسی به اطلاعات مهمتر از شبکه برق رسانی، شبکه گاز و سایر شبکه های ارتباطی است و در همین حال که معلوم است اغلب شهروندان ایرانی از دو پست الکترونیک مشهور یاهو و گوگل بیشترین استفاده را دارند، اختلال در این دسترسی ها هیچ گونه توجیهی ندارد.
     مشکلات را با مردم در میان بگذارید
     وی ادامه داد: مردم انتظار دارند مسئولان هر اقدامی که در ذهن دارند را با آنها در میان بگذارند چرا که اگر مشکلی وجود داشته باشد به طور قطع مردم با دولت همراه خواهند بود.
يَا أَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ
اى انسان،چه چيز تو را در برابر پروردگارت مغرور ساخت؟
                                                                                     انفطار-6

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
Motimann, ناپلئون بناپارت, MISSILE, viper, Mahdi Mahdavi, rpm, Present, Lord_Jason, Mahdi1944, mohammad1365, Ali$amir, MOHAMMAD JAFAR, nima-rad, adrahmad, CAPTAIN PILOT, FREE MAN, MASTER, ASHKAN95

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » شنبه 22 بهمن 1390 17:24

victory67 نوشته است:
Mohammad 1985 نوشته است:victory67,  ته نظر بود !!! خیلی باحال بود !!!!! اینی که اعتراف میکنید نظر مردم مهم نیست خیلی عالیه !

مردم امنیت و آرامش می خواهند درسته برای بر قراری امنیت راها و روش های زیادی و جود دارد که در این برهه زمانی مصلحت بر این است محدودیت بیشتری  در امور سایبری ایجاد شود  فکر نمی کنم لازم باشه برای شما ابزارهای جنگ را لیست کنم شما خود استادی   .دوست من مردم نظرشون امروز گفتن  خیلی بلند و رسا چطور نشنیدی گوش فلک را کر کرد مثل اینکه شما نرفتی .بعدش دوست عزیز و بزرگوار من در بعضی امور مثل امور امنیتی ایجاد امنین برای افراد جامعه هست. پس لزوم به اخذ اجازه عامه مردم نمی باشد. در مواردی که نظر مردم لازم باشه خیلی مشخص و شفاف هست.در آخر این تقدیم شما باد

اینجا جای بحث سیاسی نیست ! وگرنه برای کلمه به کلمه نوشته هات جواب هست ! این بحث رو ادامه نمی دم چون اونهایی که باید بفهمن می فهمن ! و اونهایی که نمی فهمن هیچ وقت نمی فهمن !
جکسون براون

Major

Major

نماد کاربر
575

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 7 دی 1385 14:14

آرشيو سپاس: 2337 مرتبه در 330 پست

توسط MOHAMMAD JAFAR » شنبه 22 بهمن 1390 17:50

بنده کاملا با  Mohammad 1985,   عزیز موافق هستم :razz:
معلوم میشه مسئولین این مملکت با مردم رو راست نیستند
وگرنه ایمیل یاهو و جیمیل رو ف_*ل_ن*__ر می کردند تا یک ذره روراستی خودشون رو نشون می دادند
الان این کار رو می کنند فردا روز لابد قرار است بگویند که خود yahoo و gmail ایران رو قطع کردند :x
پيامبر گرامي اسلام (ص) فرموده اند:
الملک يبقي مع الکفر و لا يبقي مع الظلم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD JAFAR تشکر کرده اند:
viper, Lord_Jason, gurkha, Mohammad 1985, Ruozbeh, aliTOPGUN, super flanker, masieh, mohammad1365, جهانبانی, FARSHAD.ADL, ne13, Motimann, ناپلئون بناپارت

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » شنبه 22 بهمن 1390 17:53

راستش این مسئولی دارن سر هم دیگه میندازند که وقت رو تلف کنند و تا باز گشایی سایت ها ممکنهه این کار رو ادامه بداند اما این هایی که گفتند ما خبر نداریم و.... باید خوب بفمند که خیلی ............ هستند که این جوری دارن با مردم بازی میکنند
اگه خدا فردا گناه رو آزاد کنه حتی برای یه روز هم من یکی که میرم همشون رو با بمب دست ساز میفرستمشون .....
:-O  :razz:
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
141

تشکر کرده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 اسفند 1385 12:22

آرشيو سپاس: 282 مرتبه در 68 پست

توسط omidr » شنبه 22 بهمن 1390 17:56

چقدر بده که ما به جایی رسیدیم که حتی دسترسی به سرویس نامه های الکترونیک ممکنه برای امنیت ملی ما خطرناک باشه... یا اینکه اصولا ما هنوز درک درستی از معنی امنیت ملی نداریم!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب omidr تشکر کرده اند:
super flanker, Mohammad 1985, mohammad1365, xxl1980, ne13, جهانبانی, Motimann, gurkha, mojtabba, ناپلئون بناپارت, FARSHAD.ADL

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » شنبه 22 بهمن 1390 18:00

حالا کسی از دوستان میدونه که سایت سازمان سنجش چررا کار نمی کنه ؟
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
Present, MOHAMMAD JAFAR, ناپلئون بناپارت

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 22 بهمن 1390 19:08

به سلامتی پاس کاری مسئولین دوباره شروع شد! :eek:
یحتمل مقصر من هستم دیگه! :-o
هنوز فرهنگ عذر خواهی در بین مسئولین ما جا نی افتاده که هیچ.هر کدوم علاوه بر پاسکاری و عدم احساس مسئولیت سعی دارند مشکل رو به گردن ارگان و سازمان دیگه بندازند و متاسفانه دود این کار به چشم ما کاربران میره!
و اینطور که پیش میره نباید انتظار پیشرفت زیادی داشته باشیم.چون مقوله فناوری اطلاعات با پیشرفت هر کشور رابطه مستقیم داره!
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
Present, CAPTAIN PILOT, mohammad1365, masieh, ne13, nima-rad, ASHKAN95, جهانبانی, Lord_Jason, ناپلئون بناپارت, Ali$amir

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » شنبه 22 بهمن 1390 19:10

omidr نوشته است:چقدر بده که ما به جایی رسیدیم که حتی دسترسی به سرویس نامه های الکترونیک ممکنه برای امنیت ملی ما خطرناک باشه... یا اینکه اصولا ما هنوز درک درستی از معنی امنیت ملی نداریم!!!

درسته که بده ولی فقط زمانی که کشور ما از این روش استفاده می کند.ولی وقتی در  آمریکا اجازه ارسال ایمیل که  ربطی به جنبش 99درصدی دارد داده نمی شود بد نیست این گفتم که بدونید فقط در کشور ما این طور نیست و هر کشوری که احساس کنه امنیت ملی در خطر است هر کاری میکنه که خطری کشور را تهدید نکنه.
در انگلیس همکاری بلکبری در اغتشاشات لندن با MI5
حتی امریکا حس کرد امنیت ملی اش در خطره به عراق و....حمله کرد.
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
Present

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » شنبه 22 بهمن 1390 20:02

چرا فقط در اینگونه موارد خودمون رو با آمریکا و سایر نقاط دنیا مقایسه می کنیم ؟  برای بقیه چیزها ما همه چیزمون با سایر دنیا فرق داره !
--------------
تا قبل از اینکه همین یکی دو سایتی که بهش دسترسی داریم رو نبستن یه جمله از دکتر شریعتی میگم که هیچ وقت نباید فراموشش کنید
در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن دارد هیچ سخنی رو باور نکنید ! ( دقت کنید که هیچ سخنی )
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, جهانبانی, Motimann, gurkha, mohammad1365, masieh, ne13, MOHAMMAD JAFAR

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » شنبه 22 بهمن 1390 21:09

Mohammad 1985 نوشته است:
victory67 نوشته است:

اینجا جای بحث سیاسی نیست ! وگرنه برای کلمه به کلمه نوشته هات جواب هست ! این بحث رو ادامه نمی دم چون اونهایی که باید بفهمن می فهمن ! و اونهایی که نمی فهمن هیچ وقت نمی فهمن !

در اینکه اینجا جای بحث سیاسی نیست باهات 100% موافق هستم چون اگر غیر این بود جواب من به شما طوری دیگه ای بود .لطفا دست از این  حرف های بچه گانه بر دار  که یک مدت در این سایت دست به دست  می شه که هی می گند اونهای که باید بفهمند می فهمند.... . متاسفانه مردم مملکت ما سیاست زدند تا سیاسی .در هر موضوعی می خواند ربطش بدن به عوامل سیاسی و از موضوع اصلی دورش کنند .در اینجا بحث سر امنیت هست نه سیاسی بازی یک جناه بحث سر امنیت 75 میلیون ایرانی نه دعوای جناهی .به خدا  زیاد هسنند  تو این مملکت که پشت سیستمشون  می شینند  و با خیال راحت کاراشون انجام میدنندیا کار های دیگر انجام می دهند و راحت فوش و.... به عوامل امنیتی این مملکت می دنند ولی نمی فهمند برای ایجاد این امنیت در روز چقدر مامور کشته می شه  نمی فهمند کنار آدم دوستی که از دوران بچگی باهاش بوده پر پر بزنه یعنی چی نمی فهمند به خدا نمی فهمند که هر چیز رو ربط می دنند به سیاسی بازی.به خدا من هم آرزو داشم قدرتی که مامور های آمریکایی دارند فقط 50% ما داشتیم به خدا مامور حق نداره با کسی که به ناموس مردم تجاوز کرده  برخورد کنه چون اگر برخورد کنه از  اون مجرم زودتر می ره زندان .چی میگیmohamad1985  عزیز و گرامی پشت سیستمت نشستی جای گرم نرم فقط پیام می دی .

اینجا هم می گم اصلا هدفم بی احترامی به شخص و فردی نبود آقای mohamad1985  هم دوست  و عزیز من هستند فقط خواستم بدونید این امنیت به همین راحتی به دست نمی یاد و در هر برهه زمانی روش خودش داره .در این موضوع هم دیگر پیامی نمی دهم.پیروزو سر بلند باشید
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
Present, Sami 1993, HASAN BARATY, ناپلئون بناپارت

قبليبعدي