در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
1334

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 مرداد 1387 00:08

آرشيو سپاس: 259 مرتبه در 112 پست

توسط samanrossonero » چهارشنبه 20 آذر 1387 20:22

بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس به دليل نبودن بليط هواپيما روز جمعه با يك دستگاه اتوبوس عازم همدان مي‌شوند.

با توجه به اينكه سفرهاي هوايي به همدان براي روز جمعه دچار مشكل شده است مسوولان پرسپوليس نتوانستند براي بازي هفته هفدهم خود مقابل پاس بليط هواپيما تهيه كنند.به همين دليل قرار است اين تيم با يك دستگاه اتوبوس ساعت 10 صبح روز جمعه راهي همدان شود.

با توجه به اين مورد تمرين روز جمعه پرسپوليس تعطيل شد.

منبع: فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد   نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم   نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

کریم باقری، بازي برابر پاس همدان را از دست داد

توسط samanrossonero » چهارشنبه 20 آذر 1387 21:20

"کريم باقري"‌ کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران به دليل محروميت نمي تواند اين تيم را در بازي برابر تيم پاس همدان در هفته نوزدهم مسابقه هاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي ايران همراهي کند.  

به نقل از باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس تهران، کريم باقري در بازي برابر تيم سايپا کرج، کارت زرد دريافت کرد تا با سه کارته شدن خود، بازي آينده تيم پرسپوليس در ليگ برتر را از دست دهد.

ديدار دو تيم پرسپوليس تهران و پاس همدان در هفته نوزدهم ليگ برتر، روز شنبه هفته آينده در ورزشگاه قدس شهر همدان برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

بدهکاری قطبی به پرسپولیس

توسط samanrossonero » دوشنبه 25 آذر 1387 21:13

جلسه هيئت مديره پرسپوليس پرسپوليس بعدازظهر امروز به مدت سه ساعت برگزار شد.

در اين جلسه درباره انتخاب دستياران افشين پيرواني بحث و تبادل نظر شد. سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس به مدت 40 دقيقه درباره بازي‌هاي گذشته و برنامه‌هاي جاري پرسپوليس به هيئت مديره توضيحاتي داد.
همچنين مقرر شد افشين قطبي سرمربي مستعفي تيم فوتبال پرسپوليس مبلغ 180هزار دلار ظرف يك هفته آينده به حساب باشگاه پرسپوليس واريز كند.اين موضوع به مدير برنامه هاي وي ابلاغ شده است.قطبي تاكنون 630 هزار دلار از پرسپوليس دريافت كرده است.
در اين جلسه در مورد پرداخت قسط دوم بازيكنان نيز بحث و تبادل نظر و قرار شد پس از تهيه منبع مالي اين كار صورت گيرد.
ضمن اينكه باشگاه پرسپوليس براي ليگ قهرمانان آسيا به زودي با يك اسپانسر خارجي به توافق خواهد رسيد.

منبع:فارس

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

هدايتي در رفت و آمد!!

توسط samanrossonero » سه شنبه 26 آذر 1387 11:56

جلسه هيات مديره باشگاه پرسپوليس، عصر دوشنبه با حضور تمام اعضا در دفتر مديرعامل اين باشگاه برگزار شد.

در این جلسه که افشین پیروانی سرمربی تیم پرسپولیس نیز حضور داشت با تنش و حواشی زیادی همراه بوده، بطوری که " حسین هدایتی " عضو هیئت مدیره متمول پرسپولیس تهدید به کناره گیری از این تیم کرده است. اما هنوز اظهارنظر رسمی از سوی هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس منتشر نشده است.
" هدایتی " روز گذشته نیز در مصاحبه با روزنامه ها نارضایتی خود را از جو کنونی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود که موجب دلخوری مدیرعامل و سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شده بود.

اضافه می کنم در مصاحبه دیشب برنامه 90 با یکی از اعضای هیئت مدیره سرخ ها وی خبر کناره گیری هدایتی را تکذیب کرد و درپی آن امروز فرخزادی (یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره) نیز این خبر را تکذیب کرد و به ادامه همکاری با هدایتی تاکید نمود.

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

مربيان مد نظر پيرواني مشخص شدند

توسط samanrossonero » سه شنبه 26 آذر 1387 20:55

دو مربي خارجي و چهار مربي ايراني كانديداي حضور روي نيمكت پرسپوليس به عنوان دستيار پيرواني هستند.

در جلسه امروز هيئت مديره باشگاه پرسپوليس، افشين پيرواني نفرات مورد نظر خود را براي حضور روي نيمكت اين تيم اعلام كرد.
بر اين اساس يك مربي از كشور كرواسي و يك مربي از فرانسه از بخت بالايي براي حضور در پرسپوليس به عنوان مربي تمرين دهنده برخوردارند.
يكي از مسئولان باشگاه پرسپوليس در اين ارتباط به خبرگزاري فارس گفت: علاوه بر دو مربي فوق چهار گزينه ايراني مد نظر افشين پيرواني هستند.
اين منبع موثق ادامه داد: سعيد نعيم آبادي، نادر محمد خاني،رضا عابديان و يكي از پيشكسوتان باشگاه پرسپوليس؛ مربيان ايراني هستند كه بخت حضور روي نيمكت پرسپوليس را دارند.
افشين پيرواني در نظر دارد از بين اين نفرات يك مربي داخلي و يك مربي خارجي را به كادر فني پرسپوليس اضافه كند.
گفته مي‌شود گزينه كروات مد نظر پيرواني، مياچ است.
قرار است طي 2 روز آينده تكليف اين موضوع مشخص شود.

منبع:فارس

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

توسط samanrossonero » يکشنبه 1 دی 1387 15:59

ابراهيم توره از يكى، دو تيم خارجى پيشنهاد دارد و اگر قصد جدايى از پرسپوليس را داشته باشد مسلما ً تيم هاى ايرانى هم او را مى خواهند اما توره مى گويد قصد دارم در پرسپوليس بمانم و در آسيا هم براى اين تيم گلزنى كنم: «من اول فصل از يك تيم نه چندان مطرح فرانسوى پيشنهاد داشتم اما پولى كه پرسپوليس به من داد به مراتب بيشتر بود. من حدود ۴۰۰ هزار دلار (۴۲۰ ميليون تومان) از پرسپوليس مى گيرم كه به نظرم پول خوبى است ولى اول فصل چنين پولى را به من نمى دادند. از طرفى فكر مى كنم شرايطم نسبت به ابتداى فصل بهتر شده و در تركيب تيم جا افتاده ام. مسلماً در اين تعطيلات بهتر تمرين مى كنيم و مى توانيم ملوان را هم در ادامه ليگ شكست دهيم. «بد نيست بدانيد كه ابراهيم توره حدود ۴۲۰ ميليون تومان براى پرسپوليس آب خورده و البته در بازى هاى اخير تا حد بسيارى انتظارات را برآورده كرده است. او به محض جدايى قطبى گلزن شد و حتى در بازى منتخب پرسپوليس و استقلال مقابل منتخب ليگ هم گل زد. از وقتى قطبى رفته توره فقط به استقلال اهواز گل نزده است. توره يكى از ۳ بازيكن گرانقيمت پرسپوليس محسوب مى شود.

منبع:ابرار ورزشی

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

شنبه 17 اسفند 1387 22:49

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: باشگاه هواداران پرسپوليس(قرمزته)

توسط salaromid » شنبه 17 اسفند 1387 23:10

بچه ها بریزین تو قسمت کل کل

New Member

نماد کاربر
11

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 تیر 1388 23:48

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 4 پست

توسط Peyman.h.a » شنبه 20 تیر 1388 23:34

من فکر میکنم پرسپولیس وخیم ترین شرایط را در سایه عدم مدیریت (که اونهم حاصل از عدم ثباته) داره سپری میکنه اوضاع اصلآ خوب نیست :-P
دنیا صاحب دارد و هیچ تلاشی بی ثمر باقی نمی ماند پس هرکجا هستید بهترین باشید زیرا زیرا قرار نیست شما از قبل بدانید که مزد کارتان را از کجا باید بگیرید...

Major II

Major II

no avatar
221

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 اسفند 1387 19:00

آرشيو سپاس: 476 مرتبه در 111 پست

توسط moha684 » يکشنبه 21 تیر 1388 22:09

بلایی که انصاری فرد داره به سر پرسپولیس میاره هیچ استقلالی نمیتونه بیاره. امیدوارم با این وضع تیم به دسته یک سقوط نکنه
آخه این آدم که این همه ادعای فوتبالی بودن داره انقدر نمیفهمه که مربی خارجی تو این زمان کم هیچ کاری نمیتونه بکنه؟ کم کم دارم به پرسپولیسی بودنش شک می کنم.واقعاً واسه ایشون و بیش از 40 میلیون طرفدار این تیم متأسفم و موفقیت ایشونو در به فلاکت کشیدن پر طرفدارترین تیم آسیا تبریک میگم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

618

Major I

Major I

no avatar
152

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 اردیبهشت 1386 21:11

آرشيو سپاس: 248 مرتبه در 49 پست

توسط Hosein1395 » دوشنبه 22 تیر 1388 12:04

به عقیده ی من هوادار زیاد ومربی گرون و پول و زمین تمرین مناسب وکفش فوتبال مناسب و...

تنها بخشی ازدلایل موفقیت یه تیم هست.

واگرپرسپولیس میخواد فوتبالش درآینده به سطح استقلال برسه بایداقدام به کشف استعداد ها ازسنین پایین ترکنه.واقدام به گسترش باشگاه درسطح کل کشورکنه  

و من کسی رودرباشگاه پرسپولیس نمی بینم که ازاین مدیریت هاداشته باشه.ودلسوزاستعدادها باشه
مگراین که دلسوزاستعدادخودش باشه!
ونتیجش هم دراومدن اون آبروریزی بزرگ مقابل یه تیم عربی درآزادی میشه

حالا بازهم تیم استقلال که کارنامش نشون داده درکشف استعدادها خیلی موفق تربوده وپول کمتری روخرج مربی و... کرده و  ازگستردگی بیشتری درسطح کشوربرخورداره

New Member

نماد کاربر
11

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 تیر 1388 23:48

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 4 پست

توسط Peyman.h.a » دوشنبه 22 تیر 1388 13:49

البته درسته که استقلال بهتر از پرسپولیس داره تمرین میکنه(Maybe) ولی خب "شاهنامه رو آخر پاییز می خورن"
دنیا صاحب دارد و هیچ تلاشی بی ثمر باقی نمی ماند پس هرکجا هستید بهترین باشید زیرا زیرا قرار نیست شما از قبل بدانید که مزد کارتان را از کجا باید بگیرید...

Major II

Major II

no avatar
221

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 اسفند 1387 19:00

آرشيو سپاس: 476 مرتبه در 111 پست

توسط moha684 » دوشنبه 22 تیر 1388 17:58

دوست عزیزhossein1395
از کدوم سطح فوتبال حرف می زنید؟ :-O از سطح فوتبال تیمی حرف می زنید که اگه دو فصل قبل 6 امتیاز ازش کم می کردن الان توی لیگ یک داشت دست و پا می زد؟ یا اون فوتبالی که به زور تفاضل گل و همراهی ابر و ماه و ..... قهرمان یک لیگ نه چندان معتبر شد؟
ببینم از کی تا حالا این جناب مدیر استقلال شدن پیشکسوت فوتبال که ما خبر نداریم؟
منظورتون کدوم آبروریزی توی آزادیه؟
کجا استقلال بازیکن بزرگ معرفی کرده؟ چرا ما ندیدیم؟منظورتون جانواریو که نیست؟(آخه ایشون از بچگی تو استقلال بازی میکردن) :grin:
تا جایی که ما خبر داریم همیشه واسه حضور بازیکنای پرسپولیس تو تیم ملی دعوا بوده نمونش علی کریمی،مهدوی کیا و...که همشون استعدادایی بودن که پرسپولیس کشف کرده و نه استقلال
راستی من شنیدم بهتزین گلزن جهان یه زمانی بازیکن پرسپولیس بوده. راسته؟شما بگو
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

618

قبليبعدي