در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 تیر 1390 13:57

آرشيو سپاس: 40 مرتبه در 25 پست

کیبورد من دیگه کار نمیکنه!خواهشا کمک!

توسط sYAGHOOT » جمعه 26 اسفند 1390 16:05

سلام دوستان عزیز.

کیبورد من که تاهمین چندروز پیش سالم بود،دیگه کار نمیکنه!الان دارم با on-screen keyboard مینویسم.توی device manager هیچ اثری از کیبورد نیست،با سی دی هم نصبش میکنم اما کامپیوتر شناساییش نمیکنه و پیام  device was not successful instal رو میده.درضمن توی device manager هم در شاخه ی other devices یک دیوایس ناشناخته به اسمcoprocessorوجود داره.یعنی وقتی کیبورد رو با سی دی نصب میکنم و ویندوز نمیشناستش ،این coprocessor تو دیوایس منجر میاد.حتی وقتی  آنیستالش میکنم و کیبورد رو نصب میکنم  باز ویندوز نمیشناستش و باز این دیوایس ناشناخته تو دیوایس منجر میاد.
خواهش میکنم کمکم کنین!کارکردن با کامپیوتر بدون کیبورد پدر ادمو در میاره!
راستی این کیبورد را روی کامپیوتر دیگه امتحان کردم کار میکنه.هر کیبورد دیگه ای هم که به کامپیوترم وصل میکنم کار نمیکنه!راستی ویندوز من 7هستش و کیبوردم هم از اول با usb کارنمیکردونمیکنه.آها راستی ،تا تبلتم رو به کامپیوتر وصل کردم همه لامپ های کیبورد شروع کرد به چشمک زدن و دیگه کار نکرد!

اگه کسی میدونه چیکارش کنم،خواهشا کمک کنه!  الان یه هفتس بدون کیبوردم!خیلی سخته!کمک!
                         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sYAGHOOT تشکر کرده اند:
Present

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

Re: کیبورد من یگه کار نمیکنه!خواهشا کمک!

توسط CentralWeb » جمعه 26 اسفند 1390 16:31

sYAGHOOT,  جان

چندتا سوال

می فرمایید کیبوردتون روی سیستم های دیگه کار میکنه پس به احتمال زیاد مشکل از کیبوردتون نیست و مشکل یا برمیگرده به پورت یو اس بی یا هم برمیگرده به ویندوزتون

پس اول کیبوردتون رو با یه پورت یو اس بی دیگه تست بفرمایید و نتیجه رو اعلام کنید و  همچنین اگر براتون امکانش هست یه کیبورد دیگه از دوست و اشنایان بگیرید و تست کنید ببینید کیبوردهای دیگه روی ویندوز نصب میشه یا نه
اینجوری میتونید مطمئن بشید مشکل از کدوم قسمت هست....

بعد هم اینکه ایا کیبوردتون که روی یه سیستم دیگه تست کردید ایا اون هم با ویندوز 7 بود یا ...

باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
oweiys, MASTER, X.Nima, Solver

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

Re: کیبورد من دیگه کار نمیکنه!خواهشا کمک!

توسط sYAGHOOT » جمعه 26 اسفند 1390 16:37

من کیبورد دیگه ای رو روی کامپیوترم تست کردم و کارنکرد.اون سیستمی هم که روش کیبورد خودمو امتحان کردم xpبود.وقتی من با usbکیبورد رو وصل میکنم ، اصلا کارنمیکنه یعنی اون یه دونه لامپشم که روشن میشد دیگه نمیشه!
میتونین کمکم کنین؟
                         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » جمعه 26 اسفند 1390 16:43

راستی باهر پورت یو اس بی دیگه ای که امتحان کردم هم کار نکرده.

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

توسط aliamous » جمعه 26 اسفند 1390 16:45

فكر كنم اگه ويندوزت رو عوض كني مشكلت حل بشه آخرين بار چندوقت پيش ويندوز عوض كردي .آيا به غير از شما كسي هم با اين سيستم كار ميكرده يا نه .
چون سابقه نشون داده هر بار بچه هاي دختر خاله من ميان پاي سيستمم بايد دوباره ويندوز عوض كنم واقعا نميدونم با سيستم من چه كار ميكنند كه منفجر ميشه.
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » جمعه 26 اسفند 1390 16:53

آخرین بار فکرکنم 4ماه پیش بود ،آخه اگه ویندوز رو عوض کنم دیتا های بازی هایی که کردم از بین میره! اون وقت کی دوباره بره اون همه مرحله ی رزیدنت اویل رو!!!
من موسی که سوکت داره رو وقتی به کیس وصل میکنم اصلا ویتدوز بالا نمیاد!ممکنه که سوکت های کیبورد و موس از مادربورد قطع شده باشن یا اتصالی کرده باشن؟یعنی مشکل سخت افزاریه؟  :-(

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

توسط aliamous » جمعه 26 اسفند 1390 17:00

والا الان ديگه چندسالي ميشه كه بازي كامپيوتري انجام نميدم ولي تاجايي كه ميدونم معمولا سيوهاي بازي توي مايداكيومنت سيو ميشن و ميتونيد يك بك آپ ازشون بگيريد البته اين رو هم بگيم هيچ كس بهتر از خود شما از سيستمتون سر درنمياره مخصوصا در مورد سخت افزار منظورم اينه كه من اونجا نيستم كه ببينم چه بلايي سر ويندوز و سخت افزارتون اومده البته اگه مشكل از اتصال باشه باز بايد فكر كنيد و ببينيد كه كي آخرين بار اون سوكتها رو بد جا زديد كه همچين مشكلي رو پيش آورده.
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aliamous تشکر کرده اند:
Solver

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » جمعه 26 اسفند 1390 17:06

ممنون از کمکتون باید برم ببینم میتونم دیتای سیو بازی رو پیدا کنم یانه .البته فقط مسئله بازی نیست.هردفعه که ادم نمیتونه هی ویندوز عوض کنه نرم افزارهایی هم که نصبن مهمن.
2 بار کیبورد درست شد،یعنی اینقد باهاش سر و کله زدم تا نفهیدم چی شد که درست شد اما اینومیدونم که هر دوبار باوصل کردن تبلت و موبایلم باز خراب شدوالان هرکاری هم که میکنم درست نمیشه!

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » جمعه 26 اسفند 1390 21:09

:razz: سلام
sYAGHOOT,  جان

باتوجه به اینکه کیبوردهای دیگه رو تست کردید و کار نکرده میشه گفت مشکل یا از ویندوزتون هست و یا مشکل شما سخت افزاریه و برمیگرده به پورتهای یو اس بی

در مورد سیو بازی ها هم همانطور که دوستمون  aliamous,  جان گفتند در مسیر داکیومنت هست و البته با نام خود بازی ها و گاهی هم سیوها در پوشه ی appdata ذخیره میشن

در مورد ویندوز عوض کردن هم شما میتونید با نرم افزارهای موجود در زمانی که میدونید ویندوزتون کاملا سالم هست و حتی نرم افزارهای مورد نیازتون رو هم نصب کردید با استفاده از این نرم افزارها از ویندوز و تنظیمات و برنامه های نصب شده بکاپ بگیرید تا در زمان هایی که ویندوز دچار مشکل شده بتونید سالم اون رو برگردونید و مجبور نشید هربار ویندوز عوض کنید...
البته با سیستم ریستور و تنظیماتش هم می تونید جلو خیلی از مشکلات رو بگیرید...

باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Shahbaz, FARSHAD.ADL, X.Nima

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » شنبه 27 اسفند 1390 11:28

واقعا ممنون!
من داخل دیوایس منجر شدم و دیدم که اینبار برخلاف دفعات قبل شاخه ی کیبورد وجود داره و توی زیر شاخه اش standard ps/2 keyboard وجود داره و وقتی روش کلیک میکنم توی propertis اش نوشته :  Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39 .نمیفهمم دقیقا منظورش چیه. :-( باید دوباره کیبورد رو نصب کنم؟آخه وقتی نصبش کنم باید ریستارت بشه و اونوقت شک دارم که دوباره این شاخه ی کیبورد تو دیوایس منجر بیاد یا نه،اخه قبلا این طوری شده بود و بعد از ریستارت دیگه نیومد و وضع از قبل بدتر شد! ::sa

Major II

Major II

no avatar
61

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 اسفند 1388 15:34

آرشيو سپاس: 9 مرتبه در 2 پست

توسط 172shop » شنبه 27 اسفند 1390 11:44

کیبورد رو وصل کن به کامپیوترت ، بعد کامپیوتر رو ریستارت کن. ببین چراغای کیبورد چشمک می زنه؟ اینو جواب بده تا مشکلتو حل کنم

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تاريخ عضويت

توسط sYAGHOOT » شنبه 27 اسفند 1390 11:47

تاهمین دیشب چشمک میزد اما الان دیگه نمیزنه و به جای 1 چراغ ،دوتاش روشنه.یعننی همونایی که باید روشن باشه.اما کار نمیکنه.

بعدي