درمان ترمیم اعصاب چشم

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

درمان ترمیم اعصاب چشم

پست توسط samarehkoorosh » جمعه 4 فروردین 1391, 3:44 pm

با عرض سلام.
پدر من 5 ماه پیش بر اثر مسمومیت متانول بینایی خود را تا حد زیادی از دست داده ولی رفت وامد افراد و گاهی رنگها را میبیندو نور را هم تشخیص میدهد. امروز با برادرم خبر امکان معالجه این عارضه را در سایت شما خواندیم واز خوشحالی اشک ریختیم.لطفا به ما بگویید که برای معالجه پدرمان را کجا ببریم؟هر هزینه ای هم باشد پرداخت میکنیم. شماره تماس ما : ............

ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما دوست گرامی تصویر

بنده با اجازه برای جلوگیری از بعضی موارد شماره تماس شما را پاک کردم. لطف به شخص مورد نظر خود پیام خصوصی بدهید

با تشکر تصویر تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

Re: درمان ترمیم اعصاب چشم

پست توسط رونین » شنبه 5 فروردین 1391, 1:07 am

کاربر گرامی و ارجمند :razz: :razz:

ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی برای پدر گرامیتان :razz:

همانطور که توضیح دادم بهتره پیام خصوصی دهید از ارسال شماره تلفن و همراه خودداری فرمایید.

با تشکر

رونین :razz: :razz:
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

New Member

پست توسط samarehkoorosh » شنبه 5 فروردین 1391, 9:57 pm

سلام..من یک پیام در مورد نابینا شدن پدرم بر اثر مسمومیت متانول ارسال کردم،شما فرمودید که پیام خصوصی بدهیم. من نمیدانم چطور پیام خصوصی برای پزشکی که خبر امکان درمان اعصاب فلج شده چشم بر اثر متانول را اعلام فرموده اند، بفرستم؟ دنبال آدرس یا شماره تماس این پزشک میگردیم... لطفا به ما کمک کنیم تا بتوانیم چشمان پدرمان را معالجه کنیم و قلب یک خانواده را شاد کنید ...
متشکرم...

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین » دو شنبه 7 فروردین 1391, 6:15 pm

دوست عزیز و گرامی :razz:

متاسفانه بنده هرچه گشتم مطلب مورد نظر شما را پیدا نکردم چنانچه این مطلب در سایت ما بوده میتوانید بیان کنید در چه بخشی ان را مطالعه کرده اید؟؟

ضمنا دوست من اگر این مطلب صحت داشته باشد که امیدوارم اینطور باشد بیمارستان تخصصی فارابی واقع در میدان راه آهن نیز باید از ان مطلع باشد بیمارستان ذکر شده دارای پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه چشم و بیماری های ان است

ضمنا دوست من بیمارستان لبافی نژاد نیز در تهران(پاسداران) نیز در زمینه چشم و بیماری های ان بسیار تخصص دارند

هردو بیمارستان ذکر شده بسیار مفید هستند میتوانید به انها مراجعه کنید

باز هم اگر بیان کنید مطلب در چه بخشی ارسال شده بوده و برای من بیان کنید به شما کمک خواهم کرد

ضمنا برای ارسال پیام خصوصی به کاربران میتوانید از بخش پیام جدید که در بالای هر صفحه وجود دارد یا در صورتی که صفحه مشخصات کاربری را مطالعه میکنید در سمت راست زیر قسمت ایمیل گزینه پیام خصوصی وجود دارد میتوانید از آن استفاده نمایید

برای شما و خانواده محترمتان ارزوی سلامتی دارم تصویر

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

New Member

پست توسط samarehkoorosh » چهار شنبه 9 فروردین 1391, 1:33 am

سلام
وقتی در گوگل کلمه عصب بینایی را سرچ میکنم لینک زیر در پنجمین یافته می اید که وارد سایت شما می شود. و نوشته دکتر اخوان است. من دنبال آدرس و مشخصات این دکتر میگردم که خبر امکان ترمیم اعصاب بینایی را در سایت شما داده است. آیا شما میتوانید مرا راهنمایی کنید ؟ با تشکر فراوان..
topic-t5390.html

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین » پنج شنبه 10 فروردین 1391, 9:54 pm

دوست خوبم :razz: :razz:

شما میتوانید همانطور که گفتم به ایشون پیام خصوصی ارسال کنید و راهنمایی بخواهید، البته این مطلب حاصل تحقیقات جناب دکتر اخوان نیست و از قول و منبع دیگری ذکر شده اما با توجه به مطلب ارسالی و با توجه به زمان آن بنده به شما پیشنهاد میکنم حتما به بیمارستان لبافی نژاد در تهران مراجعه کرده و از متخصصان این بیمارستان کمک و مشاوره بخواهید.

بنده به شما پیشنهاد میکنم به یکی از دو بیمارستان ذکر شده مراجعه کنید چون هردو بیمارستان با توجه به حضور متخصصان مربوطه با پیشرفت علم همزمان هستند و تخصص و وسایل خود را به قولی آپتودیت میکنند.

موفق باشید :razz: :razz:

زیبنده
.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط امیر امیری » شنبه 28 تیر 1393, 12:07 am

samarehkoorosh نوشته شده:با عرض سلام.
پدر من 5 ماه پیش بر اثر مسمومیت متانول بینایی خود را تا حد زیادی از دست داده ولی رفت وامد افراد و گاهی رنگها را میبیندو نور را هم تشخیص میدهد. امروز با برادرم خبر امکان معالجه این عارضه را در سایت شما خواندیم واز خوشحالی اشک ریختیم.لطفا به ما بگویید که برای معالجه پدرمان را کجا ببریم؟هر هزینه ای هم باشد پرداخت میکنیم. شماره تماس ما : ............

ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما دوست گرامی تصویر

بنده با اجازه برای جلوگیری از بعضی موارد شماره تماس شما را پاک کردم. لطف به شخص مورد نظر خود پیام خصوصی بدهید

با تشکر تصویر تصویر

سلام
امیدوارم حال پدرتون بهتر باشه و، میخواستم بدونم برای درمان پدرتون به چه نتیجه ای رسیدید؟ منم یکی از عزیزانم همین اتفاق براش افتاده و در بیمارستان لبافی بود و تحت نظر دکتر یزدانی ولی چشماش خیلی کم میبینه
اگه شما راهی پیدا کردید لطفا به منم خبر بدید
انشا الله در این شب عزیز همه بیماران شفا پیدا کنند
ممنون امیر

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط shahrzadtirana » یک شنبه 30 شهریور 1393, 11:46 am

با سلام من خودم به دلیل عوارض دیابت دچار اسیب عصب بینایی شدم و الان فقط نور و اجسام بزرگ رو میبینم ایا راهی برای درمان این عارضه هست و اینکه ایمیل یا ادرس مطب دکتر اخوان که این مطلب رو گذاشتن رو میخواستم
Bagheryshahrzad@gmail.com
این ایمیل من هستش لطفا اگر ادرس یا خبری از درمان این عارضه دارید لفرمایید

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”