در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

انتخاب یک ایرانی برای حمل مشعل المپیک ...

توسط dolphine » يکشنبه 27 فروردین 1391 13:56

مصطفی سلیمانی دانشجوی مقطع دکترای رشته مهندسی برق در دانشگاه ساوتمپتون است. وی درباره چگونگی انتخابش به عنوان حمل کننده مشعل المپیک در لندن گفت: پروسه انتخاب برای شخص مورد نظر بسیار سخت بود اما خوشبختانه توانستم در ‌‌نهایت به عنوان حمل کننده مشعل المپیک لندن انتخاب شوم.

سلیمانی گفت: زمانی که دانشجوی مقطع لیسانس در دانشگاه بیرمنگام بودم، برای حمل مشعل المپیک کاندیدا شدم و این دانشگاه که جزو سه دانشگاه بر‌تر ورزشی در لندن محسوب می‌شود، با توجه به سوابق ورزشی‌ام در رشته‌هایی همچون فوتبال، شنا و… و همچنین برگزاری مسابقات خیرخواهانه، من را به عنوان نماینده موردنظر به موسسه‌ای که وظیفه انتخاب فرد حمل کننده مشعل را داشت معرفی کرد و پس از آن، بررسی‌ها برای انتخاب فرد موردنظر آغاز شد.

این دانشجوی ایرانی با بیان اینکه پس از ماه‌ها بررسی و پر کردن چندین فرم در ‌‌نهایت ژانویه امسال اعلام شد که من برای این مسئولیت انتخاب شده‌ام، گفت: در حال حاضر از مسافتی که باید مشعل را حمل کنم اطلاعی ندارم و تنها عنوان کرده‌اند که دوم جولای در منطقه راگبی باید برای حمل مشعل حاضر باشم و احتمالا لباس مورد نظر را هم مسئولان به من خواهند داد.

وی با تاکید بر اینکه می‌خواهد تبلیغ خوبی از ایران و تمدن کشور داشته باشد، ‌ گفت: زمانی که برای این موضوع نامزد می‌شدم با دیدگاه مثبت این کار را کردم چون اعتقاد داشتم که این انتخاب نکته مثبتی برای مملکتم است.

سلیمانی که از نیروهای داوطلب برگزاری مسابقات دوچرخه سواری المپیک هم است، ادامه داد: در لندن تعداد ایرانی‌ها زیاد است و حتما آن‌ها برای تشویق ورزشکاران ایران به این مسابقات خواهند رفت. من خودم نیز به عنوان یک ایرانی، ورزشکاران کشورم را تشویق خواهم کرد.
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
Majid Chui, nima-rad, CentralWeb, FREE MAN, ASHKAN95