باشگاه هواداران پرسپوليس(قرمزته)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

پست توسط sohrab_poet » جمعه 31 شهریور 1385, 10:33 pm

سپاهان قهرمان ایران شد......

این نتیجه با تمام خوشبینی هواداران برای من مشخص بود...از قبل از بازی....حتی وقتی سپاهان اولین پنالتی رو

خراب کرد باز هم قابل پیش بینی بود برنده بازی ما نیستیم. 5 ساله رنگ قهرمانی رو ندیدیم, اینم روش...دیگه عادت کردیم .... عادت کردیم به اینکه یکسری بازیکن بی تعصب تو زمین را برند یا آقای معدنچی تک به تک خراب کنه....عادت کردیم به این که همیشه یک جای کارمون لنگ بزنه...در ظاهر همه چیزمون آماده بود... ولی بازهم ما نباید قهرمان میشدیم...چون آقای انصاری فرد به جای گرفتن یه دروازه بان شش دانگ که احتیاج تیم ماست به بازکنانی که در طول بازی کار مثبتی انجام نمی دهند به کنار پنالتی هم خراب می کنند 450 میلیون پول مفت میدهد.دنیزلی هم تا دیروز حرف نداشت..تا رسید به ما شد یک مربی در سطح لیگ مالدیو....کدام مربی عاقل پنالتی حساس را به بازیکن چپ پا که 80% پنالتی هایشان را هدر می دهند میدهد (معدنچی نمونه بارز این مساله) و آیا نیکبخت آمادگی زدن پنالتی با این حساسیت را داشت؟ اینقدر بازیکن پنالتی زن ( بادامکی – الونگ – و ...) ....
تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 256 بار

پست توسط Saeid12345 » جمعه 31 شهریور 1385, 10:46 pm

من راستش را بخواهيد برام مهم نيست که طرفدار کدوم تيم هستم و نتيجه حاصله از بازي براي کل ليگ به نظر من مهمتر است.
من طرفدار تيم فرانسه هستم ولي در جام جهاني دعا ميکردم تا يکي از دو تيم آلمان يا ايتاليا قهرمان شود.
دليلش هم اين بود که بزريل پنج بار قهرمان شده است و و حالا ايتاليا با چهار بار و آلمان با سه بار باعث ايجاد تعادل در فوتبال شده اند. ولي اگر فرانسه قهرمان ميشد تعادل ايجاد نميشد اما فرانسه ميتواند جام بعدي قهرمان شود.
وضعيت استقلال و پيروزي هم مثل شرايط جام جهاني است.
متاسفانه در ايران تمرکز زيادي روي اين دو تيم شده است و حتي مسئولان ورزش نيز کورکورانه با تعصب زياد از اين دو تيم حمايت ميکنند!
مهم نيست که من طرفدار استقلال هستم چون به نظر من بايد به تيمهاي شهرستاني هم فرصت داد تا بيايند مقام کسب کنند و قهرمان شوند.
انصافا اگر در ليگ برتر ده تا تيم مدعي باشد بهتر هست يا دو تا؟
اگر دو تيم مدعي باشد چرا اصلا ليگ هست؟ قرعه کشي کنن تا يکي اول بشه يکي دوم!

اين شکست باعث پيشرفت بيشتر پيروزي و نيز تيمهاي شهرستاني خواهد شد و نيز باعث شد تا نوعي تعادل هم در ليگ فوتبال ايران ايجاد شود.

دوستان لطفا خوشبين باشند و به آينده اي فکر کنند که ليگ ايران هم مثل ليگ ايتاليا و انگليس شود و چندين تيم قدر داشته باشيم که اصلا نتوان پيش بيني کرد کدام يک قهرمان ميشود.
بعدش هم هر دو تا نماينده ما ميرن به فينال جام باشگاههاي آسيا و يکيشون اول ميشه و اون يکي دوم.

ديگه چي ميخاي؟ :-)

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » جمعه 31 شهریور 1385, 11:22 pm

البته الان هم نميشه پيش بيني کرد که دقيقا کدوم تيم در ليگ امسال قهرمان ميشود به نظر من الان تعادل کامل برقراره
استقلال و پرسپوليس پول ندارند تماشگر دارند
بقيه تيمها پول دارند تماشاگر ندارند
يه موضع ديگه يني اينجا واقعا يک استقلالي نيست تو تاپيک استقلالي ها نظر بده :?
 تصویر

تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Saeid12345 » شنبه 1 مهر 1385, 12:49 am

من نظراتم کاملا بي طرفانه بود و برام هم مهم نيست که طرفدار کدوم تيم هستم.
به نظر فقط تعادل مثبت در ليگ برتر مهم هست.
:D

Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 » شنبه 1 مهر 1385, 1:18 am

سلام به همه فوتبال دوستان :D

من فقط اومدم بگم كه قهرماني تيم سپاهان رو درجام حذفي كشور و نماينده ايران شدنش رو در جام باشگاه هاي آسيا به همه پرسپوليسي ها تسليت ميگم و اميد وارم كه غم آخرشون باشه و مارو تو غم خودتون شريك بدونين :lol: :sad: :lol:
Saeid12345, و سلطان آسمان, درست نيست كه اينجا و توي اين تاپيك ( مخصوص پرسپوليسي ها ) بگيم كه طرفدار كدوم تيم هميشه قهرمان هستيم . اين رسم معرفت نيست . :x
حالادرسته كه تيم ما امسال هم قهرمان ميشه اما اين دليل نميشه كه از اين تاپيك اون رو اعلام كنيم . :-P
ما ميريم و حرفامون رو توي تاپيك خودمون ميزنيم :-)
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » شنبه 1 مهر 1385, 7:55 am

آخه این معدنچی توو پرسپولیس چیکار میکنه.تک به تک توو اوت میزنه.بابا غیرتت کجا رفته :lol: :? :lol:

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Saeid12345 » شنبه 1 مهر 1385, 10:49 am

مشکل اصلي تيم پيروزي عدم قبول حقيقت هست! مسئولان اين تيم همش ميخان از واقعيت فرار کنند!
وقتي ميبينن به مشکل برخوردن فورا ميرن يه کاکو سياه افريقايي پيدا ميکنند و فکر ميکنن مشکلشون حل شد!
يعني ما در ايران به اندازه اين بازيکنان درجه هشتاد و هشت افريقايي بازيکن نداريم؟
يا در مورد مربي هم همينطور!
الان مد شده که همه تيمها مربي خارجي داشته باشن!
من فکر ميکنم تيم پيروزي با قبول حقايق و پيدا کردن راه چاره براي مشکلات نه پاک کردن صورت مساله ميتواند به قدرت سابق خودش برگردد.
مساله اين هست که از پنج سال پيش پيروزي ديگر اون پيروزي نبود که قبلا پرسپوليس بود!
من خودم هم ناراحتم که يکي از بهترين تيمهاي ايران دچار مشکلات زيادي شده است و در عين حال مسئولانش فقط بلدن تکذيب کنن!
:D

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » شنبه 1 مهر 1385, 5:20 pm

Kingman_62,
شما که استقلالي از کار دراومديد 8-)
djmosaken,
من حساب کردم 8بار آقا توي آفسايد بود 8-)
Fareed3230,
پس شما هم پرسپوليسي هستيد :( :smile: :)

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sohrab_poet » یک شنبه 2 مهر 1385, 11:16 pm

به گزارش ايسنا، مصطفي دنيزلي اظهار كرد: در حال حاضر شناخت كاملي نسبت به كليه‌ي بازيكنان پرسپوليس به دست آورده‌ام. از عملكرد بازيكنان كاملا راضي‌ام اما، چهار بازيكن از تركيب كنوني در حد و اندازه‌هاي پرسپوليس نيستند كه طي چند روز آينده رسما از تركيب تيم كنار گذاشته خواهند شد.

وي كه حاضر نشد نامي از اين بازيكنان ببرد، تاكيد كرد: در شرايط كنوني برنامه‌اي براي جايگزيني بازيكنان مذكور نداريم چرا كه معتقدم در وهله‌ي اول بايد مشكلات بازيكنان كنوني حل شود، بسياري از بازيكنان به دليل شرايط باشگاه نتوانسته‌اند مبالغ قرارداد خود را دريافت كنند، مشكلات مالي كنوني بايد حل شود و بعد به دنبال بازيكنان جديد باشيم.

دنيزلي در پاسخ به اين سوال كه آيا مديريت باشگاه در اخراج بازيكنان مذكور با شما هم عقيده خواهد بود گفت: پرسپوليس من را به تهران آورده كه اين تيم را هدايت كنم، آنها به من اعتماد دارند و قطعا كليه‌ي تصميماتم به نفع باشگاه خواهد بود.

مصطفي دنيزلي تصريح كرد: در تيم پرسپوليس نسبت به سال گذشته تغيير و تحولات زيادي انجام شده است. بازيكنان زيادي از اين تيم خارج شده‌اند و بازيكنان جديدي به تيم آمده‌اند. هنوز مدت زيادي نيست كه با اين تيم كار كرده‌ام اما، پس از گذشت چهار بازي از روند موجود راضي‌ام.

وي خاطر نشان كرد: در شروع كار نسبت به كليه‌ي شرايط پرسپوليس اميدوار بودم اما، اين اميدواري و راضي بودن نتوانست براي ما جام بياورد. حذف شدن از فينال جام حذفي در ضربات پنالتي موضوعي است كه هنوز هم برايم غير قابل تصور است. بايد براي ادامه‌ي كار برنامه‌ي ويژه‌اي مد نظر داشت.

سرمربي تركيه‌اي تيم پرسپوليس خاطر نشان كرد: اگر در پرسپوليس برخي از ضعف‌هاي كنوني را برطرف كنيم يكي از بهترين تيم‌هاي ايران خواهيم بود. اگر به برنامه‌اي كه مد نظر دارم و يا به جايگاهي كه مي‌خواهم دست يابيم، مي‌توانيم بزرگ‌ترين مدعي قهرماني در رقابت‌هاي فصل جاري باشيم. براي رسيدن به اين هدف بايد همه در يك محيط سالم كار كنيم.

دنيزلي همچنين با اشاره به مصاحبه‌هايي كه در طول روزهاي پيش از مسابقات جام حذفي به نقل از وي نوشته مي‌شد خاطر نشان كرد: وقت زيادي ندارم كه مطبوعات را مطالعه كنم اما، يك سري صحبت‌هايي به نقل از من در مطبوعات منتشر شد كه هيچ گاه چنين مطالبي را عنوان نكردم. عادت ندارم كه در مورد يك بازيكن و مشخصات وي با مطبوعات صحبت كنم، اگر هم چنين موضوعي پيش آيد. اگر هم در مواردي با مطبوعات در مورد بازيكن خاصي صحبت كنم هيچ گاه از او انتقاد نمي‌كنم چرا كه معتقدم نقد عملكرد فني بازيكنان و جريمه‌ي نقدي بايد در درون تيم و باشگاه بماند. به مطبوعات كشيده نشود. تنها در مواردي كه بخواهم بازيكني را اخراج كنم آن را با رسانه‌ها در ميان مي‌گذارم.

وي افزود: هيات مديره و مديرعامل براي خارج شدن باشگاه از مشكلات كنوني تلاش زيادي مي‌كنند من و تيم پرسپوليس سعي خواهيم كرد كه با همكاري يكديگر و در قالب يك مجموعه از مشكلات كنوني سربلند بيرون آييم. كارهاي زيادي داريم و بازي‌هاي دشوار. بايد كاري كرد كه هواداران در بازي‌هاي آينده شادمان استاديوم را ترك كنند.

دنيزلي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه از او پرسيد چرا شما هنگام آمدن به پرسپوليس قول قهرماني داده بوديد در حالي كه كاپلو با رئال مادريد نمي‌تواند چنين قولي را به هوادارانش بدهد؟ اظهار كرد: نه من و نه كاپلو نمي‌توانيم قول قهرماني بدهيم. بعد از اين كه تيم پرسپوليس را ديدم تنها گفتم كه پرسپوليس بزرگ‌ترين مدعي قهرماني است و بعد هم تاكيد كردم كه اگر انتظاراتم برآورده شود، مي‌توانيم بزرگ‌ترين مدعي باشيم. گفته بودم كه با پرسپوليس مي‌توانم قهرماني را تجربه كنم اما، هيچ گاه قول قهرماني نداده بودم.

دنيزلي خاطر نشان كرد: نيامدم كه پرسپوليس را نهم ليگ ايران كنم. من از مربياني هستم كه به تيم و خودش اعتماد دارد. مي‌خواهم با پرسپوليس روزهاي خوبي داشته باشم.

خبرنگاري از دنيزلي پرسيد، در نقل قول‌هايتان گفته بوديد كه تيم كنوني پرسپوليس تيم دوم اين باشگاه است كه به من داده‌اند، آيا هنوز هم به اين نظريه اعتقاد داريد؟ دنيزلي در پاسخ گفت: اگر مربي تيم دوم پرسپوليس بودم قطعا در تيم دوم اين باشگاه مربيگري مي‌كردم. اصلا چنين چيزي نگفته‌ام و چنين حرفي را قبول ندارم.

دنيزلي خاطر نشان كرد: اين يك واقعيت است كه بازيكناني كه از تيم پرسپوليس جدا شده‌اند تعدادشان بيشتر از بازيكناني است كه به اين تيم آمده‌اند، اين موضوعي است كه تمام ايرانيان مي‌دانند و نيازي نيست كه من به آن اشاره مجددكنم.

دنيزلي هم‌چنين در مورد حضور دو مترجم به صورت همزمان در برنامه‌هاي كاري‌اش گفت: هر دو مترجم از دوستان من هستند و با هر دو راحت كار مي‌كنم. يكي از اين دو مترجم شاگرد من بوده و مترجم دوم نيز به دليل راحت بودن با او ترجيح مي‌دهم كه در مصاحبه‌ها وكنفرانس‌هاي مطبوعاتي با او باشم.

خبرنگاري از دنيزلي پرسيد، چرا علي‌رغم ضعف‌هاي متعدد پرسپوليس باز هم براي رفع آنان اقدامي نمي‌شود و يا پرسپوليس با داشتن موقعيت‌هاي فراوان نمي‌تواند گلي به ثمر برساند؟ كه دنيزلي پاسخ داد: اين سوال جواب ندارد، هيچ مربي نمي‌تواند به اين سوال جواب دهد، استفاده از موقعيت‌ها و تبديل كردن موقعيت‌ها به گل بستگي به حس بازيكنان دارد. اين كه بازيكن بتواند در لحظه‌ي حساس جلوي دروازه‌ي حريف چگونه به توپ ضربه بزند نه با تجربه‌ي من و نه با هيچ گفتني اصلاح نخواهد شد. وظيفه‌ي من تا پيش از ورود بازيكن به زمين بازي است. در جريان بازي تنها بازيكن است كه مي‌تواند از هر موقعيتي استفاده كند يا بهترين موقعيت‌ها را با عدم اتكا به تجربيات از بين ببرد.

دنيزلي هم‌چنين در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا كه آيا از بازيكنان خارجي تيم عليرغم تاكيد گذشته مبني بر احتمال كنارگذاشتن آنها هنوز هم راضي هستيد؟ گفت: زماني كه در دومين تمرين پرسپوليس از من در مورد بازيكنان خارجي پرسپوليس سوال شد به دليل عدم اطلاع كافي از نحوه‌ي عملكرد آنها با خنده گفتم كه احتمال دارد آنها را كنار بگذاريم، اين چيزي نبود كه من به آن رسيده بودم اما، در حال حاضر و با شناخت كافي نسبت به اين بازيكنان از عملكردشان راضي هستم.

خبرنگار ديگري از دنيزلي پرسيد، گفته مي‌شود شما مرد روزهاي بزرگ نيستيد و عموما تيم‌هاي شما علي‌رغم بازي‌هاي خوب هيچ‌گاه نتوانسته‌اند، مقامي به دست آورند، پاسخ داد: آخرين باري كه با تيم من قهرمان شد، سال گذشته با پاس تهران بود، معتقدم با پاس قهرمان شديم، هر چند شايد در نوشته‌ها استقلال قهرمان ليگ ايران بود اما، ايمان دارم كه پاس قهرمان واقعي ليگ سال گذشته بود.

خبرنگار ديگري پرسيد، چرا خيلي از بازيكنان از جمله معدنچي در زمان آري‌هان و شما عملكردهاي متفاوتي دارند؟ كه سرمربي پرسپوليس گفت: اينگونه نيست. همه سعي مي‌كنند در شرايطي تفكرات خود را غالب كنند اما، اگر فوتبال بدانيد قطعا چنين اعتقادي نخواهيد داشت. در دوران مربيان گذشته‌ي پرسپوليس بازيكنان با هم هماهنگي بيشتري داشتند كه قطعا در هفته‌هاي گذشته نيز اين هماهنگي حاصل خواهد شد.

وي در مورد معدنچي نيز تصريح كرد: معدنچي ذاتا بازيكن حرفه‌اي و با تجربه‌اي است، او تنها بازيكني است كه با اختيار كامل در زمين بازي مي‌كند. به او اعتقاد دارم و مطمئنم كه شرايط خوبي در آينده خواهد داشت. اگر هم مي‌بينيد معدنچي در دو بازي آخر خوب كار نكرده است، شايد بيشتر به دليل اين موضوع است كه وي قصد دارد بيشتر از توانايي‌هاي خود عمل كند. طي هفته‌هاي آينده مجددا عملكرد گذشته را از معدنچي خواهيد ديد.

دنيزلي در جريان كنفرانس مطبوعاتي‌اش اعلام كرد كه پس از حذف پرسپوليس از جام حذفي، براي دومين بار در طول عمرش قرص سردرد خورده است و از موضوع حذف پرسپوليس بسيار ناراحت است كه در اين ميان خبرنگاري پرسيد، اولين باري كه قرص خورده‌اي كي بوده است؟ دنيزلي با خنده گفت: ديدار تيم ملي تركيه با آلمان كه تيم تركيه در آن بازي به تساوي دست يافت. از شدت ناراحتي قرص سر درد خوردم.

خبرنگار ايسنا مجددا پرسيد، فكر مي‌كنيد آيا سومين باري هم كه قرص سردرد خواهيد خورد با تيم پرسپوليس است؟ دنيزلي پس از مكث كوتاهي گفت: شايد اگر بازي بزرگي با پرسپوليس داشتيم و شرايط به نفع ما نباشد، براي سومين بار هم قرص سر درد بخورم!

دنيزلي در پاسخ به سوال خبرنگار ديگري كه قصد داشت با آمار و ارقام ثابت كند عدم حضور دايم او در تمرينات به دليل سفرهايش به تركيه، به ضرر اين تيم تمام مي‌شود، با عصبانيت پاسخ داد: شما سوال مي‌پرسيد يا حساب مي‌كشيد؟

با اصرار خبرنگار و تاكيد او بر اين كه سفرهاي موقتي دنيزلي به تركيه در نهايت به ضرر پرسپوليس است، دنيزلي گفت: اين كه روزهايي كه تيم تمرين ندارد و من به كجا مي‌روم به كسي ربطي ندارد. اصلا نمي‌خواهم بيشتر از اين در مورد اين موضوع بحث كنم. خيلي از مربيان ايراني هستند كه پنج الي شش روز در تمرينات حاضر نمي‌شوند، ولي من زماني كه تيم تمرين ندارد به تركيه مي‌روم؛ چرا كه به دليل قراردادي كه با يك گروه رسانه‌اي تركيه‌اي داشته‌ام، مجبورم تا بخشي از قرارداد آنها را همراهي كنم و اين موضوع نيز هيچ لطمه‌اي به تمرينات پرسپوليس نمي‌زند.

دنيزلي تاكيد كرد: كاري نمي‌كنم كه به تيم، باشگاه و خودم لطمه‌اي وارد شود. اگر شما روش بهتري از روش تمريني كنوني پرسپوليس سراغ داريد، بگوييد بسيار خوشحال خواهم شد.

خبرنگاري در مورد اين كه چرا دنيزلي از حميد استيلي كمتر استفاده مي‌كند و يا اين كه حضور عملي استيلي در تمرينات پرسپوليس كمتر شده است پرسيد كه دنيزلي از اين سوال نيز برآشفته شد و پاسخ داد: مگر شما با ما زندگي مي‌كنيد. استيلي كمك من است و قرار نيست كه برنامه‌هاي كاري را از ايشان بگيرم. اطلاعات لازم را در درون زمين از استيلي نمي‌گيرم، ما براي رد و بدل كردن اطلاعات زمان و مكان مشخصي داريم.

وي تصريح كرد: اگر استيلي در كنار من است به خاطر اعتماد و اعتقادي است كه به او دارم، هر موقع كه لازم باشد از او استفاده مي‌كنم.

همان خبرنگار دوباره پرسيد منظورم تقسيم وظايف است. آيا با استيلي تقسيم وظايف كرده‌ايد؟ دنيزلي پاسخ داد: تقسيم وظيفه‌اي وجود ندارد، وظيفه را من مي‌دانم و تقسيم وظيفه نيز با من است.

خبرنگار ديگري در مورد ناكارآمد بودن خط حمله‌ي پرسپوليس و عدم استفاده‌ي بازيكنان تخصصي در اين پست پرسيد دنيزلي گفت: مي‌تواند نظريه‌ي درستي باشد. قبول دارم كه شايد نيكبخت و معدنچي بازيكنان خط حمله نباشند. اگر شما بازيكن بهتري سراغ داريد معرفي كنيد!

دنيزلي هم‌چنين در مورد تعويض‌هاي ديدار فينال جام حذفي كه به اعتقاد خبرنگاران باعث حذف اين تيم شد نيزگفت: تعويض نوري و اسدي به دليل مصدوميت اجباري بود و چاره‌اي جز تعويض آنها نداشتم. حضور خرسندي نيز در بازي از روي اجبار صورت گرفت چون كه بازيكن ديگري براي فرستادن به زمين نداشتم. تعويض «صلاح حسن» نيز به دليل عدم آماده بودن فيزيك بدني او انجام شد.حضور نود دقيقه‌اي فرشيد كريمي در دروازه نيز به دليل اعتمادي بود كه به او داشتم. اگر كريمي در دروازه‌ي پرسپوليس ايستاده است به دليل آن است كه به او اعتقاد دارم. اگر محمدي هم به اصفهان مي‌آمد در ضربات پنالتي اين كريمي بود كه بايد در دروازه مي‌ايستاد.

دنيزلي تاكيد كرد: در طول زندگي‌ام فينال‌هاي زيادي به پنالتي كشيده شده است. اگر قبل از بازي برابر سپاهان تمرين پنالتي نكرده بوديم به دليل آن است كه در ذهن ما براي اين بازي فقط بردن وجود داشت. پنالتي طرف منفي كار است، پنالتي از جزييات تمرين است. من هميشه كار اصلي را انجام مي‌دهم.

خبرنگاري از دنيزلي پرسيد آيا براي ادامه‌ي حضور در پرسپوليس انگيزه و اراده‌ي لازم را داريد؟ سرمربي اين تيم پاسخ داد: زماني كه به پاس آمدم پاس شانس قهرماني در ليگ را نداشت و در تمام بازي‌ها و تمريناتي كه با اين تيم انجام مي‌داديم تنها به قهرماني در ليگ قهرمانان مي‌انديشيديم. اصلا هدف‌مان انجام بازي‌هاي خوب در ليگ قهرمانان بود. اما، در پرسپوليس شرايط متفاوت است و ما هدف اوليه‌ي خود را براي موفقيت در ليگ گذاشته‌ايم فينال جام حذفي را از دست داديم اما، هنوز فينال ليگ برتر و جام حذفي سال آينده را داريم.

وي در پايان هم‌چنين در مورد سرنوشت نهايي مهرداد اولادي‌گفت: هنوز كارت ITC اولادي آماده نشده است و اگر از او در بازي براي پرسپوليس استفاده نكرديم به دليل اين موضوع بود. اولادي تاكنون هيچ تمريني با پرسپوليس نداشته است و دو ماه است كه تمرين نكرده است اگر روزي هم به تمرينات بازگردد، عليرغم اين كه براي او احترام خاصي قائلم و به او علاقه‌مندم، معتقدم كه بايد بتواند خود را با شرايط تيم وفق دهد و به آمادگي كامل برسد
تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12007 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 3 مهر 1385, 2:36 am

يه موضع ديگه يني اينجا واقعا يک استقلالي نيست تو تاپيک استقلالي ها نظر بده

استقلال قهرمان احتياجي به نظر نداره!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » دو شنبه 3 مهر 1385, 7:34 am

حالا میبینیم کی قهرمانه :-?
آقا این تاپیک صاحاب نداره که این استقلالی ها میا تووش و رو اعصاب ما...

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sohrab_poet » دو شنبه 3 مهر 1385, 8:08 am

پرسپوليس‌ به‌ قهرمانى‌ در جام‌ حذفى‌ نياز داشت‌ اما آنها جام‌ را در اصفهان‌ براى‌ سپاهانى‌ها گذاشتند تا با دست‌ خالى‌ به‌ تهران‌ برگردند و آرزوهاى‌ پرسپوليسى‌ها در اصفهان‌ برباد رفت.
اما باشگاه‌ پرسپوليس‌ هنوز اين‌ جام‌ را فراموش‌ نکرده‌ است. آنها تيرى‌ را در تاريکى‌ رها کردند بلکه‌ از راه‌ قانون‌ بتوانند جام‌ را به‌ ويترين‌ خود برگردانند.
مديران‌ پرسپوليس‌ به‌ قرارداد عمادرضا اعتراض‌ دارند و اعتراض‌ آنها به‌ اين‌ است‌ که‌ عماد رضا زمان‌ قراردادش‌ در ايران‌ نبوده‌ است‌ و اين‌ قرارداد نمى‌تواند اعتبار داشته‌ باشد اما سپاهانى‌ها اعتقاد دارند که‌ اعتراض‌ پرسپوليسى‌ها وارد نيست‌ و حاضر هستند تمام‌ مدارک‌ قرارداد عمادرضا را در اختيار هر مرجعى‌ که‌ پيگير جريان‌ شکايت‌ پرسپوليس‌ است‌ بگذارد.
تصویر

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”