در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

Re: سانحه رانندگی برای علی دایی /آقای گل جهان

توسط dolphine » دوشنبه 29 اسفند 1390 10:24

metal_korn,  

من زیاد متوجه نشدم ...  الآن دعا کردین یا نفرین ... !  :?

یعنی از روی دلجویی از علی دایی و گله از بعضی مردم قدر نشناس ....  :P   یا  نه دوست دارین به این افتخار ملی توهین بشه  :-O
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تاريخ عضويت

تهران

توسط dolphine » دوشنبه 29 اسفند 1390 10:33

مرتضی حسنی، رئیس راهنمایی و رانندگی کاشان به بیمارستان بهشتی رفت و از دایی عیادت کرد.

با توجه به اینکه خودوری وی چپ کرده بود کمربند ایمنی باعت شد تا وی دچار شکستگی و مصدومیت‌های بیشتر نشود.بنا بر اظهارات کارشناسان راهنمایی و رانندگی بستن کمربند جهان آقای گل جهان را نجات داد.

محمد دایی، برادر دایی در خودرو حضور داشت که فقط دچار کوفتکی بدن شد و پس از زدن سرم‌های تقویتی از بیمارستان مرخص شد.

همچنین میاچ مربی راه‌آهن که در خودروی دایی بود مصدومیت برای وی به وجود نیامد.

پس از تصادف دایی مقداری از اموال وی که گفته می‌شود حدود ۵ میلیون تومان است به همراه وسایل شخصی مثل ساعت وی به سرقت رفته که ماموران انتظامی در حال پیگیری این موضوع هستند.

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
ASHKAN95, sghanbare1, FARSHAD.ADL, victory67

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
226

تاريخ عضويت

شنبه 8 خرداد 1389 13:32

آرشيو سپاس: 545 مرتبه در 166 پست

توسط metal_korn » دوشنبه 29 اسفند 1390 19:21

dolphine نوشته است:metal_korn,  

من زیاد متوجه نشدم ...  الآن دعا کردین یا نفرین ... !  :?

یعنی از روی دلجویی از علی دایی و گله از بعضی مردم قدر نشناس ....  :P   یا  نه دوست دارین به این افتخار ملی توهین بشه  :-O

به ناصر حجازی وقتی تو استقلال بود چقدر بی احترامی شد به حمید استیلی وقتی داخل پرسپولیس بود چقدر بی احترامی شد به علی دایی وقتی داخل تیم ملی و پرسپولیس بود چقدر بی احترامی شد الان دعا کردم فردا فحش میدم
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن پاک ازدواج میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

جنایات غرب علیه مردم ایران بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تاريخ عضويت

تهران

توسط dolphine » دوشنبه 29 اسفند 1390 20:05

::sh  منکه به سهم خودم از ته دل دعا کردم   ^:)^  و صد هزار بار برای موفقیتش دعا میکنم  :AA: ... چون یکی از جوونهای با غیرت و تعصب و مدیر ومدبر و شجاع و مومن و وطن پرست و به طور کل افتخار جوونای ایرانه ... امیدوار بودم تو ریاست فدراسیون شرکت کنه که صد حیف به دلیل سیاسی بودن شرکت کنندها ... شرکت نکرد  :-o  ... ایکاش یه روز رییس جمهور هم بشه   :AA: ...

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, ASHKAN95

قبلي