پیشنهادات و تجربیات شما

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12409 بار
تماس:

پیشنهادات و تجربیات شما

پست توسط Solver » پنج شنبه 18 اسفند 1390, 5:57 pm

راستش مدت هاست این G900 بنده که در زمان خودش جزو محدود گوشی های اسمارت بود و البته الان هم جزو ضعیف ترین گوشی های اسمارت به شمار میاد، من را دچار مشکلات فراوان کرده است. هم بابت خراب شدن LED اون و از کار افتادن فلش دوربین 5 مگاپیکسلی اون. هم از نظر ایجاد شکستگی در شاسی کل (سونی اریکسون ها) واقعا بنده خدا با سلام و صلوات کار میکند.

پس از بررسی های مختلف دیدم پول جیب ما و میل ما به تکنولوژی جز با محصولات سامسونگ سازگاری ندارد. خواستم دوستان پیشنهادات خودشان را از گوشی های سامسونگ اسمارت اینجا بفرمایند تا استفاده کنم.

صفحه نمایش بزرگ جهت مرور وب
داشتن Wifi و قطعا 3g .
در صورت داشتن صفحه کلید کارا بودن و در صورت لمسی بودنش هم مولتی تاچ بودنش.
قابلیت های عمومی یک تلفن همراه هم که روشن است، خوب اگر آندروید باشد که چه بهتر ...

مصرف برق یا همان مدت زمان آماده به کارش هم جزو فاکتورهای نسبتاً مهم است.

از همه موارد بالا مهم تر، شکیل بودن و خوشدست بودنش است. بنده بیش از آن که با تلفن حرف بزنم، در حال کار با آن هستم یا در حال وارد کردن برنامه هام یا در حال بررسی اون ها. به همین دلیل مهمه برام که راحت در دست قرار بگیرد.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70484 بار
سپاس‌های دریافتی: 31264 بار
تماس:

Re: پیشنهادات و تجربیات شما

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 18 اسفند 1390, 6:30 pm

MiimA
ميلاد جان تجربه‌ي شخصي من گوشي Galaxy R هست، بجز دوربين و مموري داخلي در بقيه موارد برتر از Galaxy S2 هست، چون پردازشگر اون Tegra2 هست و با چيپست و گرافيك كه Nvidia هست سازگارتره، مشكلات حرارت و ... كه در S2 ديده ميشه هم نداره، قيمت اون هم به خاطر دوربين و مموري داخلي (8 در مقابل 16) پايين‌تر هست
اما به عنوان انتخاب دوم S2 رو پيشنهاد ميكنم، هر دو به زودي به آندرويد 4 ارتقا داده خواهند شد (احتمالا 15 مارس)

البته صفحه‌ي بزرگ با خوش دست بودن كمي tradeoff دارند و البته من بعد از چند روز كار، كاملا راحت با اون كار ميكنم
سقف قيمت رو هم ننوشتيد و اينكه با توجه به قيمت نجومي دلار آزاد قيمتها بالا هست الان و احتمالا براي يك گوشي خوب بالاي 700 هزار تومان بايد هزينه كنيد ...!

در مورد مصرف باتري هم متاسفانه آندوريد 2.3 پايه بسيار افتضاح هست (به طوري كه مصرف باتري در حالت standby هم يكروز كامل رو به سختي پاسخگو هست) و متاسفانه سامسونگ هم روي اندرويد 2.3 خودش هيچ بهينه سازي در اين زمينه انجام نداده (بر خلاف سوني يا هواوي)، اما با چند برنامه به راحتي ميشه اين مشكل رو برطرف كرد به شكلي كه باتري براي كار عادي و وب گردي (بازي گرافيكي سنگين رو جزو كار عادي حساب نكنيد) تا سه روز رو پاسخگو باشه و از طرف ديگه با آندرويد 4 كه در مصرف منابع به خاطر بهره گيري از قدرت GPU و هر دو هسته‌ي CPU گوشي (در 2.3 فقط يك هسته‌ي پردازشگر مورد استفاده هست و پردازشگر دوم به صورت mirror با پردازشگر اول كار ميكنه) و همچنين TaskManager جديد مصرف باتري به شكل چشمگيري بهتر خواهد شد، اما در مورد چيزي كه هنوز نيومده اظهار نظر كردن هم شايد درست نباشه و بهتره روي همون وضعيت فعلي 2.3 حساب باز كنيد

در حال حاضر بهينه ترين مارك‌ها از لحاظ مصرف منابع در بين آندرويدها سوني و هواوي هستند، سامسونگ در اين زمينه كمي عقب‌تر هست كه اميدوارم در آندرويد 4 به اين موضوع توجه ويژه‌اي داشته باشه، اما در كل من هم سامسونگ رو پيشنهاد ميكنم

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”