روستای مرزی سیستان و بلوچستان(عکس)

در اين بخش ميتوانيد درباره کليه مباحث عكس و هنر نقاشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
پست: 827
تاریخ عضویت: پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 12:54 am
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

Re: روستای مرزی سیستان و بلوچستان(عکس)

پست توسط mojtabba » سه شنبه 9 اسفند 1390, 10:54 am

FREE MAN نوشته شده:شما ظاهرا تلاوتت بهتره .شما تلاوت کن ما فیض ببریم . کل درامد نفتی ما اندازه یک پنجم بودجه نظامی آمریکا هم نیست بعد شما میای ایران رو با اونجا مقایسه میکنی ؟ هیچ کسی منکر ضعف مدیرتها توی این مملکت نیست .همه باید به به اندازه هم از درامدها سهم ببرن ، در این هم شکی نیست . ولی همه مشکلات هم مربوط به حکومت نیست . اون موقعی که سردار خداکرم فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان رو که کلی زحمت برای امنیت سیستان و بلوچستان کشیده بود با گلوله مغزش رو متلاشی کردن شما کجا بودی ؟ تا حالا مغز آدمیزاد رو روی سقف ماشین از نزدیک دیدی ؟ اون زمانی که سربازهای دست بسته رو یکی یکی تیر خلاص میزدن شما کجا بودی ؟ مگه اینها برای چی اونجا بودن ؟ غیر از ایجاد امنیت برای همین مردم بدبخت ؟ وقتی هم که برای تحقیقات در این مورد رفتن هیچ کدام از مردم منطقه همکاری و کمک نکردن .این رو چطور توجیه میکنی ؟ وقتی نصف اینها خودشون رو پاکستانی میدونن و آرزوشون اینه به پاکستان بپیبوندند چه انتظاری داری ؟ وقتی نیروی انتظامی رو دشمن خودشون می دونن و باهاش همکاری نمیکنن چطور انتظار داری امنیت برقرار بشه و محیط برای انجام کارهای عمرانی مساعد بشه ؟ من نمیگم نباید برای اینها کاری کرد ، اتفاقا میگم باید برای اینها بیشتر از بقیه کار کرد اما یه چیزایی هست که غیر از خودشون کسی نمی تونه براش کاری بکنه .توی چابهار میبینی طرف 4 تا زن داره با ده بیست تا بچه ، همشون هم توی کپر زندگی میکنن ،بچه ها هم صبح که میشه از کپر ها میان بیرون تا نصف شب توی بندر آزاد چتر بازی میکنن ،خب انتظار داری این بچه ها چی بشن .
وقتی هم به باباهه میگی تو که نمی تونی شکم اینها رو سیر کنی این چه کاریه کردی میگه سنت پیامبره .بحث شیعه و سنی نیست مشکل اینه که خیلی از این آدمها خودشون نمی خوان تغییری توی سبک زندگیشون بدن خب شما راه حل بده برای این آدما .شما فکر نکن که فقط توی سیستان و بلوچستان اینطوریه ،توی استان خودم هم روستاهایی هست که وقتی برف میاد اینها شش ماه پشت برف می مونن و ارتباطشون با همه جا قطع میشه .همه شون هم شیعه هستن . توی اینترنت راجع به روستای چین در چهار محال و بختیاری یه سرچ بکن تا متوجه بشی.ببین وضع این هم وطنان اهل تسنن از خیلی از شیعه ها بهتره.به جای اینکه یه دفعه بحث رو مذهبی بکنی یکم تحقیق کن . ضمنا اسم اون شهره توی آمریکا هم لاس وگاسه .بزرگترین مرکز قماربازی دنیا برو تحقیق کن ببین اونجا چطور ساخته شده ...


دوستان بهتره ایران رو با همسایه هاش مقایسه کنید
همسایه هایی مثل افغانستان و پاکستان نه با آمریکا که اونور دنیاست و هیچ آسیبی از جنگ ها نمیبینه نه ایران که 8 سال جنگیده و 33 سال هم است که داره خاموش میجنگه .
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

ارسال پست

بازگشت به “عكس و نقاشي”