در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

محل سکونت

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط sayeh_roshan_1988 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 16:19

در پی سفر روز گذشته محمود احمدی نژاد، رئیس‌جمهوری ایران به جزیره «ابوموسی»، دولت امارات با همراهی برخی رسانه‌های غربی، جنگ روانی جدیدی را علیه ایران و تمامیت سرزمینی کشورمان آغاز کرده است.


به گزارش «تابناک»، شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات در اظهاراتی شدید و بیرون از عرف دیپلماتیک، این سفر را محکوم کرده و آن را تجاوز به حقوق سرزمینی کشورش دانسته است!خبرگزاری «امارات 24» با بیان این خبر، گزارش داده که عبدالله، سفر احمدی نژاد را «تجاوزی وقیحانه» به حاکمیت امارات بر سرزمینش و مانعی بر سر راه همه تلاش‌های امارات برای یافتن راهکاری مسالمت آمیز برای پایان «اشغال» جزایر توسط ایران دانسته است.عبدالله همچنین گفته: «این سفر وضعیت حقوقی این جزایر را که بخش و جزیی از سرزمین ملی امارات هستند، تغییر نخواهد داد».وی همچنین زمان انجام این سفر را نیز محکوم کرده و مدعی شده این سفر هنگامی انجام گرفته که دو کشور موافقت کرده بودند، تلاش خود را برای رسیدن به توافقی در مورد این موضوع به کار بگیرند و فضایی مساعد برای ارتقای ثبات در منطقه پدید بیاورند. عبدالله مدعی شده سفر اخیر، نقض آشکار این توافق است.این ادعاها در حالی بیان می شود که جزایر سه گانه، همواره جزیی جدایی ناپذیر از سرزمین ایران بوده و مقامات ایرانی از گذشته تاکنون همواره اعلام کرده اند که درباره تمامیت سرزمینی کشورمان به مذاکره و مصالحه نخواهند پرداخت.اما نکته جالب توجه دیگر در این میان، تلاش برخی رسانه‌های غربی برای دامن زدن به موضوع است. در این راستا، از زمان اعلام خبر سفر احمدی نژاد به جزیره ابوموسی، برخی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های غربی، از جمله «آسوشیتدپرس»، «رویترز» و «واشنگتن پست» با انتشار اخباری تلاش کردند این سفر را کاری غیرمعمول معرفی کنند!این در حالی است که سفر رئیس جمهور یک کشور به بخش‌های گوناگون کشور خود، کاملاً طبیعی و معمولی است و در واقع این رسانه‌ها می‌کوشند به گونه‌ای جزایر سه گانه را بخشی جدا از سرزمین ایران معرفی کنند.بی‌گمان، اظهارات ضدایرانی این مقام اماراتی نباید بی پاسخ بماند و بر دستگاه دیپلماسی کشورمان واجب است، دست‌کم با فراخواندن سفیر این کشور، مراتب اعتراض خود را به دولت امارات انتقال داده و محدوده مرزهای سرزمین ایران را به آن‌ها یادآوری کند.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
Present, zoornachi, babak1985, ناپلئون بناپارت, rpm, masieh, ASHKAN95, nima-rad, Mehrab373, CentralWeb, nasir irani

Fast Poster

Fast Posterنماد کاربر
پست ها

246

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 15:56

آرشيو سپاس: 1151 مرتبه در 210 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط arash128 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 17:20

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست...
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash128 تشکر کرده اند:
saeedjiji, nasir irani, CentralWeb, KH.I.A.2500, Present, MISSILE, leylas, v@hid, babak1985, javad48, ناپلئون بناپارت, ASHKAN95, nima-rad, Mehrab373

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

547

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 22 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 آبان 1388 17:24

آرشيو سپاس: 4243 مرتبه در 517 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط Qaher1406 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 20:08

امارات سفیر خود از تهران را فراخواند
دولت امارات متحده در اعتراض به سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران به جزیره ابو موسی، سفیر خود را از تهران فراخواند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دولت امارات متحده در اعتراض به سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران به جزیره ابو موسی، سفیر خود را از تهران فراخواند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، وزارت امور خارجه این کشور اعلام کرد که سیف محمد عبید الزعابی سفیر امارات متحده عربی در جمهوری اسلامی ایران به منظور مشورت فراخوانده شده است.
پیش از این عبد الله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات، سفر محمود احمدی نژاد به جزیره ابو موسی را به شدت محکوم کرده و آن را نشانه ای از "ادعاهای کذب ایران" درباره "داشتن روابط خوب با امارات متحده عربی و همسایگان" بر شمرده بود.

آل نهیان این سفر را "نقض آشکار حاکمیت امارات متحده عربی بر قلمرو این کشور و متوقف کردن همه تلاش های صورت گرفته به منظور یافتن راه حلی مسالمت آمیز ، جهت پایان دادن به اشغال سه جزیره امارات" دانسته است.

وزیر خارجه امارات گفته است که " سفر احمدی نژاد از جزیره ابو موسی هیچ گاه وضعیت قانونی این سه جزیره را تغییر نخواهد داد چرا که امارات سه جزیره را بخشی جدایی ناپذیر از قلمرو ملی امارات متحده عربی می داند."

http://www.entekhab.ir/fa/news/58696
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

«  اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 23_953.jpg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Qaher1406 تشکر کرده اند:
rpm, Mehrab373, KH.I.A.2500, CentralWeb, ناپلئون بناپارت, babak1985, Present

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

240

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 دی 1390 17:40

آرشيو سپاس: 1039 مرتبه در 195 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط leylas » پنج شنبه 24 فروردین 1391 20:20

مشکل از ماست..... :-?
ببینید کار به کجا کشیده که کشوری که اکثر جمعیتش و قسمت بزرگی از اقتصادش و خیلی مسائل دیگش دست ایرانیهاست برای ما شاخ و شونه میکشه :-?
دور نیست روزی که خداوند این ملحدین در لباس اسلام رو به خاک مذلت بکشونه :AA:
اندکی صبر سحر نزدیک است :razz:
(فقط یه نکته داخل پرانتز:من فکر کنم مسئولین ایرانی باید به این مسئله بی تا حدودی بی توجهی کنن و اصلا در مورد خود جزایر به هیچ و جهه صحبت و استدلال نکنن و این رفتار امارات رو از دید یه تلاش برای قطع روابط ببینن و به شدت با این موضوع برخورد کنن نه با ادعای جزایر چون جواب به سوال یه جورایی هویت بخشیدن به سواله)
با اجازه
یا علی :razz:  :razz:
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم         برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

آماده ی نبرد                                      و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب leylas تشکر کرده اند:
CentralWeb, ناپلئون بناپارت, babak1985, Mehrab373

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 22 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 فروردین 1390 14:52

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 2840 مرتبه در 263 پست

امارات سفیر خود را فراخواند، سفیرمان را فرا بخوانید

توسط babak1985 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 20:28

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
وزارت خارجه امارات عصر روز امروز سیف محمد عبید الزعابی، سفیر خود را از تهران برای مشورت فراخواند.

به گزارش تابناک، پس از واکنش صبح امروز وزیر امور خارجه امارات به سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان به جزیره ابوموسی، دقایقی پیش خبرگزاری دولتی امارات متحده عربی، وام، از فراخواندن سفیر این کشور از تهران خبر داد.

روز گذشته محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در جریان دور چهارم سفرهای استانی خود به هرمزگان وارد جزیره ایرانی ابوموسی شد که این سفر با واکنش عجیب و خارج از عرف وزیر امور خارجه امارات همراه بود.

شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان سفر آقای احمدی نژاد را "گامی رو به عقب در زمینه تمام تلاش ها و کوشش های امارات به منظور یافتن راه حلی صلح آمیز برای پایان دادن به اشغال سه جزیره اماراتی از سوی ایران دانسته است."


عبدالله همچنین گفته: «این سفر وضعیت حقوقی این جزایر را که بخش و جزیی از سرزمین ملی امارات هستند، تغییر نخواهد داد».

به این ترتیب و پس از یک جنجال رسانه ای که از صبح امروز علیه ایران در این خصوص شکل گرفته بود سرانجام عصر امروز وزارت خارجه امارات با بیان آنچه "مشورت" نامید سفیر خود سیف محمد عبید الزعابی را به امارات فراخواند.

گرچه هنوز زمان زیادی از این ماجرا نمی گذرد ولی هنوز هیچ مقام رسمی ایرانی در این خصوص موضع گیری نکرده است اما امید است با برخورد قاطع و به موقع این اقدام گستاخانه امارات که جزایر سه گانه ایرانی را خاک سرزمینی خود، و ایران را اشغال گر آن نامیده را پاسخ دهند.

این در حالی است که جزایر سه گانه، همواره جزیی جدایی ناپذیر از سرزمین ایران بوده و مقامات ایرانی از گذشته تاکنون همواره اعلام کرده اند که درباره تمامیت سرزمینی کشورمان به مذاکره و مصالحه نخواهند پرداخت.

خطاب کردن سفر احمدی نژاد با واژه های نظیر «تجاوزی وقیحانه» و «اشغال» خطای نا بخشودنی دستگاه سیاست خارجی امارات است که می بایست با پاسخی مهم و قاطع از سوی دستگاه دیپلماسی کشورمان پاسخ داده شود.

====================

با سلام

یه موشک بزنید که بخوره لب ساحل بعد بگید ببخشید اشتباه شد کنترل اش از دستمون خارج شد ممکن بعد از این اشتباها پیش بیاد تا حساب کار دستش بیاد که با دم شیر بازی نکنه
دشمن رو باید از دور دید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب babak1985 تشکر کرده اند:
rpm, ASHKAN95, CentralWeb, ناپلئون بناپارت, Qaher1406, Present

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 22 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 فروردین 1390 14:52

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 2840 مرتبه در 263 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط babak1985 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 20:40

تاحالا برخوردي با اين خشونت نديده بودم از طرف مسئولين

=================

معاون وزیر خارجه ایران در واکنش به اظهارات وزیر خارجه امارات
بازدید احمدی نژاد از جزیره ابوموسی موضوعی داخلی است
خبرگزاری فارس: معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه کشورمان بازدید احمدی نژاد از جزیره ابوموسی را موضوعی داخلی خواند که در چارچوب سفر استانی رئیس جمهور انجام شده است.

          
          
            

          
          

          به گزارش خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه امارات متحده عربی، بازدید محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران از جزیره ابوموسی را موضوعی داخلی دانست که در چارچوب سفر استانی رئیس جمهور صورت پذیرفت.
    
          امیرعبداللهیان با اشاره به اراده جدی جمهوری اسلامی ایران در توسعه و تحکیم روابط دو کشور، بر اهمیت گفت وگوهای دوجانبه به منظور حل و فصل سوء تفاهمات احتمالی تأکید کرد.
    
          لازم به ذکر است ساعاتی پس از سفر محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران به جزیره ابوموسی، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی در سخنانی گستاخانه، این سفر را مورد انتقاد قرار داد و آن را "نقض آشکار حاکمیت امارات بر سرزمین خود" خواند.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13910124000857
=================================
آخرين ويرايش توسط babak1985 در پنج شنبه 24 فروردین 1391 21:44, ويرايش شده 1 در کل.
دشمن رو باید از دور دید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب babak1985 تشکر کرده اند:
CentralWeb, ناپلئون بناپارت, Present, nasir irani

Major II

Major IIno avatar
پست ها

275

تشکر کرده: 261 مرتبه
تشکر شده: 45 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 دی 1386 19:20

آرشيو سپاس: 645 مرتبه در 164 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط sohraba » پنج شنبه 24 فروردین 1391 21:19

گستاخی بی شرمانه اماراتی ها به فوتبال هم رسید!
فدراسيون فوتبال امارات با ارسال نامه‌اي به فدراسيون ايران رسما ديدار تداركاتي تيم‌هاي ملي ايران و امارات را لغو كرد.

به گزارش «تابناک»، طبق قوانین فیفا ورزش از سیاست جداست ، بنا بر این مسئولان فدراسيون فوتبال کشورمان باید از طرق قانونی مراتب را به فیفا اعلام کنند.

فدراسيون امارات در حالي اين بازي را لغو كرد كه هيچ گونه قراردادي رسمي بين فدراسيون ايران و آن‌ها براي اين مسابقه امضا نشده بود.

در نامه‌ي گلايه‌آميز فدراسيون امارات آمده است كه اين تصميم به خاطر سفر محمود احمدي‌نژاد رييس جمهور ايران به جزيره ابوموسي گرفته شده و آن‌ها مدعي هستند جزيره ابوموسي كشورمان متعلق به امارات است.

البته روابط بين‌الملل فدراسيون در تلاش بود تا مذاكره‌اي با رييس كميته انتقالي فدراسيون امارات داشته باشد و به آن‌ها يادآوري كند كه فوتبال از مباحث سياسي جداست.

از آنجا كه لغو اين مسابقه در فاصله چند روز مانده به سفر تيم ملي به امارات صورت مي‌گيرد، فعلا فدراسيون فوتبال مسابقه‌ي جايگزيني را براي تيم ملي كه قرار بود با بازيكنان ذخيره خود عازم اين سفر شود تعيين نكرده است.
به هر صورت، باید هشیار بود و با تدبیر بیشتر و به کار گرفتن افرادی از جنس ورزش، نقشه‌های عربها را نقش بر آب کرد.

اماراتی ها مدعی شدند سفر رييس جمهور به ابوموسي هنگامی انجام گرفته که دو کشور موافقت کرده بودند، تلاش خود را برای رسیدن به توافقی در مورد این موضوع به کار بگیرند و فضایی مساعد برای ارتقای ثبات در منطقه پدید بیاورند!

این ادعاها در حالی بیان می شود که جزایر سه گانه، همواره جزیی جدایی ناپذیر از سرزمین ایران بوده و مقامات ایرانی از گذشته تاکنون همواره اعلام کرده اند که درباره تمامیت سرزمینی کشورمان به مذاکره و مصالحه نخواهند پرداخت.

این در حالی است که سفر رئیس جمهور یک کشور به بخش‌های گوناگون کشور خود، کاملاً طبیعی و معمولی است و در واقع این رسانه‌ها می‌کوشند به گونه‌ای جزایر سه گانه را بخشی جدا از سرزمین ایران معرفی کنند.

بی‌گمان، اقدام ناجوانمردانه فدراسيون امارات نباید بی پاسخ بماند و بر فدراسيون فوتبال کشورمان واجب است، هر اقدام متقابلی را از طریق فیفا انجام بدهد .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sohraba تشکر کرده اند:
ناپلئون بناپارت, rpm, CentralWeb

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

158

تشکر کرده: 16 مرتبه
تشکر شده: 101 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 فروردین 1390 18:47

آرشيو سپاس: 303 مرتبه در 94 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط masoud-35 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 22:06

چی شده که امارات اینهمه پررو شده؟؟؟؟؟؟؟
نکنه احمدی نژاد بازم میخواد بگه مهم اینه که با همسایگانمان در صلح وصفا باشیم.ایشون خیلی جهانی فکر میکنن!!!!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب masoud-35 تشکر کرده اند:
ناپلئون بناپارت

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

575

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 7 دی 1385 14:14

آرشيو سپاس: 2337 مرتبه در 330 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط MOHAMMAD JAFAR » پنج شنبه 24 فروردین 1391 22:12

احمدی نژاد یه کار درست تو عمرش کرده باشه همین کار بوده!
پيامبر گرامي اسلام (ص) فرموده اند:
الملک يبقي مع الکفر و لا يبقي مع الظلم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD JAFAR تشکر کرده اند:
anga2009, pedmehr, v@hid, arash128, ناپلئون بناپارت, KH.I.A.2500, Java

Captain

Captainno avatar
پست ها

2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تشکر شده: 334 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

محل سکونت

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط Present » پنج شنبه 24 فروردین 1391 22:41

بعضی ها ت وفروم فکر می کنند سیسات بچه بازیه که تا اونا ادعایی کردن ما هم عکس العملنشون بدیم اونها هم همینو می خواهند که عکس الغمل غیر منطقی بکنیم و با رسانه هایی غربی و حاسیه خلیج فارس جو سازی کنند .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
CentralWeb, ناپلئون بناپارت, anga2009, Mr.Amirhessam, Mehrab373

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

387

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اسفند 1387 22:29

آرشيو سپاس: 1272 مرتبه در 302 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط nasir irani » جمعه 25 فروردین 1391 00:37

masoud-35 نوشته است:چی شده که امارات اینهمه پررو شده؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!


جوابش بسیار ساده هست!...ایجاد سناریوهای ضد ایرانی و سیاه نمایی ایران بین مردم معترض خاورمیانه  بعد از اعتراضات همین مردم علیه رژیم های خلیفه ای و پادشاهی عربی متحد دشمنان ایران  به طرز محسوسی افزایش پیدا کرده

وقتی که سناریوی ترور سفیر سعودی در امریکا به کمک قاچاقیان مکزیک! رو علم می کنن که سوژه خنده منتقدان داخلی خودشون میشه.......چه چیز  بهتر از سناریوای مثل این!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nasir irani تشکر کرده اند:
CentralWeb, rpm, ناپلئون بناپارت, Present, ASHKAN95, كيارش

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: گستاخی بی‌سابقه وزیر خارجه امارات به ایرانیان

توسط KH.I.A.2500 » جمعه 25 فروردین 1391 01:17

با سلام ؛

جزایر ما در دستانمان هستن، اگر جرأت دارن پاشون رو بگذارن تو جزایر ما .
سفر رئیس جمهور به این جزیره از هزارتا تودهنی و ناسزا برای اونها بدتره، بگذارید بسوزن .

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
MOHAMMAD JAFAR, arash128, anybody, ناپلئون بناپارت, CentralWeb, HASAN BARATY, Qaher1406, reza4087, MISSILE, Sami 1993, Present, Mr.Amirhessam, كيارش, babak1985, rpm

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان

cron