در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Posterنماد کاربر
پست ها

47

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 مهر 1389 11:05

آرشيو سپاس: 158 مرتبه در 33 پست

روايت اکبر عبدي از دستمزد اخراجيها

توسط ali66469691 » پنج شنبه 25 اسفند 1390 12:51

سياست نامه: وي که به خاطر بازي در فيلم جديد رضا عطاران سيمرغ جشنواره را از آن خود کرد با گلايه از ميزان دستمزدها گفت: من در اخراجيهاي ا فقط 25 ميليون گرفتم و در اخراجيهاي 2 نيز 30 ميليون به من دادند که قرار بود در صورت فروش بالاي 2 ميليارد اين رقم افزايش يابد که شريفي نيا زير حرفها زد.


عبدي درباره اخراجيهاي 3 نيز گفت: براي قسمت سوم اخراجيها مقداري ناز کردم و گفتم که حتما ديگر 500 ميليون مي دهند که در نهايت 130 ميليون به من پرداخت شد.
اين بازيگر دوست داشتني سينما در بخش ديگري از صحبت هايش درباره چرايي محبوبيتش گفت: مردم از دريچه چشم مي فهمند که چه کسي مغرور است و چه کسي در فيلمها خودش است. حتي از عکس و فيلم هم مي توان پي به شخصيت افراد برد.

وي درباره بازي در نقش يک پيرزن در فيلم جديدش گفت: براي تست عکس العمل مردم، من ابتدا لباسهاي مادرم را پوشيدم و با چادر خانگي در خيابان راه افتادم که کسي هم متوجه نشد و فکر مي کردند من يک پير زن هستم.
عبدي در اين رابطه افزود: من با همان تيپ به خانه مان در شهرک غرب رفتم و نگهبان مجتمع من را نشناخت و پرسيد که با چه کسي کار دارم که گفتم من عمه آقاي عبدي هستم و بنده خدا من را تا دم منزل رساند و تحويل خانه داد.

در ادامه اين برنامه مادر عبدي نيز در برنامه حضور يافت و از سختي هاي حضور فرزندش در تلويزيون و سينما و مخالفت پدر خانواده با اين موضوع گفت.

وي گفت که تا مدتها همسرش از اينکه اکبر بازي مي کند خبر نداشت تا اينکه يک روز عکس اکبر عبدي را در سر در سينما مي بيند و تعجب مي کند.

اکبر عبدي با بيان اينکه من از کودکي صدا و حرکات ديگران را تقليد مي کردم افزود: من به راحتي صداي پدرم را تقليد مي کردم و کسي از طريق تلفن متوجه اين موضوع نمي شد . يک روز خانم حميده خيرآبادي تماس مي گيرند و پدر گوشي را بر مي دارد و خانم خيرآبادي تصور مي کند من هستم و دارم اداي پدر را در مي آورم و به همين خاطر مرتب مي گويند خجالت بکش و درست حرف بزن. هرچقدر پدر با لهجه آذري مي گويد که اکبر نيست باور نمي کند .
علی کهن فروتقه
...در ابعاد این عصر خاموشمن ازطعم تصنیف در متن ادراک یک کوچهتنهاترم...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali66469691 تشکر کرده اند:
reza4087, Ali$amir, Erratic

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان