سلام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با علوم کشاورزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

قفل شده
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

سلام

پست توسط رونین » دو شنبه 28 فروردین 1391, 2:00 pm

سلام تصویر

[COLOR=#7030a0]امروز روزگار با من بود فردا از ان تو.... امروز نوبت رفتن من است قطعا روزی هم نوبت توست
  در نوع رفتن و ماندن است
 .......

چند وقتی خدمت دوستان گرامی بودیم و از دانش و مرام دوستان بهره ها بردیم، جای فخر و مباهات بود برای ما که با دوستان دانشمند و با مرامی آشنا شویم

اگر امروز از من بپرسند در این مدت چه کار مثبتی انجام دادی خواهم گفت حداقل انجمنی به نام کشاورزی رو بوجود اوردم در این سایت که قبلا نبود این حداقل کار ما..

بنده به شخصه و تا جایی که در توانم بود به سوالات دوستان جواب دادم و از دوستانی که مارا همیاری میکردند تشکر کردم چنانچه اسم کسی از قلم افتاده به بزرگی خود ببخشید

مورد دوم :دوستانی بودند که همیشه در پیام از من سوالاتی در مورد گل و گیاه میپرسیدند

در این سایت بنده با ASHKAN95 عزیز تماس دارم ایشون ایمیل بنده را دارند چنانچه سوالی در باره گل و گیاهی داشتید به ایشون پیام بزنید با توجه به وسعت مرام و معرفتی که دارند فکر کنم قبول زحمت میکنند و پیام شما را به بنده میرسانند و به این ترتیب میتوانم به سوالات دوستان جواب دهم

امروز خبر خوشی رو به من دادند و اون هم چاپ کتابی در آلمان بود به افتخار مقالات و پژوهش های بنده در زمینه گیاهان روغنی و سویا

ضمن تشکر از دوستان گرامی و اساتید عزیز بنده این کتاب روبه دوست عزیز و یار همیشگی خودم
مرحود دکتر سید علی ف (دانشجوی دکترای تخصصی زراعت ) تقدیم میکنم به خاطر تمام مهربانی هایش

با ارزوی موفقیت برای یکایک دوستان

سید میثم ک

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70724 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: سلام

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 28 فروردین 1391, 11:14 pm

رونین عزيز :razz:
هر چند خود شما هيچ گزارشي در اين زمينه براي من ارسال نکرديد، اما با گزارش يکي از کاربران سايت، متوجه موضوع شده و کاربر Mohammad 1985 اخراج شد، اين اخراج زمان دار نبوده و فقط در صورتي که شما اجازه‌ي حضور مجدد ايشون رو بديد به سايت برخواهند گشت، در غير اين صورت براي هميشه اخراج شده‌اند
زحمات شما همواره براي همه‌ي کاربران ارزشمند بوده و خواهد بود، اميدوارم در آينده نيز از حضور شما در انجمن بهره ببريم :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

Re: سلام

پست توسط رونین » جمعه 22 اردیبهشت 1391, 12:23 pm

سلام خدمت مدیر محترم سایت :razz:

نیازی به اخراج کاربر محمد 1985 نیست، البته خوشحال هستم که ایشون هنوز در سایت فعالیت دارند و اخراج نشده اند!
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

قفل شده

بازگشت به “علوم کشاورزي”