در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 15:56

آرشيو سپاس: 1151 مرتبه در 210 پست

در خواست توجه از مدیران محترم

توسط arash128 » يکشنبه 7 اسفند 1390 15:41

با عرض سلام خدمت مدیران محترم،آیا این درست است که یکی از کاربران با جملاتی در حد شخصیت!!! خودش بسیج و بسیجی رو به تمسخر بگیره و اونوقت مدیران هیچ عکس العملی نشون ندن؟در ذیل بخشی از جملات توهین آمیز این شخص رو خدمتتون عرض میکنم،تصمیم با خودتون
قابل توجه عشاق((((( هوج )))))مستضعفین  و اون کسائی که میگن اگه سردار کی نبود اگه هویجی نبود الان چی به سرمون میامد::::اولان کسی در نیت خیر اون شک نکنه.ثانیا دشمن باهوش بهتر از دوست نادانه ثالثا اقای مجتبی مقبلی خواج. نقش واقعی در جنگ را فکوری های ارتش ایفا کردند که شش ماه پیش از جنگ هشدار میذادند که جنگ در پیش است. اما کوو گوش .به هر جهت فکوری آن فوق استراتژیست نظامی با درایتی که داشت شش ماه قبل جنگ (((عملیلت کمان99))) راطراحی کرد.عملیاتی که اگر طراحی اجرائ نمیشد صدام تکریتی نه تنها سه روز کل ایران را فتح میکرد بلکه هیچ هویجیی توان مقابله نداشت.رابعا اقای typhoon اگه این شهادت نیست نکنه انتحاری شهادته یا فرستادن جوان مردم تویه میدان مین به عشق ....شهادته؟تازه اگه اشتباه عمومیه پس چرابرایه سپاه و هویج اشتباهه ولی برای ارتشیها خیانت محسوب میشه؟ نکنه چون ارتشیها ریششون انکارده ومسلمان وشهید نیستند ولی سپاهی چون یه متر محاسن دار جزئ هفتادو دو شهید عاشورا هستن. تاز اقای مجتبی مقبلی خواج کنترل فضای کشور تهت تظر همافرانه یا یه عده غیر نظامی هویجی؟یا هرکی هرکیه که هر کسی دلش خواست پایه قبضه بشینه و هر چی رو دید مثل دراز گوش جفتک بزنه یا سر گردنه که اگه کسی خواست عبور کنه ناکار کنن. کسی نباید منکر خدمات وجانفشانی سپاهیها بشه ولی کسی مثل به اصطلاح سرلشکر رشید نباید بگه(به نحوی احمد کاظمی فاتح خرمشهره)یا همه باهم(اتحاد)ازجمله 500 قضه توپخانه ارتش.نیروهای فوق تکاوری (SBS)نیروی دریایی ارتش.هوانیروز .پدافندی و.... بودند .وگرنه تمام سپاه هم میرفت جز تلف شدن جونامون کاری از دستش بر نمیامد.تویه اسناد جنگ گفته میشه در عملیات ازادی خرمشهر انقدر تانک توپ اسیر و... گرفته شد.حالا این سوال پیش میا اون اسیر احمق بوده با اون تانک فرار یا دفاع نکرده؟جواب اینه که چون در عملیات کمان 99 اکثر پالایشگاههای عراق به دستور فوق استراتژیت شهید فکوری زده شده بودند واون تانکها بنزین براب فرار یا دفاع نداشتند.نکته دیگه اگه پدافند ارتش 70تا80 فروند هواپیمای بعثی رو نمیزد نه تنهای نیروهای سپاه بلکه نیروهتی خود ارتش کاری نیتونستندبکنن.در پایان یه سوال دارم.ایران خدود 17 سرلشکر دار 12تا سپاهیه یکی دو رگه وفقط 4تا ارتشیه چرا؟ اسابقون سابقون الائکه مقربون(اگه درست تایپ کرده باشم).آیا علم ارتشیی که حداقل سابقه 50 سال خدنت داره کمتر از یه سپاهیه دارای محاسن بلندتره ؟
نکته پایانی یا اتحاد کاری کرد یا کسی کاری نکرد واتحاد با لاپوشی حقاق وانتساب شکست به ارتش وانتساب پیروزی به سپاه ودیگر ناحقیها بدست نمیاد

یاشهید
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash128 تشکر کرده اند:
anga2009, victory67, CentralWeb, typhoon, HORLIKAN, Solver, Sami 1993, Qaher1406, reza4087, Shahbaz, saied tomcat

Commander

Commander

نماد کاربر
2442

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 فروردین 1386 18:23

آرشيو سپاس: 16122 مرتبه در 1610 پست

Re: در خواست توجه از مدیران محترم

توسط Shahryar » يکشنبه 7 اسفند 1390 16:01

در این سایت، هم فرزندان سرداران شهید سپاه حضور دارند و هم فرزندان سرداران شهید ارتشی. (اگر اجازه داشتم اسمشان را مینوشتم..)بعضی وقتها که این بحثهای بی نتیجه را میبینم از این دوستان بزرگوار خجالت میکشم. هر فردی که برای کشورش کشته بشه عزیز و محترم است. در خارج بسیار به اینگونه افراد احترام گذاشته میشود.

افراد خاطی هم توسط مدیریت سایت، مهدی عزیز اخراج شدند.
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

توسط arash128 » يکشنبه 7 اسفند 1390 16:16

از توجه شما سپاسگذارم اما ای کاش این پست قبل از این که به نمایش عمومی در بیاد حذف می شد تا باعث تشنج و نارحتی دوستان و همچنین زیر سوال رفتن سایت نمی شد،ولی با این حال ممنون :razz:
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

Major I

Major I

نماد کاربر
192

تشکر کرده: 886 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

توسط Ali$amir » يکشنبه 7 اسفند 1390 16:56

سلام دوستان
من سربايم توي ارتش بوده بالاخره مدتي با ارتشيها بودم و از کادر ارتش دوستاني دارم از بچه هاي سپاه هم دوست ورفيق دارم و ميشناسمشون اين حقير توي هردو نيرو جز ايراني و مسلمون نديدم(اين از زمان حال و الان که ما زندگي ميکنيم)

حالا برگرد به زمان جنگ(حماسه بزرگ دفاع ايران در برابر دنيا)، ارتش و سپاه هردو برحسب نياز و دستور امام خميني(ره) مبني بر جهاد همگاني، براي اسلام و ايران دفاع مقدسي شروع کردند و با سربلندي از اين تکليف بيرون اومدند اون زمان جنگ بوده جنگ...
عزيزان خدا رو خوش نمياد ما امروز بيام شهادت و شهيد رو با صفحه کليد جلومون يا هروسيله ديگه به قضاوت بذاريم اگه سعادت داشته باشيم هرجا که هستيم فقط ميتونيم در راه اون عزيزان باشيم قضاوت نه......
موفق باشيد دوستان گل :razz:
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ali$amir تشکر کرده اند:
sayeh_roshan_1988, Mahdi1944, Sami 1993, ARafiee, arash128, behrad90, reza4087, shola, Present, Shahryar, Solver

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 323 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » يکشنبه 7 اسفند 1390 17:16

سلام شاید حرفم را جدی نگیرید اما من دقت کردم دراین سایت اگر قرار است اتفاقی مهمی بیفتد(انتخابات و....) یا افتاده(هواپیمای ار کیو۱۷۰) کاربرانی که مقام پستیشون new memberاست شروع می کنند به چنین حرف هایی زدن همه دیسیبل را یادشون هست تا قضیه هواپیما پیش اومد چگونه پست گذاشت ایشون در همون روزها ثبت نام کرد و بعدش هم اخراج شد امیدوارم منظورم را رسانده بودم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
arash128

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » يکشنبه 7 اسفند 1390 17:29

با تشكر از دوست خوبمون آقاي 128

جسارتا عرض ميكنم ببخشيدا اين متن بالا غلط بسيار زياد داشت

و در تاييده سخنان اين بزرگوار : نمي خواستم بگم كه يه وقت نگين دارم حرف پيش ميارم كه خودمو جا كنم ولله اين طور نيست ولي پدر بنده در عمليات پاكسازي كردستان اواخر ساله 67 با سيم مفتول توسط ........ منافقين...... شهيد شد . رسته نظامي پدرم توپ خانه صحرايي بود ولي بعد از شهادتش تو بنياد شهيد نوشته بودن كادر نيروي زميني سپاه . خوب يعني انقدر وضع داغونه كه يه ارتشي رو سپاهي ميكنن؟. من مشكلي ندارم چون اگه رئيس جمهور هم  هم بود اول و آخر رفته از پيشه ما ولي باور بفرماييد به ارتشي ها جفا شده . خيلي بيشتر بود ولي الان وضع بهتره ولي خوب نيست ..
دوستان خواهشا سوء تفسير نفرمايند نيت اطلاع رساني بود
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Night_Raven, Hannover96, Mohammad 1985, Solver, wild-bear, victory67, Qaher1406, saied tomcat, FARSHAD.ADL, ne13, Present

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

توسط arash128 » يکشنبه 7 اسفند 1390 19:26

HORLIKAN نوشته است:با تشكر از دوست خوبمون آقاي 128

جسارتا عرض ميكنم ببخشيدا اين متن بالا غلط بسيار زياد داشت

و در تاييده سخنان اين بزرگوار : نمي خواستم بگم كه يه وقت نگين دارم حرف پيش ميارم كه خودمو جا كنم ولله اين طور نيست ولي پدر بنده در عمليات پاكسازي كردستان اواخر ساله 67 با سيم مفتول توسط ........ منافقين...... شهيد شد . رسته نظامي پدرم توپ خانه صحرايي بود ولي بعد از شهادتش تو بنياد شهيد نوشته بودن كادر نيروي زميني سپاه . خوب يعني انقدر وضع داغونه كه يه ارتشي رو سپاهي ميكنن؟. من مشكلي ندارم چون اگه رئيس جمهور هم  هم بود اول و آخر رفته از پيشه ما ولي باور بفرماييد به ارتشي ها جفا شده . خيلي بيشتر بود ولي الان وضع بهتره ولي خوب نيست ..
دوستان خواهشا سوء تفسير نفرمايند نيت اطلاع رساني بود

دوست من من هم پدرم ارتشی هستند(بودند)و فرمایشات شما رو درک میکنم،کاملاًمی فهمم که به بعضی(تا آنجایی که من اطلاع دارم اکثر آنها)از آنها جفا شده و حقشان پایمال شده اما به نظر میرسه بعضی از افراد از روی نادانی و شاید هم کاملاًهدف دار سعی دارند که جو رو متشنج کنن و از آب گل آلود ماهی بگیرن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash128 تشکر کرده اند:
HORLIKAN, wild-bear, Qaher1406, Present, ne13

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1399 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 7 اسفند 1390 20:13

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

در تائید و ادامه سخنان جناب
Shahryar گرامی لارم به ذکر میباشد پست مذکور در روز گذشته و پس از اعلام گزارش تخلف از جانب یکی از کاربران گرامی, حذف گردید. ضمن سپاسگذاری از دقت نظر یکایک کاربران, خواهشمندیم چنانچه با مورد و یا موارد خلاف قوانین روبرو گردیدند که از دید مدیران پنهان مانده اند, سریعا" آن پست را با استفاده از گزینه "گزارش تخلف" و یا طی پیام خصوصی با مدیران بخش و یا  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  در میان بگذارند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام گردند.  

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
wild-bear, victory67, Shahbaz, noora, un4given.1991, Present, reza4087, @lirez@, arash128, Mahdi1944, HORLIKAN, ARafiee, Qaher1406, Solver, MISSILE, ASHKAN95, mahshid-banoo, shola, behrad90, Shahryar, m-249, FARSHAD.ADL, anga2009, Ali$amir

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » يکشنبه 7 اسفند 1390 22:40

با  سلام به تمام دوستان و سروران گرامی .مدیریت محترم لطفا  بگن چه بر خوردی با این کاربر متخلف  شده که حساب کار دست بقیه (بلا نسبت همه دوستان) که  فقط قصد تشویش در سایت را دارند بیاد امید وارم اجراج شده باشند
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 8 اسفند 1390 00:21

سلام دوستان عزيز
دو كاربر خاطي در اين زمينه اخراج شده‌اند
قطعا اجازه‌ي توهين و يا زير سوال بردن ارزشهاي ملي و ديني به هيچ شخصي داده نخواهد شد
شهدا آبرو و شرف ما هستند :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Present, Ali$amir, CAPTAIN PILOT, reza4087, @lirez@, Sami 1993, Solver, ARafiee, arash128, victory67, Shahbaz, typhoon, Shahryar, Qaher1406, FARSHAD.ADL, shola, mahshid-banoo

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 8 اسفند 1390 00:30

راستش این موضوع واقعا ناراحت کننده است و در 3 برهه زمانی واقعا در سنترال سر سام آور بود ...

نخست انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن
یک دوره خاص در مورد مسائل مالی کشور (در محدوده زمانی دادن رای اعتماد مجلس به وزرا)
و یک دوره هم همین اوخر و سر مباحث پهباد

راستش بنده چند بار این پیشنهاد را دادم اما این فرصت را مناسب میبینم تا باز مطرحش کنم، که بد نیست یک ف_*ل_ن*__ر در مسیر عضویت کاربران سنترال ایجاد شود.

این کار را با تنظیمات دقیق تر سطوح دسترسی گروه کاربران تازه وارد و مثلاً نیازمند تائید کردن پست های ایشان میتوان انجام داد و فکر کنم بررسی پست های کاربران تازه از عهده مدیران فعال سنترال خارج نیست.

شاید بد نباشد یک اشاره هم به ابزار تشکر و اهمیتش بکنم، بنده تا به حال چند بار از تشکر برخی دوستان نسبت به برخی پست ها گلایه کردم که گاه موجب رنجش ایشان نیز شده است، اما همچنان فکر میکنم بی دقتی برخی کاربران پخته سایت در تشکر از برخی پست ها این جسارت را به کاربران تازه وارد میدهد که با سرعت زیاد به مرز قوانین سایت نزدیک و گاه از اون خارج بشوند.

البته بنده به قدرت مدیران اعتماد دارم و به نظرم سنترال هر چند با فراز و نشیب همراه است اما خط محوریش همواره روند رشد دارد.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, @lirez@, Shahryar, victory67, arash128, shola, reza4087, M.Lawyer, wild-bear, mojtabba, Sami 1993, Ali$amir, CentralWeb, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Shahbaz