در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

قهرمان جهان سمبوسه می فروشد !! +عکس

توسط dolphine » پنج شنبه 27 بهمن 1390 22:35

مجتبی مرادی روز سه شنبه در حالی که پشت یک دکه سمبوسه فروشی در میدان بار فروشان دزفول مشغول کار بود, در گفت گو با ایرنا دلیل این اقدام را فقر شدید مالی عنوان کرد.

http://redup.ir/42430089490468986754.jpg

وی گفت که برای تامین هزینه های زندگی و نیز اردوهای اعزامی ناگزیر است که کار کند و بدلیل نبود کار مناسب مجبور شده تا دست به سمبوسه فروشی بزند و مخارج زندگی خود را از این طریق تامین کند.

مرادی گفت: حدود ۵ سال است که به طور متوالی برای دزفول مقام جهانی و کشوری می آورم و در سال ۹۰ مقام سوم کشتی آزاد جهان در مجارستان را کسب کردم که در این خصوص از سوی تربیت بدنی تنها ۸ میلیون ریال و شهرداری ۵ میلیون ریال تاکنون به من کمک شده است.

وی افزود: این در حالی است که برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه کنم.

مرادی گفت: پدر پیری دارم که ۹ سال است به دلیل درد شدید کمر و زانو خانه نشین شده و من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی می کنیم.
وی افزود: به دلیل فقر مالی از ادامه تحصیل باز مانده ام که با تلاش تربیت بدنی دزفول مجددا برای اخذ دیپلم ادامه تحصیل می دهم, لیکن برای راهیابی به دانشگاه با مشکل مالی روبرو هستم.

http://redup.ir/45848476281848643311.jpg

این کشتی گیر مدال آور دزفولی خاطر نشان کرد که ۱۸ سال از عمرم می گذرد شغل مناسبی برای تامین هزینه های خانواده ام ندارم این در حالی است که یک ورزشکار باید از مکمل های پروتئینی و تقویتی استفاده کند و از وسایل مورد نیاز برای تمرین بهره ببرد, لیکن بدلیل مشکل مالی قادر به تامین آنها نیستم.

وی گفت: در حالی که به هم تیمی های من در سایر استان ها از جمله استان رضوی ۱۲۰ میلیون ریال به همراه یک دستگاه خودروی پراید, یک قطعه زمین و یک واحد آپارتمان داده اند, این در حالی است که به من تنها جمعا ۱۳ میلیون ریال برای کمک تحصیلی و سایر هزینه ها از سوی تربیت بدنی و شهرداری کمک شده است.
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
shola, KH.I.A.2500, FARSHAD.ADL, oweiys, hermes_PERSIAN, victory67, nima-rad, ne13, MohsenDiego, arash128, كيارش, m-249

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

Re: قهرمان جهان سمبوسه می فروشد !! +عکس

توسط دموکراسی » پنج شنبه 27 بهمن 1390 23:29

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

قدر قهرمانان ملیمون رو چرا نمیدونیم؟؟؟ناسلامتی اینا پرچم کشورو میبرن بالا
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
MohsenDiego, srf020, Present

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

چهارشنبه 30 آذر 1390 12:17

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

توسط tfn57 » جمعه 28 بهمن 1390 00:57

حالا یکی میاد 500 میلیون برا 6 ماه میگیره   مقام جهانی پیش کش ..........................

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب tfn57 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, srf020, MOHAMMAD JAFAR

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 264 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » جمعه 28 بهمن 1390 02:22

با سلام
در این فوتبال رو باید گل بگیرن بدن به این بنده خداها یه بار یوسف کرمی هم از درامد پایینش گلایه کرده بود و گفته بود شور و اشتیاقی نداره
این فوتبال جز حرام کردن سرمایه های مردم و دق دادن مردم تو این یک دهه کاره دیگه نکرده آدم وقتی بازی های لیگ برتر رو میبینه و با فوتبال روز دنیا مقایسه میکنه حالش گرفته میشه بازی لیگ برتر بیشتر شبیه بازی بچه دبیرستانی هاست تا فوتبال حرفه ای نه تاکتیکی نه بدن آماده ای هیچی به هیچی
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
srf020, victory67, دموکراسی

Major II

Major II

نماد کاربر
240

تاريخ عضويت

سه شنبه 6 دی 1390 17:40

آرشيو سپاس: 1039 مرتبه در 195 پست

توسط leylas » جمعه 28 بهمن 1390 02:36