در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major I

Major I

no avatar
863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

امشب سینمای ایران تا صبح بیدار است!

توسط FARSHAD.ADL » يکشنبه 7 اسفند 1390 14:05

ایسنا: ساعاتی دیگر مهم ترین اتفاق تاریخ سینمای ایران مي‌تواند رقم بخورد و فیلم جدایی نادر از سیمین (فرنگی‌ها به آن مي‌گویند: یک جدایی) مي‌تواند سینمای ایران را به حاضرین در سالن کداک تیاتر لس آنجلس بشناساند.

در این یک سال گذشته یک جدایی جوایز فراوانی را از جشنواره‌ها و جشن های مختلف گرفت، آخرینش هم اسکار سینمای فرانسه؛ سزار بود. اما این آخرین قدم مي‌تواند آغازگر راه جدید سینمای ایران باشد.

پیمان معادی که در یک جدایی نقش نادر را بازی کرد، در این یک روز مانده به مراسم اسکار نامه‌اي به دوستش اصغر فرهادی نوشت و نکاتی را یادآوری کرد. با انتشار بخش‌هایی از این نامه به پیشواز مراسمی مي‌رویم که قرار است در ساعت‌های آغازین دوشنبه خواب را از چشمانمان بگیرد.

اصغر فرهادی عزيز

از زمان بازگشتم از مراسم گلدن‌گلوب و حلقه منتقدان لس‌آنجلس که همراه با تو و فيلم‌مان در آن حاضر بودم، می‌خواستم اين نامه را بنويسم؛ اما تلاش برای آماده شدن فيلم اولم «برف روی کاج‌ها»، مجال مناسبی باقی نگذاشت.

... در مراسم پايانی جشنواره فجر، وقتی فيلمم جايزه بهترين فيلم از نگاه مردم را می‌گرفت، ياد تو افتادم. تو که هميشه قدردان مردم سرزمينت، سرزمين‌مان، بودی و هستی؛ و با خودم گفتم حالا وقت اين نامه است. همين انگيزه برای من کافی است تا اين نامه را بنويسم و منتشر کنم.

وقتی توماس لانگمن پسر کلود بری، کارگردان و تهيه‌کننده مشهور و تازه درگذشته فرانسوی که خودش تهيه‌کننده فيلم آرتيست و برنده انبوهی جايزه است، می‌گفت همه دارند از محصول من تعريف می‌کنند اما وقتی فيلم تو را ديدم، آرزو کردم که کاش من آن را تهيه کرده بودم، همه چيز داشت معنای کامل‌تری پيدا می‌کرد.

وقتی براد پيت می‌گفت شب قبل از برگزاری جلسه مطبوعاتی گلدن‌گلوب، دی‌وی‌دی جدايی نادر از سيمين را در دستگاه گذاشته‌اند و در ميانه‌های همان صحنه دادگاه اول فيلم، آنجلينا جولی با ديدن آن جدل زناشويی فيلم را نگه داشته، متاثر شده، فاصله‌ای انداخته و بعد از چند لحظه باز تماشا را ادامه داده‌اند، اطمينانم بيشتر شد. وقتی آنجلينا جولی درباره کار بعدی‌ات پرسيد و ساده و راحت درخواست کرد که در فيلمت بازی کند و در پاسخ حرفت که گفتی شخصيت زن فيلمت فرانسوی زبان است و گفت تا آن تاريخ می‌تواند زبان فرانسه ياد بگيرد، من غرق در غرور شدم.

اصغر فرهادی عزيز، در جلسه مطبوعاتی ويژه گلدن‌گلوب، يکی از چهار، پنج باری که حاضران به شکلی استثنايی در ميان حرف‌های تو دست زدند، در جواب سوالی بود که می‌پرسيد چطور با محدوديت‌های توی ايران چنين فيلمی‌ساخته‌ای؟ گفتی هيچ‌کس مرا مجبور نکرده بود آنجا با وجود محدوديت‌ها فيلم بسازم، خواست خودم و قصه‌ای که داشتم، طوری بود که بايد همانجا و با همان شرايط ساخته می‌شد و برای ساخت اين فيلم شما فکر کنيد همه چيز همان‌طور که من دلم می‌خواسته فراهم بوده است.

گفتی نمی‌خواهم بگويم شرايط فيلمسازی در کشورم آرمانی است، اما تصويری هم که شما از فيلمسازی در ايران داريد، خيلی دقيق نيست. اين حرف‌هايت وقتی يادم آمد که لابه‌لای حرف‌ها و کارها و مصاحبه‌های مختلف، به من راجع به طرحی می‌گفتی که قرار است در آينده در تهران بسازی و آن را خيلی دوست داری.

حرف ديگرت که باز به تشويق حاضران آن جلسه انجاميد، همان بود که گفتی تفاوت‌های مردمان نقاط مختلف دنيا بسيار کمتر از شباهت‌هايشان است، اما به نفع سياست است که تفاوت‌ها و فاصله‌ها را بيشتر جلوه دهد و بر آنها تاکيد کند.

در خود مراسم، چه حال خوبی بود وقتی من هم مثل ميليون‌ها ايرانی حرف‌هايت را موقع دريافت جايزه شنيدم. از آن بالا که چشم می‌انداختی، می‌ديدی همه بزرگان سينما که عمری کارهايشان را ديده‌ای و درباره‌شان خوانده‌ای، بهت زل زده‌اند؛ و انگار عشق و انرژی مردم ايران باعث شده بود ما آنجا محکم بايستيم. آن لحظه‌ای که تو از مردم ياد کردی، می‌دانستم ميليون‌ها نفر در کشورمان هم به ما زل زده‌اند و تو به پشتوانه عشق‌شان، به جای هر عزيز ديگرت از آنها ياد کردی؛ و راستش اصغر، آن بالا چه حالی داد ايرانی بودن.

برای همين اميد، اشتياق و افتخار است که می‌خواهم با صدايی صد بار بلندتر از آن فريادی که بعد از جايزه گرفتنت در جشنواره برلين، در سالن برليناله پالاس برآوردم، فرياد بزنم:
«اصغر؛ خيلی چاکريم!»

در فاصله 48 ساعت تا مراسم اسکار، جدایی نادر از سیمین اسکار سینمای فرانسه را هم برد

مراسم اعطاي جوايز فيلم «سزار» فرانسه با اعطاي جايزه بهترين فيلم خارجي به «جدايي نادر از سيمين»برگزار شد.

به گزارش ايسنا، سي‌وهفتمين مراسم سالانه ‌اعطاي جوايز سزار كه به اسكار سينماي فرانسه مشهور است‌، جمعه شب گذشته در پاريس برگزار شد و فيلم «جدايي نادر از سيمين» ساخته «اصغر فرهادي» موفق به كسب جايزه بهترين فيلم خارجي شد.

«جدايي نادر از سيمين» كه ماه گذشته برند‌ه جايزه بهترين فيلم خارجي از جوايز گلدن گلوب شد، نامزد نهايي جايزه اسكار بهترين فيلم خارجي و بهترين فيلمنامه اصلي است.

به گزارش ورايتي، فيلم تحسين‌شده «هنرمند» ساخته ميشل هازاناويچس» با كسب شش جايزه درخشش فوق‌العاده‌اي داشت و در فاصله دو روز تا برگزاري جوايز اسكار 2012، شانس خود را براي دريافت بيشترين جوايز اسكار افزايش داد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, Cloor Master, serat&mersad, a.ghasemi, ne13, gigi64, wild-bear, MOZHEH, HESAM-007, behrad90, C.A.D.I.L.L.A.C, iran4946, Lord_Jason, noora, Present, CAPTAIN PILOT, SAMAN, Pedram.L, Ali$amir, achachi98

Major II

Major II

نماد کاربر
316

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 18 بهمن 1390 22:11

آرشيو سپاس: 2399 مرتبه در 301 پست

Re: امشب سینمای ایران تا صبح بیدار است!

توسط Lord_Jason » يکشنبه 7 اسفند 1390 15:03

به امید اینکه فردا صبح 2تا مجسمه طلایی تو دستای فرهادی ببینیم...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Lord_Jason تشکر کرده اند:
Present, KH.I.A.2500, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, FARSHAD.ADL, C.A.D.I.L.L.A.C, behrad90, noora, Ali$amir, gigi64, Pedram.L

Major I

Major I

no avatar
863

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 دی 1388 22:53

البرز

آرشيو سپاس: 4495 مرتبه در 800 پست

توسط FARSHAD.ADL » يکشنبه 7 اسفند 1390 16:14

مراسم اسكار 2012 در حالي ساعاتي ديگر در ‌آن‌سوي كره زمين (آمريكا) برگزار مي‌شود كه اين‌سو ايراني‌ها منتظرند ببينند آيا فيلم سينمايي «جدايي نادر از سيمين» از كشورمان جايزه اسكار را براي اولين‌بار پس از شير طلايي ونيز، خرس طلاي برلين و نخل طلاي كن به سرزمين‌مان مي‌آورد؟

به گزارش ايسنا سينماي ايران امسال و در اسكار 2012 در دو بخش بهترين فيلم خارجي و فيلم‌نامه براي فيلم «جدايي نادر از سيمين» ساخته‌ي اصغر فرهادي نامزد دريافت جايزه شده است.

اصغر فرهادي، نامزدي اين فيلم را در دو بخش اسكار اتفاقي ارزشمند دانسته و البته نامزدي در بخش بهترين فيلمنامه را ارزشمندتر مي‌داند.

اين كارگردان ايراني در پاسخ اين پرسش كه كانديدا شدن در اسكار برايش چه معنايي دارد، گفته بود: «مهم‌ترين معنايش آن است كه اگر چه امروز مردم در فرهنگ‌هاي مختلف به زبان‌هاي مختلف سخن مي‌گويند اما زبان مشترك تمام مردم دنيا، سينماست.»

فرهادي درباره‌ي اينكه اگر جايزه اسكار فيلم‌نامه را ببرد چه حسي خواهد داشت، مطرح كرد: «اين موفقيت تنها براي من نخواهد بود بلكه متعلق به همه كارگرداناني خواهد بود كه به زبان‌هايي غير از انگليسي فيلم مي‌سازند. اين به معناي آن است كه زبان نمي‌تواند مانعي در ارتباط برقرار كردن تماشاگران با فيلم‌ها در دنياي سينما باشد. سينما يك زبان مشترك جهاني است. »

در پي نامزدي «جدايي نادر از سيمين» در دو بخش اسكار، با بررسي حضور سينماي ايران در اسكار درمي‌يابيم كه آخرين ساخته‌ي اصغر فرهادي دومين فيلم ايراني است كه بعد از «بچه‌هاي آسمان» مجيد مجيدي در سال 1377، نامزد نهايي بهترين فيلم خارجي شده است و همچنين اولين‌باري است كه يك فيلم ايراني در دو بخش نامزد دريافت جايزه اسكار مي‌شود.

سال‌ها پيش براي نخستين بار، وزارت فرهنگ و هنر وقت در سال 1356 فيلم «دايره‌ي مينا» ساخته‌ي داريوش مهرجويي را به اسكار معرفي كرد و پس از آن فيلم «باد صبا» ساخته‌ي آلبر لاموريس به عنوان نماينده‌ي ايران در سال 57 راهي آكادمي اسكار شد.

سينماي ايران به مدت 16 سال نماينده‌اي به اسكار معرفي نكرد تا سال 1373 كه فيلم «زير درختان زيتون» ساخته‌ي عباس كيارستمي نماينده ايران در اسكار شد و سپس در سال 1374 «بادكنك سفيد» به كارگرداني جعفر پناهي به اسكار معرفي شد.

در ادامه نيز حضور ايران در اسكار اين‌گونه پي گرفته شد: در سال 75 فيلمي از ايران معرفي نشد، در سال 76 «گبه»، 77 «بچه‌هاي آسمان» مجيد مجيدي (جزو نامزدها قرار گرفت)، 78 «رنگ خدا»ي مجيد مجيدي، «زماني براي مستي اسبها»ي بهمن قبادي، 80 «باران» مجيد مجيدي، 81 «من ترانه 15 سال دارم» رسول صدرعاملي،‌ 82 «نفس عميق» پرويز شهبازي‏، 83 «لاك‌پشتها هم پرواز مي‌كنند» بهمن قبادي، 84 «خيلي دور خيلي نزديك» رضا ميركريمي، 85 «كافه ترانزيت»، 86 «ميم مثل مادر» رسول ملاقلي‌پور، 87 «آواز گنجشكها»ي مجيد مجيدي، 88 «درباره الي» به كارگرداني اصغر فرهادي و سال 89 «بدرود بغداد» مهدي نادري.

فيلم «جدايي نادر از سيمين» ساخته‌ي اصغر فرهادي علاوه بر سيمرغ‌هاي بهترين كارگردان، فيلم‌نامه و بهترين فيلم مردمي جشنواره‌ي فيلم فجر در سال گذشته، حضور موفقي در عرصه‌ي جهاني داشت؛ از جمله دريافت خرس طلا بهترين فيلم و خرس نقره‌اي بهترين بازيگري از جشنواره‌ برلين و در فصل جوايز سينمايي هاليوود برنده‌ي جوايز‌ جهاني از جمله بهترين فيلم خارجي سال از نگاه انجمن ملي منتقدين آمريكا و انجمن منتقدين فيلم نيويورك و جوايز فيلم مستقل بريتانيا شده و در جوايز سالانه‌ آسيا ـ پاسيفيك نيز بهترين فيلم سال ‌2011 شناخته شد.

«جدايي نادر از سيمين» كه اخيرا جايزه‌ي بهترين فيلم خارجي جوايز سزار فرانسه و اسپريت را دريافت كرد، ماه گذشته برند‌ه‌ي جايزه بهترين فيلم خارجي از جوايز گلدن گلوب هم شد.

* مراسم اسكار فردا 26 فوريه دوشنبه ـ 8 اسفند ماه ـ ساعت 6 به وقت تهران در سالن «كداك تياتر» برگزار مي‌شود.

اين سالن روز 9 نوامبر 2001 با هزينه‌ي 94 ميليون دلار راه‌اندازي شد و از همان سال نخست، ميزبان مراسم اعطاي جوايز اسكار بود.

سالني مجلل كه گنجايش 3401 نفر را دارد و با 34 متر عرض، داراي يكي از بزرگترين صحنه‌هاي اجراي مراسم است.

نكته‌ي جالب درباره‌ي «كداك تياتر» اين است كه بر روي پلكان ورودي‌هاي آن اسامي برندگان جوايز اسكار از سال 1927 نوشته شده است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FARSHAD.ADL تشکر کرده اند:
shaman, pedmehr, C.A.D.I.L.L.A.C, Present, Lord_Jason, noora, behrad90, Cloor Master, achachi98, KH.I.A.2500, CAPTAIN PILOT, gigi64, Pedram.L, MISSILE, hermes_PERSIAN, mahshid-banoo, ne13

Major II

Major II

نماد کاربر
240

تاريخ عضويت

سه شنبه 6 دی 1390 17:40

آرشيو سپاس: 1039 مرتبه در 195 پست

توسط leylas » دوشنبه 8 اسفند 1390 02:34

ایشالله که موفق باشند برای همه ی ایرانی از جمله فرهادی و تیمش آرزوی موفقیت رو دارم...
منتظر فیلمهای بعدی ایشون هستم...
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم         برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

آماده ی نبرد                                      و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب leylas تشکر کرده اند:
C.A.D.I.L.L.A.C, achachi98, mahshid-banoo, Present, Qaher1406, Lord_Jason, CAPTAIN PILOT, FARSHAD.ADL

Major II

Major II

نماد کاربر
316

تاريخ عضويت

سه شنبه 18 بهمن 1390 22:11

آرشيو سپاس: 2399 مرتبه در 301 پست

توسط Lord_Jason » دوشنبه 8 اسفند 1390 06:35

سخنان فرهادی به هنگام دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی:
سلام به مردم خوب سرزمینم.
ایرانی های زیادی در سراسر جهان در حال تماشاى این لحظه‌اند و تصور می کنم که خوشحالند. نه فقط به خاطر یک جایزه مهم، یک فیلم یا یک فیلمساز.
آن‌ها خوشحال‌اند چون در روزهایى که میان سیاستمداران حرف از جنگ، تهدید، و خشونت تبادل می شود، نام کشورشان ایران از دریچه باشکوه فرهنگ به زبان مى‌آید.
فرهنگى غنى و کهن که زیر غبار سیاست پنهان مانده است.
من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم مى‌کنم. مردمى که به همه فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از دشمنى و کینه بیزارند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Lord_Jason تشکر کرده اند:
Present, shola, serat&mersad, FARSHAD.ADL, CAPTAIN PILOT, gigi64, C.A.D.I.L.L.A.C, pedmehr, KH.I.A.2500, rpm, Pedram.L, hermes_PERSIAN, SAMAN, mahshid-banoo, super flanker, achachi98, SINA_A300

Major II

Major II

no avatar
168

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 فروردین 1387 12:52

آرشيو سپاس: 378 مرتبه در 80 پست

توسط sky_pesar » دوشنبه 8 اسفند 1390 07:31

تابناك :  «جدایی نادر از سیمین» برنده اسکار شد
فیلم جدایی نادر از سیمین ساخته اصغر فرهادی به عنوان بهترین فیلم خارجی جایزه اسکار را از آن خود کرد تا افتخاری بزرگ نصیب سینمای ایران شود.

به گزارش «تابناک» ، اصغر فرهادی لحظاتی پیش جایزه بهترین فیلم خارجی زبان اسکار را از ساندرا بولاک دریافت کرد. این برای دومین بار بود که فیلمی از ایران به مرحله نهایی کسب جایزه اسکار رقابت می کرد ، اما اولین فیلمی است که این جایزه را دریافت می کند .

اصغر فرهادی پس از دریافت جایزه دقایقی را برای حضار سخنرانی کرد. او سخنرانیش را با «سلام به مردم سرزمینم» آغاز کرد. وی همچنین گفت در این لحظه بسیاری از ایرانیان در سراسر دنیا ما را مشاهده می کنند و من تصور می کنم همه آنان خوشحال هستند.  فرهادی همچنین گفت در زمانه ای که همه سیاستمداران با نام کشورشان از جنگ صحبت می کنند ، ایران با نام فرهنگ غنی و تمدن درخشان خود با همه دنیا سخن می گوید.

اصغر فرهادی سخنانش را اینگونه به پایان برد که با افتخار تمام این جایزه را به مردم کشورم تقدیم می کنم که علیرغم وجود دشمنی ها ، به همه فرهنگ ها و تمدن ها احترام می گذارند.

لیلا حاتمی، شهاب حسینی، پیمان معادی، ساره بیات، سارینا فرهادی، علی‌اصغر شهبازی، بابک کریمی، شیرین یزدان‌بخش، کیمیا حسینی و مریلا زارعی در «جدایی نادر از سیمین» بازی می‌کنند.

«کله‌شق» ساخته میشائیل آر. روسکام از بلژیک، «پانویس» ساخته جوزف سدار از رژیم صهیونیستی، «در تاریکی» ساخته آنی‌یژکا هولاند از لهستان و «آقای لازار» ساخته فیلیپ فالاردو از کانادا دیگر نامزدهای جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان بودند.

مراسم اعطاء جوایز اسکار 2012 از ساعت 5 صبح روز دوشنبه در «کداک تیه‌تر » لس آنجلس در حال برگزاری است .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sky_pesar تشکر کرده اند:
rpm, SAMAN, Lord_Jason, achachi98, Pedram.L, Present, mahshid-banoo, KH.I.A.2500, FARSHAD.ADL, hermes_PERSIAN, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 8 اسفند 1390 08:03

باعث تاسف است افتخار به گرفتن چنین جایزه ای ...

ظاهرا جناب فرهادی بین کف ها فراموش کرده اند دریافت این جایزه علت واقعیش چیست و ریشه در کجا دارد که از مدت ها قبل خیلی ها براشون روشن بود چرا این فیلم باید اسکار هم بگیرد ...  :-)

خوب ایرانیان عزیز تبریک میگم، حالا یک فیلم ما جایزه اسکار هم گرفته است ...

واقعاً دوست دارم ببینم مسئولین ما چه واکنشی نشان میدهند و به قول امام مانند بعضی صدای کف زدن ها گوششان را کر میکند یا میفهمند اطرافشان چه خبر است ...
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
ramin naeen, Present, mahdimk, Sami 1993, mohammad tomcat, f-35, Qaher1406

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

يکشنبه 9 بهمن 1390 07:14

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 6 پست

توسط colonel1978 » دوشنبه 8 اسفند 1390 08:09

تبريک از صميم قلب برای همه ایران دوستان بخاطر دريافت بالاترين جايزه در هنر هفتم  و تاسف آن هم از صميم قلب برای برخی ديگر از دوستان
قل هو الله احد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب colonel1978 تشکر کرده اند:
super flanker, CAPTAIN PILOT, FARSHAD.ADL, achachi98, gigi64, Reza6662

Major II

Major II

no avatar
168

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 فروردین 1387 12:52

آرشيو سپاس: 378 مرتبه در 80 پست

توسط sky_pesar » دوشنبه 8 اسفند 1390 08:18

MiimA,  جان عزيز
داداش گلم وقتي مردم خودشون را به پول مي فروشند ديگه از اين آدمها چه انتظاري داري
در اين زمانه همه داراي تحصيلات عاليه هستند ولي درك ندارند مردم قديم سواد درست و حسابي نداشتند ولي داراي درك و تحليل بالايي بودند ما انقدر خودخواه شديم كه نفهميم به چه ارزشي داريم اين مدارج را طي ميكنيم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sky_pesar تشکر کرده اند:
Present, serat&mersad, Sami 1993, Solver, f-35, Qaher1406, ramin naeen

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » دوشنبه 8 اسفند 1390 08:26

احتزاز نام ایران و ایرانی در هرکجای دنیا مایه فخر و مباهات است؛لطفا با کج اندیشی و سطح دید پایین این افتخار کسب شده را کم ارزش نفرمایید؛فیلم و تفکر فرهادی تصویر درستی از جامعه ایران است؛

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
masieh, Lord_Jason, hermes_PERSIAN, SAMAN, FARSHAD.ADL, super flanker, hamed_713, achachi98, Mohammad 1985, azarbod, Motimann, CAPTAIN PILOT, Hannover96, gigi64, Immortal King, M.Lawyer, Abbas1, rpm, pedmehr, Reza6662

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » دوشنبه 8 اسفند 1390 08:48

آیا فیلمی که عظمت گذشته ، حال و آینده ایران و یا صلح طلب بودن مردم ایران ( که آقای فرهادی در سخنان خود به آن اشاره کرده است و اینکه همیچین موضوعی را باید در فیلم اشاره و دیده شود ) را نشان می دهد ، بهش همچین جایزه ای می دهند ؟

با این حال تبریک ...........................
آخرين ويرايش توسط Sami 1993 در دوشنبه 8 اسفند 1390 08:51, ويرايش شده 1 در کل.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Present, mehdighorbani, Solver, f-35, mahdimk, Qaher1406, ramin naeen

Major II

Major II

نماد کاربر
240

تاريخ عضويت

سه شنبه 6 دی 1390 17:40

آرشيو سپاس: 1039 مرتبه در 195 پست

توسط leylas » دوشنبه 8 اسفند 1390 08:49

با سلام
بنده تو همین انجمن چندبار راجع به جدایی نوشتم(هنوزهم پاشون وایستادم)
منتهی از این جهت که قفل اسکار برای ایران شکسته شد خوشحالم
و چندتا دآرزو میکنم
1-فرهادی دچار مشکلاتی که برای بعضی آقایون پیش اومد نشه .
2-همه بدومنیم با اینکه نقد جدی داریم ولی برای سازنده ی فیلمی به این خوشساختی احترام قائلیم
3-ایرانی بودن خودمون رو حفظ کنیم(روح شیخ فضل الله شاد)تا آخر....
و چندتا دیگه که بعدا میگم الان بای
از این جهت که اسکار گرفتیم خوشحالم و از این جهت که تو زمین اونا بازی میکنیم دلم رو غصه گرفته
ویه جمله رو از من داشته باشید(با حفظ تمام احترامها)آواتار اسکار نگرفت چون ماهیت ضد اشغال داشت...
پس داستان خیلی پیچیده است
ساده نه انگاریم این حیله ی پیچیده را...
یا علی
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم         برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

آماده ی نبرد                                      و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب leylas تشکر کرده اند:
Sami 1993, f-35, Qaher1406, Present, mehdighorbani

بعدي