در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

29

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 16 آبان 1390 01:34

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 12 پست

درب اتوماتیک بیمارستانی

توسط Aryaz » يکشنبه 7 اسفند 1390 20:29

بهداشت و عایق بندی صدا برای محیط های حساس آب بندی شده و امکان ورود بدون استفاده از دست.

درب های اتوماتیک بیمارستانی با بالاترین معیار های بهداشتی برای استفاده در اتاق های کلینیکی ( درمانگاه، مطب و بیمارستان ها ) که در این مکان ها به ورود بدون استفاده از دست مجاز می باشیم.با استفاده از درب های اتوماتیک بیمارستانی نیازی به دست زدن به دستگیره های احتمالأ آلوده نیست.

هدف فسمت عمده ای از دستور العمل بهداشتی ممانعت از انتشار یافتن میکروب  و باکتری و ویروس می باشد که در نتیجه آن از سرایت بیماری ها و آلودگی ها جلوگیری می شود.


درب های اتوماتیک بیمارستانی به خصوص در مکان هایی که کوران ( کشش جریان هوایی ) کنترل شده و یا امواج صدای ( پارازیت ) ناخواسته ای وجود دارد اهمیت زیادی می یابد. هم چنین در مکان های حساسی که نیاز به درب های غیر قابل نفوذ در برابر هوا و نیازی به ورود بدون استفاده از دست می باشد دارای بالاترین ارجحیت می باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد برای تضمین کردن بهداشت بهینه و عایق بودن در برابر صدا درب های اتوماتیک بیمارستانی انتخاب ایده آلی می باشند.این درب ها برای بیمارستان ها اتاق های عملیاتی آزمایشگاه ها صنایع غذایی و دارویی اتاق های کنفرانس ادارات اتاق های موسیقی و جاهایی از این قبیل مناسب هستند.

درب های اتوماتیک بیمارستانی؛ استحکام فوق العاده

درب های آب بندی شده و سفت ومحکم شرط لازم و ضروری در اتاق های عملیاتی می باشد. درب های اتوماتیک بیمارستانی مورد آزمایش قرار گرفته با مکانیزم گشوده شدن دوار ( گردان ) دست یابی به راه حل های ایده آل را ممکن می سازد و دامنه گسترده ای از احتیاجات را پوشش می دهد.از هر تغییر ناخواسته ای در هوا و نیز نفوذ ذرات خارجی و ناخالصی ها  و آلودگی ها جلوگیری می کنند. سلسله مرتب فشار مورد نیاز تأمین شود.

درب های اتوماتیک بیمارستانی؛ بهداشت در درجه اعلاء

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی برتری و فواید خیلی بیشتری را عرضه می کنند. آنها امکان ورود بدون استفاده از دست و راحت و آسان را فراهم می کنند.هدف از باز وبسته شدن اتوماتیک طرز کار روان آن هاست چون دیگر نیازی به دست زدن به دستگیره های احتمالأ آلوده نیست که در این صورت به جلوگیری از انتشار ویروس ها و باکتری هایی که منابع ایجاد بیماری می باشند کمک می شود.


درب های اتوماتیک بیمارستانی؛ استفاده آسان کاربران

دامنه وسیعی از عوامل کنترل بیشترین آسایش را برای کاربر تأمین می کند. گزینش کاملی از عوامل مختلف گشودن درب که برای مطابقت با احتیاجات مختلف کاربر طراحی شده است روس های مختلف امکان ورود و خروج از درب را فراهم می کند.


درب های اتوماتیک بیمارستانی؛ ایمنی در هنگام عبور

وجود رادار های اسکن جهت دار و نیز اسکن چند جهته که بر بخش محرکه متصل شده است محافظت از استفاده کنندگان از درب های اتوماتیک بیمارستانی را تا زمانی که آن ها در حوزه عملیاتی درب های متحرک می مانند تأمین می کنند.


درب های اتوماتیک بیمارستانی چگونه باز می شوند

دکمه های فشاری نوری بزرگ و یا حس گرمایی حرکتی متصل به مکانیزم محرکه امکان ورود بدون دست به صورت روان و هموار را ایجاد می کنند.


درب های اتوماتیک بیمارستانی؛ ورود فقط برای افراد مجاز

دکمه های فشاری کلید های فعال شونده با آرنج یا بقیه سیستم های ورود می تواند برای باز شدن کنترل شده انتخاب شود.


درب های اتوماتیک بیمارستانی؛ گشوده شدن در حالت قطع برق

میله اهرم عملیاتی به شما این امکان را می دهد که در موقع رویداد قطع برق بتوانید درب را به طور دستی باز کنید حتی در حالتی که تفاوت قشار مابین داخل و خارج درب وجود دارد.

درب های اتوماتیک بیمارستانی می تواند از ترکیب گستره ی وسیعی از لت ها بسته به احتیاجات ساخته شود. برای هر وضعیت یک راه حل ایده آل وجود دارد. گزینه های موجود دیگر شامل مواد فویل جاذب  UV و پنجره هایی با میله های محافظ شیشه در برابر اختلاف فشار داخل و خارج.


چهار چوب های درب های اتوماتیک بیمارستانی

چهارچوب منفرد ساخته شده از پروفیل آلمینیوم.

چهارچوب دوبل ساخته شده از پروفیل آلمینیوم با بخش میانی ساخته شده مطابق با لت های درب.


مکانیزم قابل چرخش انحصاری درب های اتوماتیک بیمارستانی

در حین حرکت بسته شدن مکانیزم گردان ( قابل چرحش ) متصل به بخش نیروی محرکه موجب می شود که لت به طور هم زمان پایین آورده و مقابل چهار چوب فشرده می شود.

حرکت پایین آوردن و تمامی درزهای دورتادور شرایط آب بندی شدن و محکم چسبانده شدن درب را فراهم می کنند. سیستم نیروی محرکه که بر مبنای اجزای نسل خلاقانه درب های اتوماتیک بیمارستانی می باشد تمامی برتری های آخرین تکنولوژی های درب اتوماتیک سازی را عرضه می کند. به دلیل انحنای قسمت فوقانی کاور آلومینیومی شوینده ها به آسانی می توانند چکه کنند. لایه بیرونی درب و آب بندی ها طوری طراحی شده اند تا در برابر شوینده ها که معمولأ در بخش های مراقبت از سلامتی استفاده می شود مقاوم باشند.

درب های اتوماتیک بیمارستانی با سخت گیر ترین معیار ها مطابق می باشد که کیفیت و امنیت را تضمین می کند و طوری طراحی شده اند تا تمامی استاندارد ها و معیار های وابسته و مرتبط را فراهم سازد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان