در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

خودپردازها فعلا پول نمیدهند!!!

توسط serat&mersad » دوشنبه 28 فروردین 1391 09:43

خودپردازها فعلا پول نمیدهند!!!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

هم‌اکنون تنها گزینه فعال در اغلب خودپرداز‌ها تغییر رمز است و امکان برداشت وجه وجود ندارد.

با اعلام بانک مرکزی و انتشار خبر هک شدن سه میلیون حساب بانکی در فضای اینترنت، این بانک برای ارتقاء امنیت حساب‌ها، به بانک‌های کشور اعلام کرد که تمام آیتم‌های خودپرداز‌ها غیر از گزینه تغییر رمز کارت غیر فعال شود.

به گزارش خبرنگار فارس، در اغلب خودپرداز‌ها امکان برداشت وجه وجود ندارد و تنها گزینه تغییر رمز فعال است. برخی افراد برای برداشت وجه به خودپرداز مراجعه کرده بودند که تنها با گزینه تغییر رمز مواجه شدند و این مساله مشکلاتی را برای این افراد ایجاد کرده است.

البته یکی از خودپردازهای یک بانک خصوصی امکان انتقال وجه را به مشتریان می‌دهد.

منبع خبر: itiran.com
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
mojtabba

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
121

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 تیر 1389 16:31

آرشيو سپاس: 299 مرتبه در 92 پست

Re: خودپردازها فعلا پول نمیدهند!!!

توسط mortaza-iri » دوشنبه 28 فروردین 1391 17:56

من امروز رفتم که رمزم رو عوض کنم! اما تنها چیزی که کار نمیکرد , تغییر رمز بود! :grin:
رهبر انقلاب: عاملان جنایت اخیر(شهادت شهید مصطفی احمدی روشن) را مجازات خواهیم کرد...
انشاءالله.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mortaza-iri تشکر کرده اند:
CentralWeb, Solver, mojtabba

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » دوشنبه 28 فروردین 1391 18:20

سلام خدمت دوستان

فکر میکنم خبر صحت نداشته باشه
اگر امروز خودم به شخصه بانک نرفته بودم خبر رو باور می کردم
اما اگر واقعا کل خبر همین باشه ،خبر کاملا دروغ هست و هدفی پشت این خبر هست...

امروز بنده هم رفتم رمزهام رو تغییر دادم و هم می دیدم مردم براحتی وجوهشون رو دریافت میکنند....

شاید خبر صرفا برای بعضی قسمت های کشور باشه ولی به هر حال ظاهرا خبر کاملا دروغ هست...

در ضمن خودپرداز بانک ملی هم مراجعه کردم...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Solver, mojtabba, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Mr.Amirhessam

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 28 فروردین 1391 19:05

من هم امروز هم انتقال کارت به کارت بین 3 بانک داشتم حدود 30 میلیون تومان. هم با post داخل فروشگاه خودمون فروش داشتم حدود 1.5 میلیون تومان. خبری هم از این مسئله به گوشم نخورد که امکان برداشت نیست، البته خودم برداشت نقدی نداشتم.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Sami 1993, CentralWeb, mojtabba, Present, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Mr.Amirhessam

Major

Major

نماد کاربر
837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » دوشنبه 28 فروردین 1391 19:31

من تو وبلاگ اون آقای سو استفاده گر رفتم ، شماره کارت بود بهمراه کد رمز مخفی ، مفهوم این رمز مخفی تو کارتهای بانکی رو کسی می تونه شرح بده؟ یعنی رمزی جز رمزی هست که ما تعیین میکنیم ؟ مثل رمز مستر برای دزدگیرهای خونه ؟!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
mojtabba, Present

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » سه شنبه 29 فروردین 1391 11:22

والا منم مشکلی نداشتم از روز جمعه تا به حال هم هر وقت رفتم پول بهم داده . فقط دیشب رفتم رمز کارت و اینترنتی رو عوض کردم . در ضمن کسی که می تونه هک کنه شبکه به این عظمت رو حتما برای خودش راه بازگشتی ، Backdoor , ... می گذارد . این شکلیا نیست که من رمزم رو عوض کردم مساله حل بشه .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
CentralWeb

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 29 فروردین 1391 17:59

SORENA, اين سايت اومده براي اينکه انتشار اين اطلاعات مستقيم براي دارندگان کارتها مشکلي نداشته باشه اون رو به نوعي کد کرده، اما اعداد پسورد به شکلي در اون وجود داره که وقتي مالک ميبينه متوجه بشه که رمز رو درست نوشته و به نوعي به اين فرد اعتماد کنه، به هر حال چيزي که من بررسي کردم و در اخبار ديدم، نقص امنيتي علت اين مشکل نيست، مشکل خورده حساب مالک اين وبلاگ با شرکت انياک هست که از اطلاعات ذخيره‌ي موقت تراکنش‌ها استفاده کرده و اونها رو منتشر کرده که به نوعي اعتبار اين شرکت رو زير سوال ببره و تلافي کنه ...

البته اگر اين روش رمز گذاري مخصوص سيستم بانکي باشه، بايد براي چنين رمز گذاري واقعا تاسف خورد!
چرا که هر زمان ممکنه اين دسترسي فيزيکي براي افراد ديگه با اهداف مختلف رخ بده و اين ميتونه فاجعه بار باشه...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
A3eman, Present, CAPTAIN PILOT, Reza6662, CentralWeb, behrad90, anga2009, ASHKAN95, Solver, Mr.Amirhessam