در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: تنور انتخابات كاربران سايت...!

توسط victory67 » يکشنبه 7 اسفند 1390 11:07

با سلام نامزد های   محترم  فقط تا ۸ صبح روز پنج شنبه مورخ ۹۰/۱۲/۱۱ می توانند  به  تبلیغات خود  ادامه  دهند . 
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
oweiys, anga2009, Ali$amir

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 7 اسفند 1390 12:25

KH.I.A.2500 نوشته است:سلام بر همگی ؛

باب عزیز !

آواتار شما شباهت زیادی به یقه و پیشانی آقای خاوری داره ، از الان پیش بینی می کنم شما برنده انتخابات هستید ! ولی من تعدادی عکس از دوران کودکی شما جمع کردم تا با مظلوم نمایی سعی در گمراه کردن کاربران نداشته باشید .

با تشکر از masieh عزیز ضمن انتساب ایشون به عنوان معاون قصد دارم دست KH.I.A.2500 رو رو کنم.
این نامزد قصد تخریب چهره مردمی بنده رو دارند!
این عکسی که میبینید مربوط به اولین دور از سفر های استانی بنده میباشد که به کشور زیمباوه سفر کردم.
مقدار پولی که زیر من هست 2.500.000.000 دلار زیمباوه هست و با احتساب نرخ برابری دلار زیمباوه "هر 2.500.000 دلار زیمباوه برابر 1 دلار امریکا" این مقدار پشیزی بیش نیست و برابر 100 دلار آمریکاست که این هم کد یوین و عرق جوین بوده!
متاسفانه عده ای از طرفداران نامزد جبهه مقابل قصد تخریب چهره مردمی بنده رو داشتند و با شایعه پراکنی و پخش اخبار رد صلاحیت بنده از طرف شورای نگهبان قصد فتنه گری داشتند که به حمد الله این عمل خنثی شد!
در ادامه عکسی رو که از دستمال توالت KH.I.A.2500 به دست ما رسیده رو به نمایش میزارم.

یه دونه از اینا برابر است با اون مقدار پولی که من داشتم!
دیگه این که دستمال توالته.تصور کنید فرش و ...
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
victory67, anga2009, Ali$amir, masieh, oweiys, CAPTAIN PILOT, KH.I.A.2500, FARSHAD.ADL

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » يکشنبه 7 اسفند 1390 15:31

masieh نوشته است:اقا چیکار کاندید محبوب من دارید . . . هیچ شورایی نمیتونه باب اسفنجی رو رد صلاحیت کنه . . . اگه هیچی نداشته باشه حداقل صداقت داره

بنده بعنوان شورای نگهبان می توانم  باب اسفنجی رو رد صلاحیت کنم
شما به علت زیر سوال بردن شورای نگهبان در جهت خواسته غربی ها حرکت می کنید شورای نگهبان به شما توصیه می کند چنان چه شکایتی در مورد نظر شورای نگهبان
می توانید از طریق قانونی اقدام کنید

وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
oweiys, Ali$amir, masieh

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تاريخ عضويت

توسط anga2009 » يکشنبه 7 اسفند 1390 16:04

نشست خبری شورای نگهبان با خبرنگاران

شورای نگهبان سنترال :12 اسفند شاهد حضور  پر شور و گسترده ی اعضا انجمن در انتخابات انجمن  خواهیم بود و به یاری خدا امید دشمنان را به یاس تبدیل خواهیم کرد.

شوراي نگهبان با بيان اينكه ما شاهد انتخابات پر شوري در 12 اسفند خواهيم بود گفت: اين شورا نظارت گسترده اي بر بخش‌ها و مراحل مختلف انتخابات، خواهد داشت و اطمينان مي دهيم هيچ مشكل و تخلف عمده اي در برگزاري انتخابات نداشته باشيم.
شورای نگهبان در پاسخ به سئوال خبرنگاري كه پرسيد آيا در بررسي صلاحيت ها ملاحظات سياسي نيز نقشي داشته است يا خير؟ ، گفت : در بررسي صلاحيت ها معيارهاي قانوني و مصالح  عالی انجمن مد نظر قرار گرفته است.

خبرنگاري اظهار داشت كه گفته مي شود برخي نامزدهاي رد صلاحيت شده در مقابل شوراي نگهبان در چند روز گذشته تجمع كرده اند كه شوراي نگهبان در اين باره گفت: بررسي صلاحيت نامزد‌ها بدون تأثير‌پذيري از هيچ شخص و گروهي صورت گرفته و شوراي نگهبان براساس قانون انتخابات و منافع انجمن در خصوص صلاحيت نامزدها تصميم گيري كردند.
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

masieh

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » يکشنبه 7 اسفند 1390 18:37

دوستان دیشب جمعی از نامزدهای رقیب که همگی از جمله مقامات بالا هستند و یا رفیق شفیق مدیر هستند من را پیدا کرده و من را تهدید فیزیکی و شیمیایی و سایبری کردند اما من از انجایی که یک فرد ازاده و با دین هستم مقاومت کرده و به انها گفتم که من با تمام نیرو در مقابلشان هستم و هرگز عقب نشینی نمی کنم و حتی برای اینکه پیروز شوم کاربران را از فردا برای شام دعوت می کنم و به انها دمپختی می دهم (دمپختک یا یک جورایی استمبولی) حتی برای اینکه بیشتر طرفدار جور کنم با گوشت بهشان می دهم اما انها خواسته اولیه من از شما را پیش کشیدند و من را که در ان لحظه گویا مات و مبهوت شده بودم(خرم    کردند)راضی کردند و من ان خواسته را قبول کردم در ضمن یکی از کاندیدها که خانم بود درباره ی درست کردن دمپختی از من سئوال کرد و من براش توضیح دادم و بسیار هم تشکر کرد و قرار شد ایشان به جای من این غذا را ارائه دهند (با گوشت) اما بعد         من انصراف می دهم فقط به خاطر اینکه ساف دست هشتند روی نقطه ضعف ما وگرنه من بیدی نیستم که با این بادها بلرزونم و بلرزم
تازه یکیشون به من قول داد که اگر روزی خلبان شد یا یک چیزی تو این مایه ها من را هم یک دور بزند دوستان  یکیشون روانشناس بود همون بود که نقطه ضعف من را پیدا کرد در واقع روانم را خواند سپس با این کار طرز تهیه دمپختی را هم ازم گرفت دوستان یکیشون از دریاچه ارومیه به اینجا امده بود من خیلی ازش ترسیده بودم و اما ان دو نفر دیگر که خیلی پر رنگ هستند و یا به رنگ دیگر من را تهدید کردند که اگر حرفی زیادی بزنم مثل یک مدیر بخش علیه من اقدام می کنند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
anga2009

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
211

تشکر کرده: 65 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 آذر 1388 11:38

آرشيو سپاس: 443 مرتبه در 117 پست

توسط apple2009 » يکشنبه 7 اسفند 1390 18:58

پیروزی خودمو در انتخابات به خودم تبریک میگم از اینکه همتون بهم رای دادین تشکر میکنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب apple2009 تشکر کرده اند:
mojtabba, anga2009, FARSHAD.ADL

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » دوشنبه 8 اسفند 1390 12:27

اگه تبلیغات بیمورد کنین زنگ میزنیم بچه های بالا همتون رو رد صلاحیت کنند ها  :-?
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
victory67

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 258 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » دوشنبه 8 اسفند 1390 17:08

با ثلام
آغا من به عنوان یکی از ترفداران باب اصفنجی از حمین الان میگم شورا داره خلاف غانون عمل میکنه دارن  تغلب میکنن  :grin:
با باب اسفنجی چیکار دارین اقا صلاحیت نامزد ما رو برگردونید و الا تظاهرات راه میندازیم
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, masieh, oweiys

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تاريخ عضويت

توسط anga2009 » دوشنبه 8 اسفند 1390 20:12

m1234 نوشته است:با ثلام
آغا من به عنوان یکی از ترفداران باب اصفنجی از حمین الان میگم شورا داره خلاف غانون عمل میکنه دارن  تغلب میکنن  :grin:
با باب اسفنجی چیکار دارین اقا صلاحیت نامزد ما رو برگردونید و الا تظاهرات راه میندازیم

هنوز هیچ شکایتی از طرف باب اسفنجی در مورد تصمیم شورای نگهبان در رد صلاحیت ایشان بدست ما نرسیده است
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

oweiys, Mahdi Mahdavi

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 8 اسفند 1390 20:31

خوب پس از بررسی ها بنده نیز با توجه به متعهد بودن ایشان به سنترال و البته متخصص بودنشان در حوزه مشترک، ضمن اعلام حمایت خودم، از تمام مجموعه سایت هام برای تبلیغات گسترده باب اسفنجی استفاده خواهم برد.

فقط قول بدهند خیلی زود و در اولین فرصت حتما منظورم قبل از راه اندازی نیروگاه بوشهر هست، یک فکری به حال وضعیت سنترال (سرور و خارج شدنش از سرویس) بکنند!

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
oweiys, Mahdi Mahdavi

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 8 اسفند 1390 23:42

با تشکر از  MiimA,   m1234,   masieh,  و دیگر دوستان.
واقعا الان اشکم زد بیرون!الان در پوست خودم نمیگنجم!آب قند بیارید!
ار این همه حمایت ممنونم.
من متعلق به همه هستم.
من یک همچین روزی رو میبینم"پس از عکس قبلی مربوط به اولین مناظره انتخاباتی"

اینجانب رسما به تصمیم شورای نگهبان اعتراض دارم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, ASHKAN95, mahshid-banoo, oweiys, victory67, CAPTAIN PILOT, mojtabba, Solver, mj_piremard, anga2009, masieh, Hannover96, FARSHAD.ADL

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1599

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » سه شنبه 9 اسفند 1390 01:17

سلام بر همگی ؛

از اونجایی که انتخابات بدون تخریب و تهمت اساسا" لذت و توفیقی نداره ، لازمه به یک نکته اشاره کنم :

ظاهرا" یکی از کاندیداها به نفع کاندیدای معلوم الحال  $-)  داره کنار می کشه !! از اول هم معلوم بود همه با هم هستن ، الکی چند قسمت شدن!

به هر حال اگر گله یا انتقادی دارید بهتره بجای شلوغ بازی و اغتشاش از طریق قانونی اقدام کنید و به لینکی که از ما بهتران (شورای نگهبان) قرار داده مراجعه کنید تا به شکایتتون رسیدگی بشه :

http://redup.ir/68970319167286685243.jpg

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
anga2009, Solver

قبليبعدي