در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
180

تشکر کرده: 59 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 شهریور 1390 23:24

آرشيو سپاس: 695 مرتبه در 146 پست

رهایی از شر اختلالات این روزهای اینترنت ((با این روش))

توسط Bystander » پنج شنبه 4 اسفند 1390 20:15

رهایی از شر اختلالات این روزهای اینترنت ((با این روش))

اگر شما هم این روزها از اختلالات اینترنت در ایران در عذاب هستید اینجا را بخوانید

چندیست که در سرتاسر ایران اینترنت خانگی ........ دچار مشکلاتی گشته سرعت اینترنت در بعضی از نقاط کشور به حدی پایین آمده که حتی امکان آپلود و بارگذاری یک عکس و یا باز کردن یک سایت خبری را نیز از ما گرفته است و مطمئنا شما نیز بارها و بارها با این صفحه رو به رو شده اید:

http://img4up.com/up2/65131539947872773353.jpg  

و از روی اجبار بارها کلید سبز رنگ رفرش در بالای صفحه Internet Explorer را فشرده اید و بعد از صرف زمان بسیار توانسته اید صفحه مورد نظرتان را بصورت نصف و نیمه و خراب مشاهده کنید متاسفانه مدتیست که سرعت اینترنت در سرتاسر میهنمان بسیار پایین آمده و دچار مشکلات عدیده ای شده که باعث عصبانیت، ناراحتی و اعصاب خوردی میلیونها کاربر ایرانی گشته است برای آنکه از همه اینها رهایی یابید از روش زیر استفاده کنید دلیل اصلی همه اینها مرورگر اینترنت اکس پلورر Internet Explorer شما میباشد که در صورت عدم استفاده از این مروگر همه مشکلاتتان تا حدود زیادی حل خواهد شد چاره مشکلات بالایی استفاده از مرورگر اینترنت موزیلا فایر فاکس Mozilla Firefox بجای اینترنت اکسپلورر قدیمی یتان میباشد با دانلود این مرورگر از شر تمامی مشکلات اینترنت تان برای همیشه خلاص شوید با توجه به پایین بودن سرعت اینترنت شاید در تلاش اول نتوانستید این مروگر مفید را دانلود کنید برای همین ناامید نشوید و با سماجت تمام سعی کنید که این مروگر را بطور کامل دانلود نمایید و برای همیشه از شر مشکلات اینترنت ذغالی رهایی یابید خود من این مروگر را چندماه پیش بصورت کاملا تصادفی و اتفاقی دانلود نمودم چون در جایی خوانده بودم که مرورگر مذکور از امنیت بالایی نسبت به اکسپلورر برخوردار بوده و در زمان اتصال به اینترنت از امنیت بیشتری برخوردار خواهم بود بنده نیز با این تفکر این مرورگر را دانلود نمودم اما در آن زمان به دلیل تفاوت های کوچکی که با اینترنت اکسپلورر داشت از آن استفاده نمیکردم و یا به ندرت استفاده میکردم حتی زمانی به فکر پاک کردنش افتادم چون بنظرم فقط یک مروگر برایم کافی بود و نیازی به دو مرورگر جداگانه نداشتم که با دست دست کردنها به امروز رسیده و چه خوب که نتوانستم آن را پاک کنم، از زمانی که اختلالات اینترنت در ایران شروع شد با مرورگر اینترنت اکسپلورر مشکلات زیادی پیدا کردم و بطور مثال برای باز کردن یک وبلاگ و یا سایت خبری بارها صفحه را رفرش مینمودم تا بلکه صفحه مورد نظرم لود شده و قابل مشاهده شود اما زهی خیال باطل، روزی از روزها بطور تصادفی بعد از ناامید شدن از باز کردن صفحه مورد نظرم، مرورگری که چند ماه پیش دانلود کرده بودم را باز کرده و ناامیدانه آدرسی را در آدرس بارش تایپ نمودم ((بعد از چند ثانیه)) ناباورانه مشاهده نمودم تارنمایی را که روزها سعی در باز کردنش داشتم اما موفق نمیشدم در عرض چند ثانیه بطور کامل ظاهر گشته بسیار خوشحال شدم و تصور کردم اینترنت به وضعیت قبلی خود بارگشته، صفحه را بسته و دوباره مروگر اکسپلورر را باز نمودم و همان آدرس را تایپ کرده و دکمه enter را فشار دادم اما باز مانند گذشته وارد تارنما و یا سایتها مورد نظرم نمیشد بعد از چند دقیقه آزمون و خطا متوجه موضوع شدم و به خصوصیات مرورگر فایر فاکس پی بردم از خصوصیات جالب این مرورگر میتوانم به سرعت بسیار بالای بارگذاری صفحات در آن اشاره کنم و از همه مهمتر دیگر هیچ وقت با این صفحه نحس رو به رو نمیشوم:

http://img4up.com/up2/65131539947872773353.jpg

و با یک کلیک بدون مشکل و قطعی در صفحه مورد نظرم هستم از دیگر خصوصیات این مروگر سرعت بالای آن در بارگزاری و لود تصاویر با سایز و حجم زیاد می باشد که در اینترنت اکسپلورر چنین چیزی مانند یک رویاست سخن را کوتاه کرده و شما را دعوت به دانلود این مرورگر عالی می نمایم

دانلود:

http://www.p30download.com/archives/int ... fox_final/

نکته: زمان مورد نیاز برای دانلود کامل این برنامه با پایین ترین سرعت حدود 30 الی 40 دقیقس

در ضمن یادم نرفته اینم بگم که مرورگر فایر فاکس در زمان پایین بودن سرعت مشکل لود کردن نصف و نیمه و ناقص عکسها رو همانند چیزی که در اینترنت اکسپلورر با اون مواجه هستیم رو هم نداره و عکسها رو بطور کامل بدون مشکل لود میکنه در حالی که در اکسپلورر وقتی یک عکسی رو میخوای لود کنی بیشتر وقتها عکس رو بصورت ناقص و نصف و نمیه برات باز میکنه و بعد استوپ میکنه و در صورت رفرش مجدد باز به همون صورت ناقص برات لود میکنه حتی اگر یک میلیون بار هم رفرش کنی باز افاقه ای نخواهد کرد پس توصیه میکنم این مرورگر مفید رو حتما دانلود کنید

http://img4up.com/up2/60180262460125823862.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Bystander تشکر کرده اند:
Present, wild-bear, mojtabba, serat&mersad

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
180

تاريخ عضويت

Re: رهایی از شر اختلالات این روزهای اینترنت ((با این روش))

توسط Bystander » دوشنبه 8 اسفند 1390 15:37

اگر دوستان احیانا نتونستند از لینک مربوطه، مرورگر رو دانلود کنند اطلاع بدند تا یک لینک جدید قرار بدم.

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

توسط aliamous » دوشنبه 8 اسفند 1390 18:09

آقا شوخي نكن من كه توي اين چند روزه قد تمام روزهايي كه اينترنت داشتم دانلود كردم سرعت اينترنتم به صورت وحشتناكي بالا رفته قبلا سرعت دانلودم از 120 كيلوبايت بر ثانيه بالا نميرفت ولي همين ديشب داشتم يه فايل نود مگابايتي از مديا فاير با سرعت 350 كيلوبايت بر ثانيه دانلود ميكردم اينترنتم هم 512 share هستش واسه شركت آسياتك
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aliamous تشکر کرده اند:
Present

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 8 اسفند 1390 23:51

گفته  aliamous,  برای من هم پیش اومد.
اینترنت 1 مگ مخابرات دارم.حداکثر تا 200 کیلوبایت دانلود میکرد.از دیروز سرعت شده حدود 300 کیلو بایت.
از نظر کم فروشی مشکلی مشاهده نمیشه.
مشکل 3 چیزه:
1-حداکثر سرعت و پهنای باند فعلی موجود در ایران 5 مگه که کمه.تازه اون هم با قیمت نجومی.
2-ترافیک ها هم بسیار کمه.یعنی فرض کنید سرعت بشه 1 مگا بایت بر ثانیه.یعنی 8 مگا بیت.خوب با این ترافیک ها اصلا صرف نمیکنه.
3-سیستم پیلترینگ بسیار ضعیف عمل میکنه.الگوریتم ها طوریه که کلمات کلیدی رو پیلتر میکنه.و بسیار از سایت ها که هیچ موردی ندارند بی خود و بی جهت پیلتر میشن.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
Present, Shahbaz, serat&mersad, FREE MAN, Lord_Jason

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » سه شنبه 9 اسفند 1390 11:07

این اتفاق افزایش سرعت برای من هم پیش اومده و دارم با دانلود ها م حال می کنم  :(  :(  :(  :(  :(
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
180

تاريخ عضويت

توسط Bystander » پنج شنبه 11 اسفند 1390 16:58

با تشکر از دوستانی که در تایپک شرکت کردند، اما مقصود من سرعت دانلود نبود هر چند که در چند روز اخیر سرعت دانلود تا حدودی افزایش داشته و زیاد شده، مقصود من مشکل در ورود به سایت ها و پایگاههای اینترنتی بود که در یک ماهه اخیر خیلی ها در این مورد با مشکل مواجه بوده و با (Internet Explorer) قادر به دیدن پایگاههای مورد نظرشون نبودند که بنده با معرفی مرورگر موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox خواستم به این افراد کمکی کرده باشم چون خیلی ها هنوز هم از مروگر قدیمی (Internet Explorer) استفاده میکنند هر چند که مشکلات اینترنت در این روزها تا حدودی رفع شده و سرعت دسترسی به سایتها هم به روال قبل برگشته اما باز هم امکان داره مشکلاتی مانند مشکلات چند وقت اخیر بروز کنه که در اون زمان تایپک باز میتونه مفید واقع بشه و شاید به خیلی ها در رفع مشکلشون کمک کنه.

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » جمعه 12 اسفند 1390 09:03

سلام دوستان :razz:  منم باسرعت اینترنتم مشکل دارم طی روزبااینکه1مگه250تا300کیلوبایت برثانیه جواب میده!اماآخرشب که تازه محدودیت دانلودبرداشته میشه به64کیلوبایت برثانیه هم میرسه :ch:
گناه ارائه دهندموپاک نمیکنم(شایدقصدوغرضی درکارنباشه :? )
واسه شمااین مشکل پیش اومده؟(ترافیک که آخرشبابایدکمترباشه! :sad: )
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 14 اسفند 1390 00:36

serat&mersad,  عزیز.این کم فروشی از طریق شکایت به نظام صنفی رایانه قابل پیگیری هست.اما معمولا پاسخی دریافت نمیکنید و گاهی اوقات این کم بودن سرعت رو تقصیر شما هم می اندازند!!!!!!
مشکل از اونجا ناشی میشه که اینترنت های ایران Share هستند.یعنی یک لینک رو مثلا برای 10 نفر به اشتراک میزارند.
در طول روز چون معمولا کسی دانلود انجام نمیده "به علت مpدودیت دانلود" پهنای باند اون لینک بر تعداد کمتری تقسیم میشه.
برای مثال اگر لینک 4 مگ باشه و اون رو به 10 نفر ارائه بدند و در طول روز فقط 2 نفر استفاده کنند به هر نفر تقریبا 2 مگ میرسه.
اما شب ها به علت نبودن محدودیت دانلود همه شروع میکنن به دانلود.در نتیجه لینک مورد نظر بین 10 نفر تقسیم میشه که میشه هر نفر 400 کیلو بیت یا تقریبا 50 کیلوبایت بر ثانیه!
که به این میگن کم فروشی.
در این میان 100 درصد کاربران مقصر نیستند.
معمولا شرکت ارائه دهنده هم در کمال مظلومیت بی تقصیره. زیرساخت هم که مشکل نداره.حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!!
البته یک راهی رو پیشنهاد میکنم."موقعی که سرویس اینترنت من شبانه رایگان داشت جواب میداد عین اسب"
فرض کنید ساعت شروع دانلود شبانه شما ساعت 2 باشه.
از ساعت 1:50 یا  1:55 دقیقه دانلودتون رو استارت کنید.معمولا در این زمان سرعت خوبه.حدود همون 200.300 کیلوبایت.
وقتی وارد ساعت ترافیک رایگان میشید معمولا سرعت نباید بیاد پایین! "در دو سرویس دهنده شاتل و مخابرات استان اصفهان تست شد.جواب داد."
سوالی بود در خدمتیم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
Present, serat&mersad

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
180

تاريخ عضويت

توسط Bystander » چهارشنبه 17 اسفند 1390 14:21

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Bystander تشکر کرده اند:
serat&mersad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 17 اسفند 1390 15:30

Mahdi Mahdavi,  

در دو سرویس دهنده شاتل و مخابرات استان اصفهان تست شد.جواب داد."

مهدی جان توصیه خوب و عملی است، اما هیچ میدانید بسیاری از سرویس دهندگان اگر شما ساعت مقرر قطع و وصل نشوید، مصرف را پای ترافیک خودتان خواهند گذاشت نه ترافیک رایگان؟ برخی شبکه ها نیز خودکار عمل قطع و وصل کردن شما را انجام می دهند که ترافیک شما کم نشود.

پس اول تست کنید که این شیوه از ترافیک رایگان نیز بهره مند می شود، اگر نه که در ساعات ظهر بهترین سرعت اینترنت را میتوانید استفاده کنید.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
serat&mersad