در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

آموزش تقلب در امتحان

توسط A3eman » شنبه 19 فروردین 1391 19:38

آموزش تقلب !!!چیه چرا اینجوری نگا میکنید خب تقلبه دیگه میگم بیایید تو این 1ماهه مونده به امتحانات اموزش تقلب به هم دیگه بدیم مفید و مختصر بحث از این مفیدتر کی دیده؟ماکه تو دبستان اصلا نمیدونستیم تقلب چیه پامون رسید به راهنمایی فقط میدیدم تقلب میکردن الانم که چندساله دبیرستانی شدیم  یه بار تقلب کردیم که وسط کار خندمون گرفت ولی خداروشکر یه جوری قضیه رو ماست مالی کردیم اخه بگو توکه ظرفیت نداری چرا تقلب میکنی که خندت بگیره ؟

حالا شما بگید نه خداییش راست بگید تاحالا تقلب کردید ؟ چه جوری ؟ به ماهم یاد بدید ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
airplane, mojtabba, leylas, serat&mersad

Major II

Major II

نماد کاربر
240

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 دی 1390 17:40

آرشيو سپاس: 1039 مرتبه در 195 پست

Re: آموزش تقلب در امتحان

توسط leylas » شنبه 19 فروردین 1391 19:55

عجب موضوع باحالی...دمت گرم
راستش من خیلی تقلب میکردم
ولی چون همیشه مطالعه ی خودم برای خودم کافی بود(یعنی از 18 تا 20 میشدم تو اکثر موارد)نوع تقلب هام رسوندنی بود
یعنی به بقیه میرسوندم و نیازی به کمک گرفتن نداشتم و چندباری هم که نیاز داشتم هرکاری کردم از وجدان درد رها نشده و تقلب ننوشتم :shock:
اما تو رسوندن تبهر خیلی خیلی خیلی زیادی داشتم
گاها به یه ردیف نیمکت میرسوندم
معلم بیچاره هم یا فکر میکرد واقعا سطح اون ردیف یهویی رفته بالا(بعضیهاشون)یا اگه میفهمید که تقلب شده(در مواقعی که مراقب معلم دیگه ای بود)به همه شک میکرد الا من(چون واقعا خودم هم به خودم شک نمیکردم)
یه بار امتحانم ترم زبان بود بچه ها هم همه از دَم تعطیل...
چشم امیدشون به من بود(اصلا شرایط خنده دار بود،یه 15 نفری منتظر من بودن)مراقب هم از اون گرگها بود
خلاصه گفتیم چیکار کنیم چیکار نکنیم....سریع خودم جوابارو تو پاسخ نامه نوشتم و یه دورهم اکثر سوالای برگه سوالات رو جواب دادم
بعد منتظر شدم تا مسئول امتحان برای گرفتن امضا از این معلمه به عنوان مراقب بیاد....همین که اومد برگه سوالاتمو با عقبی عوض کردم و چون عقبیمون خیلی ناشی بود اسمشرو رو برگه سوالات نوشته بود برا همین سریع پاشدم با برگه ی اون رفتم
بعدا که آمار گرفته بودم:بچه ها با بدبختی برگه سوالات منو دست به دست کرده بودن و خلاصه همه یه حال اساسی برده بودن
اونقدر خاطره از تقلب دارم که الان یادم میاد کلی خندم میگیره
بازم دمت گرم موضوع خیلی جالبی بود.کلی یاد خاطرات افتادیم...
یا علی.
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم         برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

آماده ی نبرد                                      و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب leylas تشکر کرده اند:
Ghost Rider, serat&mersad, reza9710, airplane, mojtabba, A3eman, SEAFARER, Present

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » شنبه 19 فروردین 1391 22:29

یکی از روشهای تقلب تابلو تقلب کردنه . هر چی تابلو تر باشه کمتر شک بر انگیز می شه ولی باید کاملا بی خیال و خونسرد باشید و تا می تونید خودتون رو هالو نشون بدید
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
reza9710, airplane, mojtabba, SEAFARER, Ghost Rider, sghanbare1

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » شنبه 19 فروردین 1391 23:56

موارد (مواد) لازم برای انجام تقلب                                                                                         ۱_ دل و جرئت به اندازه کافی کمی هم بیشتر باشد مشگلی ندارد اما سعی کنید که بیش از اندازه نباشد زیرا در مواقعی دیده شده که باعث دردسر و حتی لو رفتن شده               ۲_ یک الی دو دوست و هم کار  "اصالتا پایه" در غیر این صورت  کار به سختی پیش میرو ۳_هماهنگی لازم بین اعضا تیم قبل از امتحان                                                                              ۴_ قسم و ایه دادن همدیگر با کمی پاچه خواری  ،برای محکم ماندن گروه بسیار مهمه    ۵_مکانی بسیار خفت و مناسب در ضمن حتما یکی از افراد باید خرخون باشد                  ۶_ به مقدار خیلی کم شانس  و تا حدودی هم ناظری خنگ به این صورت :shock:            ۷_ و در دست اخر چشم های دوربین که برای درس های تئوری  خالی از لطف نیست        ۸_ تمرین لب خوانی و ایجاد علائم برای درکی بهتر به صورت خودجوش                       گزینه های اولی بسیار مهم هستن و از درجه و امتیاز بیشتری برخوردار هستند            خوب اول باید ببینید که با چه درسی و چه جور سئولاتی روبه رو هستید تا بتوانید استراتژیگی و برنامه ریزی خودتون موسوم به اچ۴ را چگونه به سرانجام برسونید  اگر در کلاس درس هستید و اصولا روی صندلی قرار هست بیشینید و امتحان تئوری قراره بدهید باید کنار همدیگر قرار بگیرید  اگر یکی از شما ها دست چپی است چه بهتر!! بهترش به خاطر این است که نزدیک هم قرار می گیرید به این صورت که صندلی دسته چبی در ردیف راستی قرار می گیرد و صندلی دست راست در ردیف چپ به همین راحتی در ضمن بهتر است که وسط و یا اخر کلاس قرار نگیرید  بهتر است که در ردیف اول و در خلاف موقعیت معلم قرار بگیرید مثلا اگر  میز و مکان معلم  در سمت راست کلاس قرار دارد شما در ردیف اول و سمت چپ کلاس قرار بگیرید ، و شخص ثالثی را ما بین خود و معلم قرار دهید که دیدش نسبت به شما  کمتر شود  خب دیگه اینجا گزینه های ۱  ۲  ۳ بسیار بسیار اهمیت دار می شوند که باعث می شود شما و تیمتان در چنین حماسه هایی سربلند بشید  اما بعد.......   شما باید از قبل هماهنگ کرده باشید که مثلا  دست خط چگونه باشد  علائم چه معنی ای می دهندو...بعد از اینکه امتحان شروع شد شما باید کامل بر رفتار معلم مشرف باشید  .    حدود۹۹٪ معلم ها سلسله واکنش های یکسانی دارند که به این صورت است ، ۱۰ دقیقه اول را مانند برج ذهر مار هستند و مانند این شیرهای تو باغ وحش که همش تو قفس دور می زنند ، تو کلاس تاب می خورد  بعد از ۱۰ دقیقه اکثرا روی صندلیشون قرار می گیرند و به ورقه امتحانات دیگر کلاس ها ور می روند یا یه موبایلشون یا به بینیشون ور می رند و.... که حدود ۱۵ دقیقه ای  طول می کشد که این موقعیت بهترین موقع برا پیشبرد عملیات راهبردی شما است به این صورت که مثل خان  ورقه رفیقتون (منطقه عملیاتی) را نگاه می کنید و از اونجایی که دست خط درشت و خاناست می نوسیت و اگر جایی برایتان مشگل بود با علائم خواستار کمک از دوستتان می شوید اگر صدا کنید یا باعث ایجاد صدا شوید  معلم مثل یک کبک عکس العمل نشون می دهد گفته با شیم همچنین می تونید از دوستتان بخواهید که ورقه را کج کند که برا شما کاملا ابهام زدایی شود   اگر دانش اموز باشید باید بتونید که تو همین چنددقیقه شرش را بکنید اما اگر به دلایلی نشد  مشگلی نیست هنوز وقت هست  بقیه زمان را اصولا معلم ها از واکنش هایی یکسانی استفاده نمی کنند بعضی ها شروع به قدم زدن ملایم می کنند و بدبختیشون فکر می کردند یا بعضی ها به نشستن ادامه می دهند و بعضی ها هم هر دو کار را  باهم انجام می دهند در این موقع  شما وقتی که معلم  در حال قدم زدن هست و شما از دیدش قایم شدید بهترین کار این است که شما فقط رو ورقه لنز بندازید اما با شدت کمتر  وقتی هم که نشسته است لنز قویتری  می اندازید و درخواست ورق کج کردن هم می کنید و....... تا ته امتحان  دست اخر هم چه خوب و چه بد می روید به معلم می گید پدرم در اومد تا تونستم اینقدر بنویسم که اگر واقعا نشد  که تقلب کنید راحت به معلم بگید وقت نشد بخونم  په دیگه!!؟      اما برای درس هایی که حساب و کتاب دارند مثل هندسه و ریاضیو یا فیزیک و... شرایط کمی فرق دارد اما باز شباهت های زیادی وجود دارد ،هنوز معلم ها در ده دقیقه اول مانند شیر ژیانا و ۱۵ دقیق دوم مثل دخترکی گریانا و بقیه وقت هم مثل این مردها که منتظرند ببینند نتیجه زایمان زنشون  چی شد ، هی یک تیکه راه می روند هی می شینند هستند  اما شیوه تقلب فرق می کند به طوری که شما باید این دفعه جلوی معلم قرار بگیرید به این صورت که جلوی میز معلم   صندلی یکی از دوستانتون را قرار می دهید طوری که شما را از لحاظ دید پوشش دهد سپس پشت سرش شخصی که قراره تقلب برسوند قرار می گیرد و پشت سر ان شما که قراره تقلب بگیرید  سپس رنگ خودکار نوع کاغذ چک نویس و دست خطتون را یکی می کنید شما اولین محموله چک نویس را باید ۱۵ الی ۲۰ دقیقه اول دریافت کنید به خاطر اینکه بهترین موقعیت است و معلم حواسش نیست و همچنین شما وقت دارید که با ارامش اطلاعات را کپی پیست کنید و همچنین اگر معلم اومد بالا سرتون یک ورثه تقریبا پر ببیند نه یک ورقه خالی که بعد از امتحان نمره بالا می گیرد که این باعث شک دار شدن معلم می شود اما یک تذکر بسیار مهم از اونجایی که میز معلم همیشه کنار دیوار قرار می گیرد شما باید  جابه جایی محموله را با دست کنار دیوار انجام دهید بقیه عملیات هم به همین صورت  و وقتی معلم حواسش نبود  انجام شود   حالا اگر احیانا افتادید تو نماز خونه یا رو صندلی نبودید و یا ندونستید کنار هم بنشینید روش هایی کاملا علمی دیگر هست که در جلسات اینده دربارشان بحث می شود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
sghanbare1, A3eman, airplane, mojtabba, Present, m-249

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تاريخ عضويت

Iran

توسط A3eman » يکشنبه 20 فروردین 1391 21:23

روشهات یکم قدیمی بود اگه اینطوری بخوایم تقلب کنیم که دستمون رو شده...
یکم روشای جدید و راحت تر بگید

airplane, mojtabba

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390 18:15

آرشيو سپاس: 51 مرتبه در 16 پست

توسط black-army » يکشنبه 20 فروردین 1391 22:11

راحت تر این هستش که
اگه معلم تو کلاس فقط سرجاش نشسته و مثل رادار بچه ها رو چک میکنه اون موقع باید تو یک کاغذ کوچک سوالی که جوابشو نمیدونی بنویسی و به کسی که بلده یواشکی بدی اگه نیمکت عقبیته که راحته پشت تو علکی می خوارونی و کاغذو به عقبی میدی تا جواب رو بهت بده اگه بچه زرنگه ازت دور باشه اگه موقعی که پشت معلم به شما بود کاغذ رو زمینی یا هوایی براش پرت می کنی به همین سادگی من تا حالا کلی از این روش سود بردم

یادتون باشه که به کسی که کاغذ رو پرتاب میکنید تا جواب بده ترسو و نامرد نباشه  :x  :x اگه نامرد و ترسو باشه دیگه فاتحه ی امتحان شما خوندست

:grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب black-army تشکر کرده اند:
Present, A3eman, mojtabba

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تاريخ عضويت

Iran

توسط A3eman » چهارشنبه 24 خرداد 1391 21:53

سلام
میدونم تو این مدت خیلی هاتون امتحان داشتید و مشغول درس خوندن و آماده شدن برای امتحانات بودین حالا راستش رو بگید تو امتحان تقلب هم کردین؟
اگه کردین چجوری؟ یکم از تجربه هاتون رو در اختیار هم قرار بدیم تا برای سال های بعدموناز این روش ها استفاده کنیم اگه خاطره ای هم دارید بگید
راستش خودم تقلب نکردم یعنی کردم ولی در همین حد یعنی نوشتن پشت ماشین حساب و بردن اون سرجلسه امتحان و بگم که بردن ماشین حساب سر جلسه مشکلی نداره بهتره خودتون ببینید

حالا نوبت شماست شما چیکار کردید؟

Present, mojtabba, Cloor Master

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » چهارشنبه 24 خرداد 1391 22:18

سلام  :razz:

اگر تقلب كرديد و مدرك دارشديد و از مدركتون استفاده كنيد ، اگر ريالي با مدركتون در آينده درآمد زايي كنيد حرام هستش ؛ برويد استغفار كنيد!

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
Present, FARSHAD.ADL, hani1459, Alpha4, Mahdi1944, ASHKAN95, mojtabba, A3eman, SEAFARER

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » چهارشنبه 24 خرداد 1391 23:13

البته جناب اویس جان عزیز
تقلب در امتحانات حق الله نیست و نوعی حق  ناس به حساب می اید و استغفار  کافی نیست باید از کسایی که حقشون در این بین ضایع شده حلالیت بگیرند
:-o
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
Mahdi1944, A3eman, Present, oweiys, SEAFARER

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

توسط hani1459 » پنج شنبه 25 خرداد 1391 00:03

من هر که خواستم تقلب کنم یا تقلب بدم اینقدر تابلو میشم همه میفهمن سر همین بارها گیر افتادم یه بار داشتم تقلب میکردم اونم چی توبرگه نوشته بودم داشتم مینوشتم دیدم یه دفعه صدای خنده بچه ها بلند شد سرمو بالا کردم دیدم مراقب بالا سرمه خلاصه دمشگرم خیلی مرد بود چیزی نگفت بعد امتحان از بچه ها پرسیدم برا چی خندیدین گفتن مراقبه 10 دقیقه بالا سرت داشت نیگات میکرد و میخندیدتو هم اینقدر مشغول نوشتن بودی که هیچی حالیت نبود خلاصه ما فهمیدیم نه عرضه اینو داریم که تقلب برسونیم نه عرضه اینو داریم که تقلب کنیم
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
A3eman, Present, mojtabba, Mohammad 1985

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » پنج شنبه 25 خرداد 1391 00:20

بنده در طول تحصیلم فقط یه بار اونهم در پیش دانشگاهی تقلب کردم و بس
حتی یه سال به خاطر تقلب نکردن از تحصیل عقب موندم اما زیر بار تقلب نرفتا دوران پیش دانشگاهی
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
A3eman